Jump to content
Reborn fórum

Nový Patcher


Recommended Posts

Kvuli neustalym problemum s Reborn patcherem jsem se rozhodl ho celej prepsat... A poradne. A proto poradte mi nejaky novy funkce ktery vam chybej.. Pripadne co byste vylepsil oproti soucasnymu :)

Link to comment
Share on other sites

Kvuli neustalym problemum s Reborn patcherem jsem se rozhodl ho celej prepsat... A poradne. A proto poradte mi nejaky novy funkce ktery vam chybej.. Pripadne co byste vylepsil oproti soucasnymu :)

Možnost zapnout/vypnout Antishake

Link to comment
Share on other sites

spis bych bral kdyby ste mi poslali svy soubory s osekanyma grf efektama / whatever... a ja to pridam do patcheru stejne jako jsou tam dneska osekany efekty....

 

Voltron: proc by se nemelo podarit patchovani?

Link to comment
Share on other sites

Novej patcher si muzete vyzkouset tady: http://k3dt.eu/renewal/Patcher.exe (budu prubezne aktualizovat), Muzete taky ocekavat Renewal exe (k dispozici ve stejnym adresari, funguje jen na test server zatim) a ochrana rebornu nebude resit CRC rexe.exe, tudiz ho muzete patchovat dle libosti. Taky s troskou sikovnosti rozjedete ochranu Rebornu na vlastnim exe.

Link to comment
Share on other sites

aby se odkazy v novinkách zobrazované v patcheru oteví­raly ve výchozí­m prohlí­žeči.

 

tak s tim byla fakt mega sranda...

 

v html strance to chtelo:

 

<script type="text/javascript">

$(document).ready(function() {

$("a").click(function(){

window.external.OpenURL( $(this).attr('href') );

return false;

});

});

 

v c# zas:

 

public void OpenURL(String url)

{

Process.Start(url);

}

 

ale uz to jede...

Link to comment
Share on other sites

Guest betr

Vratit do horniho pravyho rohu pocet online hracu (a doleva hodit treba uptime, nebo ping, nebo tak neco). :)

edit: po opetovnem kliknuti na nastaveni ho zavrit

Edited by betr
Link to comment
Share on other sites

Guest betr

Pri pokusu o reset patche se objevi chyba, ktera nejde zkopirovat .. :(

Nelze smazat soubor "roi-hook.dll". Restartujte pocitac a zkuste to znova.

Stacktrace:

v Patcher.formPatcher.PatchClient()

Pokud problem atd.

Link to comment
Share on other sites

betr: no mas porad aktivni starej antimakro engine kterej jsem uz zmenil... takze restartuj pocitac a dej znova reset patchu (hlavne nepoustej hru... Ale dik za report :) Vim jak to udelam jinak....a zkopirovani chyby do schranky udelam...

Link to comment
Share on other sites

spis bych bral kdyby ste mi poslali svy soubory s osekanyma grf efektama / whatever... a ja to pridam do patcheru stejne jako jsou tam dneska osekany efekty....

http://www.uloz.to/8904558/reborn-grf

NÄkterým lidem to může přijí­t proti srsti, ale já už si zvykl a nemÄnil bych, hezÄí­ čísla, vÄecko takový menÄí­, osekaný efekty, zví­raznÄný to co je třeba, možnost mÄnit lvl magnetu a cart termu, popsaný minimapy, vÄtčinu toho asi tvořil Zereges pokud se nemýlim. Doufám, že se nebude zlobit za Äí­ření­.

Link to comment
Share on other sites

Guest betr

Aktualizace patcheru zde: http://k3dt.eu/renewal/Patcher.exe

 

muzete to nekdo testnout jestli vse co se tu reklo funguje ok? Hlavne ty GW efekty. Dik.

Odstranit klepani obrazovky pri fury (a zrejme i dalsich skillu), jinak zatim ok.

Sakra to je osekany, jako inspirace dobry, ale jinak to neukazuje nektery i dulezity skilly - treba lexu.

Auru vypnout uplne (nebo aspon odstranit ty kulicky, ostatni jde prikazem /aura) a zrusit ten zlutej nesmysl pri inc agi, angelus, ke, ...

Edited by betr
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...