Jump to content

Photo

Super Novice - Kde expit?

This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
26 replies to this topic

#21 Draxlith

Draxlith

Psychopat

• Hráči
  • PipPipPipPipPipPip
  • 406 posts

Posted 21 April 2006 - 10:22 AM

Ja jsem chodil s priestem na HO do west orc village a do 74 lvlu jsem tam vklidu vydrzel.
Draxlith,Thoeris - AMDMA, Melinador -Skritci a nekolik dalsich charu.

#22 pogy

pogy

Deviruchi

• Hráči
  • PipPipPipPip
  • 162 posts

Posted 22 April 2006 - 12:43 PM

ja sem od lvlu 13 expil na metalingach mel sem priesta na dualu a metalingy zabijel muj baphomet :)
Zephyrus - HW
Nebuchadnezzar - plechovka paladinska
Takius san - profka
Anatea - gypsy
Taiga - creator
Krasotinka - sniper
Pořádek je pro blbce, inteligent zvláda chaos.
END? tezko rict

#23 s4ndwitch

s4ndwitch

Smokie

• Hráči
  • PipPipPip
  • 63 posts

Posted 07 July 2006 - 08:57 AM

taaakze, tezke vzpominani kde ze sem to vlastne expil :)

battle:
-ze zacatku potrebuje co nejvic agi, kvuli nedostatku hp, dobre je mit podporu priesta, dokud nemate dost flee a vlastni heal :)
-diky str a pozdeji enlarge weight limit unese dost healingu(miluju maso :) ), muze expit pretizen, protoze pouziva jen pasivni double attack
12-30 payon cave 1 - do te 30 to leze naprosto bez problemu
30-40 geff 1 - je potreba mit flee kolem 100, abyste moc neumirali
35-50 metalingove - alternativa k houbickam, ale poleze vam to tam dyl :) hlavne base, po prestupu dat improve dodge a double attack a nemel by byt problem
50-60 marionetky - tohle je podle me kriticky bod :) nejak se pres to musite dostat, ja sem zabijel marionette na mape gl_in01 (hledejte v databazi :P ) vpravo nahore
60-70? zenorci - tady je uz potreba flee 182, coz neni malo, ale da se to :)
70+ s partou - diky vysoke flee muze battle SN bez problemu vlackovat

mage:
-chce to dobrou zbran, aby se dostal na lvl 45, ze zacatku davat dex kvuli hit a dmg (staci kolem 30), pak int kvuli dmg ;)
12-30 payon cave 1 :(
30-45 geff 1 - metalingy nedoporucuju, protoze trefi pokazde a to dost boli :(
45-50 greatest generalove nebo metalingove - cold bolt nebo fd + lb
50-60 argiopy, clock tower, geographeri - mrazit, mrazit, mrazit :) do clocku brat hodne wingu
60-70 goati - bud mrazit, ale ja preferuju cold bolt, utect (nemuze se hybat) a znovu, s cold boltem 5 sem si vystacil
70+ alarmove, HO, goati - zalezi co vam lip vyhovuje a jaky mate equip, ja zatim zabijim alarmy :) jestli vas ale vezme nejaka parta, nevahejte, neni to tak narocny :(

tak snad si to aspon nekdo precte a nekomu to pomuze :)

novicove do boje! :devil2:
sh4dow - stalker, member of Final fantasy
kelly - SN Skřítek
s4ndwitch jr - SN Skřítek
s4ndy II - boostovací priest

#24 Coud

Coud

Deviling

• Supporters
  • 372 posts

Posted 07 July 2006 - 09:03 AM

do expení battla jsem zahrnul i einbroch mines, je tam sice potreba fire dyka, ale s endow to není problém :( leze to tam do 70tky moc pěkně :devil2: a flee ani až tak moc nepotřebujete :) a jinak to 70+ v partě...nevím nevím :( já mám flee okolo 200, ale vláčkování, kdy 2 rany a ležím :) a k tomu moc lidí už do party nechodí :( ale dá se chodit třeba s priestem na dualku na sealy, nebo na mermany (oboje s endow a merman ještě výhodnej, protože je demi-human, takže pokud máte dýku na GW, tak jim dáte celkem slušný rany :)
the End

#25 s4ndwitch

s4ndwitch

Smokie

• Hráči
  • PipPipPip
  • 63 posts

Posted 07 July 2006 - 09:08 AM

no kelly sem expil misto tech zenorku pres hunta na dualu :) (taky varianta...) tak sem se inspiroval misty, kde sem expil rogue a sina :(
ty party se obcas sejdou, s vlackovanim s kelly v niffu sem nemel nikdy problem :)

einbroch mines neznam :(

edit: smazal sem jeden post aby to tady nebylo tak zaspamovany a lidi si vsimli toho myho postu o neco vys :) kdyz uz sem napsal svuj nejdelsi post v zivote, tak pod neho nebudu spamovat :) taky neco smaz coude :( :devil2:

Edited by s4ndwitch, 07 July 2006 - 10:03 AM.

sh4dow - stalker, member of Final fantasy
kelly - SN Skřítek
s4ndwitch jr - SN Skřítek
s4ndy II - boostovací priest

#26 Coud

Coud

Deviling

• Supporters
  • 372 posts

Posted 07 July 2006 - 09:12 AM

einbroch mines neznam :(

http://server.reborn...i?map=ein_dun01
the End

#27 Coud

Coud

Deviling

• Supporters
  • 372 posts

Posted 07 July 2006 - 09:19 AM

no tak flee 200 a nemel by byt problem :devil2:
i kdyz... nejak moc agresivnich a k tomu ty 15k hp waste stove... :(

jj to jsem dal poprve tak na 65+-myslím, předtím jsem wingoval. vlastně wingy jsou tam celkem dost potřeba, ale leze to tam krásně a i drop se celkem dobře prodá...
the End