Jump to content
Reborn fórum

Renewal


k3dT

anketa o renewalu  

191 members have voted

  1. 1. Nasadit Renewal?

    • Ano, nasadit jen renewal klienta, 3rd class a herni mechaniku NE
      77
    • Ano, nasadit jen renewal klienta, hodit na test 3rd class + herni mechaniku a nechat ozkouset, dal se uvidi
      104
    • Ne, nechat soucasnyho klienta, renewal tudiz vubec nezavadet a bejt sto let za opicema
      9
    • Je mi to fuk (zobrazit vysledky ankety)
      2


Recommended Posts

Tenhle topic jsem zalozil jako misto pro diskuzi o renewal klientovi, pripadne o renewal herni mechanice a 3rd class. Zajima me, jak se vetsina hracu tvari na renewal klienta pripadne jestli ma vubec smysl vzit zdrojaky od Reborn serveru a aplikovat je do Renewal branche eatheny (more prace) a pak treba zprovoznit Renewal test server aby sme si mohli vyzkouset co a jak a pripadne se podle toho mohli rozhodnout jestli nekdy nasadime renewal nebo ne.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 129
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Guest jirkan

hlasujte cez forum...cez ten odkaz to hadze error

A jsi na foru zalogovany kdyz jdes pres odkaz? Pak by ti to hlasovat melo.

 

P.S. Protoze je to volba 1 ze 4, davam za sebe sice trojku, ale pridavam slovne "ale muze to byt i jedna".

Link to comment
Share on other sites

Myslí­m že za vÄechny Ekirei můžu ří­ct že 1. je jasná volba.. Ätvrtá liÄta na skilly, lock chat oken.. co ví­c si přát..

Renewal mechanika, no neví­m ale dle mÄ už to není­ to pravé ořechové.. a ano zkouÄel jsem

Link to comment
Share on other sites

Sám o sobě si myslí­m , že RENEWAL je fajn v přehlednosti a podobnÄ. Na druhou stranu mi ale nesedí­ nechal bych to co je a jak to je. ÂŽe budem sto let za opicema no tak budem se nepo..... :-D

Link to comment
Share on other sites

A jsi na foru zalogovany kdyz jdes pres odkaz? Pak by ti to hlasovat melo.

 

P.S. Protoze je to volba 1 ze 4, davam za sebe sice trojku, ale pridavam slovne "ale muze to byt i jedna".

 

jj som prihlaseny stale...

 

a hlasoval som za druhu moznost...predsalen uz by sme sa mohli pohnut dalej...sice to nemusi byt hned ale nech sa to aspon otestuje :) a hlavne tie 3rd classy :D

Edited by Tomoko
Link to comment
Share on other sites

Ja bych to nechal jak to je, preci jen predelat Reborn zdrojaky na renewal klienta zabere spoustu casu a prace. Pokud ale ma byt zmena, tak maximalne nasadit jen renewal klienta, ale 3rd class a herni mechaniku URCITE NE

Link to comment
Share on other sites

Guest jirkan

A neni problem si renewal upravit k obrazu svymu...

Nacelniku ale sam vis jak to skonci, kdysi mel Reborn spoustu vychytavek a uprav, postupem casu z toho (nepocitam veci kolem NPC jako hunty, custom questy atd. ale spis core mechaniku, treba party, nastaveni skillu, pasti apod.) postupne zustalo jen to plosne Assu a "yet another official emulator" :(

Edited by jirkan
Link to comment
Share on other sites

Renewal a 3rd jsem zkouÄel, tehdy mi to přiÄlo zvláÄtní­ a docela i nevyvážené ale zkusit se má vÄechno a jestli by se mÄl opravdu pořádnÄ testovat a objektivnÄ rozhodovat, než by doÄlo na ostrý provoz tak jsem pro. (A klidnÄ se hlásí­m jako pomoc při testu). Reborn je sice stará Äkola ale vždy k nÄmu novinky tak nějak doplachtily (pamatuju si na anketu před pár lety, kde se masivnÄ odhlasovalo postupné přidávání­ novinek a nezakysnutí­ na jednom mí­stÄ) - takhle bych Reborn chtÄl vidÄt stále.

Link to comment
Share on other sites

jen renewal klienta, ale 3rd class a herni mechaniku URCITE NE

toto

3rd class určitě ne, kdo si to chce zkusit, je spousta kawaii high ratů, anebo udělat odděleně, tak jak je test server

Edited by Gracy
Link to comment
Share on other sites

Kdyz uz Renewal mechaniku, tak jen pro 3rd class, ostatni by diky renewal mechanice byly totalne nepouzitelni (zkousel jsem to na high rate serveru, neadv a adv fungovaly podle stare mechaniky a 3rd classy dle renewalove).

Link to comment
Share on other sites

dal som 1.

 

renewal klienta vidim ako mierny posun dopredu. zlepsenie ovladania, nejake nove featurky.

 

renewal mechaniku nepoznam, takze jej davam NIE :)

 

3rd class sa mi zda ako vymyslene a upatlane za 2 hodinky aj so skillmi, takze im davam jasne NIE.

Link to comment
Share on other sites

Ahoj,

 

jsem pro zavedení Renewalu, nové mechaniky a 3rd classů (A to i přesto, že se jedná svým způsobem o malý wipe equipu). Přichází na trh velice moc nových free her a generace mladších chtějí něco nové. Renewal=živý server.

 

S pozdravem a přáním hodně zábavy v příštích letech na Rebornu

Edited by Staryn
Link to comment
Share on other sites

Ahoj. ZaÄal jsem na Rebu teÄ nedávno, ale tak snad i můj názor se bude hodit. Renewal jsem zkouÄel jak na high ratech, tak chví­li na offiku a musí­m ří­ct, že i když vÄechno Äpatné není­, tak to z hodnÄ velké Äásti ztrácí­ toho původní­ho RO ducha. Renewal klient je ovÄem výbornej. Já osobnÄ si myslí­m, že Rebornu by renewal jedinÄ uÄkodil. Myslí­m, že to ani není­ třeba, protože se Reborn může vyví­jet dál svou cestou a oživovat podobnýma vÄcma jako jsou hunty. Asi sem to napsal celkem zmatenÄ, takže prostě renewal klienta ANO renewal mechaniku NE.

Link to comment
Share on other sites

Nacelniku ale sam vis jak to skonci, kdysi mel Reborn spoustu vychytavek a uprav, postupem casu z toho (nepocitam veci kolem NPC jako hunty, custom questy atd. ale spis core mechaniku, treba party, nastaveni skillu, pasti apod.) postupne zustalo jen to plosne Assu a "yet another official emulator" :(

 

Sry ale s timhle proste musim nesouhlasit. Renewal client je neco jako kdyz mas restauraci, tak tam musis mit zachod, kuchyn, bar apod. Proste zakladni vybaveni bez ktereho to nejde. To ze je ta restaurace v italskem, cinskem nebo martanskem stylu a jak a co tam vari, to je to co ji dela jedinecnou(na Rebornu hunty, mapy, rybareni atd).

 

Ahoj,

 

jsem pro zavedení­ Renewalu, nové mechaniky a 3rd classů (A to i přesto, že se jedná svým způsobem o malý wipe equipu). Přichází­ na trh velice moc nových free her a generace mladÄí­ch chtÄjí­ něco nové. Renewal=živý server.

 

S pozdravem a přání­m hodnÄ zábavy v pří­Ätí­ch letech na Rebornu

 

Sice jsem Renewal mechaniku a 3rd classy nezkousel, ale cet jsem ty ruzne zmeny ktere s tim prijdou a tu hru to imo absolutne prekope a znici. Paklize chce nekdo hrat novejsi hru tak ji hrat pude at uz tu budou 3rd classy ala digimoni nebo ne. Nemluve o tom, ze to na offi jeste ted fixujou aby to bylo hratelne(alespon tak mi to rikal jeden co na offi hral).

 

Jinak jsem dal samozrejme moznost jedna.

Link to comment
Share on other sites

Hlasoval bych pro 1. Renewal je pro mÄ osobnÄ lépe hratelný. Pokud jde o 3rd classy tak si myslí­m, že gravity Äláplo hodnÄ vedle. Spousta pÄknÄ hratelných charů stří­dá řadu naprosto odfláknutých (napří­klad Sura mÄ hodnÄ zklamal). Je pravda, že nÄkomu to přidá dalÄí­ herní­ cí­l, ale podle mÄ přinesou ví­c otravy než zábavy.

Link to comment
Share on other sites

Ahoj, na Rebornu hraju od zacatku a pamatuju doby, kdy nebyly ani advanced class (czechro) a myslim ze 3rd classes jsou soucasti prirozeneho vyvoje Ro. Jedna se o novou motivaci, proc ze vubec expit na lvl99 advanced a domnivam se, ze to muze prilakat k navratu spoustu starych hracu, kteri jiz davno 99 dosahli a hru opustili, protoze jim uz nemela co nabidnout. K podobnemu ukazu dochazi napriklad na WoW serverech, kde nove zavedou WotLK apod.. Nekdo tu psal o "duchu rebornu", myslim ze nic takoveho neexistuje a reborn by mel vyuzit jakekoli sance se zatraktivovat.

Link to comment
Share on other sites

Ahoj, na Rebornu hraju od zacatku a pamatuju doby, kdy nebyly ani advanced class (czechro) a myslim ze 3rd classes jsou soucasti prirozeneho vyvoje Ro. Jedna se o novou motivaci, proc ze vubec expit na lvl99 advanced a domnivam se, ze to muze prilakat k navratu spoustu starych hracu, kteri jiz davno 99 dosahli a hru opustili, protoze jim uz nemela co nabidnout. K podobnemu ukazu dochazi napriklad na WoW serverech, kde nove zavedou WotLK apod.. Nekdo tu psal o "duchu rebornu", myslim ze nic takoveho neexistuje a reborn by mel vyuzit jakekoli sance se zatraktivovat.

 

Je rozdil mezi inovaci jakou byly advanci a naprostym predelanim herni mechaniky jako je renewal mechanika a 3rd classy.

Jinak tu poznamku o WotLK nejak nechapu. Wrath of the Lich King je uz hodne starej datac a snad na kazdem freecku uz je, na officu uz je nejaky patek Cataclysm. Nebo co si tim chtel rict?

Link to comment
Share on other sites

OsobnÄ Renewal client rozhodnÄ ANO, 3rd classy tak jak momentálnÄ jsou rozhodnÄ NE, hrál jsem - úplně to zniÄí­ hu v partách, každý 3rd char si muže hrát solo témÄř kde chce, nÄkteří­ (jmenovitÄ Shura, Warlock, Ranger) si mužou sami solovat i ty nejtÄžÄí­ bosse zcela jednoduchým způsobem. Takže: pokud 3rd, tak omezit jejich schopnosti aby nebyli individuálnÄ tak silní­ a zachovalo se hraní­ v partách, pří­padnÄ přidat oblasti s obtí­žností­ na zcela jiné íşrovni, přesto si nedokáži představit něco, co by bylo dejme tomu imunní­ vůči výÄe zmí­nÄným charům, naví­c si nedokážu představit tvorbu tÄchto oblastí­, zřejmÄ to nebude nic jednoduchého. Pro nÄkoho kdo to nikdy nezkouÄel: takto si napří­klad Shura soluje Satana - omlouvám se za kvalitu. http://www.ulozto.cz/8517560/shurasatan-mp4 Warlock to zvládne jeÄtÄ jednoduÄeji.

V dneÄní­ dobÄ už sice velké party moc neví­dáme, spí­Äe hráÄe solují­cí­ si tÄžžké oblasti pří­padnÄ MVP s použití­m vÄtÄí­ho množství­ postav, ale 3rd by zničili i ty poslední­ zbytky a sní­žili poÄet potřebných postav k zabití­ bosse / zvládnutí­ oblasti. Takže řeÄení­ k tomuto problému by možná bylo omezení­ množství­ spuÄtÄných clientů. (samozřejmÄ timto by se zvýhodnÄli hráči s kvalitnÄjÄí­ technikou, kteří­ si mohou dovolit vytvořit virtuální­ operaÄní­ systém a mohou mí­t ví­ce pÄtů, ovÄem toto platí­ i dnes, pří­padnÄ ti, kteří­ mají­ např. PC a NTB)

A co se týÄe renewal mechaniky, tak pouze pro pří­padné 3rd classy.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...