Jump to content

Photo

Renewal

• Please log in to reply
129 replies to this topic

Poll: anketa o renewalu (191 member(s) have cast votes)

Nasadit Renewal?

1. Voted Ano, nasadit jen renewal klienta, 3rd class a herni mechaniku NE (77 votes [40.10%])

Percentage of vote: 40.10%

2. Voted Ano, nasadit jen renewal klienta, hodit na test 3rd class + herni mechaniku a nechat ozkouset, dal se uvidi (104 votes [54.17%])

Percentage of vote: 54.17%

3. Voted Ne, nechat soucasnyho klienta, renewal tudiz vubec nezavadet a bejt sto let za opicema (9 votes [4.69%])

Percentage of vote: 4.69%

4. Je mi to fuk (zobrazit vysledky ankety) (2 votes [1.04%])

Percentage of vote: 1.04%

Vote Guests cannot vote

#41 Sir De Bill

Sir De Bill

Baphomet

• Hráči
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1,449 posts

Posted 30 May 2011 - 11:58 AM

Tak se taky vyjádřím...
Renewal client ANO - herní mechaniku nemění, zpříjemní řadu situací.
3rd class NE - potom je to jiná hra, kterou už hrát určitě nechci. Chápal bych založení zcela NOVÉHO serveru (s případným překopírováním postav ze současného serveru). Podle mě tam bude nárůst lidí, aby si to vyzkoušeli, ale jestli vydrží, to už je naprosto jiná otázka a bojím se toho, že po chvíli půjde do kytek, takže přejít i se současným serverem na renewal mechaniku by byl velice odvážný krok.
  • 0
Elleshar - HP 99/70 ExGuildmaster Phoenix Fury
Sheala de Tancarville - Professorka 99/70
Hyakunichizeki - HW 98/66

Non advanced squad

Chikaraotoshi - Wizard 98/50
Hanayaka - Sage 99/50
Sairyou - Monk 99/50

Dnem 10.12.2008 ukončila aliance Phoenix Fury/Templars své aktivity na Rebornu.
V současné chvíli chodím na GW za toho, kdo mě nabere a nehraje jak totální lama.
Často okupuji:
Nicholas Flamel - PF guild Creator 99/70
Polynom - paladin 99/70
Wala - blacksmith 99/50

a další...

#42 Chummy

Chummy

Chonchon

• Hráči
  • PipPip
  • 21 posts

Posted 30 May 2011 - 12:10 PM

a mnoho lidi taky odeslo/odejde...

+1

Zdravím všechny :)
Já jsem rozhodně pro 3rd... Myslím si že to nejen vrátí některé hráče co už odešli, ale že to i přiláká hráče nové...

Tak podle mě příliv nových hráčů možná tak vyrovná stav mezi těmi co odejdou díky těm 3rd, protože nelze počítat s tím, že to přiláká nějaké velké počty (u nás v ČR/SR) a to ještě někteří stejně jen zkusí a přestanou hrát... ale to je jen můj názor.

Edited by Chummy, 30 May 2011 - 12:13 PM.

• 0

Od 1.1. 2013 neaktivní - eq včetně postav darován :P. Díky všem hráčům, které jsem měl tu čest potkat.

Dnešním dnem (11.2.2011) jsem omezil veškeré aktivity na rebornu, kromě GW a občasných akcí.

Ariwen

#43 ixidor

ixidor

Smokie

• Hráči
  • PipPipPip
  • 94 posts

Posted 30 May 2011 - 12:22 PM

Nechcem sa nikoho dotknut (aj tak sa dotknem, ale neberte si to osobne)...

K3, chapem tvoj zaujem o zavadzanie noviniek, ale ked si predstavim, ako neskutocne dlho sa tu fixovalo blbe devo a zopar minor bugov, neviem si predstavit, ako dlho by trvalo totalne vybalancovat renewal mechanics + 3rd class. Nepochybujem o tvojich a jirkanovych schopnostiach, ale vy dvaja si musite zvazit, ci chcete z renewal fixu full time job minimalne na 2 mesiace.

Mechanika bez 3rd classov nejde, a plati to aj naopak. 3rd classy este stale niesu a tak skoro ani nebudu vybalancovane ani na kRO a tam su za to korejci plateni, aby na to makali. Preco nepockat este tak rok, kym sa to vykrystalizuje ako tak do finalnej podoby?

Renewal klient je krasa. Za ten som vsetkymi dvadsiatimi.
Stvrta lista, partylock, antishake, novy keybind+ingame macro system, prehladna kafra. Vsetko uzitocne veci, jak do PVP tak do PVM.

A vseobecne sa tu do 3rd classov hrnu, pre mna len noname nicky.
PVM komunitu moc nepoznam, teda vobec, ale ludia bez signatury s 5 postami na fore...mam o tom svoj obraz. 75% z nich sa na 3rd level ani nedostane.

Shame on me...
  • 0

#44 Xurukk

Xurukk

Chonchon

• Hráči
  • PipPip
  • 21 posts

Posted 30 May 2011 - 12:27 PM

Možnost 1 je jasná. A pro ty co tu píšou, že se vrátí lidi, nebo to přitáhne nové hráče: je to blbost. Možná se pár lidí vrátí, aby to vyzkoušeli, ale rozhodně nezůstanou (viz když se pořád psalo jak na czro nasadí satana a lidi se vrátí - nikdo se nevrátil). Ti co chtěli tohle vyzkoušet to dávno zkusili na jiných serverech.
  • 0
Xurukk 9x/50 Rogue GuM Dark And Evil
Yngwie 8x/4x Bard
Hellslayer 7x/xx FS Champ

Pokud se někdo nudí :-)

The GMS wiped a zone as a special event, to keep people entertained :-)

#45 Alice in Wonderland

Alice in Wonderland

Smokie

• Hráči
  • PipPipPip
  • 60 posts

Posted 30 May 2011 - 01:28 PM

Popisoval jsem jev ke kteremu v MMORPG dochazi pri aplikaci vetsich inovaci. Myslim ze hodne hracu se do hry kvuli takove inovaci vrati. Nvm jak snaz bych to uz napsal /-:

Vidim, ze jsem to pochopil dobre, ale ty jsi nepochopil me. Pridani advancu byla inovace, jelikoz to bylo neco noveho ale nebylo k tomu nutne kompletne predelat celou mechaniku hry jako by to bylo nutne k 3rd classum.
A tvoje prirovnani by bylo presnejsi kdyby si rekl ze prestup z TBC na WoLK bylo jako ze second classu na advanci a prechod z WotLK na Cataclysm je neco jako z advancu na 3rd classy.

Jinak mi neni jasne proc tu tolik lidi chce 3rd classy kdyz poradne neumi hrat ani za advanci. A jestli si nekdo mysli, ze nemam pravdu tak at mi to pridou predvest na GW(mimochodem dalsi vec kterou se mohou zabavit ti lide kteri tu vykrikuji ze uz se soucasnym nastavenim nudi a chteji neco noveho).
  • 0
Miltank

#46 Merendil

Merendil

Chonchon

• Supporters
  • 23 posts

Posted 30 May 2011 - 03:17 PM

Nevím, možná se obklopuji starousedlíky, ale podle slov lidí z mého okolí spousta znich odejde s příchodem mechaniky renewalu. Ja půjdu pěkně s nimi. Proč? Je to jednoduché, podobných her jako RO renewal je na netu hodně a tyto hry se hrají v mnohem masovějším měřítku, než se kdy bude hrát tady na Rebornu. Navíc s renewalem RO ztratí to, čím se RO odlišuje od ostatních MMORPG. Takže já dávám mechanikám výrazné NE! Klientovi se nebráním a dokonce si myslím, že by to pomohlo.

Celkově si myslím, že by se měl Reborn zaměřit na dva hlavní proudy lidí, co tu hrají. PvM hráčům je tu věnováno vetší část zdrojů GM týmu (aspoň se mi tak zdá). Zato GW a PvP část strádá (pořád s něčím nespokojeni :shifty:). Imho by server víc oživila větší komunikace s GW/PvP hráči, a eventy, které maji hlavu a patu, baví a nejsou v uterý někdy ráno, ale v hlavním hracím čase.

Imho by pomohlo, kdyby GM team měl GW/PvP divizi a PvM divizi a k3dt to všechno zastřešoval (šéfoval). Pokud to tak je, tak jsem si jen nevšiml, což samo o sobě stojí za zamyšlení. :)
  • 0
Merendil – Assassin Cross lvl 90+/55+ – hunt quest ladder (45-)...
Escallen – High Priest 95+ – Divine Wind
Eninver – Wizard
Doctor Trust – Assassin in progress :)

To face death is to stand alone.
-- Kruppe, The Eel of Darujhistan

#47 Ageku

Ageku

Smokie

• Hráči
  • PipPipPip
  • 54 posts

Posted 30 May 2011 - 03:23 PM

Musím říci, že zpočátku jsem byla také zásadně proti renewalu; a to nemluvím nejen o spritech. Ale pak jsem měla možnost hrát na renewal low-ratu. Můžu tvrdit, že jsem si ho zamilovala.
Ono možná hodně lidí zbytečně renewal odsuzuje, aniž by ho doopravdy zkusili(o jakémsi "testování" na HR radši pomlčím:)), přijde mi to jako škoda. Proto jsem pro možnost číslo 2, přece jenom by podle mne nebylo špatné nechat lidem prostor si mechaniku "oťukat", protože jak je vidět je o ni zájem poměrně velký.

Hodně se tady diskutuje o tom, že by se měl nechat server pěkně tak jak je, na současné mechanice, a že by k případným větším změnám docházet nemělo. Ale o tom právě MMORPG jsou - jsou postavené na neustálých inovacích, tak aby hra nenudila a stále fascinovala něčím novým. V jiném případě pořád existují offline RPG.

Dále- odchod hráčů. Ano, je docela možné, že někteří kvůli renewalu odejdou, protože se jim nechutí. Ale stejně tak je možné, že pokud zůstane všechno při starém, tak lidi odejdou jen proto, že je hra prostě nudí. Nehledě na to, že ti, kteří kvůli tomuto odešli v minulosti, se můžou při zprovoznění renewalu vrátit. Proto jsem si jistá, že to až takový šok pro serverovou populaci nebude.. Přece jen s tímto problémem se musely potýkat oficiální servery. A kdyby jim to způsobilo velkou ztrátu tak by se do renewalu nepouštěli - každý hráč jim platí mnohdy nemalé peníze.

Poslední věc- expení solo... Tady by se to dalo pěkně řešit eventama kdyby to s party expením šlo z kopce. Na iRU to mají pěkně vymyšlené, a to tak, že občas nahodí exp event á la repeatable questy. A o party tam rozhodně nouze není(dle vlastní zkušenosti). Přidávám linky na několik screenů(nejsou moje):
http://i3.photobucke...a_ab_lbl126.png
http://img.photobuck...Valkyrie011.jpg
http://forums.irowik...&pictureid=2939

Toť jest můj názor na tuto věc.
Přeji hezký zbytek dne. (:
  • 0
Reborn
Jupihajhou - Gypsy etc.

iRO Ymir
Mistral` - 99/70 Scholar
Tangerine - 8x/5x Stalker

LoL EUW - Vintimate

#48 Zereges

Zereges

Baphomet

• Supporters
  • 1,236 posts

Posted 30 May 2011 - 04:28 PM

Jiná možnost než první ani není. Vůbec nemá smysl se pouštět do nějakých 3rd a renewal mechaniky, když tu ještě nejsou věci jako např. Nydhorgg instance. Fixování a balancování by navíc zabralo obrovské množství časů.
Srovnávat advanced a 3rd vůbec nemůžete. 3rd úplně změní styl hraní, úplně to změní buildy a dost pochybuju že by se někomu chtělo expit nový char 0-99 znova 0-99 a pak ještě 100-150.

Ohledně toho "přidání" nějakého pvp/gvg gm jsem za.
  • 0
Once and forever: emblem_pf.png Phoenix Fury, emblem_eki.png Pestilence & emblem_new_eki.pngEkirei Guilds.
Sometimes trolling on Classic Reborn #1 with Siglavi.

Zereges 99/70 FS High Priest, Ydienn 99/50 GW Soul Linker
Stuclinka 99/70 FS PVM Gypsy & Zachumlanek 99/70 FS PVM Clown
Celenitte 99/50 Mobber Soul Linker, Zerexie 99/70 PVM/MVP Sniper, Katami 98/69 Mobber LK
Hashika 97/64 DPS Creator, Ikamono 97/67 MATK Stalker, Feiru 92/58 FA Sniper - Rest in Peace, SEs are gone.
Sometimes occupying Elleshar's chars (Kanashimi 99/67 MVP Champion, Hanayaka 99/70 FS Professor, Falka 99/70 Lab Snatcher)
Mine+Elleshar's Endless Tower video

World of Warcraft (TwinStar): Zereges, Elemental Shaman, <Immortal Outlaws>, Horde (3.1-4.0)
World of Warcraft (Drak'Thul/Burning Blade): Zere, Shadow Priest, <Ekirei>, Horde (5.4-7.0 raider in Ekirei/Ladies First, 7.0-7.3 casual in Panta Rheî, 8.0+ inactive), Zerê, Shadow Priest, <Cerna Ruka>, Alliance(8.0 casual)
Diablo III: Zereges#2618, S15 Inactive, S14 Barbarian, S13 Necromancer (#262 EU), S12 Monk, S11 Wizard, S10 Demon Hunter, S4 Monk, Legacy Monk

My "up to Reborn" story, My Anime List, StackExchange.
Teakwon Class Lover & Expert (Kessha, Asari, Victorique, ...)
WSko je na plusování, kování zbraní a prodávání na trhu. A nikdo mě nepřesvědčí o opaku. (edit 2012: Nyní i na kování armorů) OK, brazilci mě přesvědčili, ale není to na žádnou formu competitive PvP.

#49 Jirikiri

Jirikiri

Chonchon

• Hráči
  • PipPip
  • 42 posts

Posted 30 May 2011 - 04:48 PM

Mno, nic o 3rd classech nevim, ani o herni mechanice, ale muzu rict, ze pokud se to zavede tak urcite skoncim. Uz tak mam problem s tim najit cas na expeni (a vubec hrani vseobecne), natoz abych se dalsich x mesicu (let) pachtil s necim dalsim. Vubec nepochybuju o tom ze expit to bude naprosty hardcore a pro vetsinu lidi udelat solidni level na 3rd cl. bude naprosto nerealne. ;)
  • 0
~BioRodina

#50 Saravok

Saravok

Deviling

• Supporters
  • 323 posts

Posted 30 May 2011 - 05:20 PM

Renewal klient, ale bez herní mechaniky a bez 3rd classu, přece jenom 4 lišty a možnost nastavit si skilly i na jiné klávesy je super.

Edited by Saravok, 30 May 2011 - 05:22 PM.

• 0
Posted Image

member of Riders in Clouds and RNR

Saravok arrow - sniper 99/70
Wall - new era sniper, You will love him ;-)
Able - champion 9x/6x
Karrin - TU soc.
Baly- stalker 95/65
Arek's Army a pár překvapení v zásobě :-P

#51 dracconissodes

dracconissodes

Poring

• Hráči
  • Pip
  • 14 posts

Posted 30 May 2011 - 05:26 PM

Hlasuji pro 2 protože:
1- GW 80% ovládá R.N.R. pak trochu Xeno a další tedy pokud Renewal znamená změnu tak sem pro
2- PvM už tet se hraje multitasking takže to asi není důvod
3- můj pocit je ten že ano Renewal mechanika pro 3rd class, umožní budoucí implementaci nových lokací a další vývoj servru. Také si pamatuji doby kdy na global eventu byly všichni a ne jako na svatbě nás tam šaškovalo 40... navíc je to na zkoušku. Populaci bych neřešil když je tu 350 (opravte mě pokud se pletu) online z toho 180 merchantů, tj 170 , spousta lidí má najednou aktivní 3+ účty.. Zajímalo by mě netuší někdo kolik je najednou připojeno IP adres? Co se týká buildů je tu test server navíc s novými mapami přijdou nové buildy a s repetable Q to už není takový problém.
Hovořím pouze za sebe a gratuluji pokud jste došly až sem. :bye:
  • 0

#52 Zeren

Zeren

Chonchon

• Hráči
  • PipPip
  • 27 posts

Posted 30 May 2011 - 05:46 PM

...
1- GW 80% ovládá R.N.R. pak trochu Xeno a další tedy pokud Renewal znamená změnu tak sem pro
...

ano, budou jim konkurovat lidi, kteri nezvladaj ani advanc postavy

A jinak jsem pro 1. Kvuli renewal mechanice nemusim hrat RO, takovych her je spousta.
  • 0

Posted Image

Zeren - Sniper
Yuufana - HP
Mokona - Gypsy

#53 dracconissodes

dracconissodes

Poring

• Hráči
  • Pip
  • 14 posts

Posted 30 May 2011 - 07:36 PM

Hlasování je tak vyrovnané že stejně budou muset rozhodnout GM samy, myslím ze nasadí klienta a s mechanikou 3rd class se počká ještě nějaký pátek.
Co se týká zvládání a nezvládání postav vzhledem k tomu jak se tu postavy půjčují tak je tu dost lidí s 99/70 kteří jí nemají od novice.
  • 0

#54 Clouseau

Clouseau

Poring

• Supporters
  • 12 posts

Posted 30 May 2011 - 07:44 PM

Renewal ANO.
3rd class ANO!!! :clap:

Sice furt nemám ani 2nd class (vrátil jsem se po xleté vynucené pauze), ale nerad bych se časem, až se prokopu na 99/70 2nd classu zasekl a "záviděl" offíkům a některým zahraničním serverům, že mají kam dále porůst.

Uznávám, že 3rd class a některé překopy celkového systému někomu přijde jako zničení ragnarogu, ale mně více štve existence stropu, než změna systému ;)
  • 0
Hunter 92, Monk 88, Alch 87

#55 k3dT

k3dT

Admin

• Admin
  • 5,305 posts

Posted 30 May 2011 - 07:47 PM

Hlasování je tak vyrovnané že stejně budou muset rozhodnout GM samy, myslím ze nasadí klienta a s mechanikou 3rd class se počká ještě nějaký pátek.
Co se týká zvládání a nezvládání postav vzhledem k tomu jak se tu postavy půjčují tak je tu dost lidí s 99/70 kteří jí nemají od novice.

oni ty ankety jsou fakt jen orientacni... pac vidim ze nekteri hraci hlasovali pro prvni dve moznosti i 3x pres dualy na foru...
  • 0

#56 TomulkaBambulka

TomulkaBambulka

Deviling

• Hráči
  • PipPipPipPipPip
  • 278 posts

Posted 30 May 2011 - 08:04 PM

,,Jupiii dame 3rd classy, pritahne nam to plno novych lidi, zase nas budou miliony"
- S tim bysem nepocital. Lidi prijdou, budou tyden a zase oedejdou. A i kdyby preci jen nejaci zustali, tak v zadnem pripade nevykompenzuji ty odchody lidi kvuli teto zmene.

,,Zesilime moby a zakryjeme tu nechutnou silu 3rd classu"
- Ehm ehm, to jako novacek pujde expit na poringy protoze nic jineho nezabije, jenom kvuli tomu aby si preboosteny 3rd class mohl solovat tezko jako dneska?

,,Nebude se sice expit v partach, ale co stejne se v nich neexpi"
- Ale expi, doporucuji zapnout main, snazit se najit kamarady, byt aktivni, mit potrebny char, vymenit guildu cokoliv. Ale hrani v parte tu stale je. Ale kdyz uz si i ty nejtezsi moby da i ten nejslabsi char, tak to ty party pohrbi uplne.

,,Doexpim 99/70 a pak odejdu, nebot ztratim motivaci"
- Hlavne ze to tu pisi vesmes lide, co jeste nevi jak advanced vypada. Pokud mas reborn rad a chces tu byt, budes tu tak jako tak. Porad je tu co delat, mas vsechny uspechy? vsechny hunty? atd atd atd.

Ja osobne jsem hlasoval pro jednicku. Jak uz psalo vice lidi, klient je fajn. Ale ten zbytek to je moc moc prace za malo uzitku. Nechci GMkam radit, ale nebylo by lepsi to usili casove, ktere byste venovali na mechaniku a 3rd classy, spise vlozit do zdokonaleni momentalni mechaniky a do nynejsiho stavu rebornu? Dejme tomu, ze implementace bude 2-3 mesice trvat, co tak to vlozit jinde. A vite vy vubec co tu hlasujete pro dvojku jak by vypadala implementace? Ani ja to nevim, rad bysem se to taky dozvedel. Bude wipe, nebo se jen prejde z 99/70 na novy 3rd class? Celkem by se to hodilo vysvetlit, nebot pokud to budeme muset rozjet nanovo, tak vam tu zustane "5" lidi.

Edited by TomulkaBambulka, 30 May 2011 - 08:06 PM.

• 0
PvM - TomulkaBambulka
GW - Sentiment + Knowya + Maya the Bee

#57 Tomoko

Tomoko

Deviling

• Hráči
  • PipPipPipPipPip
  • 201 posts

Posted 30 May 2011 - 08:05 PM

Kdyz uz Renewal mechaniku, tak jen pro 3rd class, ostatni by diky renewal mechanice byly totalne nepouzitelni (zkousel jsem to na high rate serveru, neadv a adv fungovaly podle stare mechaniky a 3rd classy dle renewalove).

idealne riesenie...komu sa 3rd classy nepacia nemusi prestupit, nikto ich nenuti...a dost by pomohlo aj nejake jednorazove reset NPC - kazdopadne len za predpokladu ze sa sem renewal dostane :)
  • 0

Posted Image
Mayumi
"If you're going to fight the boss, go after you've leveled enough."

#58 TomulkaBambulka

TomulkaBambulka

Deviling

• Hráči
  • PipPipPipPipPip
  • 278 posts

Posted 30 May 2011 - 08:19 PM

,,Plosim plosim zavedte 3rd classy mocinky moc plosim. Jsem wiznicka lvl 70 (v PvP arene si vykrajim skoro vsechny afk chary) a s prichodem techto 3rd classu mam sanci, ze si do 5 let konecne zabiju i nejakeho bossika. Dekuji a laweskuju vas vsechny."

----> Takhle nejak to vidim, kdyz jsem si precetl celou tuhle diskusi. Samozrejme jde o nadsazku a hlavne v tom nehledejte zadne povyseni a aroganci. Jen mi to tak prijde.
  • 0
PvM - TomulkaBambulka
GW - Sentiment + Knowya + Maya the Bee

#59 Guest_jirkan_*

Guest_jirkan_*
  • Guests

Posted 30 May 2011 - 08:28 PM

idealne riesenie...komu sa 3rd classy nepacia nemusi prestupit, nikto ich nenuti...a dost by pomohlo aj nejake jednorazove reset NPC - kazdopadne len za predpokladu ze sa sem renewal dostane :)

No, na jednu stranu to neni zase tak slozite (per char mechanika), proste se prida kazdemu charu/accountu jeden bit, simple, takze misto soucasnych (by oko) (GvG x PvP + normal) x (magic/LR/phys) = 9 parametru (redukci) proste pribude jeden bit?

JENZE: Ten prostor parametru by se "ponekud" rozsiril, coz neni na prvni pohled zrejme. Muzeme pocitat:
- Redukce mobu vuci 2nd a 3nd charum (2x3, redukovatelne na 3 parametry)
- Vzajemne redukce mezi 2nd a 3nd classama (2x3x(pvp+gvg)) = 12 parametru
- Vzajemne exp-gain redukce mezi 2nd a 3rd mechanikou (4 parametry redukovatelne na 3)

+ dalsi vzajemne nelinearni vazby, jako: co udela +11 equip na 2nd classu? 3rd support skill na 2nd charu? 3rd char versus zabita potvora mimo povoleny limit levelu? a mnoho dalsich co me na prvni pohled nenapada.

... jen si dovolim jemne naznacit, ze i z postu co sem psali ti kteri tu hruzu (cti: Renewal mechaniku) zkouseli je to totalne mimo nevyvazena zpatlanina, a jeji nevyvazenost "resit" doplnenim dalsimi dvema desitkama volnych parametru mi pripada jako stejne efektivni jako resit hierarchicky problem SM pres SUSY a mraky nepozorovatelnych poli a castic ;)

Edit: nechci rict ze je to nemozne, spis jestli to stoji za tu praci.
(Dalsi drobnost - pokud se system nastavi aby nevyradil adv. classy, pak neni jediny duvod proc prestupovat - snad jen kvuli jine postavicce (zvlast pro damskou cast hracske zakladny) coz lze resit mnohem jednoduseji napr. questem a malou upravou eA ktera jen zmeni sprite, ale do herni mechaniky nezasahne)

Edited by jirkan, 30 May 2011 - 08:35 PM.

• 0

#60 Zereges

Zereges

Baphomet

• Supporters
  • 1,236 posts

Posted 30 May 2011 - 08:35 PM

komu sa 3rd classy nepacia nemusi prestupit, nikto ich nenuti.

Co to je za blbost? Budou donucení společnosti, když nebudou nic dávat, protože to bude balanocvané na 3rd.
Já mám lepší nápad, pokud někdo chce 3rd ať si to de zkoušet třeba na rms.
  • 0
Once and forever: emblem_pf.png Phoenix Fury, emblem_eki.png Pestilence & emblem_new_eki.pngEkirei Guilds.
Sometimes trolling on Classic Reborn #1 with Siglavi.

Zereges 99/70 FS High Priest, Ydienn 99/50 GW Soul Linker
Stuclinka 99/70 FS PVM Gypsy & Zachumlanek 99/70 FS PVM Clown
Celenitte 99/50 Mobber Soul Linker, Zerexie 99/70 PVM/MVP Sniper, Katami 98/69 Mobber LK
Hashika 97/64 DPS Creator, Ikamono 97/67 MATK Stalker, Feiru 92/58 FA Sniper - Rest in Peace, SEs are gone.
Sometimes occupying Elleshar's chars (Kanashimi 99/67 MVP Champion, Hanayaka 99/70 FS Professor, Falka 99/70 Lab Snatcher)
Mine+Elleshar's Endless Tower video

World of Warcraft (TwinStar): Zereges, Elemental Shaman, <Immortal Outlaws>, Horde (3.1-4.0)
World of Warcraft (Drak'Thul/Burning Blade): Zere, Shadow Priest, <Ekirei>, Horde (5.4-7.0 raider in Ekirei/Ladies First, 7.0-7.3 casual in Panta Rheî, 8.0+ inactive), Zerê, Shadow Priest, <Cerna Ruka>, Alliance(8.0 casual)
Diablo III: Zereges#2618, S15 Inactive, S14 Barbarian, S13 Necromancer (#262 EU), S12 Monk, S11 Wizard, S10 Demon Hunter, S4 Monk, Legacy Monk

My "up to Reborn" story, My Anime List, StackExchange.
Teakwon Class Lover & Expert (Kessha, Asari, Victorique, ...)
WSko je na plusování, kování zbraní a prodávání na trhu. A nikdo mě nepřesvědčí o opaku. (edit 2012: Nyní i na kování armorů) OK, brazilci mě přesvědčili, ale není to na žádnou formu competitive PvP.

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users