Jump to content

Photo

Renewal

• Please log in to reply
129 replies to this topic

Poll: anketa o renewalu (191 member(s) have cast votes)

Nasadit Renewal?

1. Voted Ano, nasadit jen renewal klienta, 3rd class a herni mechaniku NE (77 votes [40.10%])

Percentage of vote: 40.10%

2. Voted Ano, nasadit jen renewal klienta, hodit na test 3rd class + herni mechaniku a nechat ozkouset, dal se uvidi (104 votes [54.17%])

Percentage of vote: 54.17%

3. Voted Ne, nechat soucasnyho klienta, renewal tudiz vubec nezavadet a bejt sto let za opicema (9 votes [4.69%])

Percentage of vote: 4.69%

4. Je mi to fuk (zobrazit vysledky ankety) (2 votes [1.04%])

Percentage of vote: 1.04%

Vote Guests cannot vote

#121 Mei

Mei

Deviling

• Hráči
  • PipPipPipPipPip
  • 311 posts

Posted 06 June 2011 - 12:43 AM

jesli bude renewal mechanika tak zacnu znovu hrat :D

noname

Edited by Mei, 06 June 2011 - 12:44 AM.

• 0
~~ Silv
----

Sharuum Priest STATUS : ACTIVE

Ekirei Guild

Another
Twinstar-Phobos > Phobe the Immortal Holy Paladin STATUS : ACTIVE
Class Assistent of <Immortal Outlaws>
&
Dota 2
Princess Paradise!

#122 Angeller

Angeller

Poring

• Newbies
  • Pip
  • 1 posts

Posted 06 June 2011 - 11:39 AM

Jsem rozhodně pro renewal klienta o mechanice už toho moc nevím, ale ta možnost úpravy BM s okny na skilly, kafra, je to o mnoho přehlednější, pohodlnější, jelikož já za 4 roky hraní RO nikdy BM nepoužíval kvůli své lenosti naučit se BM a zapomětlivost na čem co mám, na renewalu pro mě BM byla super možnost. 3rd classy sem testoval kdysi dávno kdy byli ještě hoodně nestabilní, některý chary jsou fakt OP jako lock a sura, ale za svou kariéru jsem hrál vždy jen SinXe a GuillX mě hodně zaujal, němá žádnou overpower dmg, skill v podobě linkovanýho SB a další možnosti vlakování. Nejvíc mě stejně zaujal Hallucination Walk, při kterým rapidně stoupne movement speed a GuillX za sebou zanechává iluze, dá se to celkem dobře využit a pohrát si s tím.

Takže jsem pro možnost 2, zkusit to testovat a případně bych to i nasadil, ale moc tomu, že by se to realizovalo stejně nevěřím, jelikož většina hráčů má opačnej názor než já a záleží na kolektivní domluvě. Ale jinak přeju hodně štěstí, já bych s 3rd classama asi znovu začal hrát.

EDIT:

2nd noname .. ktery si ani nevsim ze jiz bylo nasazeno ...

Novinky sem četl, nicméně sem si to nějak neuvědomil, každopádně vyjádřit názor k anketě neuškodí (:

Edited by Angeller, 06 June 2011 - 12:17 PM.

• 0

#123 Guest_betr_*

Guest_betr_*
  • Guests

Posted 06 June 2011 - 12:12 PM

...

2nd noname .. ktery si ani nevsim ze jiz bylo nasazeno ...
  • 0

#124 nardeus

nardeus

Poring

• Newbies
  • Pip
  • 9 posts

Posted 13 July 2011 - 08:58 PM

Ach, jen to napíšu jak bych to viděl já ... Kdyby se měl dávat renewal na server tak by to šlo (pokud se nemýlím).. Udělat 2 servery. 1. Ten co ted je, přídat tam renewal bez 3rd classu atd..
2. server kde by to bylo vše atd.. (včetně WIPE atd..)
To je jen mu rychlý zbrklý návrh, moc jsem o tom nepřemýšlel. Tka mě klidně zbácajte ;)
Wow, to není aktuální? Sry :- )

Edited by nardeus, 13 July 2011 - 09:01 PM.

• 0

#125 Zereges

Zereges

Baphomet

• Supporters
  • 1,236 posts

Posted 14 July 2011 - 02:41 PM

2 servery? však už je nedostatek lidí na jednom
  • 0
Once and forever: emblem_pf.png Phoenix Fury, emblem_eki.png Pestilence & emblem_new_eki.pngEkirei Guilds.
Sometimes trolling on Classic Reborn #1 with Siglavi.

Zereges 99/70 FS High Priest, Ydienn 99/50 GW Soul Linker
Stuclinka 99/70 FS PVM Gypsy & Zachumlanek 99/70 FS PVM Clown
Celenitte 99/50 Mobber Soul Linker, Zerexie 99/70 PVM/MVP Sniper, Katami 98/69 Mobber LK
Hashika 97/64 DPS Creator, Ikamono 97/67 MATK Stalker, Feiru 92/58 FA Sniper - Rest in Peace, SEs are gone.
Sometimes occupying Elleshar's chars (Kanashimi 99/67 MVP Champion, Hanayaka 99/70 FS Professor, Falka 99/70 Lab Snatcher)
Mine+Elleshar's Endless Tower video

World of Warcraft (TwinStar): Zereges, Elemental Shaman, <Immortal Outlaws>, Horde (3.1-4.0)
World of Warcraft (Drak'Thul/Burning Blade): Zere, Shadow Priest, <Ekirei>, Horde (5.4-7.0 raider in Ekirei/Ladies First, 7.0-7.3 casual in Panta Rheî, 8.0+ inactive), Zerê, Shadow Priest, <Cerna Ruka>, Alliance(8.0 casual)
Diablo III: Zereges#2618, S15 Inactive, S14 Barbarian, S13 Necromancer (#262 EU), S12 Monk, S11 Wizard, S10 Demon Hunter, S4 Monk, Legacy Monk

My "up to Reborn" story, My Anime List, StackExchange.
Teakwon Class Lover & Expert (Kessha, Asari, Victorique, ...)
WSko je na plusování, kování zbraní a prodávání na trhu. A nikdo mě nepřesvědčí o opaku. (edit 2012: Nyní i na kování armorů) OK, brazilci mě přesvědčili, ale není to na žádnou formu competitive PvP.

#126 Voltron

Voltron

Deviling

• Supporters
  • 394 posts

Posted 16 July 2011 - 08:17 AM

Kdypak se nam vrati Renewal klient?
  • 0
Posted Image

#127 Zereges

Zereges

Baphomet

• Supporters
  • 1,236 posts

Posted 16 July 2011 - 10:02 AM

Kdypak se nam vrati Renewal klient?

Ty něčemu takovému ještě věříš?
  • 0
Once and forever: emblem_pf.png Phoenix Fury, emblem_eki.png Pestilence & emblem_new_eki.pngEkirei Guilds.
Sometimes trolling on Classic Reborn #1 with Siglavi.

Zereges 99/70 FS High Priest, Ydienn 99/50 GW Soul Linker
Stuclinka 99/70 FS PVM Gypsy & Zachumlanek 99/70 FS PVM Clown
Celenitte 99/50 Mobber Soul Linker, Zerexie 99/70 PVM/MVP Sniper, Katami 98/69 Mobber LK
Hashika 97/64 DPS Creator, Ikamono 97/67 MATK Stalker, Feiru 92/58 FA Sniper - Rest in Peace, SEs are gone.
Sometimes occupying Elleshar's chars (Kanashimi 99/67 MVP Champion, Hanayaka 99/70 FS Professor, Falka 99/70 Lab Snatcher)
Mine+Elleshar's Endless Tower video

World of Warcraft (TwinStar): Zereges, Elemental Shaman, <Immortal Outlaws>, Horde (3.1-4.0)
World of Warcraft (Drak'Thul/Burning Blade): Zere, Shadow Priest, <Ekirei>, Horde (5.4-7.0 raider in Ekirei/Ladies First, 7.0-7.3 casual in Panta Rheî, 8.0+ inactive), Zerê, Shadow Priest, <Cerna Ruka>, Alliance(8.0 casual)
Diablo III: Zereges#2618, S15 Inactive, S14 Barbarian, S13 Necromancer (#262 EU), S12 Monk, S11 Wizard, S10 Demon Hunter, S4 Monk, Legacy Monk

My "up to Reborn" story, My Anime List, StackExchange.
Teakwon Class Lover & Expert (Kessha, Asari, Victorique, ...)
WSko je na plusování, kování zbraní a prodávání na trhu. A nikdo mě nepřesvědčí o opaku. (edit 2012: Nyní i na kování armorů) OK, brazilci mě přesvědčili, ale není to na žádnou formu competitive PvP.

#128 Dweep

Dweep

Baphomet

• Supporters
  • 1,843 posts

Posted 16 July 2011 - 11:02 AM

Já taky nevěřil v přechod na mumble a hleďme ...
  • 0

doesn´t matter anymore

characters_RO.jpg

Baphomet killcount over 1k, MvP over 2k

dropnuté boss karty: 2* Mastering card

#129 Voltron

Voltron

Deviling

• Supporters
  • 394 posts

Posted 16 July 2011 - 07:49 PM

Doufam :beg:
  • 0
Posted Image

#130 k3dT

k3dT

Admin

• Admin
  • 5,305 posts

Posted 16 July 2011 - 10:08 PM

bude az budu mit zas hromadu casu... a to fakt netusim kdy to bude... musi se totiz nejak vyresit napr. NPC sprity povolani (ty renewal neumi)... a fakt netusim co s tim... jedine nahradit za klasicky NPC sprity.
  • 0

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users