Jump to content
Reborn fórum

Ragnarok Online 2


Retro

Recommended Posts

  • Replies 62
  • Created
  • Last Reply

Mno zadara to urcite nebude ... protoze RO(1) je zadarmo jen z duvodu ze si Gravity nenechali udelat patent ... coz u dvojky mit budou

 

hrava atosfera ... to zalezi na pohledu na vec :) RO2 bude proste o tom chodit s co nejvetsi partou .. coz by melo byt smyslem MMORPG .... bohuzel v RO(1) si kazdej soluje :) a posledni dobou ma kazdej svyho priesta na dualu

Link to comment
Share on other sites

Mno zadara to urcite nebude ... protoze RO(1) je zadarmo jen z duvodu ze si Gravity nenechali udelat patent ... coz u dvojky mit budou

 

hrava atosfera ... to zalezi na pohledu na vec :P RO2 bude proste o tom chodit s co nejvetsi partou .. coz by melo byt smyslem MMORPG  .... bohuzel v RO(1) si kazdej soluje :) a posledni dobou ma kazdej svyho priesta na dualu

7698[/snapback]

 

Jo to mas pravdu, kez by byla i dvojka nekdy free i kdyz asi uz bude jina doba a asi nebudu mit cas hrat ale kdo vi.

 

Jinak k tem priestum na dual je to hrozny. Dost lidi je ma takhle, nikdo neni ochotny si chvili pockat nebo se poptat zda nekdo neda partu. :)

Link to comment
Share on other sites

zomg a uz sou na to boti?

8363[/snapback]

lol

 

BTW: Grafika je fajn, ale moc se mi ty postavy nelibi. V RO I to je jeste takovy normalni ze vypadaj trochu detsky, ale v R.O.S.E a RO II uz to vypada divne a ne moc hezky. Ale moc se mi libi to natoceni kamery jako u Lineage II kde se muze holkam pod ty mini sukne.

Link to comment
Share on other sites

lol

 

BTW: Grafika je fajn, ale moc se mi ty postavy nelibi. V RO I to je jeste takovy normalni ze vypadaj trochu detsky, ale v R.O.S.E a RO II uz to vypada divne a ne moc hezky. Ale moc se mi libi to natoceni kamery jako u Lineage II kde se muze holkam pod ty mini sukne.

8518[/snapback]

 

tak to je fakt super ! :)

Link to comment
Share on other sites

lol

 

BTW: Grafika je fajn, ale moc se mi ty postavy nelibi. V RO I to je jeste takovy normalni ze vypadaj trochu detsky, ale v R.O.S.E a RO II uz to vypada divne a ne moc hezky. Ale moc se mi libi to natoceni kamery jako u Lineage II kde se muze holkam pod ty mini sukne.

8518[/snapback]

Stahni si patch na nude Lineage 2 :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Taaaak, kdopak se chce stat betatesterem na japonskym RO2? :D

www.gravitygamez.com/

Pak RO2, ten malej button dole a vyplnit formular...a pak jen cekat :)

 

Edit: Jooo, malem bych zapomnel na lidi, ktery neumi japonsky :)

To posledni je duvod, proc byste se chteli stat betatesterem.

Btw nezarucuju, ze vam neco poslou :D

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...