Jump to content
Reborn fórum

Ragnarok Online 2


Retro

Recommended Posts

tak aspoř něco na tom bude zají­mavýho :teehee: koukal sem že už valí­ ta korejská beta je zadarmiko ale musí­te si sehnat korejský reg Äí­slo to je něco jako Äí­slo obÄanky a můžete valit |:-) k tomu free serveru zaslechl sem že Gm z czechRO se bavili o ROII free server u že na to dokonce budou i pení­ze ale nwm co je na tom pravdy vypátral sem too na nÄakým pofi forku :-)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 62
  • Created
  • Last Reply
Never tomu ze kdokoliv z GMek na CzechRO bude mit jeste tolik energie zakladat novej server... vzdyt se podivej jak ted funguje samotny CzRO...

 

Neocekavame treba priliv novych hracu? :teehee: Situaci kolem Czechra nesluduji, co sem z nej odesel, tak to je spis jen takove kamaradske rypnuti ...

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...
  • 1 month later...
jůůů spambot :D

jůůů a slovy kohožetovlastnÄ? jo tebe: co kdybys vždycky neklikl na "Odpovědět"

 

jsem si už fakt po vÄerejÄku a dneÄku co každý topic s novými pří­spÄvky mÄl aspoř jeden tvůj post neodpustil

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 4 months later...

Tak já ro2 hraju a docela mÄ to baví­. OstatnÄ jsem o ro1 ani nevěděla, ale protože to bylo 2 zkusila jsem 1 a tadá ;) Ale co mi vadí­, je to, že má equip "trvanlivost" a když mi praskl Ätí­t, tak jsem jiný nemÄla a nemohla žádný sehnat. Grafika se mi lí­bí­, ale přijde mi že mají­ ty postavy pří­ÄernÄ velké ruce.

 

Celková atmosféra hry je úplně jiná jak v ro1. Nějak se mi lí­bí­ obÄ, ale jako podobné nepřijdou. MaximálnÄ tak job levelem, mobama a pár povolání­m. Ale přestupy tam ani nejsou, skill pointy taky ne, mí­sto toho je třeba utrácet pení­ze. A krom toho mí­sto zenů jsou rufy a po dosáhnutí­ jistého poÄtu se zmÄní­ na zeny. Ale přesto se mi lí­bí­ obÄ hry. Ale je to něco jiného než ro1 :devil2: Ale skoky, plavání­ a tak mi docela v ro1 chybí­ :P A taky pohled na nebe, což je moje oblí­bená činost i v reálu :) A jinak jak už zaznÄlo... lagy. Ty jsou hrozné a "warp portály" tam... no rozhodnÄ vypadají­ úplně jinak a naÄí­tají­ se straÄnÄ dlouho. A warp portály od priesta mi zase chybí­ v ro2 :)

 

Shrnuto... lí­bí­ se mi, ale je to úplně něco jiného než ro1. Zahraju si ale obÄ hry a baví­ mÄ ;) A lí­bí­ se mi akce a taky jak postavy bÄhají­, můžou si sednout na laviÄku, lehnout a vÄelicos dalÄí­ho :)

Link to comment
Share on other sites

...

Promiř, ale já myslel, že gravity RO2 zavrhli a to už dří­v. Jinak to, že se tu niÄí­ zbranÄ je podle mÄ moc dobré, dÄlá to mechaniku zají­mavÄjÄí­ a opravení­ ve mÄstÄ je otázka jednoho pokecání­.

Link to comment
Share on other sites

Promiř, ale já myslel, že gravity RO2 zavrhli a to už dří­v. Jinak to, že se tu niÄí­ zbranÄ je podle mÄ moc dobré, dÄlá to mechaniku zají­mavÄjÄí­ a opravení­ ve mÄstÄ je otázka jednoho pokecání­.

Hraju to na free, tak neví­m. Ale vyÄly jen bety myslí­m (open, closed) a pak to skončilo.

Ne jen zbranÄ, ale i armor. A to se dá opravit? To jsem nevěděla .D

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

1.http://en.wikipedia.org/wiki/Ragnarok_Online_2:_The_Gate_of_the_World

2.http://en.wikipedia.org/wiki/Ragnarok_Online_2:_Legend_of_the_Second

 

http://news.mmosite.com/content/2009-12-06/20091206234025087.shtml

 

toto uz trochen vyzera inak oproti tomu co dali ako prvotne...druhy CBT bude na prelome decembra januara

 

ro2:los (google translator 4ever , posledna strana)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...