Jump to content

Mining a Forging:)

• Please log in to reply
184 replies to this topic

#181 Merlock129

Merlock129

Hyegun

• Hráèi
  • PipPipPipPipPipPip
  • 476 posts

Posted 16 May 2013 - 09:59 PM

QQ moar

Btw nejde tady o neci nechapavost, ale o tvoji chamtivost :)

Edited by Merlock129, 16 May 2013 - 10:00 PM.

• 0

~Entei~

~Hate us we love it~

elfinka: ..ale ty s nami nemuzes jet tramvaji, tvoje ego se tam nevejde ^_^

http://img688.images...us/i/wspvp.png/

Posted Image

#182 Mergi

Mergi

Deviruchi

• Supporters
  • 117 posts
  • Interests:Assassin Cross

Posted 16 May 2013 - 10:12 PM

Končím, Tvoje nechápavost je tak velká, že by jsi mohl vstoupit do politiky za ODS ci TOP09....

Docela chapu jak to myslis ale maji pravdu vsichni a to :

Klesani nauceneho skillu Forger (mining se dal dohnat hned) udelalo to ze vsichni vyssoci Forgeri hledaly nove Aktivni Minery a farmilo se vse na dvou az trech kovarich (Hanzo, Lord Kovar ...) sam jsem vyuzival sluzeb jednoho z nich a to vlastniho slabsiho Forgera mam

Ekonomika serveru je hodne narusena a je pravdou ze Forging tomu silene napomohl proto i ja bych do nej znova nesel stabilizovat uz ted to bude hodne tezke

Ze clovek nema tolik casu je pravda (starnem, mame povinosti, uceni, rodinny atd...) ale tim snadnejsi je jit a nahuntit si to z toho Satana u ktereho jak jsi sama rekla kliknes DSC fury DSC a Assuru no a holt pak trosku riskovat o tom to je +7 a no problem nastup HD Rudy ktera ti napomuze pozdeji k lepsim +

Horsi to bude s tim opravdu toho Satana odchytnout s tim jak se ted MvP solidne toci 

To ze nema kazdy vsecko je normalni ze nema vse okamzite taktez no holt potrva ti to dele

No a k poslednimu Hraci jsou bohatsi a chudsi tim ze vse zfarmi opet par forgeru a bude muset udrzovat skill budou hraci bohatsi a JESTE BOHATSI jelikoz ten Forger to nakove potrebuje skill uz ho nezajima ze zase bude mit kazdy vsecko

PS Dodatek zase chapu ze jsem ti Forgeri musely Expit(v te dobe v Biu a Poison bottly staly zeny) stalo to i cas pocatky taky neco stalo kladiva ale na druhou stranu snad uz to mate 30x zpatky prodejem ruznych itemu

Edited by Mergi, 16 May 2013 - 10:39 PM.

• 0

Genetic(Trans) Jeseterka 160/50 s

Homuncul (Typ S) Eira 165

AB (Trans) Dr. Pierce 160/50

Chaser(Trans) lounly 160/50 s 

Legendary Item(lvl30) Steal 10,Steal Coin 10,DA+5% s sanci 3-tiho ATK 10

GX (Trans) Mergi 138/30

Sura(Trans) 156/50

Wanderer (Trans) 160/50

Nechápu jen jedno když je něco v dokonalé sinbioze proč se najde vždy někdo kdo tu sinbiozu chce zničit!

Tento server měl všelijaké časy, ale 7 let fungoval a prosperoval víc než kterékoliv jiné SERVERY.

8 rok šla cela servrová sinbioza do haje včetně nejcenejších hráčů co tento server měl.Jsem rád za těch prvních 7let. Od 8 roku to nemíním komentovat (nechci brečet)!!!

#183 Pastor Johny

Pastor Johny

Poring

• Hráèi
  • Pip
  • 16 posts

Posted 16 May 2013 - 10:56 PM

Dobrá poznámka Miko :D máš bod ;)

A pár slov pro hráče Merlock129 :) říci někomu že mele hovna (ano já vím, měl jsem použít ho... nebo výkaly. Mno, pardon za ten výraz :) ), že fetuje nebo je blbý mi přijde jako docela neslušné vyjadřování. Pokud chceš aby se k tobě lidi chovali slušně, tak by jsi se měl chovat slušně ty k nim, páč ti tvoji neslušnost mohou vrátit jak písemně, tak slovně i gesty, ale dokonce i ... jak jen to říci... prudkými gesty :) a vůbec bych se nedivil, kdyby nějaký osobní známý od Illyrie ty "prudké gesta" použil za označení, ktará jsi ji věnoval.

• 0

#184 Guest_Baalberith_*

Guest_Baalberith_*
  • Guests

Posted 16 May 2013 - 10:59 PM

Topic nesluzi k tomu, k comu mal sluzit, takze ho zatvaram pre volnu diskusiu, dozviete sa v nom len novinky odo mna. Pokracujte s tym a nebudete mat vobec nic...

• 1

#185 Guest_Baalberith_*

Guest_Baalberith_*
  • Guests

Posted 26 May 2013 - 11:48 PM

Otvoril som topic pre diskusiu (nie flame), ohladom m/f si mozete precitat nieco malo, co som napisal do blogu.

• 0

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users