Jump to content

Mining a Forging:)

• Please log in to reply
184 replies to this topic

#41 Guest_jirkan_*

Guest_jirkan_*
  • Guests

Posted 02 January 2012 - 11:23 PM

Hmhmhmhmhmhmhmhmhmhmhmhmhmhmhm, OK, nejak ten delay prerobim :)

Staci kdyz tam misto stunu prihodime z advai ten no-port, coz by nemuselo byt nijak tezky... :) proberem zitra na irc.
  • 0

#42 Twiz

Twiz

Poring

• Hráči
  • Pip
  • 16 posts

Posted 02 January 2012 - 11:54 PM

Upravujeme odmeny casom, ked mas pochybnost o vyvazenosti, napis to sem, mozme sa o tom pobavit :)
Ku Book of Dead vs. Violet Fear - kniha ide ziskat z MVP, Violet Fear doteraz ziskat nesiel :)
A s tym, ktore veci sa z toho budu vyrabat sa ratalo od zaciatku... holt niektore veci su pre hracov pritazlivejsie ako ostatne, co ale neznamena, ze si niekto nebude chciet vyrobit specialny equip pre svoj build a postavu ... prave preto je ten vyber taky velky:)

Jasně ale tak logicky .. raději ty ingoty investuju do věci která má několikrát větší cenu a můžu ji eventuálně potom i prodat. Narážel jsem na to, že by bylo dobré vyvážit ty suroviny potřebné na výrobu podle toho jak jsou ty věci např. dostupné nebo využitelné ..
  • 0
Samá socka a hromada poskoků a posluhovačů

#43 hyah

hyah

Deviling

• Supporters
  • 213 posts

Posted 03 January 2012 - 08:55 AM

uvažuje se o implementaci již dříve zmíněných věcí - holy dagger, gelerdria, weeders knife, elemental sword, mailbraker, swordbreaker,...?

Doufám, že excalibur apod. nebudete přidávat... Ještě poznámka k violet fear - než ho dát složený raději tam kopněte oba meče a hoďte někam npc na asembling... když už ať se lidi snaží...
  • 0
Pucflicek 99/70

Posted Image

#44 Dweep

Dweep

Baphomet

• Supporters
  • 1,843 posts

Posted 03 January 2012 - 09:10 AM

A jaká by pak byla motivace projít endless? Už totálně nulová ...
  • 0

doesn´t matter anymore

characters_RO.jpg

Baphomet killcount over 1k, MvP over 2k

dropnuté boss karty: 2* Mastering card

#45 hyah

hyah

Deviling

• Supporters
  • 213 posts

Posted 03 January 2012 - 09:48 AM

víťo kdo endless bude chtít jít a pobavit se v něm tak pujde... kdo si bude chtít jít nahuntit věci na meč tak ať si je nahuntí ne každý má chary a skill na projití až do konce... jen mi přijde blbost ho dávat už složený...

P.S. osobně si tam rád vždy zajdu zablbnout, protože vím, že projít ho není ani zas tak těžké :)
  • 0
Pucflicek 99/70

Posted Image

#46 yanus

yanus

Poring

• Hráči
  • Pip
  • 14 posts

Posted 03 January 2012 - 09:53 AM

Ked sa uz rozbehla diskusia tuto temu. Nebolo by mozne pridat aj dalsie "veteran" zbrane? Veteran sword tam je ale hodil by sa aj Veteran Axe a hlavne Veteran Hammer.
  • 0
Kailani, whitesmith, Golden Horde
Calver, priest, Silver Horde

#47 Twiz

Twiz

Poring

• Hráči
  • Pip
  • 16 posts

Posted 03 January 2012 - 11:58 PM

Jinak ještě bych se chtěl vyjádřit k tomu samotnému systému kopání.. Zrovna jsem to zkoušel a asi během půl hodiny jsem dokázal zvednout svůj skill kopání z 0 cca na 130 tím stylem že jsem vylezl nad lighthalzen, nezabil jsem ani moba a co políčko jsem vytěžil 2-4 kousky rudy? pouhým klikáním na nabindovaný krumpáč ... Nechci to celé nějak strašně kritizovat, ale když už mohlo by se pro to těžení vymyslet pár kritérií.. Např. na mapách vytvořit náhodné zóny něco jako žíly, které by člověk musel hledat a které by se daly i vytěžit, aby to donutilo jít dál, trošku se snažit.. a taky by nebylo špatné přidat pár dalších efektů ... Např. Když se zlomí krumpáč - něco jako když se zlomí zbraň při plusování a při ůspěšném vykopání by se mohl vynechat ten stun, 0.5 sekundový delay pro další kopání by zůstal ale dalo by se normálně pohybovat .. to odradí hráče kopat pořád na tom samém místě (kdo by chtěl hnít pořad ve stunu :-P) To jsou takové moje první postřehy z miningu :)
  • 0

#48 Guest_jirkan_*

Guest_jirkan_*
  • Guests

Posted 04 January 2012 - 12:39 AM

to odradí hráče kopat pořád na tom samém místě (kdo by chtěl hnít pořad ve stunu :-P) To jsou takové moje první postřehy z miningu :)

Stun byl zavedeny proti kopani z powarpovky, ale bude (jakmile se k tomu dokopu to napsat and/or me k tomu dokope Baalbe) nahrazeny po nejaky cas po kopnuti nemoznosti odportit.
  • 0

#49 Bubetka

Bubetka

Poring

• Hráči
  • Pip
  • 19 posts

Posted 04 January 2012 - 07:26 AM

Stun byl zavedeny proti kopani z powarpovky

Pokud byl zaveden kvuli kopaní z powarpovky, tak je to bud rozbitý, nebo mám vadnou postavu, poprípade jsem to spatne pochopila. Pokud projdu warpem, nehnu se z policka, tak stihnu kopnout tak 3x nez si me vsimnou moby, po portu totéž.
  • 0
Lizzy - HP
Bubetka - Crea

#50 Dweep

Dweep

Baphomet

• Supporters
  • 1,843 posts

Posted 04 January 2012 - 12:26 PM

Pokud byl zaveden kvuli kopaní z powarpovky, tak je to bud rozbitý, nebo mám vadnou postavu, poprípade jsem to spatne pochopila. Pokud projdu warpem, nehnu se z policka, tak stihnu kopnout tak 3x nez si me vsimnou moby, po portu totéž.

tak powarpovka je 5 sec ne? spíš předtím to bylo bez delaye, natož stunu takže člověk po portu klikl i 10* že..
  • 0

doesn´t matter anymore

characters_RO.jpg

Baphomet killcount over 1k, MvP over 2k

dropnuté boss karty: 2* Mastering card

#51 peterkovac

peterkovac

Chonchon

• Hráči
  • PipPip
  • 27 posts

Posted 04 January 2012 - 08:12 PM

tiez by som sa velmi potesil, kebyze date prec ten stun
  • 0
LanSe - beznadejny gw demo vrhac

#52 Twiz

Twiz

Poring

• Hráči
  • Pip
  • 16 posts

Posted 06 January 2012 - 03:04 AM

bylo by možné nějakým efektem zvýraznit zlomení krumpáče ? + bylo by fajn kdyby si každý hráč mohl nějak nastavit jestli si chce nechat zobrazovat při každém kopání ty procentuální údaje o dropech rud, o lámání krumpáče + jestli chce nebo nechce vidět kdy se mu zvýší skill miningu ... strašně to spamuje chat
  • 0

#53 Guest_Baalberith_*

Guest_Baalberith_*
  • Guests

Posted 06 January 2012 - 07:56 AM

bylo by možné nějakým efektem zvýraznit zlomení krumpáče ? + bylo by fajn kdyby si každý hráč mohl nějak nastavit jestli si chce nechat zobrazovat při každém kopání ty procentuální údaje o dropech rud, o lámání krumpáče + jestli chce nebo nechce vidět kdy se mu zvýší skill miningu ... strašně to spamuje chat

Da sa to nastavit v kafre..
  • 0

#54 hyah

hyah

Deviling

• Supporters
  • 213 posts

Posted 06 January 2012 - 09:15 AM

Nešel by snížit delay po kopnutí krumpáčem? i bez něj je to o oddělaní klávesnice... (když samozdřejmě pominu, že ten delay dává celkem velkou výhodu těm co si skill nafarmili přes vánoce)
  • 0
Pucflicek 99/70

Posted Image

#55 Guest_Baalberith_*

Guest_Baalberith_*
  • Guests

Posted 06 January 2012 - 10:36 AM

Nešel by snížit delay po kopnutí krumpáčem? i bez něj je to o oddělaní klávesnice... (když samozdřejmě pominu, že ten delay dává celkem velkou výhodu těm co si skill nafarmili přes vánoce)

500ms (pol sekundy) je vela? Podla mna je to tak akurat. Inak mining skill sa stale farmi celkom lahko, akurat uz nejde ist rovno na najlepsiu mapu na servri a nafarmit tam za 3 minuty 500 rudy portovanim... holt kto to stihol, tak to stihol, zas taky rozdiel to nebude - miesto tyzdna ti to bude trvat 2 tyzdne;)
Efekt rozbitia krumpaca som pridal:) Po restarte.
  • 0

#56 hyah

hyah

Deviling

• Supporters
  • 213 posts

Posted 06 January 2012 - 12:28 PM

zas taky rozdiel to nebude - miesto tyzdna ti to bude trvat 2 tyzdne;)

Pokud je to tedy jak říkáš (týden je z tvého pohledu v podstatě bezvýznamný) přijmu od tebe sponzorský dar na novou klávesnici do ntb... ;)
  • 0
Pucflicek 99/70

Posted Image

#57 Zereges

Zereges

Baphomet

• Supporters
  • 1,236 posts

Posted 06 January 2012 - 03:38 PM

Pokud je to tedy jak říkáš (týden je z tvého pohledu v podstatě bezvýznamný) přijmu od tebe sponzorský dar na novou klávesnici do ntb... ;)

Už kdysi jsme se snažili prosadit program na neničení klávesnice, ale neujal se.
  • 0
Once and forever: emblem_pf.png Phoenix Fury, emblem_eki.png Pestilence & emblem_new_eki.pngEkirei Guilds.
Sometimes trolling on Classic Reborn #1 with Siglavi.

Zereges 99/70 FS High Priest, Ydienn 99/50 GW Soul Linker
Stuclinka 99/70 FS PVM Gypsy & Zachumlanek 99/70 FS PVM Clown
Celenitte 99/50 Mobber Soul Linker, Zerexie 99/70 PVM/MVP Sniper, Katami 98/69 Mobber LK
Hashika 97/64 DPS Creator, Ikamono 97/67 MATK Stalker, Feiru 92/58 FA Sniper - Rest in Peace, SEs are gone.
Sometimes occupying Elleshar's chars (Kanashimi 99/67 MVP Champion, Hanayaka 99/70 FS Professor, Falka 99/70 Lab Snatcher)
Mine+Elleshar's Endless Tower video

World of Warcraft (TwinStar): Zereges, Elemental Shaman, <Immortal Outlaws>, Horde (3.1-4.0)
World of Warcraft (Drak'Thul/Burning Blade): Zere, Shadow Priest, <Ekirei>, Horde (5.4-7.0 raider in Ekirei/Ladies First, 7.0-7.3 casual in Panta Rheî, 8.0+ inactive), Zerê, Shadow Priest, <Cerna Ruka>, Alliance(8.0 casual)
Diablo III: Zereges#2618, S15 Inactive, S14 Barbarian, S13 Necromancer (#262 EU), S12 Monk, S11 Wizard, S10 Demon Hunter, S4 Monk, Legacy Monk

My "up to Reborn" story, My Anime List, StackExchange.
Teakwon Class Lover & Expert (Kessha, Asari, Victorique, ...)
WSko je na plusování, kování zbraní a prodávání na trhu. A nikdo mě nepřesvědčí o opaku. (edit 2012: Nyní i na kování armorů) OK, brazilci mě přesvědčili, ale není to na žádnou formu competitive PvP.

#58 Guest_Baalberith_*

Guest_Baalberith_*
  • Guests

Posted 06 January 2012 - 04:10 PM

Nj tusil som, ze to niektori nepochopia, takze pre tych - nastavenie bolo take, ze slo kopat prilis lahko... povodnym cielom bolo, aby sa kopalo na mapach, ktore si schopne ustat a na ktorych expis. Kedze sa nastavenie neosvedcilo, zmenilo sa;) Momentalne je nastavenie ine (a zatial z mojej strany spokojnost). Niektore veci proste nejde otestovat solo, preto musia prist aj zmeny za behu...
  • 0

#59 Voltron

Voltron

Deviling

• Supporters
  • 394 posts

Posted 07 January 2012 - 09:22 PM

Nevim, co si stezujes, uz kdyz se mining rozjizdel, Baal varoval, ze se muze upravovat.
  • 0
Posted Image

#60 hyah

hyah

Deviling

• Supporters
  • 213 posts

Posted 10 January 2012 - 09:13 PM

» Kopanie vam od teraz zrusi efekt cloacku, hide a chasewalku. [Baalberith]

udělejte rovnou npc jak na rybaření a bude líp...

Kdy bude pokračovaní tinkeringu alias okrádání když řešíte "detaily" u kopání?

Edited by hyah, 10 January 2012 - 09:19 PM.

• 0
Pucflicek 99/70

Posted Image

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users