Jump to content
Reborn fórum

Tinkering


Guest jirkan

Recommended Posts

  • 3 months later...
Guest jirkan

rekl bych, ze jirkan ty popisky ma hotove, jen se asi musi v nejakem dalsim patchi hodit na server

Nema, betr mam pravdu, ma hotovou (a na serveru funkcni) pristupovej quest na vyrobu a vyrobu prvniho meziproduktu (pak jsem odjel na dovolenou, takze nebyl cas dodelat samotnou vyrobu - a tim padem to neni v novinkach, ale o hintu \"Nekde v podzemi mesta zlodeju (nemyslim tim Prahu a sidla politickych stran...) mluvim verejne ;-) )

 

Vyrobu ne-luxury bych mel mit v tomhle tydnu hotovou...

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Pokráčko pokráčka bude? Jen ještě takový postřeh nebylo by od věci dodat kafru na tu mapu s automatem a krabici + zpětný warp páč člověk bez ucha to musí řešit resetem pozice... Jinak předpokládám, že se se mnou má bavit prozatím jen "automat" - krabice nijak nereaguje. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Takovej malej dotaz, neslo by pozmenit to, ze by naradi na okradani stacilo mit jen u sebe a ne v ruce?

That's the whole point... Přivedeno do extrému je to asi jako dotaz - nemohl bych rybařit s návnadama v kafře? Nemohl bych potovat poty, co má támhleten týpek u sebe?

Link to comment
Share on other sites

Pokráčko pokráčka bude? Jen ještě takový postřeh nebylo by od věci dodat kafru na tu mapu s automatem a krabici + zpětný warp páč člověk bez ucha to musí řešit resetem pozice... Jinak předpokládám, že se se mnou má bavit prozatím jen "automat" - krabice nijak nereaguje. :)

 

na které mapě je automat a krabice? resp., dá se někde najít nějaký návod, co už a jak je v tinkerování funkční?

Link to comment
Share on other sites

Neřeknu, hezky si udělej to "pokráčko" sama a protrap se tím. Ptej se jirkana a kamenuj ho za jisté obtíže, které třeba překonat k dostání se k automatu na výrobu chemikálií... A jestli pokráčko bude počítám, že nejdřív o vánocích či jak bude mít jirkan čas...

 

P.S. Osobně si myslím, že tink je mrtvý. Je to měsíc co sem se ptal zda něco bude a nikdo kompetentní se nevyjádřil... prostě Tink is dead :)

  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

caute okradaci, zaujima ma, ci stoji za to zacat tento "quest". daju sa tam ziskat/vyrobit uzitocne itemy? alebo sa len okradaju potvoru a itemy hadzu do kafry? tie chemikalie co tu crook spominal su na nieco dobre?

 

vdaka za info.

 

edit: stalo by za to, dat aspon strucne info na wiki

Edited by Freesia
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Zdravím, to jako vážnÄ musím mít vstup do NW, abych mohl dÄlat Tinkering q.?

http://www.reborn.cz/tinkering

 

Uz to tak vypada .. na druhou stranu jsem celej quest (popsanej na wiki) udelal solo s hpckem, takze to zas takovej problem neni (i kdyz v parte to musi jit vyrazne lepe).

 

Uvidime kdy bude mit jirkan (nebo nekdo jiny z GM tymu) cas a dodela neco dal..

 

Btw. sance na okradani s nacinim je pro vsechny chary stejna, nebo zalezi na statech?

Link to comment
Share on other sites

http://www.reborn.cz/tinkering

 

Uz to tak vypada .. na druhou stranu jsem celej quest (popsanej na wiki) udelal solo s hpckem, takze to zas takovej problem neni (i kdyz v parte to musi jit vyrazne lepe).

 

Uvidime kdy bude mit jirkan (nebo nekdo jiny z GM tymu) cas a dodela neco dal..

 

Btw. sance na okradani s nacinim je pro vsechny chary stejna, nebo zalezi na statech?

 

O co jde? Mejme zlodeje (a tedy skill Stealing, at uz "primo" nebo pres kartu/autocast, to je fuk, na levelu skillu ani na statech v tomto pripade nezalezi -> nemusi byt nutne thief class).

Link to comment
Share on other sites

Ja se chtel jen ujistit .. okradat se mi dari pouze low lvl socky a muj lvl moc neleze .. mozna mam jen smulu / chodim na blby lokace / neco jsem prehlid (predpokladam ze lepsi naradi se sehnat neda, nebo da?).

Link to comment
Share on other sites

Ja se chtel jen ujistit .. okradat se mi dari pouze low lvl socky a muj lvl moc neleze .. mozna mam jen smulu / chodim na blby lokace / neco jsem prehlid (predpokladam ze lepsi naradi se sehnat neda, nebo da?).

 

pokud si pamatuji, tak jine naradi neni, jen to obycejne. a moby, holt to chce zkouset, zalezi na % skillu, podle toho si pak vybirat moby :)

Link to comment
Share on other sites

Ja se chtel jen ujistit .. okradat se mi dari pouze low lvl socky a muj lvl moc neleze .. mozna mam jen smulu / chodim na blby lokace / neco jsem prehlid (predpokladam ze lepsi naradi se sehnat neda, nebo da?).

hadam si to pamatam dobre,

okradaj taky level mobov aby boli asi o 20 levelov nizsie nez mas skill.

ak to bude o 30 a viac, tak je sanca na okradnutie vysoka, ale sanca na zisk skillu miziva (pri 30 uz asi ziadna)

ak menej ako 20 tak sanca na okradnutie klesa ale je zas vacsia sanca na zisk skillu pri tom okradnuti :)

plus minus takto to je.

Link to comment
Share on other sites

Guest Lordikin

Jsem slyšel, že prý i na scaraby ... ono je na tom něco špatnÄ? :P

 

No, mÄ nevadí udÄlat si pár questů navíc, jen doufám, že to bude stát za to... ;) Nějakej takovej quest se mÄl udÄlat i u miningu, protože vzít krumpáÄ a chodit mi připadá trochu trapný... :ermm: Takže, jestli si na konci Tinkeringu budu moct udrátkovat Clip, tak mÄ to bude trochu štvát...

Jinak dÄlám to s SN, takže pohoda...

Edited by Lordikin
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...