Jump to content
Reborn fórum

Battlegrounds


Guest Baalberith

Recommended Posts

Guest Baalberith

Za tohle me lidi nebudou mit radi, ale ... uvazoval nekdo o zkraceni bg ? .. driv byla jen 3 x 1 h gw za tyden a ted k tomu jsou jeste navic 3 x 2 h bg, coz je relativne dost pokud chce clovek v ty hre delat aj neco jinyhoa nema cas sedet u pc stale .. nejlepe upravit cas podle gw tj. na 20-21. :)

Myslis nieco na sposob... ?

verapohlova-125317262947432.jpg

 

Este dodam.. BG nie su povinne, nemusis ich hrat cely cas a zahras si v pohode a o nic neprides:)

Link to comment
Share on other sites

Este dodam.. BG nie su povinne, nemusis ich hrat cely cas a zahras si v pohode a o nic neprides:)

Jn .. prijde par lidi pred 19, rozhlidnou se, malo lidi, nema smysl, jdou pryc .. prijde dalsich par lidi, kteri vedi ze bg = 2 hodiny - casu habadej tak neni duvod spechat a stihnout zacatek, pripadne lidi kteri se vraci z prace pozdeji, zjisti ze je malo lidi, odchazi ... nekteri si reknou ze to teda zkusi, hraji hodinu a pak je to prestane bavit, odchazi ...

Zkratit cas, tak se sejdou vsichni najednou, je mnohem vic lidi a uz to neni o tom ze clovek bere nejakej konkretni char (clowna/profu/..) jen aby byl tento dulezitej char na kazdy strane alespon jednou. Nikdo nevezme linkera protoze by brzo zjistil ze ma v tymu jen jednoho, dva, nebo taky nikoho komu by hazel spirit ... Kdyz vezme hp vlajku tak vi ze jeho zivoty budou jen klesat, protoze v tymu uz nezbyva nikdo, kdo by ho healnul ...

Link to comment
Share on other sites

Co tak zrušit FE aby lidi měli čas na BG Hunty Ucka a Questy?

 

Btw co zavést určitá omezení na class? ( Např, že v jednom týmu nemůže být více než tři creatoři, sinxové... atp. )

 

Jojo a naprogramovat nejaky AI clowny, protoze je jich malo a nikdo je nechce hrat.

Link to comment
Share on other sites

Guest Baalberith

TI:

Když přiběhnu s lebkama, tak mi to neodebere moje vlastní (nemají dávat body, ale zmizet by měly - pak má smysl sbírat všechny, protože z toho aspoň nemají nic soupeři).

No jo, to som nemal odkial vediet, vymyslal som to z vlastnej hlavy podla 3-riadkoveho popisu:) Upravim, dik za info:)

Link to comment
Share on other sites

Z hlavy a sam? Tak to smekam, dobra prace...!

(Btw takej miniaturni navrh, neni vubec nutny. GW/BG statistiky v CP tak nejvyssi hodnoty by mohly byt tucne pro vetsi prehlednost)

Edited by Tao
Link to comment
Share on other sites

Tak si to řaď podle toho, co tě zajímá (dokonce ty statistiky podporují i sekundární řazení). Imho je ten tvůj návrh naprosto zbytečný, ale to už záleží na zvážení GM.

Ale jedna věc ohledně statistik by přece šla změnit - když dám řadit podle fragů (pravděpodobně to může blbnout ze stejného důvodu i jinde, ale to jsem tak moc nezkoumal), tak se (občas - např. 2012-02-07 20:00), tak to řadí podle první cifry a ne podle celého čísla (56 > 44 > 40 > 33 > 32 > 26 > 2 > 2 > 2 > 19 > 18 > 12 > 12 > 1...)

Link to comment
Share on other sites

Guest Baalberith

Mě včera přišlo, že to děsně lagovalo, co jsem slyšel na mumblu tak občas měli záseky všicí... Nevíte čím to bylo?

ano, lagovalo to cely den, na rieseni sa pracuje..

Link to comment
Share on other sites

Guest Baalberith

Tak si to řaď podle toho, co tě zajímá (dokonce ty statistiky podporují i sekundární řazení). Imho je ten tvůj návrh naprosto zbytečný, ale to už záleží na zvážení GM.

Ale jedna věc ohledně statistik by přece šla změnit - když dám řadit podle fragů (pravděpodobně to může blbnout ze stejného důvodu i jinde, ale to jsem tak moc nezkoumal), tak se (občas - např. 2012-02-07 20:00), tak to řadí podle první cifry a ne podle celého čísla (56 > 44 > 40 > 33 > 32 > 26 > 2 > 2 > 2 > 19 > 18 > 12 > 12 > 1...)

Netusim, preco sa tak deje, statistiky sa ale dockaju vylepseni casom:) zatial som nechal len zberat data pocas BG :) To abecedne radenie je samozrejme spatne a skusim nanho mrknut:)

Link to comment
Share on other sites

Ocenil bych, kdyby se ukazovalo na bg oznamovani kym jsi byl zabit (You have been killed by..) a koho jsi zabil (You have killed..). Kdyby se to zavedlo i na gw, bylo by to jeste lepsi. Nejde jenom o boosteni ega, ale zaroven i o motivaci a clovek pak vi na koho si ma dat pozor ^_^

 

 

 

tak tohle je podle me zbytecna vec jak rikas na GW to nema cenu kdo te zabije no preci champion a je podle me jedno jakej ale na BG s tebou musim souhlasit tam je vic charu takze sem pro :-)

Link to comment
Share on other sites

Na GW to bolo asi par tyzdnov, potom sa to zrusilo, lebo to kazilo hratelnost sinx a stalkera, celkom podstatna cast ich hrania je totiz v hide preliezt za supera bez toho aby o tom vedel, idealne si myslel ze ho uz zabil. Zatial co pri vypisovani killov neni nic lahsie ako sa pozriet do chatu, zabil ho niekto? nie? ide sa branit empo.

Link to comment
Share on other sites

Já jsem pro na BG, na mapě jsou vidět soupeři, takže nějaké ninja akce crossu/stalkerů moc nepřipadají v úvahu a občas to dost pomůže když se dozvíš jestli si ho zabil nebo ne.

U ctfka ne.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...