Jump to content
Reborn fórum

Zakladni Informace


k3dT

Recommended Posts

Ono to zase tak jednoduchý není­, tohle je Äřůra potvor, které jsem dostal, než tam bylo něco použitelnýho (nepouží­vám pro nÄj dual nebo nějaký support od jiné postavy):

 

creamy fear, wild rose, hyegun, goblin, angry chonchon, cornutus, hylozoist, zerom, joker, ghoul, worm tail.

 

Sice cornutus a zerom by docela Äel, ale ne na lvl 46 s hp kolem 1150.

 

Dal jsem zatí­m worm tail, ambernite, wolf, yoyo a jeÄtÄ něco. TeÄ naposledy u yoyo byla spotřeba masa velká. Ono samotná mise zabere nějaký Äas, ale to je zábavné, ovÄem ta zmÄna je fakt otrava, když se snaží­Ä třeba půl hodiny a ani jedna zmÄna.

 

LepÄí­ kdyby autoři udÄlali pro každý level nebo třeba pÄt levelů skupinu potvor, z které by se vybí­ralo a které by se daly zvládnout. Potom by člověk mohl chodit jak mu to padne a ne se otravovat se zmÄnou mise.

 

Třeba teÄ mi padnul Bloody murderer, tak ten leda, že by umřel smí­chy jak by mÄ uvidÄl :strongbench:

 

SamozřejmÄ, že by Älo postavu vyexpit co to dá a pak moci brát vÄtčinu misí­, ale to by se ztratilo to kouzlo a zábava, kdy při plnÄní­ misí­ se postava zároveř zlepÄuje.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 294
  • Created
  • Last Reply
Teda zmÄna mise na nějakou potvoru co mám Äanci zabí­t je pořádnej opruz, když má člověk smůlu tak tí­m může strávit i pár hodin :-((

 

Moc dobře to vymyÄlený není­, 1% na zmÄnu je dost málo.

24332[/snapback]

 

1% je tak akurat skor je problem, ze teraz je TK dost o nicom char, takze ak nerobis misie len for fun, tak je zbytocne tym travit cas.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Mam dotazek, pru se s nekym ze muze taekwon pouzivat awakening a berseker potion. Ukazal sem mu kalkulatory, poukazal na ostatni servery, nepresvedcil sem ho, chce po me info kde je to napsano nekde podle iRO, co opravdu muze a nemuze.

Link to comment
Share on other sites

Mam dotazek, pru se s nekym ze muze taekwon pouzivat awakening a berseker potion. Ukazal sem mu kalkulatory, poukazal na ostatni servery, nepresvedcil sem ho, chce po me info kde je to napsano nekde podle iRO, co opravdu muze a nemuze.

28464[/snapback]

muze

Link to comment
Share on other sites

Mam dotazek, pru se s nekym ze muze taekwon pouzivat awakening a berseker potion. Ukazal sem mu kalkulatory, poukazal na ostatni servery, nepresvedcil sem ho, chce po me info kde je to napsano nekde podle iRO, co opravdu muze a nemuze.

28464[/snapback]

moh bych se zeptat jaky simulatory si nasel ?:D krom skill simu sem pro celou TK class nic nenasel :) .. mozna je neco v korejstine bo tak ale to bohuzel proste neprelouskam :))

Link to comment
Share on other sites

Celé poobedie som testoval TK, takže ten rollback, ktorý bol veÄer mi ví´bec nevadil. Moje poznatky z toho síş asi tieto:

FSK:

- veÂľmi skrátený dosah skoku, keÄ ukážem na niekoho a dám prí­kaz skoÄ, ide k nemu peÄky a potom skoÄí­.

- nikdy som nevedel, či skoÄí­ a lebo Ätrajkuje, on totiž skákal, len ak sa mu chcelo, niekedy trebalo prí­kaz opakovaÂť niekoÂľko krát.

Ostatné kicky:

- kopy idíş len na striedanie, dvakrát ten istý kop za sebou neda sa daÂť.( po novom v poriadku)

- axe kick v jednom prí­kaze kope len raz (po novom mal by tri krát)

- whirlwind v jednom prí­kaze kope len dvakrát (po novom by mal tri krát)

- jump v poriadku

- pri striedaní­ kopov je nejaký delay, alebo Äo to je, neidíş tie kopy dávaÂť plynule.

 

Celkový dojem:

- Niekedy som si pripadal ako Äpatný klaví­rista, Äo nevie akíş klávesu má hraÂť, na prí­kazy TK nereagoval a trebalo prí­kazy opakovaÂť.

- FSK je krátky, tento skok má malý dmg oproti ostatným kopom a jeho hlavný íşÄel je skok s kopom a to skrátení­m skoku sa stratilo.

- celkove ho treba vyladiÂť, lebo v tomto stave je amatér, oproti iným charom, ktoré síş oproti TK profesionálmi.

Edit: a na GW mi Ätyri prsty na Âľavej ruke bolo málo(striedanie kopov, FSK a potovanie)

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Tak precital som si to cele, a dostal som na neho aj chut. ;) No na to este budem musiet pockat. Ale stale som nedosiel na jednu skratku :D co je TKM - niekde som videl ze teakwonmison. Ale nieje mi to aj tak stale jasne ked niekto pisal ze TK s TKM a TK bez TKM tak prosimo vysvetlenie :P

 

 

 

P.S. yellow4 - co je FSK (flying side kick) :) tak uz viem mal som iny skill tree ina popiska tam bola :P

 

Dakujem

Link to comment
Share on other sites

Tak precital som si to cele, a dostal som na neho aj chut. :idea: No na to este budem musiet pockat. Ale stale som nedosiel na jednu skratku :clap: co je TKM - niekde som videl ze teakwonmison. Ale nieje mi to aj tak stale jasne ked niekto pisal ze TK s TKM a TK bez TKM tak prosimo vysvetlenie :huh:

P.S. yellow4 - co je FSK (flying side kick) :clap: tak uz viem mal som iny skill tree ina popiska tam bola :clap:

 

Dakujem

TK = taekwon

TKM = je skill - taekwon mission

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 5 months later...

Äau, hledal jsem tu na fóru něco o ninjovi, ale moc jsem toho nenaÄel. Rád bych to povolání­ zkusil, ale zají­mal by mÄ přesnÄjÄí­ postup, jak se na nÄj dostat.

Zatí­m jsem se dostal do Amatsu a teÄ bych mÄl jí­t nejspí­Ä do Einbroch. Krom toho, že neví­m jak se tam dostanu (možná zase vzducholodí­, jen to nebylo jeÄtÄ na seznamu), tak budu muset sehnat 5 Cyfar a 1 Pracon (to jsem naÄel nÄkde na netu). To druhé by Älo, ale to první­ se nedá koupit a jako novic asi nezmáknu to z Äeho to padá (dí­val jsem se do XLS co je ke stažení­ na CzechRO).

Dí­val jsem se dobře nebo je to tu nějak jinak? Dí­ky.

Link to comment
Share on other sites

No

 

Na hodne dobry info tu mame nasi vlastni WikI

http://wiki.reborn.cz/doku.php/wiki:ninja_prestup

 

taky mame nasi vlastni databasi,ktera je vzdy aktualni a pravdiva podle Rebornu

http://server.reborn.cz/db/rodb.cgi?item=7053

V databasi najdes prakticky vsecko

 

A to ze to jako novice nevytlucej je fakt,zkus se zeptat nejakyho hrace jestli nema v kafre.Nevykrikuj to nekde ve meste na vsechny,posli nekomu kdo se tvari slibne PM,urcite bude nejaky mit.

 

EDIT:Keny je rychlejsi no

Edit od k3dT: a ty to mas zas podrobnejsi no

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Trochu sem se Ätáral ve skillech u SG a naÄel sem na tÄhle stránkách http://forums.legendro.net/lofiversion/index.php/t93789.html zajimavý pasivní­ skill :rolleyes: Angel of the Heavens - Yet another hidden skill, to activate it, you must be sitting next to another Taekwon Class and be in the Happy State (From Peaceful/Enjoyable Rest). While your in this state, there is a small chance of Angel of the Heaven's activating, and it will reset your memorized maps and enemies. (This skill does not appear in your skill list). A proto se ptám funguje zde?co si myslí­te?Předem dí­k za názor.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...