Jump to content
Reborn fórum

Zakladni Informace


k3dT

Recommended Posts

vzhledem k tomu, ze uz vsechny skilly TK boye funguji tak jak maji, rusi se bonus k sile utoku u vsech bot. boty zustanou pouze jako doplnkove brneni pro taekwona

14573[/snapback]

:blink: skus expit budouciho SL bez bonusu k ATK ja to musim delat tak ze si zapnu mercha i TK zaroven a TK sedi u vchodu doufal sem ze az budu mit lvl 20 na 1botky tak se to zmeni :ninja:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 294
  • Created
  • Last Reply
Mam problem.. vcera som svojmu twonovy spravil prvu takewon missiu a nic... nemam vobec instantne kopy. Skusal som to aj so zapnutymi preparation stance aj bez. Najprv som na priseru zautocil, ale kopat mozem stale az po hlasne *** kick now! Ked som sa spytal Loonyho na to, ze kde robim chybu, jeho jedina reakcia bola "To asi zle kopes :blink:" a viac som od neho nic nepocul....

14621[/snapback]

milej zlatej, to ze si udelal prvni TK_mission si mi nepsal, jinak bych ti s veskerou slavou napsal at se bud naucis anglicky, nebo pocitat. je tam jasne napsany ze ty mise musis mit minimalne dve

Link to comment
Share on other sites

:blink: skus expit budouciho SL bez bonusu k ATK ja to musim delat tak ze si zapnu mercha i TK zaroven a TK sedi u vchodu doufal sem ze az budu mit lvl 20 na 1botky tak se to zmeni  :ninja:

14627[/snapback]

aha sorry, mam te teda jit vyexpit s GM postavou? tak si stoupni do rady za FS priesty, sacri cruse a dalsi ... boze, zac me trestas :-/

co takhle si dojednat partu vice TK, pak budes mit vic expu a oni taky, pokud budou mit ten spravny skill

Link to comment
Share on other sites

stacili by aspon jedny boty co by davalo treba +20 nebo 30 atk aby se to dalo expit na lov lvl

14641[/snapback]

o tech sem uvazoval, ale Baldik davajici slupky za 1k me presvedcil o tom ze to neni dobrej napad. vem si ze pak da klidne az o 120 vetsi dmg. jinak priesti vam muzou dat taky boosty a hned mate o 10 vetsi str a o 25 vetsi atk

Link to comment
Share on other sites

o tech sem uvazoval, ale Baldik davajici slupky za 1k me presvedcil o tom ze to neni dobrej napad. vem si ze pak da klidne az o 120 vetsi dmg. jinak priesti vam muzou dat taky boosty a hned mate o 10 vetsi str a o 25 vetsi atk

14643[/snapback]

 

se koukni ale na chudacky male lvl s teakwonem jak se trapí­ to vetsinu lidi odradí­

nebo dat nane omezeni do urciteho lvl :blink:

Link to comment
Share on other sites

se koukni ale na chudacky male lvl s teakwonem jak se trapí­ to vetsinu lidi odradí­

nebo dat nane omezeni do urciteho lvl  :blink:

14644[/snapback]

super a do jakyho? do levelu 30 to nema smysl delat, na levelu 40 uz bude kazdej silnej az az ... ono vyladovat skilly nebo equip neni takova sranda jak si lidi vetsinou mysli :ninja:

Link to comment
Share on other sites

LoL Loony nevedel som ze mam pri expeni divakov ;)

TK je dost preboosteny char na RO. (ale nestazujem si, na zabavu akurat) :)

Len treba vediet ako rozbehnut skilly. (njn aj ja som Baldika uz raz utratil) :P

Odporucam:

Axe Kick 1

Prepare Axe Kick 1

Axe Kick 7

Fighting Chant 5

TK Mission

tzn. 14jlvl na TK Misiu (tie mate za par minut), co najskor spravit misiu a mate po starostiach. Ci mate Botky alebo nie vas uz trapit nebude. Pokial vam za misiu da monstrum ktore nezvladnete, mate stale 1% sancu na zmenu monstra pokial ste doposial ziadne nezabili. (njn vazne som nemal naladu sundavat 100 Stalactic Golemov s 18700HP :P ) Pripadne ked mal jeden Taekwon 100 Vocalov (kolko ma respawn, 30minut? :P:ninja: )

 

Mno a potom je na vas co pojdete dalej. Odporucil by som Whirlwind Kick (jediny plosny dmg skill) na jednoduche a rychle expenie. Naskillovat HP&SP Rest na 5 a namaxovat Warm wind na element boost. Potom je to uz len na vas.

 

Dalej som sa zatial nedostal, skill pointy nemam rozdelene.

 

Neodporucam v ziadnom pripade Round Kick, 400%dmg je sice nice ale nefunguje odhadzovanie, nedava plosny dmg (ani nema davat), takze nemozte davat ziadnu silnejsiu priserku.

 

Counter Kick podla mna straca vyznam kedze po 15% sanci na Stun z Axe kicku mate HIT 100% tak ci tak. A mam pocit ze stun sa prenasa aj bez HITu. (Dost mozne ze som nepochopil popisku :blink: )

Running musi byt minimalne lvl7 na STR boost. (aspon podla popisku)

Ostatne skilly neviem vobec.

Staty: STR, STR a este raz STR,

AGI mozno 20~30 na ASPD zo zaciatku, po TK Mission nema absolutne ziadny vyznam.

DEX 30+, zo zaciatku treba trafit aspon nieco, neskor AXE Kick Stun zase riesi vsetko ale cervene miss aj tak neni pekne takze min 30+

 

*To su len moje osobne postrehy, vo vela veciach sa mozem mylit ale zatial to ide celkom dobre. Po nastupe SL & SK ho na 70% zase utratim. ;)

 

EDIT: hmm s tou TK Mission to bolo trosku divne pretoze fungovala uz po prvom ranku, prestala ist az na druhy den z nicoho nic. Pisal som Kenymu preco nejde, nevedel odpovedat, tak som skusil dat rank2 a uz isla. Neviem ci bola daka zmena SVN medzi tym ale mam pocit ze nie. Akoby to prestalo fungovat po 24hodinach. Treba to odskusat ci to spristupni uz po prvej alebo to bol bug.

 

Už sme presvedčili 6 z 10 potrebných Äžachticov

hh ten Dancing Dragon je co zac? Uz usiel asi 4x mrcha. Kolko to ma HP?

Link to comment
Share on other sites

pokud jde o tk mise tak sem to mel nasledovne Wanderer (na lvlu 25 nehrozi), Angry Chonchon (na servru ani neni, nebo je jen v testu na thiefa), Cokie (muj prvni uspesny tk bod), Wanderer (zase ...), uz_si_nevzpominam_ale_melo_to_level_kolem_70, Piere (muj druhy tk bod), ted mam Rotar Zairo ale porad se mi to nechce prehodit :blink:

 

kennyho sem se uz ptal esli bysme nemohli udelat externi nacitani monster jako je to treba pri generovani db, aby se eliminovaly alespon monstra ktera ve hre nejsou a bossove

Link to comment
Share on other sites

Mam ted informace ze ta TK mise nefunguje po 1. bode a Azuel mi uz psal ze mu nejde ani po 2. bode tak uz nevim.. :) Me osobne uz se taky vypla a dostal sem ted novou Marduka <_< ,coz nepovazuju za splnitelne za SL build..Kdyby ta tk mise sla aspon menit i po kazdem dalsim uspesnem bodu..coz ale nejde :confused1:

Link to comment
Share on other sites

a to meneni ti jde i kdyz neutocis nebo jen kdyz utocis na nejaky monstrum?

14677[/snapback]

 

Funguje kdekolvek a kedykolvek. Proste pri kazdom pouziti skillu TK Mission je sanca 1% ze sa uloha misie zmeni, pokial ste ovsem uz danu priseru nezabili.

Takze ak mate stastie na tuhu priserku mozte ist utracat do hospody za SP napr. v Prontere a klikat a klikat pokial nezosediviete.

 

Kdyby ta tk mise sla aspon menit i po kazdem dalsim uspesnem bodu..coz ale nejde

 

Uloha misie sa da zmenit pri akomkolvek Ranku.

 

Ak by sa s tym dalo nieco spravit, mohlo by byt pridelenie monstra z urcitej skupiny v zavislosti na aktualnom Ranku. Niekedy ma TK Misia fakt premrstene naroky. K prvej sa dostanete okolo 30levelu a mate moznost kopat len z prepare stance takze je to dost HC, pokial idete VIT build tak duplom. Po absolvovani prveho bodu date s Axe Kickom prakticky cokolvek takze si hned spravte aj ten druhy bod aby ste na druhy den neboli prekvapeny. :P

Tak isto by sa zamedzilo aby si high lvl TK, vyberal low lvl priserky a frajeril ze ma Rank xy, ze Kaneshiro :confused1::)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...