Jump to content
Reborn fórum

Zakladni Informace


k3dT

Recommended Posts

  • Replies 294
  • Created
  • Last Reply
  • 2 weeks later...
zdravim..ted budu pusobyt asi jako mooooc velká lama, ale ja tu npc na prestup proste v payone nemůžu nají­t  ;)  popsal by mi prosim nekdo presne cestu od kapry...moc diky

8564[/snapback]

No nevim, jestli si to jeste dobre pamatuju, ale byl to barak hned doleva od toho, kde se obevis, kdyz se warpnes do payonu, nebo mozna trosku nahoru a doleva, nejak tak myslim. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
STAR GLADIATOR SPRITE

 

hm nic moc  :)

11195[/snapback]

 

Slabé :)

Asi bude dosÂť problém rozlí­čiÂť SK od TK...vyzerajíş dosÂť podobne. Až na to poskakovanie no.

Ahá, už viem Äo mi je na tej Star Knightke také divné...sukřa jej poskakuje presne opaÄne...keÄ padá, mala by sa zdvihníşÂť a ked vyskoÄí­, mala by í­sÂť dolu...odfláknuté :)

Edit: A kde sa dá nařho zmeniÂť? :blink:

Link to comment
Share on other sites

kontroloval sem taekwona a vypada uz relativne vporadku. to zamrznuti po pouziti kopu se da normalne obejit pokud budete utocit drzenim tlacitka, ne pres /noctrl a po aktivovani kopu hned zmacknete utoceni. nemela by v tom byt zadna prodleva. run sice beha, ale jen graficky, pac porad zustavate na stejnem miste. jump skoci a aktualizuje se uz i vase pozice, jenom ste pak chvili neviditelni. to sou ty zakladni skilly, dalsi sem nemel jak testovat. hlavne sem koukal na to jak zvysit dmg a to jaksi nejde, takze je tim TKB trochu v nevyhode a kvuli tomu ze nema funkcni vsechny skilly bych navrhnul zvysovani dmg pres boty. klasicky sandale treba +5 k atk, shoes treba +15 atd

Link to comment
Share on other sites

kontroloval sem taekwona a vypada uz relativne vporadku. to zamrznuti po pouziti kopu se da normalne obejit pokud budete utocit drzenim tlacitka, ne pres /noctrl a po aktivovani kopu hned zmacknete utoceni. nemela by v tom byt zadna prodleva. run sice beha, ale jen graficky, pac porad zustavate na stejnem miste. jump skoci a aktualizuje se uz i vase pozice, jenom ste pak chvili neviditelni. to sou ty zakladni skilly, dalsi sem nemel jak testovat. hlavne sem koukal na to jak zvysit dmg a to jaksi nejde, takze je tim TKB trochu v nevyhode a kvuli tomu ze nema funkcni vsechny skilly bych navrhnul zvysovani dmg pres boty. klasicky sandale treba +5 k atk, shoes treba +15 atd

11602[/snapback]

Hral jsem na jednou aethena serveru (high rate, eShadowRO - nejnovejsi SVN), a byl tam equip pro taekwona (botky atk str 170, zvysuje aspd, def5), To by mu mozna hodne pomohlo, kdyby to bylo v nejakym dropu.

Link to comment
Share on other sites

Hral jsem na jednou aethena serveru (high rate, eShadowRO - nejnovejsi SVN), a byl tam equip pro taekwona (botky atk str 170, zvysuje aspd, def5),  To by mu mozna hodne pomohlo, kdyby to bylo v nejakym dropu.

11605[/snapback]

nepamatujes si jmeno tech bot?

 

btw udelal sem palety na taekwona, budou v pristim patchi, snad :)

Link to comment
Share on other sites

kontroloval sem taekwona a vypada uz relativne vporadku. to zamrznuti po pouziti kopu se da normalne obejit pokud budete utocit drzenim tlacitka, ne pres /noctrl a po aktivovani kopu hned zmacknete utoceni. nemela by v tom byt zadna prodleva. run sice beha, ale jen graficky, pac porad zustavate na stejnem miste. jump skoci a aktualizuje se uz i vase pozice, jenom ste pak chvili neviditelni. to sou ty zakladni skilly, dalsi sem nemel jak testovat. hlavne sem koukal na to jak zvysit dmg a to jaksi nejde, takze je tim TKB trochu v nevyhode a kvuli tomu ze nema funkcni vsechny skilly bych navrhnul zvysovani dmg pres boty. klasicky sandale treba +5 k atk, shoes treba +15 atd

11602[/snapback]

 

K tým botám s ATK, preÄí­taj si prosí­m mí´j nápad v "Taekwon Equip"e (íşplne posledný post). Myslí­m že to nebolo až tak na zahodenie. BTW som rád že sa o to (o TK class :)) GM tak zaují­majíş, a možno by som aj mohol pomí´cÂť pri nejakom testovaní­? (mám TK boya 61/46)

On ten ATK u TK boya je fakt naniÄ, round kick 7 dávam asi taký dmg ako sword bashom na 30 lvli. A to mám lvl 60...A keby sa dalo, tak aj s poÄtom HP by sa nieÄo mohlo spraviÂť...chudák TK, fakt má eÄte menej hp ako mág :)

 

K tomu zamrznutiu, občas to eÄte trochu freezne, a ani opí¤tovné kliknutie nepomí´že, ale staÄí­ sa pohníşÂť o jedno polí­Äko, a je to v pohode. Dá sa to celkom dobre nacvičiÂť...ja už to robí­m automaticky. Ale niekedy síş problémy s healermi v parte, lebo taký poskakujíşci TK sa zle zameriava :)

 

Na tie palety pre taekwona som fakt zvedavý, aj keÄ sa eÄte nemí´žem prefarbovaÂť...:)

 

A ako síş na tom 2nd classy pre TK? kenny už nieÄo napí­sal, ale moc som sa z toho nedozvedel...:)

Link to comment
Share on other sites

K tým botám s ATK, preÄí­taj si prosí­m mí´j nápad v "Taekwon Equip"e (íşplne posledný post). Myslí­m že to nebolo až tak na zahodenie. BTW som rád že sa o to (o TK class :)) GM tak zaují­majíş, a možno by som aj mohol pomí´cÂť pri nejakom testovaní­? (mám TK boya 61/46)

On ten ATK u TK boya je fakt naniÄ, round kick 7 dávam asi taký dmg ako sword bashom na 30 lvli. A to mám lvl 60...A keby sa dalo, tak aj s poÄtom HP by sa nieÄo mohlo spraviÂť...chudák TK, fakt má eÄte menej hp ako mág :)

 

K tomu zamrznutiu, občas to eÄte trochu freezne, a ani opí¤tovné kliknutie nepomí´že, ale staÄí­ sa pohníşÂť o jedno polí­Äko, a je to v pohode. Dá sa to celkom dobre nacvičiÂť...ja už to robí­m automaticky. Ale niekedy síş problémy s healermi v parte, lebo taký poskakujíşci TK sa zle zameriava :)

 

Na tie palety pre taekwona som fakt zvedavý, aj keÄ sa eÄte nemí´žem prefarbovaÂť...:)

 

A ako síş na tom 2nd classy pre TK? kenny už nieÄo napí­sal, ale moc som sa z toho nedozvedel...:)

11694[/snapback]

u toho atk musis brat ze ten taekwon je vpodstate to same co super novice, takze hp je odpovidajici, ale vzhledem k tomu ze TKB nejdou nektere skilly musi se to trochu kompenzovat zbranemi

Link to comment
Share on other sites

u toho atk musis brat ze ten taekwon je vpodstate to same co super novice, takze hp je odpovidajici, ale vzhledem k tomu ze TKB nejdou nektere skilly musi se to trochu kompenzovat zbranemi

11696[/snapback]

 

Ja by som to vežmi k SN neprirovnával, predsalen, TK má aj 2nd classy, takže je to v podstate normálny nový 1st class. A už aj super novice bol vykompenzovaný nejakými tými zbrařami, naprí­klad taký towners sword...aj equip pre SN už je, a nedá sa povedaÂť že by bol slabý.

 

Dí­k za screeny tých farieb, najviac sa mi asi páčila čierna a fialová... :)

Link to comment
Share on other sites

Ja by som to vežmi k SN neprirovnával, predsalen, TK má aj 2nd classy, takže je to v podstate normálny nový 1st class. A už aj super novice bol vykompenzovaný nejakými tými zbrařami, naprí­klad taký towners sword...aj equip pre SN už je, a nedá sa povedaÂť že by bol slabý.

 

Dí­k za screeny tých farieb, najviac sa mi asi páčila čierna a fialová... :)

11722[/snapback]

no, ve sve podstate to first class je a tak by mel mit i rust hp, ale nikde to psany neni. ja bych mu dal rust 40 HP coz vicemene odpovida acolytovi. tak jako tak z nej bude but support (priest) nebo fighter (monk). na zbranich a specialnich kartach do bot uz delam

Link to comment
Share on other sites

no, ve sve podstate to first class je a tak by mel mit i rust hp, ale nikde to psany neni. ja bych mu dal rust 40 HP coz vicemene odpovida acolytovi. tak jako tak z nej bude but support (priest) nebo fighter (monk). na zbranich a specialnich kartach do bot uz delam

11725[/snapback]

 

S tym rastom hp by to bolo fajn..ako by sa to prejavilo, zrazu by sa mi zvýčilo hp, akoby som mal ten rast od začiatku?

Na tie zbrane sa teÄí­m a som zvedavý...:)

Link to comment
Share on other sites

no proste se to aktivuje a tobe pribudou hp

11776[/snapback]

 

Super, tak sa zas mám na Äo tečiÂť :)

 

A o tých 2nd classoch by si mi mohol nieÄo prezradiÂť? Vraj sprity a equip tu už síş, len skilly nie...a že sa na nich dá už aj zmeniÂť...pí­sal kenny.

Link to comment
Share on other sites

Super, tak sa zas mám na Äo tečiÂť :)

 

A o tých 2nd classoch by si mi mohol nieÄo prezradiÂť? Vraj sprity a equip tu už síş, len skilly nie...a že sa na nich dá už aj zmeniÂť...pí­sal kenny.

11783[/snapback]

skilly nejsou, equip pro taekwona zadnej neni, alespon ve verzi servru co mame mi a zmenit se na ne da, jen vypadaj jak TK. ale ... objevil sem nejaky novy povolani co vypada jako kure v mechovi, resp. je v adresari kde jsou jen sprity pro povolani, takze asi to mob nebude :)

Link to comment
Share on other sites

ale ... objevil sem nejaky novy povolani co vypada jako kure v mechovi, resp. je v adresari kde jsou jen sprity pro povolani, takze asi to mob nebude :)

11785[/snapback]

 

ÂŽeby nejaký ÄalÄí­ stupeř paladina? :)

 

podle nove SVN ma TK rust hp 67, SK ma 80 a SL 55. zitra implementuji

11791[/snapback]

 

Hm, to bude poriadny skok z 1100 hp...fajn, v sobotu si to vyskíşÄam :) Ale asi mi už nebude stačiÂť meat na healovanie :)

 

Nieže by som sa do toho nejak ponáhžal, ale...kde sa dá zmeniÂť na tie 2nd classy? A ak sa nař zmení­m, nebudem maÂť žiadne skilly, a dám pár job levelov, budem ich mí´cÂť potom rozdeliÂť, keÄ tie skilly budíş? On ten SK je dosÂť lákavý aj bez skillov, ten rast hp... :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...