Jump to content
Reborn fórum

Advent


Guest Jamie

Recommended Posts

Guest Baalberith

Prijemcu/odosielatela budete kontrolovat podla IP alebo jak? Ako na tom budu napr. dvaja ludia s rovnakou IP?

K uctu samozrejme vieme parovat aj unikatne ID pocitacu a jeho mail, takze podla toho... samozrejme, ked si to posles na svoj ucet raz, tak ta za to nikto nezabanuje:) Viem si ale predstavit, ze poniektori naloguju svojich 30 uctov a poslu si sami sebe 90 darkov...

 

Trade itemov mozem povolit ... ale najskor v stredu vecer budem mat cas

Link to comment
Share on other sites

Guest Baalberith

aha. mne islo o to, ze co sa stane, ak poslem darek brachovi, ktory sa obcas pripaja u mna doma (moj pc, moja ip...chapes), takze dik za odpoved.

To je samozrejme bez problemu:)

Link to comment
Share on other sites

Staré vánoÄní hunty

Protože loot z vánoÄních mobů potřebujete na odesílání dárků, rozhodli jsme se otevřít staré vánoÄní hunty, aby jste nehuntili dárky na prázdno.

Hunty vám rád zadá Vaanulka, odmÄny předá Vaanicka. Oba dva najdete v Lutii.

Mezi hunty zatím nenajdete lořskou várku,tj. jen ty do Vánoc 2010.

čistÄ pro případ, že by to tu nÄkdo Äetl ... za tyto hunty nejsou body :)

Link to comment
Share on other sites

Stalo se něco naprosto strašného!! čin tak hrozný, že nemá nikde jinde obdoby..... NÄKDO UKRADL VÁNOÄNÍ VÝZDOBU!! Zůstal jen vánoÄní vÄnec, který jsem chránila vlastním tÄlem a výzdoba v Lutii, která je přimrzlá na vÄÄné Äasy.

Ptáte se kdo to udÄlal? PřijÄte v 17:00 na VánoÄní soud a spoleÄnÄ se dopracujem k pravdÄ.

Prozradím jen, že hlavním podezřelým z krádeže a maření adventních oslav je známý vůdce antivánoÄní strany a bojovník za práva sobů.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

VánoÄní výzdoba byla vrácena, viník potrestán a třetí svíÄka tak mohla vzplanout.

Celoserverová odmÄna: raty 3/3/2 - až do ŠtÄdrého dne

ŠÂťastné a veselé přeje GM tým

 

vanocnisoud.jpg

 

 

3svicka.jpg

 

 

ratyb.jpg

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Zlatá nedÄle

 

PodÄlte se o vánoÄní historku

- Vymyšlenou, skuteÄnou, reborřáckou či irl.....

- Délka: Alespoř pár vÄt.

- Posílejte na: GMJamie@seznam.cz, přes PM na foru, postem na foru, pres pm nebo mailem ve hre, pres pm na irc...

- Všechny historky, které se ke mÄ dostanou do dnešní půlnoci budou odmÄnÄny:

BuÄ Zlatou Äapkou (rent na mÄsíc či míř) nebo 1-10 Dukáty. Ty nejlepší budou zveřejnÄny v zimním vydání Äasopisu Reborn Times

5451.jpg

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

adventnivenec.jpg

 

 

Ätvrtá svíÄka vzplála. A Vanoce můžou zaÄít!

 

- Přišlo dost historek... VážnÄ jsem netušila, že když napíšu,že staÄí pár vÄt.... tak mi příjdou třístránkové slohy. Proto mi vyhodnocování trvalo tak dlouho. Protože, nevím jestli chcete jako odmÄnu dukáty nebo Äapku, tak si já vás nebo vy mÄ musíte odchytit ve hře. Nebo mi napište Pm na foru, mail... s tím jakou odmÄnu chcete. VÄtšinu historek si budete moci přeÄíst v Äasopisu Reborn Times, který výjde už brzy!

 

 

Celoserverová odmÄna:

- 3rd classy

- Přijímání dárků pod stromeÄkem v Lutii (už funguje. PoÄet dárků se upravil podle toho jak moc jste zlobili.)

- V průbÄhu týdne se můžete tÄšit na další dárky

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Pokud vam darecky pod stromeckem pisou dlouhy text o tom, ze mate jit zabalit darky... tak je to zrovna rozbite (-> nahlaste to baalovi) ale je porad sance, ze jste neco dostali! Kdezto kdyz npc pise: kde nic tu nic.. tak jste nic nedostali..

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...