Jump to content
Reborn fórum

Taekwon Builds


Josifek

Recommended Posts

mam smutnou zpravu. tk_mission funguje tak, ze po zabiti pozadovaneho monstra ziskate bod k fame. pokud jste s bodama v fame mezi prvnimi 10, mate kopy neomezeny. takze az zjistim, kvuli komu nemuzu kopat, tak ho asi kuchnu :)

14768[/snapback]

 

LooooooooooooooooooooooooooooL, jaaaa se asi potentoooo :P:P

 

Hehe fakt LoL, no takze, uz aby fungoval prikaz /taekwon (ako funguje aj /alchemyst atd.) btw. najviac sa nudi Kaneshiro ten ma asi Rank8 ale toho skopem ja zajtra v praci. :ninja: A kopa TK sa pohybuje okolo 6 vcetne mna ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 112
  • Created
  • Last Reply
LooooooooooooooooooooooooooooL, jaaaa se asi potentoooo  :P  :P

 

Hehe fakt LoL, no takze, uz aby fungoval prikaz /taekwon (ako funguje aj /alchemyst atd.) btw. najviac sa nudi Kaneshiro ten ma asi Rank8 ale toho skopem ja zajtra v praci.  :ninja:  A kopa TK sa pohybuje okolo 6 vcetne mna  ;)

14773[/snapback]

ja sem na 3. 4 bez kopu neudelam :) musim doufat ze co nevidet budou skilly na SL a SK a hodne TK prestoupi ;)

Link to comment
Share on other sites

Neviem si predstaviÂť ten TK mission na serveri kde by bolo nejakých 1000 taekwonov...to by už bol poriadny konkurenÄný boj, keÄ len 10 najlepÄí­ch si mí´že kopaÂť ako sa im chce :ninja:

14788[/snapback]

a co teprve kdyz jich vsech 10 bude v jedny guilde a pujdou na gw :P

Link to comment
Share on other sites

Skus si precitat forum par postov dozadu ..., uz sa to tu pisalo x-krat

Ak uz si dakeho zabil mas smolu, bud misiu dokoncis na "Antonio" alebo TK zmaz a zacni noveho.

Pokial si este ziadneho (od spustenia misie samozrejme) nedal, staci ti pouzivat skill TK Mission pokial ti monstrum nezmeni. Je tam sanca 1% tak GL&HF.

Link to comment
Share on other sites

taaakze:

- od prveho pouzitia skillu: "Taekwon mission" mas pridelene monstrum.

- pri opakovanom pouzivani tohto skillu mas sancu 1% na zmenu monstra.

- akonahle zabijes co i len jedno monstrum tebe pridelene, zacne sa odpocet. (Celkom musis zabit 100kusov daneho monstra)

- tym padom stracas moznost zmenit druh prideleneho monstra

 

Co to konkretne pre teba znamena?

 

Pouzil si skill TK Mission, mas pridelene monstrum "Antonio".

A.- Od pridelenia tohto monstra si ho este ani raz nezabil, mas teda stale sancu toto monstrum zamenit za ine. Staci len stale klikat a pouzivat skill: "TK mission" pokial sa ti to nezmeni. Je tam len sanca 1% takze je dost mozne ze na to budes klikat az do zblaznenia.

 

B.- Od pridelenia tohto monstra si uz jedno zabil. (Nahodou si ho stretol na mape alebo si skusal ci ho das). V tom pripade si stratil sancu na zmenu monstra a musis zabit 100ks na splnenie danej misie.

No a tu mas moznosti dve:

- bud budes nahanat Antonia a trapit sa s nim pokial nesplnis misiu.

- bud zmazes Taekwona a rozohras dalsieho kde si dobre rozmyslis aku potvoru si alebo nie si schopny sundat.

 

Snad je to teraz jasne :D

Link to comment
Share on other sites

mam smutnou zpravu. tk_mission funguje tak, ze po zabiti pozadovaneho monstra ziskate bod k fame. pokud jste s bodama v fame mezi prvnimi 10, mate kopy neomezeny. takze az zjistim, kvuli komu nemuzu kopat, tak ho asi kuchnu :D

14768[/snapback]

 

takovi problémi mam taky si chcu zakopat a pak to mackam jak ..... a ono se nic nedeje

bych vrazdil protoze delat tk mise se mi nece protoze jako SK je potrebovat nebudu ale ty skyli SK mi nejsou vubec jasne jak budou presne fungovat hlavne ten skil harted of sun moon and stars

Link to comment
Share on other sites

Mne bude stačiÂť, keÄ bude fungovaÂť skill Devil a Blessing of the Sun/Moon/Star :shifty: Ale pri popise SK sa pí­Äe, že dostáva pomalčie joby...niÄ viac tam k tomu nieje.

14921[/snapback]

 

precti si popisek k harted of sun moon and stars a uvidis problem

Link to comment
Share on other sites

proism poradite?? :whistling:

15110[/snapback]

 

Spirit of Wizard: Allows usage of all skills that requires Gemstones without using the actual Gemstone.

 

Äo znamená, že wizard naprí­klad mí´že castiÂť Stone Curse, Ganbantein alebo Fire Pillar tak, že na to nepotrebuje Gemstone. (IMO je to straÄne blbý skill, ale je dosÂť wizien Äo to ocenia :))

Link to comment
Share on other sites

Ja mám:

 

Enjoyable Rest 5

Peaceful Rest 5

Fighting chant 5

Warm Wind 7

Round Kick 7

Round Kick Prepare 1

Axe Kick 7

Axe Kick Prepare 1

Whirlwind Kick 3

Whirlwind Kick Prepare 1

Counter Kick 6

Counter Kick Prepare 1

Counter kick eÄte na 6-ke nemám, eÄte mi pár jobov chýba...ale tak nejak to bude vyzeraÂť.

11404[/snapback]

mam takovej dotaz k tem skillum:

mam napridla axe kick a kdyz si ho dam na rychly klavesi nebo kdyz na nej dvakrat kliknu tak nefunguje, dvakrat kliknu a nic se nestane nevite co stim?

Link to comment
Share on other sites

mam takovej dotaz k tem skillum:

mam napridla axe kick a kdyz si ho dam na rychly klavesi nebo kdyz na nej dvakrat kliknu tak nefunguje, dvakrat kliknu a nic se nestane nevite co stim?

15119[/snapback]

 

No dlhÄí­ si ten Quote už daÂť nemohol :)

 

Takže napí­Äem ti návod na použí­vanie kopov :)

1. Aby si mohol kop použiÂť, musí­Ä ovládaÂť prí­sluÄný kop, a tiež skill "prepare **** kick"

2. Najprv na seba dáÄ skill prepare **** kick, vpravo sa ti ukáže ikonka že máÄ na sebe hodený prí­sluÄný kop.

3. ZaÄneÄ normálne fyzicky íştočiÂť na prí­Äeru, na niÄ extra neklikáÄ.

4. PoÄas íştoÄenia sa ti mí´že staÂť, že sa tvoj taekwon postaví­ do Äpeciálneho postoja, prepare, na kopnutie.

5. KeÄ máÄ Taekwona v postoji, rýchlo použi prí­sluÄný kop (nie prepare, ale už ten normálny skill), a taekwon by mal kopníşÂť. Ak taekwon nekopol, mí´že to byÂť zaprí­činené niekoÂľkými chybiÄkami: maÄkáÄ zlý kop, maÄkáÄ tlaÄí­tko s kopom moc neskoro, alebo si ignoroval krok 2 :whistling: .

 

VyÄčie uvedený návod samozrejme neplatí­ pre 10 ÄÂťastlivcov, ktorí­ majíş TK misiu, a mí´žu si kopaÂť ako sa im zachce :)

Ak by ste niekto naÄli nejakíş chybiÄku, alebo ma chceli doplniÂť, niÄ vám v tom nebráni :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Mno podle toho co sem vidÄl na high ratu kde sem zkouÄel buildy tak mužu řict že soul linker je z esmou docela vrah... ale byl to high rate mno kazdopadne ty boosty od nej staly fakt za to takze az tady budou jeho second classy tak si urcite sou linkera rozjedu.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

MÄ by zají­malo jakej ma star knight equip, co může a co nemůže a jaký bude použí­vat teakwon skilly. Jestli třeba mám jí­t z 50 nebo staÄí­ mí­ř...

 

Tak jsem se doÄet, že může o něco ví­c armor než TK, asi by byla kravina jí­t ze 40 když bude použí­vat kopy a jako zbranÄ prej použí­vá kní­žky. No tak mÄ napadá, kní­žky mají­ vÄtčinou element, tak jak se to dohodne s warm windem? DalÄí­ vÄcí­ je, že 3 mapy nejsou mnoho tak kdyžtak nÄkdo prosí­m napiÄte jaký vás napadnou mapy aby se hezky expilo cca od 70 do 99, nebo jaký mapy byste si dali.

Link to comment
Share on other sites

MÄ by zají­malo jakej ma star knight equip, co může a co nemůže a jaký bude použí­vat teakwon skilly. Jestli třeba mám jí­t z 50 nebo staÄí­ mí­ř...

17381[/snapback]

 

najsilnejÄí­ armor mink coat, zbrane knižky, najsilnejčie boty myslí­m shoes...najsilnejÄí­ Ätí­t guard (1)...a myslí­m že najlepsí­ garment je muffik.

a í­sÂť z 50 jobu sa dosÂť oplatí­, nech už ideÄ akíşkoÂľvek postavu ;-)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

NiekoÂľko rád pre TKboya, jeho výhod a nevýhod, (nieSL a SK), výhody a nevýhody pri robení­ buildu a skillov, po mojom dvojmesaÄnom (xxhod. denne) hraní­ s TKboyom.

Základom je dostaÂť skill TKM (dá sa mom. Âľahko dosiahníşÂť, z toprankerov hrajíş len traja a na TKM treba 60 misii, lebo Iras2 nehrá, odičiel na CZRO) a dosiahníşÂť 90 lvl, na ktorom dostáva TK bonus: 3x HP a SP z lvl 89, mal by dostaÂť aj skilltree, ale tu to v terajÄej verzii hry nefunguje.

Bol mu tiež daný taký delay na kopy, že jeho íşdery vyzerajíş ako noty na bubon, samá pauza. Dokonca ani stun pri axe kicku neide na 100% ( v popisku skillu je : cause stun 3 sec., v preklade: spí´sobí­ 3 sek. stun).

Testoval som TK na 96 lvl, na primeraných monÄtrách jeho levelu. napr. predtým dal Eldera bez ví¤ÄÄí­ch problémov, teraz v pauzách spí´sobených delayom a nie 100%-ným stunovaní­m, mu Elder dá v pohode SC a FB, to zopakuje 3-4 krát a TK leží­.

Build je neskutoÄne problematický:

STR: -nevýhody: -aj pri max. STR.sa s výbavou na STR dá dosiahníşÂť ATK okolo 250,

-nakoÂľko nepouží­va zbrař, má voÂľný slot na zbrane, tým pádom síş vÄetky karty( aj celé combá, ktoré použí­vajíş weapon karty) do zbrane pre TK passé.

-výhody: s blessom od priesta sa podstatne zvýči ATK, tiež v parte sa za každého Älena (do 10) zvyÄuje dmg o +10 %.

AGI: -výhody: -Äí­m ví¤Äčie AGI, tým vie lepčie uhníşÂť a rýchlejčie biÂť.

-nevýhody: Z mojej skíşsenosti: mám flee 200 a každý seal ma aj tak trafí­ (po 5-tich sealoch 5x -500, som ÂľahÄí­ o -2500 HP).

VIT: -výhody: na 90 lvl sa HP zvýči 3x z lvl89. Na 99 lvl pri 60 VIT má TK okolo 20000 HP, zvýÄená regenerácia HP pri sedení­ na: každé 3s/100HP

-nevýhody: na GW treba vÄetky zvyÄné body daÂť do VIT., na huntenie by boli potrebné inde.

INT: -výhody: na 90 lvl sa SP zvýči 3x z lvl89. Na 99 lvl pri 1 INT má TK okolo 1300 SP, Äo bohato staÄí­, zvýÄená regenerácia SP pri sedení­ na: každé 3s/15 SP

-nevýhody: INT len na 1 ! , do 90 lvl treba pretrpieÂť nedostatok SP, treba použí­vaÂť Âľahko dostupné karty( willow, soohe a pod.)

DEX: -nevýhody: najproblémovejčie dávanie bodov, pri terajÄom delay a nefungujíşcom 100% stune bez dostatoÄnej dex. ví´bec netrafí­te postavy s agibuildom (ví¤Äčina sinov a combomonkov, u prí­Äer petiti, mimic a o rybiovi ani nehovorí­m), pri nich sa objavuje len Äervené miss,miss,miss. A aj keÄ ich na tých svojich 5% trafí­te, žiadna sláva , radÄej to vzdajte, kým je Äas. Body, ktoré by ste tu potrebovali, musí­te daÂť inde.

-výhody, Äí­m viac bodov tu dáte, tým viac trafí­te.(Body nie síş - netrafí­te)

LUK: bez diskusie: na 1 (crit. build asi nepí´jde, pretože vÄetky kopy síş ako skill)

Skilly: - Na GW určite potrebujete jump(namaxovaÂť) a flying kick, ostatné podÂľa vlastného uváženia

- Na huntenie určite sa zí­de Warm wind, Axe kick a Whirlwind, skoky nie síş tak potrebné.

Do PvP ani radÄej nechoÄte, každá rovnocenná postava (biÂť slabÄí­ch sa nemá) si na vás zgustne.

Záver: S TK v terajÄej verzii hry sa v sóle hraÂť dá, ale s problémami, nie je to veÂľmi vhodný char na sólovanie. Stala sa ale z neho vynikajíşca postava na Âťahanie vlakov, sluÄná postava na hru v parte, alebo s podporou priesta.

 

Edit: a zabudol som na jeden fí­geÂľ: pokiaÂľ dosiahnete TKM bez skillu prepare, dajíş sa skillbody, ktoré by ste investovali do prepare uÄetriÂť, TKM totiž funguje bez prepare.

Link to comment
Share on other sites

v poslednom Äase som natrafil asi na 2-3 taekwonov Äo chcíş zostaÂť perm taekwonmi, takže tí­ v topke majíş o zábavu postarané, len treba asi eÄte chví­Âľu poÄkaÂť, lebo tí­ s ktorými som sa bavil boli zatiaÂľ len lvly 20-40. uvidí­me Äo sa z oho vykÂľuje :)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
No ja som zacal dnes hrat na reborne a idem vyskusat toho taekwonda  /heh

Prosim poradte mi do akych skillov si mam davat a do akych statov.  /thx

21483[/snapback]

hlavne ti poradim jakej si dat nick /pif zapomen na vyblitky podobnyho typu jinak zacinas znovu

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...