Jump to content
Reborn fórum

Taekwon Builds


Josifek

Recommended Posts

No ja som zacal dnes hrat na reborne a idem vyskusat toho taekwonda  /heh

Prosim poradte mi do akych skillov si mam davat a do akych statov.  /thx

21483[/snapback]

 

A chceš í­sÂť SG, alebo SL? DosÂť to od toho závisí­ :) Btw staÄí­ si trochu poÄí­taÂť predoÄlé posty vo fóre a snáÄ by si na nieÄo pričiel sám :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 112
  • Created
  • Last Reply

To je tak, ze taekwondo je vlastne 1. job class a potom na job lvl 40 si mozes vybrat SL alebo SG?! Neni to niekde napisane presne, ze aky skill tree ma taekwondo, SL, SG?! Nasiel som na forku len jeden ale tam niekto napisal zevraj ten je fake, tak nevim... alebo keby mi vlastne niekto vysvetlil kto to ten SL, SG je by to bolo fajn... /thx

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...

hmm tak já si jdu vylusoxovat pokoj a uklidit byt a pak se na něco zkusim mrknout :) ale otázka je esli si to ty lidi co anglicky moc dobře neuměj na wiki přečtou :)

 

asi bude nejlepší­ začí­t buď od novice a nebo esli to už něgdo začal tak od konce :X:D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

I když se zdá, že je taekwon zabitý, co si myslí­te o tomto buildu?

 

str 84+16

agi 90+6

vit 40+0

int 15+0

dex 32+8

luk 1+0

 

hit 139

flee 215

aspd 180 s awakem

HP 6484 (7132 s +9 sandals s firelockem)

SP 546 (600 s +9 sandals s firelockem)

 

Equip: Lion masquarade (cramp), gangster mask, guard (thief bug egg), coat (pupa), manteau (whisper), +9 sandals (firelock soldier), ring (tarou), ring (creamy) - no flame, ta creamy tam prostě bude a hotovo :-)

 

Možné íşpravy: přidat mantisku, judge hat a wing ears nebo mantisku a willow

 

Edit: předěláno podruhé

Link to comment
Share on other sites

I když se zdá, že je taekwon zabitý, co si myslí­te o tomto buildu?

 

1.TK nie je zabitý, je to stále v boji 1 na 1 jeden z silných-bojových charov(samozrejme myslí­m tým rankera).

2.K buildu: nakoÂľko TK je expanded class, má k dispozí­cii na rovnakom lvl o70 bodov menej do statov, ako adv.class, preto každý, zle uložený koneÄný bod je skazenie statov. Ten tvoj build nie je zlý, ale síş aj lepčie. NakoÂľko sa upravovala u expanded classu hodnota HP, SP a nosnosÂť, je treba si dobre zvážiÂť akého TK budeÄ hraÂť (či na GW, alebo na hunt). Staty by ale mali tvojho TK viesÂť k rýchlosti kopania, pretože, ak nebude maÂť dostatoÄníş ASPD, pri síşÄasnom nastavaní­ delaya, bude pomalý. Tiež v int je tam málo, pretože vÄetko, Äo TK použí­va(kopy, skoky, enchanty, apod.) spotrebuváva SP.

3.K výbave: ten druhý ring, ktorý ty máÄ s creamy, určite nepouží­vam( na portovanie z mapy do mapy áno, ale ak už som na mape, kde huntí­m tak striedam brožku s kukre, s clipom(horong)-ak hidujíş a s clipom (vitatou) na heal.

4.TK má oproti ostatným charom (ktorých cieÂľom je expenie a huntenie) eÄte jeden cieÂľ, staÂť sa rankerom, pretože ranker na 90lvl poží­va veÂľké výhody oproti TK-nerankerovi. Preto odporíşÄam, zameraÂť sa na robenie misií­, aby si sa stal rankerom. KeÄ vÄak pozrieÄ na rebrí­Äek rankerov, myslí­m, že to bude Âťažké. Äasove totiž kým neranker urobí­ jednu missiu, ranker ich urobí­ tri.

Link to comment
Share on other sites

Ha, agi ovlivňuje šanci na kop? To je nějaká novinka?

 

Což o to, mise bych dělal, ale tak nějak si neumí­m představit, že ty moby budu zvládat (zatí­m jsem jen lvl 49, ale i tak).

 

Build bych chtěl pro huntění­ misí­ :-)

Takže orientovat se na co nejví­c agi na íşkor menší­ str a minimální­ vit?

Ono sehnat slotovou brož taky není­ žádná legrace..

Link to comment
Share on other sites

Trochu jsem to předÄlal. Nebo mám jeÄtÄ sní­žit vit, pří­padnÄ str a jet agi na max a přidat int?

 

Skilly mám:

 

Warm wind 7 + TKM = 23 bodů

Counter kick + stance = 8 bodů

Axe kick + stance = 8 bodů

 

Zbývá 10 bodů, které vážnÄ neví­m kam dát. BuÄ do jednoho ze zbývají­cí­ch dvou kopů (Round, Whirlwind) nebo do running - záleží­ na tom jak v souÄasnosti funguje, ví­m, že se to Äasem různÄ mÄnilo. Breakfall je taky zají­mavý skill, ale spí­Äe na gw řekl bych.

Link to comment
Share on other sites

Nedávno jsem si rozjel taekwona a odložil ho... dneska mi to nedalo a pokraÄoval jsem a zase mÄ straÄnÄ deprimuje jak mi připadá slabý. Takže jediná jeho sí­la je ve fighting chantu? Jsem na lvlu 40 a vrazil jsem cca 45 do str a zbytek do agi... no dmg nemám moc a dí­ky slabé agi má malý flee a při nějakém použitelném expení­ prochlastám straÄnÄ zenů... Takže otázka... je to normální­? :flirt: Mám si nají­t nějakou poÄetnou partu abych dÄlal dmg? Naví­c taekwoni se moc nevedou a sehnat nějakého do party na resty je nadlidský výkon... A stát se rankerem na neomezená komba... no heheh:o)

 

...možná to do tohoto topicu nepatří­, ale neví­m kam to napsat jinam...

Link to comment
Share on other sites

Co se týÄe rankerů, tak bych s ní­m nepoÄí­tal. První­ dvÄ mí­sta dlouhodobÄ okupuje yellow4 a jak si ho tak pamatuju ze sealů, tak se o nÄ nedá nikým připravit ;-)

 

Zkus expit na wolfech, leze to hezky. Já mám na lvl 50 flee cca 81 a na vlcí­ch v poho (str mám tuÄí­m 64+6). Pokud máÄ priesta na boostí­ky tak to taky pomůže.

 

Jestli jsem dobře pochopil předchozí­ pří­spÄvky, tak základ je str na damage a agi na rychlost a flee. Trochu dex abys něco trefoval, pří­padnÄ trochu vit a int.

Link to comment
Share on other sites

PřemýÄlí­m, že překousnu to chlastání­ flaÄek a přec jen se budu dří­t na muchomůrkách, jen neustále zaostávám ve stylu jak taekwona hrát. Tedy skusit vláÄkovat a zapnout jen whirlwind kick stance nebo vÄechny stance. VÄera jsem jeÄtÄ podchytnul jednoho taekwona a celkem jsme uÄetřili restem, zatí­m co jsem proÄí­tal tak dalÄí­ přelomový krok bude asi přepí­nání­ elementů... hlavnÄ asi fire a ice... Dí­ky za radu rauko^^

Link to comment
Share on other sites

Equip: hot-blooded headband

Zase HBH, chjo. Kdy uz konecne pochopite, ze to je jedna z nejhorsich moznejch cepic ve hre(kdyz pomineme fakt ze vypada celkem cool :)), pokud nepotrebujete oba accessory sloty volny.

 

Kombo Tarou(v Ringu)+Cramp(v cemkoliv slotovym), vychazi na + STR uplne stejne a i kdybys toho crampa dal do Ribbonu, tak ten ti da aspon MDEF navic(a jeste jich je vsude mrte, takze se da krasne dat na +9/10 :P).

 

Dokonce i Hat[1] ma vetsi DEF nez HBH.

 

Idealni je treba Bucket Hat[1], nebo Turban, ale HBH pouzivat jen kdyz nemuzes mit Tarou+Cramp kombo.

ring (creamy) - no flame, ta creamy tam prostě bude a hotovo :-)

Omg chlape, porid si wingy :P

Link to comment
Share on other sites

SG neplánuju, jednoho jsem si už dří­v zkušebně jel, ale nějak mě nezaujal a hlavně nemůže plnit mise.

 

Ohledně té bandany, jde samozřejmě o ty +2str, karetní­ kombo už zaplní­ jeden slot naví­c, naví­c huntí­š dvě karty atd. a jedu hlavně na flee, def není­ tak důležitá.

 

Už jsem to někde psal, ale wingy odmí­tám nosit, protože jsem lí­nej :-)

Link to comment
Share on other sites

 

OhlednÄ té bandany, jde samozřejmÄ o ty +2str, karetní­ kombo už zaplní­ jeden slot naví­c, naví­c huntí­Ä dvÄ karty atd. a jedu hlavnÄ na flee, def není­ tak důležitá.

 

Slot navic? Kde? Ring s Mantisem + HBH = 2 sloty. Ring s Tarou + cokoliv s Crampem = 2 sloty :)

 

Huntis/koupis - porovnavej to takhle: Mantis - cca 1,5M(nevim jak u vas), Tarou - cca 150k(nevim jak u vas).

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...