Jump to content

Photo

Taekwon Builds

This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
112 replies to this topic

#41 Moon

Moon

Werewolf

• Hráči
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 849 posts

Posted 23 December 2005 - 10:35 PM

Ale malokdo si bude delat SL jen proto aby nemusel kupovat gemy.... :whistling:
Reborn:
Naab - Hunter
Melody - lvl 93/61 Gypsy

CzRO:
Zoya - lvl 85/51 SinX

Nejdulezitejsi? Samozrejme ze wizna. Vsechno kolem gw se toci kolem wizen.)

Priest a minstrel je tu pro wizny aby je boostovali. Gypsy je tu na stunovani wizen. Wsko je tu aby pres stun nedovolil wizne kouzlit. Pala je tu na sacri pro wiznu. Creator a champ je tu na vyndavani sacri co drzi wizny. Proff je tu na chraneni wizen pred nepratelskymi wiznami. Stalker je tu na svlikani wizen, protoze jsou desne sexy. Sniper je na zastavovani wizen pres curse a pasti. Mno a LK se sinXem jsou tu na podporu gravity fieldu pri rozbijeni emperka :-)

#42 yamakasi

yamakasi

Poring

• Newbies
  • Pip
  • 1 posts

Posted 23 December 2005 - 11:08 PM

Ja mám:

Enjoyable Rest 5
Peaceful Rest 5
Fighting chant 5
Warm Wind 7
Round Kick 7
Round Kick Prepare 1
Axe Kick 7
Axe Kick Prepare 1
Whirlwind Kick 3
Whirlwind Kick Prepare 1
Counter Kick 6
Counter Kick Prepare 1
Counter kick ešte na 6-ke nemám, ešte mi pár jobov chýba...ale tak nejak to bude vyzerať.

View Post

mam takovej dotaz k tem skillum:
mam napridla axe kick a kdyz si ho dam na rychly klavesi nebo kdyz na nej dvakrat kliknu tak nefunguje, dvakrat kliknu a nic se nestane nevite co stim?

#43 Thror

Thror

Generic Annoyer :3

• Hráči
  • PipPipPipPipPip
  • 325 posts

Posted 23 December 2005 - 11:17 PM

mam takovej dotaz k tem skillum:
mam napridla axe kick a kdyz si ho dam na rychly klavesi nebo kdyz na nej dvakrat kliknu tak nefunguje, dvakrat kliknu a nic se nestane nevite co stim?

View Post

No dlhší si ten Quote už dať nemohol :)

Takže napíšem ti návod na používanie kopov :)
1. Aby si mohol kop použiť, musíš ovládať príslušný kop, a tiež skill "prepare **** kick"
2. Najprv na seba dáš skill prepare **** kick, vpravo sa ti ukáže ikonka že máš na sebe hodený príslušný kop.
3. Začneš normálne fyzicky útočiť na príšeru, na nič extra neklikáš.
4. Počas útočenia sa ti môže stať, že sa tvoj taekwon postaví do špeciálneho postoja, prepare, na kopnutie.
5. Keď máš Taekwona v postoji, rýchlo použi príslušný kop (nie prepare, ale už ten normálny skill), a taekwon by mal kopnúť. Ak taekwon nekopol, môže to byť zapríčinené niekoľkými chybičkami: mačkáš zlý kop, mačkáš tlačítko s kopom moc neskoro, alebo si ignoroval krok 2 :whistling: .

Vyššie uvedený návod samozrejme neplatí pre 10 šťastlivcov, ktorí majú TK misiu, a môžu si kopať ako sa im zachce :)
Ak by ste niekto našli nejakú chybičku, alebo ma chceli doplniť, nič vám v tom nebráni :)

Edited by Thror, 01 January 2006 - 03:14 PM.

Grand Master tank of WoW.
Peltak on deviantART.
Peltak - High Wizard - Ex-Shinsengumi

#44 Quargi

Quargi

Poring

• Hráči
  • Pip
  • 14 posts

Posted 12 January 2006 - 09:55 PM

Mno podle toho co sem viděl na high ratu kde sem zkoušel buildy tak mužu řict že soul linker je z esmou docela vrah... ale byl to high rate mno kazdopadne ty boosty od nej staly fakt za to takze az tady budou jeho second classy tak si urcite sou linkera rozjedu.

#45 Filous3341

Filous3341

Poring

• Newbies
  • Pip
  • 4 posts

Posted 26 January 2006 - 09:49 PM

Mě by zajímalo jakej ma star knight equip, co může a co nemůže a jaký bude používat teakwon skilly. Jestli třeba mám jít z 50 nebo stačí míň...

Tak jsem se dočet, že může o něco víc armor než TK, asi by byla kravina jít ze 40 když bude používat kopy a jako zbraně prej používá knížky. No tak mě napadá, knížky mají většinou element, tak jak se to dohodne s warm windem? Další věcí je, že 3 mapy nejsou mnoho tak kdyžtak někdo prosím napište jaký vás napadnou mapy aby se hezky expilo cca od 70 do 99, nebo jaký mapy byste si dali.

Edited by Filous3341, 26 January 2006 - 11:08 PM.

#46 Thror

Thror

• Hráči
  • PipPipPipPipPip
  • 325 posts

Posted 26 January 2006 - 11:04 PM

Mě by zajímalo jakej ma star knight equip, co může a co nemůže a jaký bude používat teakwon skilly. Jestli třeba mám jít z 50 nebo stačí míň...

View Post

najsilnejší armor mink coat, zbrane knižky, najsilnejšie boty myslím shoes...najsilnejší štít guard (1)...a myslím že najlepsí garment je muffik.
a ísť z 50 jobu sa dosť oplatí, nech už ideš akúkoľvek postavu ;-)
Peltak on deviantART.

#47 yellow4

yellow4

Deviling

• Supporters
  • 236 posts

Posted 08 February 2006 - 03:32 PM

Niekoľko rád pre TKboya, jeho výhod a nevýhod, (nieSL a SK), výhody a nevýhody pri robení buildu a skillov, po mojom dvojmesačnom (xxhod. denne) hraní s TKboyom.
Základom je dostať skill TKM (dá sa mom. ľahko dosiahnúť, z toprankerov hrajú len traja a na TKM treba 60 misii, lebo Iras2 nehrá, odišiel na CZRO) a dosiahnúť 90 lvl, na ktorom dostáva TK bonus: 3x HP a SP z lvl 89, mal by dostať aj skilltree, ale tu to v terajšej verzii hry nefunguje.
Bol mu tiež daný taký delay na kopy, že jeho údery vyzerajú ako noty na bubon, samá pauza. Dokonca ani stun pri axe kicku neide na 100% ( v popisku skillu je : cause stun 3 sec., v preklade: spôsobí 3 sek. stun).
Testoval som TK na 96 lvl, na primeraných monštrách jeho levelu. napr. predtým dal Eldera bez väčších problémov, teraz v pauzách spôsobených delayom a nie 100%-ným stunovaním, mu Elder dá v pohode SC a FB, to zopakuje 3-4 krát a TK leží.
Build je neskutočne problematický:
STR: -nevýhody: -aj pri max. STR.sa s výbavou na STR dá dosiahnúť ATK okolo 250,
-nakoľko nepoužíva zbraň, má voľný slot na zbrane, tým pádom sú všetky karty( aj celé combá, ktoré používajú weapon karty) do zbrane pre TK passé.
-výhody: s blessom od priesta sa podstatne zvýši ATK, tiež v parte sa za každého člena (do 10) zvyšuje dmg o +10 %.
AGI: -výhody: -čím väčšie AGI, tým vie lepšie uhnúť a rýchlejšie biť.
-nevýhody: Z mojej skúsenosti: mám flee 200 a každý seal ma aj tak trafí (po 5-tich sealoch 5x -500, som ľahší o -2500 HP).
VIT: -výhody: na 90 lvl sa HP zvýši 3x z lvl89. Na 99 lvl pri 60 VIT má TK okolo 20000 HP, zvýšená regenerácia HP pri sedení na: každé 3s/100HP
-nevýhody: na GW treba všetky zvyšné body dať do VIT., na huntenie by boli potrebné inde.
INT: -výhody: na 90 lvl sa SP zvýši 3x z lvl89. Na 99 lvl pri 1 INT má TK okolo 1300 SP, čo bohato stačí, zvýšená regenerácia SP pri sedení na: každé 3s/15 SP
-nevýhody: INT len na 1 ! , do 90 lvl treba pretrpieť nedostatok SP, treba používať ľahko dostupné karty( willow, soohe a pod.)
DEX: -nevýhody: najproblémovejšie dávanie bodov, pri terajšom delay a nefungujúcom 100% stune bez dostatočnej dex. vôbec netrafíte postavy s agibuildom (väčšina sinov a combomonkov, u príšer petiti, mimic a o rybiovi ani nehovorím), pri nich sa objavuje len červené miss,miss,miss. A aj keď ich na tých svojich 5% trafíte, žiadna sláva , radšej to vzdajte, kým je čas. Body, ktoré by ste tu potrebovali, musíte dať inde.
-výhody, čím viac bodov tu dáte, tým viac trafíte.(Body nie sú - netrafíte)
LUK: bez diskusie: na 1 (crit. build asi nepôjde, pretože všetky kopy sú ako skill)
Skilly: - Na GW určite potrebujete jump(namaxovať) a flying kick, ostatné podľa vlastného uváženia
- Na huntenie určite sa zíde Warm wind, Axe kick a Whirlwind, skoky nie sú tak potrebné.
Do PvP ani radšej nechoďte, každá rovnocenná postava (biť slabších sa nemá) si na vás zgustne.
Záver: S TK v terajšej verzii hry sa v sóle hrať dá, ale s problémami, nie je to veľmi vhodný char na sólovanie. Stala sa ale z neho vynikajúca postava na ťahanie vlakov, slušná postava na hru v parte, alebo s podporou priesta.

Edit: a zabudol som na jeden fígeľ: pokiaľ dosiahnete TKM bez skillu prepare, dajú sa skillbody, ktoré by ste investovali do prepare ušetriť, TKM totiž funguje bez prepare.
yellow4 - Champion ,
Matt - Taekwon , R.N.R.

#48 Thror

Thror

• Hráči
  • PipPipPipPipPip
  • 325 posts

Posted 11 February 2006 - 02:12 PM

v poslednom čase som natrafil asi na 2-3 taekwonov čo chcú zostať perm taekwonmi, takže tí v topke majú o zábavu postarané, len treba asi ešte chvíľu počkať, lebo tí s ktorými som sa bavil boli zatiaľ len lvly 20-40. uvidíme čo sa z oho vykľuje :)
Peltak on deviantART.

#49 RaGnArOkHaXoR2

RaGnArOkHaXoR2

Poring

• Newbies
  • Pip
  • 3 posts

Posted 06 March 2006 - 09:18 PM

No ja som zacal dnes hrat na reborne a idem vyskusat toho taekwonda /heh
Prosim poradte mi do akych skillov si mam davat a do akych statov. /thx

#50 Sir Loon

Sir Loon

Baphomet

• Hráči
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1,131 posts

Posted 06 March 2006 - 09:23 PM

No ja som zacal dnes hrat na reborne a idem vyskusat toho taekwonda  /heh
Prosim poradte mi do akych skillov si mam davat a do akych statov.  /thx

View Post

hlavne ti poradim jakej si dat nick /pif zapomen na vyblitky podobnyho typu jinak zacinas znovu

#51 Thror

Thror

• Hráči
  • PipPipPipPipPip
  • 325 posts

Posted 06 March 2006 - 09:35 PM

No ja som zacal dnes hrat na reborne a idem vyskusat toho taekwonda  /heh
Prosim poradte mi do akych skillov si mam davat a do akych statov.  /thx

View Post

A chceš ísť SG, alebo SL? Dosť to od toho závisí :) Btw stačí si trochu počítať predošlé posty vo fóre a snáď by si na niečo prišiel sám :)
Peltak on deviantART.

#52 RaGnArOkHaXoR2

RaGnArOkHaXoR2

Poring

• Newbies
  • Pip
  • 3 posts

Posted 06 March 2006 - 10:24 PM

To je tak, ze taekwondo je vlastne 1. job class a potom na job lvl 40 si mozes vybrat SL alebo SG?! Neni to niekde napisane presne, ze aky skill tree ma taekwondo, SL, SG?! Nasiel som na forku len jeden ale tam niekto napisal zevraj ten je fake, tak nevim... alebo keby mi vlastne niekto vysvetlil kto to ten SL, SG je by to bolo fajn... /thx

#53 TomMawr

TomMawr

Poring

• Newbies
  • Pip
  • 1 posts

Posted 02 August 2006 - 11:51 PM

proc na souradnicich kde ma byt taekwon ucitel nikoho nemam?nevite???

#54 Scatha

Scatha

Poring

• Hráči
  • Pip
  • 5 posts

Posted 15 September 2006 - 05:32 PM

Je nejakej rozdil mezi taekwon boy a taekwon girl ve skillech ?? :D

#55 k3dT

k3dT

Admin

• Admin
  • 5,305 posts

Posted 15 September 2006 - 07:19 PM

Je nejakej rozdil mezi taekwon boy a taekwon girl ve skillech ?? :D

Vubec zadnej. Jen v nazvu a ve spritu.

#56 Johny16

Johny16

JimboSlinger

• Hráči
  • PipPipPipPipPipPip
  • 541 posts

Posted 04 November 2006 - 08:37 AM

Včera jsem začal hrát Reborn, a chtěl bych vědět, jaké všechny skilly jsou u taekwon boy, a co znamenají. Pokud možno česky prosím.
GuildMaster Flash of Emperium
Ve hre Slingerovci
Hlavni postava .JaySlingerova - SinX - 99/70.... Mission Completed
.......................JimboSlinger - clown - 95/64 cca.....Muzikant

............+ spousta dalsich nepodstatnych advanced

#57 k3dT

k3dT

Admin

• Admin
  • 5,305 posts

Posted 04 November 2006 - 10:07 AM

To bude tezky protoze preklad tech skillu neexistuje. Pokud budes chtit poradit se napis mi na icq ja uz ti to nejak vysvetlim.

#58 TheERay

TheERay

Therakuluza

• Hráči
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 869 posts

Posted 04 November 2006 - 11:09 AM

a daj se ty skilly přeložit přímo do hry jako NPC?..není to zas tak těžký.. to bych moh zvládnout i já snad :X:D

Server je skvělej.. lidi tu jsou *censored* :) Happyend is a story which hasn´t ended yet .. originalne >>MAxl3<< ]==> Max13 }==> max13

Nebejt na světě blbejch lidí, zůstal bych asi sám.. docela dilema |

The Midgard doesnt belong to us anymore .. in happy memory of all players i have met /swt :(

Praud membr of rborn pro-lamas plejrs [$S$] - )˛Most´-lamaring-Shovels,( - 1st multy gejms pro-lejmink klan

and

F.F.G.
,,Everything that has a beggining has an end´´
,,Sometimes hope is all we have´´

my love is vengeance, my wife is death,

i can feel the depression coming to me
cause there is no longer we
i can feel the death coming to you
cause there is some vengeance to do

my lover is bullet, and you'r fucking dead

TheMostPerfectSilenceIsWhenThereIsNoNeedToSpeak :P/gg

#59 k3dT

k3dT

Admin

• Admin
  • 5,305 posts

Posted 04 November 2006 - 11:19 AM

Myslim ze by to stacilo hodit do Wiki... Pokud by si ty nebo nekdo mel zajem soubor je tu: http://reborn.cz/k3d...lldesctable.txt skilly TK nebo ostatnich povolani si v tom uircite najdete sami :)

#60 TheERay

TheERay

Therakuluza

• Hráči
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 869 posts

Posted 04 November 2006 - 04:17 PM

hmm tak já si jdu vylusoxovat pokoj a uklidit byt a pak se na něco zkusim mrknout :) ale otázka je esli si to ty lidi co anglicky moc dobře neuměj na wiki přečtou :)

asi bude nejlepší začít buď od novice a nebo esli to už něgdo začal tak od konce :X:D

Edited by TheERay, 04 November 2006 - 04:37 PM.

Server je skvělej.. lidi tu jsou *censored* :) Happyend is a story which hasn´t ended yet .. originalne >>MAxl3<< ]==> Max13 }==> max13

Nebejt na světě blbejch lidí, zůstal bych asi sám.. docela dilema |

The Midgard doesnt belong to us anymore .. in happy memory of all players i have met /swt :(

Praud membr of rborn pro-lamas plejrs [$S$] - )˛Most´-lamaring-Shovels,( - 1st multy gejms pro-lejmink klan

and

F.F.G.
,,Everything that has a beggining has an end´´
,,Sometimes hope is all we have´´

my love is vengeance, my wife is death,

i can feel the depression coming to me
cause there is no longer we
i can feel the death coming to you
cause there is some vengeance to do

my lover is bullet, and you'r fucking dead

TheMostPerfectSilenceIsWhenThereIsNoNeedToSpeak :P/gg