Jump to content
Reborn fórum

Coho by ste sa najviac obavali pri kompletnej zmene na renewal mechaniku?


Guest Baalberith

Coho by ste sa najviac obavali pri zmene na renewal mechaniku  

61 members have voted

  1. 1. Coho by ste sa najviac obavali pri zmene na renewal mechaniku

    • Noviniek - nechcem novinky, chcem si hrat po starom, dajte mi pokoj...
    • Novych buildov - nieco by som si pokazil na svojej existujucej postave
    • Nemoznosti zabijat prisery o viac, ako 15 levelov vyssie a neexpenie na priserach s nizsim lvlom
    • Cast time - pevny cast time na vela skillov + variabilna cast
    • Nepacia sa mi zmeny v skilloch - Assumptio, SW, atd.
    • Nic, nemam s tym problem
  2. 2. Pre tych, ktori odpovedali na 1. otazku na body 2 a 4:

    • Stacil by mi reseter 2x pre kazdu postavu - 1x pre zaciatok a 2.krat pre uz spravny build po case, ked sa rozhodnem
    • Nestaci reseter
    • Stacil by mi rovnako nastaveny cast time, ako maju teraz 3rd classy
    • Chcel by som nulovy fixed cast time pre vsetky skilly - pozor, toto sposobi velku nevyrovnanost v PvP


Recommended Posts

Mám 2 postavy na autocast (150 dex) a kvůli tomu bych byl naštvanej, ale u ostatních postav to vypadá v pohodÄ. Asura nejde pod 0,4 sekundy (to mi stejnÄ nešla ;) ). Nenašel jsem tabulku na Mdef equipu, ale myslím, že ten Matk není tak hroznej... navíc se vÄtšinÄ skillů zvedl %dmg.

150 dex je instant cast .. autocast je efekt napr kasa karty, little angel dollky, skillu autospell ( hindsight )

Link to comment
Share on other sites

Guest Lordikin

150 dex je instant cast .. autocast je efekt napr kasa karty, little angel dollky, skillu autospell ( hindsight )

Jo, to jsem myslel... :) Díky

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Zohnat kvalifikovanu pomoc je fakt extremne tazke, ludia sa nehrnu do prace zadarmo a ked tak ich treba zaucat par tyzdnov a nasledne spravia 3 scripty a vykaslu sa na to.

 

Rad bych se optal co vsechno zahrnuje "kvalifikovana pomoc" ?

Link to comment
Share on other sites

Guest Baalberith

Rad bych se optal co vsechno zahrnuje "kvalifikovana pomoc" ?

Niekto, kto umi programovat, robil uz na niecom vacsom, ako web stranky a idealne bol zapojeny aj do navrhu, nie len busenia kodu...

Link to comment
Share on other sites

[Ahojky,

tak vývoj zastavit nejde, sice nemám ráda (nesnáším) zmÄny, ale když jsou to zmÄny k lepšímu tak proÄ ne....

I když nÄkteré vÄci se mi hrubÄ nelíbí už teÄ (například zrušení tÄch repeatable q - a exp odmÄny za low lvl eden q ((na lvl 95 je 1,3% za fakt vysmÄch...)) , kopaní adamantinia((málo lokací)).... )

 

 

 

_____________________

'Lord Excalibur'

assumptio - aspoř by si HPÄka přestali hrát na slepice, který byly prapůvodnÄ urÄeny k tahání

heal - toto bych vidÄl jako obrovský problém, healovat s full int a top heal equipem za 2000 (nebo ještÄ ménÄ?) by mohlo znamenat pomÄrnÄ jednoduchou smrt pro tahací slepici

soul change - při expení by se to dalo přežít (kdekoliv, i ten lab by se dal vymyslet aby profa dal dostatek SP na skoÄení pokud by se šlo přez champa), při MVP by champ MUSEL doseednout / bluepotnout

--------------------------------

 

A to asu nemůžes hodit te slepici? a proÄ by HPcka nemÄli tahat?

 

ten heal je fakt otřesný moje bishopka s int 120 a full eq na int + dia veci na sebe healuje za 2.7k, a na moje RKcko za 2.6k (rkacko ma 56-68k hp) a velky heal ma za 7.5k... takze je to dost blbe... a člověk se fakt zapotí, než to dohealuje...

 

Soul change na to si furt nemůžu zvyknout, ale až si udÄlam sorceserku, tka se to snad zlepší a dám si aspon full SP na Rkacko...

 

 

 

Experience ziskane za zabitie prisery bude 100% v pripade, ze ste najviac 25 levelov nad levelom prisery. Pokial ste o 25 levelov nad levelom prisery, budete dostavat postih priblizne 2% expov za kazdych 10 levelov rozdielu - max 20% postihu pre rozdiel viac, ako 100 lvlov V pripade, ze vas level je nizsi, ako level prisery, dostanete za priseru bonusove expy (do 40% bonus) a to az do momentu, kedy bude prisera nad vami o viac, ako 15 levelov, vtedy dostanete 90% celkovych expov.

Tak isto bude nastaveny experience rate na 1/1 z dovodu nizsieho poctu nutnych zabitych priser na ziskanie levelu. Toto samozrejme otvara moznosti dalsim bonusom za eventy, specialne itemy atd. Pocet zabitych priser nutnych na level by nemal byt vyrazne odlisny od nastavenia serveru teraz.

 

Tak to je fakt blbe, hlavnÄ když přihlédneme k tomu, že jsou tu ( g ) hunty... Sice je to malo expu, ale i tak se na g. huntu da naexpit a ani bych už nemÄla chuÂť na nÄ chodit, když bych věděla, že sem o něco "ošizená"..

A RATY NA 1/1, TAK TO UÂŽ SNAD FAKT NE!

 

Jo a ještÄ k tÄm seedum, posledni dobou je používám i na bÄžné huntÄní/expení/blbnutí, ptoože když mam potovat 60k HPcke, tak se mi prostě ty poty už nevyplatí (a to ani rankovní) a to nemluvím o SPckach... takže se seedama prosim nic nedÄlat.

A jak tu nÄkdo zmiřoval ten lab, tak to prosím taky nemÄnit.... nevím, kde bych expila auru na 99, než se sinixem v labu... zvlášÂť když nejsem partový hráÄ...

Edited by Illyrianka
  • Upvote 3
  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

Guest Baalberith

[Ahojky,

tak vývoj zastavit nejde, sice nemám ráda (nesnáším) zmÄny, ale když jsou to zmÄny k lepšímu tak proÄ ne....

I když nÄkteré vÄci se mi hrubÄ nelíbí už teÄ (například zrušení tÄch repeatable q - a exp odmÄny za low lvl eden q ((na lvl 95 je 1,3% za fakt vysmÄch...)) , kopaní adamantinia((málo lokací)).... )

 

 

 

_____________________

'Lord Excalibur'

assumptio - aspoř by si HPÄka přestali hrát na slepice, který byly prapůvodnÄ urÄeny k tahání

heal - toto bych vidÄl jako obrovský problém, healovat s full int a top heal equipem za 2000 (nebo ještÄ ménÄ?) by mohlo znamenat pomÄrnÄ jednoduchou smrt pro tahací slepici

soul change - při expení by se to dalo přežít (kdekoliv, i ten lab by se dal vymyslet aby profa dal dostatek SP na skoÄení pokud by se šlo přez champa), při MVP by champ MUSEL doseednout / bluepotnout

--------------------------------

 

A to asu nemůžes hodit te slepici? a proÄ by HPcka nemÄli tahat?

 

ten heal je fakt otřesný moje bishopka s int 120 a full eq na int + dia veci na sebe healuje za 2.7k, a na moje RKcko za 2.6k (rkacko ma 56-68k hp) a velky heal ma za 7.5k... takze je to dost blbe... a člověk se fakt zapotí, než to dohealuje...

 

Soul change na to si furt nemůžu zvyknout, ale až si udÄlam sorceserku, tka se to snad zlepší a dám si aspon full SP na Rkacko...

 

 

 

Experience ziskane za zabitie prisery bude 100% v pripade, ze ste najviac 25 levelov nad levelom prisery. Pokial ste o 25 levelov nad levelom prisery, budete dostavat postih priblizne 2% expov za kazdych 10 levelov rozdielu - max 20% postihu pre rozdiel viac, ako 100 lvlov V pripade, ze vas level je nizsi, ako level prisery, dostanete za priseru bonusove expy (do 40% bonus) a to az do momentu, kedy bude prisera nad vami o viac, ako 15 levelov, vtedy dostanete 90% celkovych expov.

Tak isto bude nastaveny experience rate na 1/1 z dovodu nizsieho poctu nutnych zabitych priser na ziskanie levelu. Toto samozrejme otvara moznosti dalsim bonusom za eventy, specialne itemy atd. Pocet zabitych priser nutnych na level by nemal byt vyrazne odlisny od nastavenia serveru teraz.

 

Tak to je fakt blbe, hlavnÄ když přihlédneme k tomu, že jsou tu ( g ) hunty... Sice je to malo expu, ale i tak se na g. huntu da naexpit a ani bych už nemÄla chuÂť na nÄ chodit, když bych věděla, že sem o něco "ošizená"..

A RATY NA 1/1, TAK TO UÂŽ SNAD FAKT NE!

 

Jo a ještÄ k tÄm seedum, posledni dobou je používám i na bÄžné huntÄní/expení/blbnutí, ptoože když mam potovat 60k HPcke, tak se mi prostě ty poty už nevyplatí (a to ani rankovní) a to nemluvím o SPckach... takže se seedama prosim nic nedÄlat.

A jak tu nÄkdo zmiřoval ten lab, tak to prosím taky nemÄnit.... nevím, kde bych expila auru na 99, než se sinixem v labu... zvlášÂť když nejsem partový hráÄ...

Zamyslela si sa nad tym, co si napisala?

Uvediem priklad ... level 98 advanced .. expis na auru ... zabijas povedzme kasy .. 100k expov (rate 2) .. zabijas ich pomaly atd. .. potrebujes na level 343M exp, takze potrebujes zjednodusene zabit 3430 kas.

Teraz si vezmi renewal nastavenie pre level 98 advanced a radovo lahsiu priseru, ktora bude mat level 100+- .. povedzme sting ... na lvl 99 potrebujes 5.6M expov, za stinga je 2000 (na rate 1, nepocitam bonusy za level), co robi 2800 stingov na auru .. povazujes to za nehorazne?

Len dodam .. Kasa na renewale ma level 135 a dava 5600 expov.

Link to comment
Share on other sites

povedzme sting ... na lvl 99 potrebujes 5.6M expov, za stinga je 2000 (na rate 1, nepocitam bonusy za level), co robi 2800 stingov na auru .. povazujes to za nehorazne?

Len dodam .. Kasa na renewale ma level 135 a dava 5600 expov.

Tak toto mi přijde jako úlet. TeÄ bude extrémnÄ snadné udÄlat auru pro kohokoliv. Kdysi davno byla i non adv aura pro par vybranych jedincu, kteri si ji vydreli. Nevim sice, jak se zmeni obtiznost zabiti Stinga, ale 2800, i kdyby 2x tezsich na zabiti nez ted, to je maximalne 8 hodin zabijeni i pomalejsim tempem. Hyperaktivni sniperi to urcite stihnou o hodne rychleji. Reklo by se ok, vyvoj, zpristupneni 3rd novackum, jenze vzhledem k tomu, jak rychle se expi 3rd, tak dle meho nazoru tu nebude zadna vyzva co se tyce dosazeni nejakeho levelu.

Ale treba to povede k oziveni serveru. Newbie si doexpi konecne svuj hlavni char, + treba jeste nejaky dual, potom bude nejakou dobu shanet equip, a kdyz uz i ten bude +- mit, tak ma na vyber nekolik moznosti: muze se pustit do dalsich a dalsich postav aby mel vsechny, muze delat hunty, zacit sbirat cepicky, a nebo se zajimat o PVP scenu. Pokud bude tak jednoduche doexpit auru jak se mi ted zda, mohli by lidi nahradit svoje chary se kterymi chodi na nonadv GW nejakym GW buildem misto hybrid, novi hraci by si mohli udelat taky svuj char a treba to zacne vice zit. Muze se jednoduse stat, ze bude chodit vce lidi na BG, mrtve PVP, a mozna se dockame dalsich GW. To vsechno se muze casem stat, a to neni zase tak spatna vyhlidka. Ale to pouze za predpokladu, ze bude novacku dostatek a budou mit vydrz a nervy.

 

Mam smisene pocity, ale jsem zvedavi jak se to vyvine.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Tož jsem zkoušel například GC palacha, můžu říct že tato postava je naprosto odrovnaná.

 

A jestli to nastavení chápu tak to nahrává tomu, že si udÄlám postavu k tomu tucet duálů a budu bezmyšlenkovitÄ vyhlazovat nějaký noobský potvory přes archera, sina, knechta.

 

Takže zmÄna probÄhne vlastnÄ jenom taková, že na nynÄjší efektivní expení potřebuju:

1) build nebo speciální postavu (GC, Star Glada, Sinxe, Snipu ...)

2) Equip ( ne vždy se jedná o úplnÄ levné vÄci)

 

Za to na renewalovské expení potřebuju:

1) jakoukoliv postavu co zabije vÄtšinu mobů o pár lvlů vyšší rychle a bezbolestnÄ

2) témÄř nulový equip

 

Hmm moc se mi to nelíbí, ale co s tím můžu dÄlat, nějak se hold přizpůsobím a nebo už koneÄnÄ přestanu hrát hry.

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest Baalberith

Takže zmÄna probÄhne vlastnÄ jenom taková, že na nynÄjší efektivní expení potřebuju:

1) build nebo speciální postavu (GC, Star Glada, Sinxe, Snipu ...)

2) Equip ( ne vždy se jedná o úplnÄ levné vÄci)

 

Za to na renewalovské expení potřebuju:

1) jakoukoliv postavu co zabije vÄtšinu mobů o pár lvlů vyšší rychle a bezbolestnÄ

2) témÄř nulový equip

A usudzujes to z coho? A kde si skusal toho palacha? Je u nas niekolko zasadnych zmien, oproti RMS test servru .. napr. prave v tych buildoch a primary statoch...

Dalsia vec... chces povedat, ze doteraz si nemohol expit vsetko cez archera s gakkungom od NPC? Presne to iste budes moct aj teraz .. s lepsim equipom to pojde rychlejsie ... s lepsim buildom tiez...

Link to comment
Share on other sites

Guest Baalberith

Paldu sem testoval na test serveru, zkoušel jsem mÄnit staty STR vs INT, zkoušel jsem různé kombinace zbraní lvl 4, lvl 3, s kartama na size nebo na atk nebo bazelard. Necra jsem zabil na 10 GcÄek cca.

To co je teraz na teste neni to, ako to bude fungovat .. niektore veci tam mozno su OK, ale ani zdaleka nie vsetky. Pockaj si, kym tam nahodim komplet renewal.

BTW prave MATK chcem trosku zmenit, pretoze to neni uplne OK takto..

Link to comment
Share on other sites

Zamyslela si sa nad tym, co si napisala?

Uvediem priklad ... level 98 advanced .. expis na auru ... zabijas povedzme kasy .. 100k expov (rate 2) .. zabijas ich pomaly atd. .. potrebujes na level 343M exp, takze potrebujes zjednodusene zabit 3430 kas.

Teraz si vezmi renewal nastavenie pre level 98 advanced a radovo lahsiu priseru, ktora bude mat level 100+- .. povedzme sting ... na lvl 99 potrebujes 5.6M expov, za stinga je 2000 (na rate 1, nepocitam bonusy za level), co robi 2800 stingov na auru .. povazujes to za nehorazne?

Len dodam .. Kasa na renewale ma level 135 a dava 5600 expov.

 

 

 

Ano, zamyslela jsem se nad tím.

Asi bych neexpila auru na kasách.... Ale řekneme ze ano, mam snipu, dam za minutu tak 5-7 kas (podle me spis vice...) Takže řekneme na hodinu tak 250-300ks kas. Takže auru mam tak za 10-13 hodin ....

Stingu je tam hodnÄ, lehká mapa - pohodiÄka. Stingu zastřelím tak +- 8-10 za minutu. takže je to 500-600 stingu za hodinu coz je aura za 3-5 hodiny...

Tož to je nějaká lehká aura...

MÄ prostě vadí to, že vždy byly raty na 2/2/2. Tak proÄ mají být 1/1/2 (nebo 1?)

Link to comment
Share on other sites

Rate 1/1/2 vyzerali desne, ale po vysvetleni to vyzera v pohode, na margo toho ze sa lahko urobi aura tak to uz asi moze byt jedno, pre novacka hlavne nech ma aspon nejaku motivaciu a nie len zabijat nejake low moby milion aby dal auru.

Treba si povedat otvorene ze exp v partach je uz nejaky ten piatok minulost na reborne, max party skalnych hracov ktory k sebe uz nikoho nepripustaju... A myslim ze je jedno ci sa da aura LAHKO na napr stingach/kde aspon hrac zabija/ alebo v labe kde sa dostane k nejakemu HP ktore donesie moba, champ to skoci a ide pre dalsieho moba a jeho char sedi v kempu a je viac takto lacne naexpenych postav ako niekde inde...

. Prilakat novacikov je tiez tazke pri dnesnej dobe multiplayer hrach tak trebo aspon nejak udrzat tych co su tu a taketo expenie by tomu mohlo pomoct a motivovat ako demotivovat ked na main niekto napise ze zhana partu a nedostane ziadnu odpoved

Tak toto mi přijde jako úlet. TeÄ bude extrémnÄ snadné udÄlat auru pro kohokoliv. Kdysi davno byla i non adv aura pro par vybranych jedincu, kteri si ji vydreli. Nevim sice, jak se zmeni obtiznost zabiti Stinga, ale 2800, i kdyby 2x tezsich na zabiti nez ted, to je maximalne 8 hodin zabijeni i pomalejsim tempem. Hyperaktivni sniperi to urcite stihnou o hodne rychleji. Reklo by se ok, vyvoj, zpristupneni 3rd novackum, jenze vzhledem k tomu, jak rychle se expi 3rd, tak dle meho nazoru tu nebude zadna vyzva co se tyce dosazeni nejakeho levelu.

Ale treba to povede k oziveni serveru. Newbie si doexpi konecne svuj hlavni char, + treba jeste nejaky dual, potom bude nejakou dobu shanet equip, a kdyz uz i ten bude +- mit, tak ma na vyber nekolik moznosti: muze se pustit do dalsich a dalsich postav aby mel vsechny, muze delat hunty, zacit sbirat cepicky, a nebo se zajimat o PVP scenu. Pokud bude tak jednoduche doexpit auru jak se mi ted zda, mohli by lidi nahradit svoje chary se kterymi chodi na nonadv GW nejakym GW buildem misto hybrid, novi hraci by si mohli udelat taky svuj char a treba to zacne vice zit. Muze se jednoduse stat, ze bude chodit vce lidi na BG, mrtve PVP, a mozna se dockame dalsich GW. To vsechno se muze casem stat, a to neni zase tak spatna vyhlidka. Ale to pouze za predpokladu, ze bude novacku dostatek a budou mit vydrz a nervy.

 

Mam smisene pocity, ale jsem zvedavi jak se to vyvine.

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

tim ze z rebornu udelate vpodstate hirate vic lidi rozhodne nenatahnete a vysledek bude ze par lidi prijde a brzy zase odejde ale odejdou predevsim verni hraci rebornu od chvile co se pridaly treti povolani nehraju a jak sleduju ty zmeny uz se pravdepodobne nikdy nevratim vzhledem k tomu ze si hraci v podobne ankete v minulosti odhlasovali ze treti povolani na rebornu nechteji nechapu smysl tohoto hlasovani ale nejsem neprejici takze si to uzijte ja budu hledat alespon stejne dobrou hru jako byval ragnarok na rebornu

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Guest Baalberith

tim ze z rebornu udelate vpodstate hirate vic lidi rozhodne nenatahnete a vysledek bude ze par lidi prijde a brzy zase odejde ale odejdou predevsim verni hraci rebornu od chvile co se pridaly treti povolani nehraju a jak sleduju ty zmeny uz se pravdepodobne nikdy nevratim vzhledem k tomu ze si hraci v podobne ankete v minulosti odhlasovali ze treti povolani na rebornu nechteji nechapu smysl tohoto hlasovani ale nejsem neprejici takze si to uzijte ja budu hledat alespon stejne dobrou hru jako byval ragnarok na rebornu

A dalsi .. tak este pre teba ..

Predtym: max. lvl 99, na adv. 343M exp - za priseru, na ktorej sa expila aura - lab - 200k exp = 1715 priser na auru z 98 advanced

Potom: max. lvl 150, 95M exp - prisery, na ktorych sa bude expit, pretoze maju podobny level - tiez lab 3 - 10k exp = 9500 mobov na 150 zo 149

Mozes si zapocitat do 2. riadku este potencialne bonusy za level a bonusy za partu, ktore su zvysene, mozno aj nejaky ten eden .. stejne sa ale nedostanes pod 4500 mobov ... takze dakujem, ze si si dopredu zistil info...

Tak isto .. aby si nepovedal, ze skreslujem .. lab 3 prisery su pocitane na exp na leveloch 130-150, takze na 130 je to asi 1/3 expov oproti 150, takze mozes pocitat 1500 mobov na 130 na level ...

Link to comment
Share on other sites

ok pokud je za eden malo expu tak neni co resit vsak je to dnesni trend zjednodusovat hry dokud absolutne nejsou ke hrani kazdemu dle jeho vkusu.. kdyz neni zadna vyzva neni duvod tu hru hrat jen klikani na dlouho nezabavi

Link to comment
Share on other sites

Guest Baalberith

Aby ste si mohli vyskusat nastavenie, test server je od teraz s novym natavenim, bugy kludne hlaste sem, potom to premazem.

Co viem, ze nefunguje - reborn custom dropy - chybaju. Custom moby a Itemy budu podla stareho nastavenia. Tak isto niektore NPC nebudu prelozene, budu ine alebo budu sa spravat inak. Tak isto nase custom questy davaju stare expy - na to mam dalsie 2 dni na opravu.

Link to comment
Share on other sites

Guest Baalberith

Este jedno drobne porovnanie s tym, co mame na servri .. GX je s EDP o polovicu slabsi .. RK a dalsie melee classy maju znizeny ATK v zavislosti od statov, ale max. 10-20%. Na rozdiel od toho MATK bol vyrazne zvyseny a Asura obmedzena tak, aby nebrala do uvahy SP bonusy z GK, Gospelu a ATK bonus z Gospelu.

Link to comment
Share on other sites

Este jedno drobne porovnanie s tym, co mame na servri .. GX je s EDP o polovicu slabsi .. RK a dalsie melee classy maju znizeny ATK v zavislosti od statov, ale max. 10-20%. Na rozdiel od toho MATK bol vyrazne zvyseny a Asura obmedzena tak, aby nebrala do uvahy SP bonusy z GK, Gospelu a ATK bonus z Gospelu.

 

LK mam slabší MATK nepoužívám u moc postav max Priesta ale :

 

GX je s EDP slabší(až o polovinu) to jako celou dobu nebo az od teraz co tu nahodis Renewal na cely server ? Jelikoz s nahozenim Mechaniky pro vsecky jsem uvazoval o tom že si z meho ssinxe koneÄnÄ GX-ko udelam ale takto nemam duvod a zůstanu u stareho osvedceneho ssinxa a Labikem k tomu

Edited by Mergi
Link to comment
Share on other sites

Guest Baalberith

LK mam slabší MATK nepoužívám u moc postav max Priesta ale :

 

GX je s EDP slabší(až o polovinu) to jako celou dobu nebo az od teraz co tu nahodis Renewal na cely server ? Jelikoz s nahozenim Mechaniky pro vsecky jsem uvazoval o tom že si z meho ssinxe koneÄnÄ GX-ko udelam ale takto nemam duvod a zůstanu u stareho osvedceneho ssinxa a Labikem k tomu

EDP sa meni plosne... nie len pre GX .. konkretne sa menilo tak, ze namiesto DMG x4 pridava 4x dmg len ku utoku zbrani .. co robi pri lepsich zbraniach 2/3 dmg

Link to comment
Share on other sites

Super dokonale takze do Labiku si uz neskoÄím :-( šup aÂť to stihnu teÄ jinak zajimá mÄ jedna otázka malinká jak se teÄ budou rozdÄlovat expy do Guild ? Jelikož podle toho co Ätu tak nÄkdo kdo bude mlatit jednoho vyssokeho moba za druhým tak vyexpí Guildu strašnÄ rychle a pak tu bude xx Guild na max lvl

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...