Jump to content

Hlášení bugu Renewal v2

• This topic is locked This topic is locked
185 replies to this topic

#181 Guest_Kareha_*

Guest_Kareha_*
  • Guests

Posted 22 May 2013 - 12:11 PM

stara mapa, prontera field 5, pozice 181,264 prijdu, kopny, v chatu "vyvolano  xx strazcu" 

zadny strazce se neobjevi, bud nemaji urcene misto, kde se objevi, nebo se spawnou mimo mapu... stalo se mi to vcera (pres noc diky restartu se poklad resetnul) zkusil jsem to i ted znovu a to same

edit: samozrejme jsem celou mapu xkrat proportil a zadneho strazce nepotkal

opravene (zrejme po restarte) ... lokacie spawnu mobov neboli zmenene na nove sry

• 0

#182 Mergi

Mergi

Deviruchi

• Supporters
  • 117 posts
  • Interests:Assassin Cross

Posted 22 May 2013 - 12:23 PM

Nejde schovat do Kafry Continental Guard Certificate (z Q na Pristup k Morroc Satanovy)

Nejde schovat do Kafry Mercenary (predtim sel)

Dale porad mam problemy s Homunculus DEF http://imageshack.us.../defhomuna.jpg/ a vlastne se vsim viz nekolik prispevku vysse 

Muj Homunculus jako jediny co docilil 3rd Aur pred Uplnym Renewallem a opravou Bugu posledniho lvl je na lvl 165 podle iRO ma mit max 150lvl

http://ucty.reborn.cz/homun_ladder.php doufam ze ho nebudu muset mazat a ze se mi nebude menit 4x ci vicekrat

Schopnost Vareni mi klesla po prestupu na 3rd Geneticka a to az o 62%. Predtim jsem varil Acid bottle a Bottle Grenade na 85% ted se to pohybuje mezi 23% az 30% 

Special Pharnacy ma vyprodukovat lvl 1 skillu 1 polozku, lvl 2 - 5 skillu 2 polozky, lvl 6 - 8 skillu 3 polozky, lvl 9 skillu 3+ polozek, lvl 10 skillu 4+ polozek a to do az 10 http://irowiki.org/w...pecial_Pharmacy uz od lvl 1tohoto skillu produkuju porad stejny pocet polozek a to 4 polozky coz tak nema byt (pro ty co skill nechcou tahat nahoru je to vyhovujici ale pro ty co ho chcou vytahnout az na 9lvl ci 10lvl a mit moznost uvareni 10 polozek je to prodelecny)

Mel jsem jeste neco ale ted si to vubec nevybavuju dopisu pozdeji

• 0

Genetic(Trans) Jeseterka 160/50 s

Homuncul (Typ S) Eira 165

AB (Trans) Dr. Pierce 160/50

Chaser(Trans) lounly 160/50 s 

Legendary Item(lvl30) Steal 10,Steal Coin 10,DA+5% s sanci 3-tiho ATK 10

GX (Trans) Mergi 138/30

Sura(Trans) 156/50

Wanderer (Trans) 160/50

Nechápu jen jedno když je něco v dokonalé sinbioze proč se najde vždy někdo kdo tu sinbiozu chce zničit!

Tento server měl všelijaké časy, ale 7 let fungoval a prosperoval víc než kterékoliv jiné SERVERY.

8 rok šla cela servrová sinbioza do haje včetně nejcenejších hráčů co tento server měl.Jsem rád za těch prvních 7let. Od 8 roku to nemíním komentovat (nechci brečet)!!!

#183 Voltron

Voltron

Deviling

• Supporters
  • 394 posts

Posted 23 May 2013 - 05:51 PM

Na mainu jsou stiznosti na fungovani bowling bashe. Clovek, co si stezoval udelal video, je tady.

• 0
Posted Image

#184 Guest_Baalberith_*

Guest_Baalberith_*
  • Guests

Posted 24 May 2013 - 11:05 PM

Na mainu jsou stiznosti na fungovani bowling bashe. Clovek, co si stezoval udelal video, je tady.

Je to popisane v tom odkaze z irowiki ... vzdy ked si 5 policok od 40.policka na mape, tak to robi taketo veci a je to tak aj na ofiku teda.

• 0

#185 Guest_Buks_*

Guest_Buks_*
  • Guests

Posted 26 May 2013 - 10:02 PM

U dmg royal guard skillu Overbrand nehraje roli spear quicken, s i bez něj dává stejný dmg

irowiki:  Deals piercing damage, which is influenced by the caster's level of Spear Quicken.

• 0

#186 Guest_Baalberith_*

Guest_Baalberith_*
  • Guests

Posted 27 May 2013 - 12:23 AM

Prosim smerujte odteraz svoje bugy do bug trackeru - najdete ho hore v menu.

• 0

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users