Jump to content

Hlášení bugu Renewal v2

• This topic is locked This topic is locked
185 replies to this topic

#21 smash

smash

Deviling

• Hráči
  • PipPipPipPipPip
  • 306 posts

Posted 25 March 2013 - 12:17 AM

Aha tak to je dobrý teda. Co si vybrat? No logický by bylo zůstat asi u procentuální větve.
Škoda toho spear quickenu, konečně to mohl bejt zajímavej build...
  • 0

Reborn:

ukaz_emblem_php.png
SlayerOfDarknes- Ranger...Phoenix Furry ukazemblem.png 4ever

Slayer's Queen -Arc Bishopka, DPSlayer - Genetic, Chicker - Rune Knight, YourDevotedHusband -   Royal Guard

Eric Clapton - clown, Niela - HP
a par dalsich slayeru...
Non-advanced grupa:
Ummagumma -Hunter, RED HEAD - dancka
Moje K/P/V

#22 Masemeno Nasaku

Masemeno Nasaku

Poring

• Newbies
  • Pip
  • 2 posts

Posted 25 March 2013 - 04:34 PM

Ahoj, chybí item na krmení Dullahana http://db2.reborn.cz/rodb.cgi?item=6 Sunset Coctail. Dle iro ma byt u "Pet supportera", v reborn db neni nic.
EDIT: odkaz je http://db2.reborn.cz/rodb.cgi?item=6107

Edited by betr, 25 March 2013 - 07:31 PM.

• 0
Masemeno Nasaku - (zatim) lamabard

#23 Mahatma

Mahatma

Poring

• Newbies
  • Pip
  • 6 posts

Posted 26 March 2013 - 09:51 AM

Maya Purple tak-nejak zmizla z mraveniska ...featura ala Reborn alebo chyba? Podla iRO tam je: http://db.irowiki.or...ster-info/1289/

Mapy a zobrazovanie clenov party v nich. Vidim bodky ktore stoja na mieste a nezobrazuju skutocnu poziciu clenov.

Koniec hlasenia....
  • 0

#24 Guest_Baalberith_*

Guest_Baalberith_*
  • Guests

Posted 26 March 2013 - 10:30 AM

Maya Purple tak-nejak zmizla z mraveniska ...featura ala Reborn alebo chyba? Podla iRO tam je: http://db.irowiki.or...ster-info/1289/

Mapy a zobrazovanie clenov party v nich. Vidim bodky ktore stoja na mieste a nezobrazuju skutocnu poziciu clenov.

Koniec hlasenia....

To bude chybka.
Neaktualizovanie bodiek .. pomaha rozpustit partu a zalozit znova.
  • 0

#25 Skywalker

Skywalker

Dark Lord of the Sith

• Supporters
  • 1,125 posts

Posted 26 March 2013 - 12:44 PM

kdyz uz se tedy jede podle iRO, tak by se mohla navysit ta kapacita guildy na tech 56 clenu. 16 clenu zaklad + 40 clenu za lvl 10 Guild Extension
viz: http://irowiki.org/wiki/Guild_System a http://irowiki.org/w...Guild_Extension
  • 2

Anakin a spousta dalsich postav .... tak uz ne, KONEC, vse smazano   2013-09-04 11:48:29 -> Guilda [FreeRangers] (id=30011) byla rozpustena.

skywalk9791.png

k3dT, Koca - diky moc za tech 7 skvelych let, co jste se o server i o nas hrace tak pekne starali :-)

ten osmy rok moc komentovat nebudu, co 7 let krasne fungovalo ke spokojenosti vsech (vetsiny) hracu, tak nekdo dokazal behem neceleho roku poslat do kytek ...

#26 pogy

pogy

Deviruchi

• Hráči
  • PipPipPipPip
  • 162 posts

Posted 26 March 2013 - 03:15 PM

U dmg royal guard skillu Overbrand nehraje roli spear quicken, s i bez něj dává stejný dmg
  • 1
Zephyrus - HW
Nebuchadnezzar - plechovka paladinska
Takius san - profka
Anatea - gypsy
Taiga - creator
Krasotinka - sniper
Pořádek je pro blbce, inteligent zvláda chaos.
END? tezko rict

#27 smash

smash

Deviling

• Hráči
  • PipPipPipPipPip
  • 306 posts

Posted 26 March 2013 - 05:45 PM

Jo a ten Spear Quciken stejně nefunguje ani bez tý fixed aspd. Nezvedá mi aspd....
  • 2

Reborn:

ukaz_emblem_php.png

Slayer's Queen -Arc Bishopka, DPSlayer - Genetic, Chicker - Rune Knight, YourDevotedHusband -   Royal Guard

a par dalsich slayeru...
Non-advanced grupa:
Moje K/P/V

#28 Boris.kubicka@martes.com

Boris.kubicka@martes.com

Chonchon

• Hráči
  • PipPip
  • 36 posts

Posted 27 March 2013 - 10:21 PM

NIe som si uplne isty ale mam dojem ze Isilla card nefunguje ako ma. Na Warlockovy mam hned dve a mam dojem ze od renewalu som si nevsimol efekt aktivacie Isilla karty.
  • 1

#29 Merlock129

Merlock129

Hyegun

• Hráči
  • PipPipPipPipPipPip
  • 476 posts

Posted 28 March 2013 - 12:16 AM

NIe som si uplne isty ale mam dojem ze Isilla card nefunguje ako ma. Na Warlockovy mam hned dve a mam dojem ze od renewalu som si nevsimol efekt aktivacie Isilla karty.

Ja s tim teda problem nemam, obcas se aktivuji i obe a mam dokonce instant..;)
  • -2

~Entei~

~Hate us we love it~

elfinka: ..ale ty s nami nemuzes jet tramvaji, tvoje ego se tam nevejde ^_^

http://img688.images...us/i/wspvp.png/

Posted Image

#30 Boris.kubicka@martes.com

Boris.kubicka@martes.com

Chonchon

• Hráči
  • PipPip
  • 36 posts

Posted 28 March 2013 - 04:18 AM

hm... mozno to bude podobne ako s problemamy mapa-parta. Skusim ich odlozit a obliest a uvidi,.
Vdaka za informaciu.
  • 0

#31 smash

smash

Deviling

• Hráči
  • PipPipPipPipPip
  • 306 posts

Posted 28 March 2013 - 04:08 PM

Na test serveru mi nejde dát 125 max base stat. Doplňující info postavu jsem zakládal ještě před nedávnou novinkou maxbasestat 125.
Zkoušel jsem i manuálně přes například @agi 5 to vůbec nefunguje jakoby to znalo max basestat 99 jenom.

OPRAVENE

Edited by Baalberith, 11 April 2013 - 11:35 PM.
OPRAVENE

• 0

Reborn:

ukaz_emblem_php.png

a par dalsich slayeru...
Non-advanced grupa:
Moje K/P/V

#32 Miko2609

Miko2609

Deviling

• Hráči
  • PipPipPipPipPip
  • 362 posts

Posted 29 March 2013 - 08:02 AM

Nvm ci je to bug, ale sure po asure nejdu doplnit sp po dobu cca 15s, ale manzelskym skillom sa to da obist. Doplna normalne
  • 0

0a6b5dli6.gif
6fc2d3wt3.gif
mirinko- Sura 160/50 aura 4ever....Guild Doc and Mimi / RnR

Aither- Ranger

Juno- vraj Sorcerer

#33 Luparo

Luparo

Chonchon

• Hráči
  • PipPip
  • 20 posts

Posted 29 March 2013 - 05:38 PM

úplně zmizel npc Hattori Hanzo - ten u koho se dělá ninja scroll...resp. jeho mapa zmizla a tedy i on...
  • 0

#34 smash

smash

Deviling

• Hráči
  • PipPipPipPipPip
  • 306 posts

Posted 31 March 2013 - 11:37 PM

Zdravím nějak se mi anuloval vstup do scaraba hole 2. Před nasazením Renewalu jsem to měl splnění po tu část kde jsem mohl vstoupit do díry lvl 2, teď se tam nedostanu.
  • 0

Reborn:

ukaz_emblem_php.png

a par dalsich slayeru...
Non-advanced grupa:
Moje K/P/V

#35 Jirikiri

Jirikiri

Chonchon

• Hráči
  • PipPip
  • 42 posts

Posted 01 April 2013 - 01:12 AM

Fire Trap zrejme nefunguje jak ma. Podle iRO wiki (a vypada to, ze je to docela novy update) by mela mit pouze ASPD based delay (Animation: ASPD based/dal pak v popisku trochu zavadejici: this trap disappears instantly once activated). Takze pokud to dobre chapu, funguje to podobne jako Bowling Bash -> cim vetsi aspd, tim rychlejsi animace a tim padem mensi delay. Az do limitu nejakych dvou pasti za vterinu (....can only activate 0.5s after it has been placed). Jenze rozdil mezi 150 a 180 ASPD neni vubec znat.

Mohl by to nekdo jeste potvrdit prosim?
  • 0
~BioRodina

#36 Alulim

Alulim

Deviling

• Supporters
  • 212 posts

Posted 01 April 2013 - 02:49 PM

úplně zmizel npc Hattori Hanzo - ten u koho se dělá ninja scroll...resp. jeho mapa zmizla a tedy i on...

Tim padem bude treba upravit i npc co byli u warpu a vymyslet novou trasu do Paytnu a Alberty (spwan shinobi etec)
  • 0
Moje nejoblibenejsi postavicky:

sshot1pf.pngGuildMaster ukazemblem.pngExmember ukazemblem1php.pngExmember ukazemblem2php.pngExmember

b0fm.png1q2c.png
Triela, Western Kid HsjA, Tenten chan, Exorciser ,R i n
+supporty,deticky a dalsich XY expanderek ve vyvoji a nejake pri "normalni chary"
Videa,animace: Gunsliger Girls:I,II, RO animacexD,Ninjove..Užitečné:Build karkulka, Skill simulator,Charakter sim.,Zajmavosti:Mýty aneb v cem je zaklad sveta Ro,Googl pro idioty

#37 Gold

Gold

Poring

• Hráči
  • Pip
  • 16 posts

Posted 02 April 2013 - 08:45 AM

Tim padem bude treba upravit i npc co byli u warpu a vymyslet novou trasu do Paytnu a Alberty (spwan shinobi etec)

A nebo npc úplně osekat, aby jen zkontrolovalo job,itemy a případně base lvl. Přijde se tím o tématický quest, ale ušetří to čas jak toho,co to upravoval, tak hráčů.
  • -1

I fight for my friends! ...I also do it for crack and heroin.

#38 Miko2609

Miko2609

Deviling

• Hráči
  • PipPipPipPipPip
  • 362 posts

Posted 02 April 2013 - 04:02 PM

Neda sa obliect Tuxedo....zobrazovane v etc items....
  • 0

0a6b5dli6.gif
6fc2d3wt3.gif
mirinko- Sura 160/50 aura 4ever....Guild Doc and Mimi / RnR

Aither- Ranger

Juno- vraj Sorcerer

#39 Pastor Johny

Pastor Johny

Poring

• Hráči
  • Pip
  • 16 posts

Posted 02 April 2013 - 08:55 PM

Zdravím všechny :) ,
na testu jsem zkoušel Royal Guarda a porovnával jsem to s hodnotami na iRO Stat Calculatoru. Krom již zmíněné menší ASPD(kterou už jste tu vyřešily, takže díky :) ) mám na testu jak u normálního útoku tak i u skillů menší damage ( Vanishing Point a další májí zhruba 50% damage), což je asi tím, že teď STR dává menší bonus do ATK...
Co je ale opravdu problém je skill Rage Burst. Když nepočítam poloviční damage tak skill při použití neodebere všechny Rage Countres za skillu Force Of Vanguard, takže si to člověk může vesele používat kolikrát chce :) a co je důležitější tak skill ani nepočítá se zvýšením damage pokud má postava méně než max HP a tím se ze zajímavého skillu stal skill na prd :)
Nikde jsem zatím neviděl, že se to řešilo, tak to sem dávám :) pokud jste to už probírali, tak se omlouvám za opakování.
  • 1

#40 Visak

Visak

Chonchon

• Hráči
  • PipPip
  • 44 posts

Posted 02 April 2013 - 09:21 PM

Nefunguje skill Phantom Thrust.Nedává ani dmg , ani nepřitahuje k sobě.

• 0

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users