Jump to content
Reborn fórum

Royal Guard Builds


tomasv

Recommended Posts

Hmm ... situácia sa trocha zmenila - už je k dispozicii až job 60! A ja akurát zajtra prestúpim na RG ;)

(zatial neaktivne tak isto, ako max lvl 175, zvyseny job lvl na 60 a nove lokacie)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Mohol by mi niekto vysvetliť správne narábanie so skillom OVERBRAND? Pochopil som z irowiki, že záleží, kde sa presne potvorka nachádza, ale mám problém to poriadne umiestniť a hlavne často sa mi skill preruší, keď som pod útokom. Ako ho používate vy?

 

A ešte jednu vec som si všimol - zasahuje to potvorky na rôznych miestach mapy ... čo je možno dobré pri huntoch, ale často sa stráca drop!

Edited by Palantir
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Hojte :) psalo se zde něco málo o problému se skillem Rage Burst (ten je i v Tracker - Reborn Renewal - teď strana 3), tak to trochu vysvětlím (dnes jsem to na testu schválně znovu vyzkoušel :) ).

Rage Burst má odebral všechny Rage Counters ze skillu Vanguard Force. Čím více jste jich měli tím větší máte dát damage - nefunguje, odebírá jen jednu kouli a damage je stejné.

Dále má docházet k navýšení damage s menším počtem životů Royal Guarda. Čím méně životů máte při použití Rage Burstu tím opět větší damage - nefunguje, ať máte kolik životů chcete, dáváte stále stejné damage.

Kdyby fungoval tak jak má, tak je to asi jeden z nejzajímavějších skillů Royal Guarda, protože když máte velkou sílu, dobrou zbraň, počkáte si na maximální počet Rage Counters, hodně životů celkově a málo při použití skillu, tak máte dát pecku za cca 500K (nepočítám element a podpůrné skilly jiných povolání). Místo toho jste rádi ze 25K a s nepříjemnou prodlevou.

Jestli je nějaká oficiální změna skillu, tak to nevím a nikde jsem to nenašel :) snad se to brzo opraví a Royal Guardové budou mít konečně skill, který budou moci použít na MvP :)

Edited by Pastor Johny
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...