Jump to content
Reborn fórum

Ress Reborn?


Briana de Lemo

Recommended Posts

Guest Baalberith

Myslim, ze som to uz parkrat vravel - je teoreticka moznost pripojit na server dalsi map server, ktory by fungoval podla starej mechaniky (v podstate na sposob trznice), ktory by mal kopie map, na ktorych by bolo vsetko po starom, nie som si ale isty, ci by toto bolo to spravne riesenie. Tj. jednotny chat, plynuly prechod medzi mechanikami a moznost si vybrat hocikedy, pod ktorou budem hrat.. ale samozrejme nemoznost mechaniky kombinovat

Link to comment
Share on other sites

Guest Baalberith

Otázkou je jak by to bylo s tím, co lidi mají... nejvtipnější na tom je, že by lidi mohli mít něco jako wipe i starou mechaniku :D

Co tym myslis? Nic by nestratili, pre predstavu .. mal by si v pronte NPC, co by ta portlo do pre-renewal pronty .. vyzerala by presne tak isto, rovnake NPC, rovnake questy, ale ina mechanika a nastavenie map, videl by si ine cisla v status okne atd.

Nejake drobnosti by samozrejme bolo treba poriesit, ako napr. duplikovane MVP atd.

Link to comment
Share on other sites

Guest Baalberith

Pokud si ale někdo udělal 3rd char tak se do pre-renewal světa už ale nedostane ne? Nebo tam by mu to dočasně kleslo na 99/70?

Akurat by mu neliezli expy, samozrejme ide spravit aj to, aby sa tam nedostal, pokial by to bolo nebezpecne - tankovanie bossov, atd.

Link to comment
Share on other sites

Renewal class rozhodne nema co delat v non renewal svete, to musi byt jasne kazdemu, kdo s tim nejaky cas hral.

 

To neni az taky problem - staci aby mu nefungovali nove skilly, a aby mal base staty zkrouhnute na 99 (sice ich moze mat 99 viac, ale to asi neni az taky velky rozdiel)

Link to comment
Share on other sites

Guest Baalberith

Tam nejde jenom o nove skilly, preci jenom nektere adv skilly funguji na kazde mechanice jinak a otazkou je, zda li by se prizpusobily postave anebo mechanice (nevim jak je realne to nastavit).

Mechanike samozrejme - stary cast time, stare nastavenie delayu, stary damage atd.

Link to comment
Share on other sites

Co tym myslis? Nic by nestratili, pre predstavu .. mal by si v pronte NPC, co by ta portlo do pre-renewal pronty .. vyzerala by presne tak isto, rovnake NPC, rovnake questy, ale ina mechanika a nastavenie map, videl by si ine cisla v status okne atd.

Nejake drobnosti by samozrejme bolo treba poriesit, ako napr. duplikovane MVP atd.

 

Dva oddělené servery prosím.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Pokud by se mu na dobu pobytu v pre-renewal snížili staty, level, refine a všechny renewal věci na pre-renewal hodnotu, tak by to možná i mohlo fungovat (pokud je to reálné z technického hlediska.

jsou dve moznosti

- snizit staty charu z hodnot 1xy na 99 = kdyz nic jineho tak op asury s castem, intou i str na vybornou, demo bud strasne naprd renewal nebo obyc, 99/99/99 hpcka atd ... je fak ze by to byl aspon notne uchylny duvod proc vyexpit 3rd class... abys mel op 2nd adv ...

- pokazde pri prechodu zresetit a dodat odpovidajici pocet bodu

Link to comment
Share on other sites

Obavam se ze takto downgradovane postavy jako champ 99strdexint(vit), nebo 99strdexagivitluk sinx na pre-re nepatri.

Nenapada me co by se dalo zkazit spustenim zalohy na samostatnem serveru (tak jako se spousti testserver), otazkou zustava, kolik lidi by pak na techto serverech opravdu hralo.

Link to comment
Share on other sites

Ruku na srdce lidi, kdyz uz si s tim teda Baal da tolik prace, kdo z vas muze rict, ze se na to po mesici zase nevykasle? Zatim jsem nevidel nikoho ze stabilnich hracu, ze by se k tomu vyjadril, spise jen prebehliky co zrovna nemaji nic na praci. Kdyz uz si vymyslite takove picovinky, tak doufam, ze to nedopadne jako vzdy..

Link to comment
Share on other sites

Guest Baalberith

 

Dva oddělené servery prosím.

Druhy server nebudem spustat, ani na test. Zbytocne by sa delila populacia na este mensie kusky.

Link to comment
Share on other sites

Guest Baalberith

Myslim, ze som to uz parkrat vravel - je teoreticka moznost pripojit na server dalsi map server, ktory by fungoval podla starej mechaniky (v podstate na sposob trznice), ktory by mal kopie map, na ktorych by bolo vsetko po starom, nie som si ale isty, ci by toto bolo to spravne riesenie. Tj. jednotny chat, plynuly prechod medzi mechanikami a moznost si vybrat hocikedy, pod ktorou budem hrat.. ale samozrejme nemoznost mechaniky kombinovat

Domnievam sa teda spravne, ze by vazny zaujem nebol?

Link to comment
Share on other sites

Domnievam sa teda spravne, ze by vazny zaujem nebol?

 

Nemyslím si, že by tu hráči projevovali vysloveně nezájem. Spíše spoustu z nás vrtá hlavou, jak by celý tento systém fungoval bez chyb, které by mohli jiní zneužít. (Viz. starší posty).

 

> Podle mě je to rozumné řešení. Jedni by měli to co dřív a druzí to co teď. A každý by měl to co chce.

Link to comment
Share on other sites

Domnievam sa teda spravne, ze by vazny zaujem nebol?

Se zeptej spis ve hre / pres novinky .. tady to nesleduje dost lidi na to, aby se z jejich nazoru dalo efektivne rozhodovat .. muze klidne 5 lidi napsat ze jo, nez se zmeny provedou tak na to dva lidi zapomenou a dalsi dva skoncej po tejdnu protoze to nebude takove, jak si predstavovali a ze soucasnych hracu odejde deset, protoze se jim zmena nebude libit.

 

Za sebe mohu rict ze stale plati:

...

Bude-li potreba, tak rad s ledascim pomohu, ale k memu navratu jakozto hrace uz urcite nedojde.

Link to comment
Share on other sites

In-game hlasování? :)

 

Osobně mě to neláká, přišel jsem po renewalu a již jsem si na něj zvykl - a systém se mi líbí. Tento přístup bude mít asi většina nováčků. Pokud to ale nijak nebude zasahovat do renewal-hraní, tak mi to nijak nevadí, možná bych se tam skočil podívat jak to dřív vypadalo a jak se hrálo. Ale rozhodně bych tam nehrál nějak aktivněji, renewal mám rád a líbí se mi :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...