Jump to content
Reborn fórum

Pohar sesti poringu - letní­ event 2014


Guest Jamie

Recommended Posts

Guest Jamie

Djada da dáááá. Léto je v plném proudu a my jsme se rozhodli přidat mezi vaše prázdninové zážitky jeden fenomenální.

Pohár šesti poringů

 

Pravidla:

(budou aktualizována)

  • Můžete se těšit na šest disciplín. Ty budou zveřejňovány postupně po šesti dnech a všechny budou samozřejmě souviset s poringama.
  • Za každou disciplínu získáte body, žebříček najdete zde
  • Na konci každého týdne získá postava s nejvíce body v aktuální disciplíně tzv. poringa. (Co to přesně je uvidíte za šest dní:)) I po získání poringa a zpřístupnění nové disciplíny zůstanou "staré" disciplíny otevřené, budete za ně moci nadále získávat body. Protože ty budete potřebovat k nejdůležitější ceně a tou je Pohár šesti poringů.
  • Bonusové body lze získat z drobných eventů pořádaných GM přes léto a nebo za plnění doplňkových úkolů v disciplínách (např. u Poring lovera tj. psaní vtipů a příběhů).

 

1. Poring lover

První disciplína by vás měla vtáhnout do poringovského prostředí. Propůjčili jsme pro vás jednoho zdatného typického poringa a posadili ho na náměstí v Pronteře. Vašim úkolem je se o něj náležitě postarat. Za každý projev starosti vám najatý poring udělí určitý počet bodů. Ten kdo Panu Poringovi prokáže největší starostlivou lásku (čti: bude mít od něj nejvíc bodů) získává prvního poringa.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Hmmm pěkný aspoň něco zde bude ale mam otazečku co ten poring žere za sladkosti ? jelikož mi jen nadává že on miluje jen sladkosti ;-)

 

Well Baked Cookie nežere

Ice Cream nežere

Chocolate Drink nežere (spíše nepije)

Lucky Candy Cane nežere

White Chocolate nežere

Hand Made Chocolate nežere

Hand Made White Chocolate nežere

Chocolate Mousse Cake nežere

Lucky Cookie nežere

Lucky Candy nežere .....

 

 

Link to comment
Share on other sites

Hele Zamyslel a sladkost je sladkost existuje xxx itemu na jeddeni a vyzkouset vsecky bude narocny takze beru vzretel vse co by melo byt sladke

 

PS stejne 99% veci ani neveme ale pokus omyl mi dal jeden mozny item navic

 

 

Edited by Mergi
Link to comment
Share on other sites

Hele sedim v praci koukam na to zda lidi uz zauvazovaly nad eventikem misto toho aby jim bylo vse receno a zjistuji synchronizaci hra a cp jen mam problem s tim ze kdyz jsem odchazel do ty prace mel jsem 17k bodu ve hre plus a cp mi ukazuje 16222 to je o 778 nejmin bodu min :-(

Edited by Mergi
Link to comment
Share on other sites

Guest Baalberith

Hele sedim v praci koukam na to zda lidi uz zauvazovaly nad eventikem misto toho aby jim bylo vse receno a zjistuji synchronizaci hra a cp jen mam problem s tim ze kdyz jsem odchazel do ty prace mel jsem 17k bodu ve hre plus a cp mi ukazuje 16222 to je o 778 nejmin bodu min :-(

To je zvlastne. este niekomu to spravilo? Vidim, ze uz mas viac bodov, tak to neviem overit.

Link to comment
Share on other sites

Hele sedim v praci koukam na to zda lidi uz zauvazovaly nad eventikem misto toho aby jim bylo vse receno a zjistuji synchronizaci hra a cp jen mam problem s tim ze kdyz jsem odchazel do ty prace mel jsem 17k bodu ve hre plus a cp mi ukazuje 16222 to je o 778 nejmin bodu min :-(

 

Nie si náhodou s niektorým charom na tom istom účte natoľko v mínuse? Lebo ono sa to sčítáva ...

Link to comment
Share on other sites

Guest Baalberith

 

Nie si náhodou s niektorým charom na tom istom účte natoľko v mínuse? Lebo ono sa to sčítáva ...

Presnejsie vsetky postavy na uctoch s rovnakym registracnym mailom.

Link to comment
Share on other sites

v pohodě nvm kde je chybka ale neřeším to nač se vztekat jen jsem upozornil je to Eventík a ten je o zabavě ;-) a soutěživosti

 

 

PS už se strašně těším na druhého Poringa :-)

 

Edited by Mergi
Link to comment
Share on other sites

Mám pocit, že mi niečo uniká ... Otvorím dnes rebríček eventu a puf - prvé miesto má 170000 bodov. Zhruba tých 10000 sa dalo doteraz v pohode dosiahnuť likvidáciu naškrečkovaných zásob a dodatočným huntením. Jedna z troch sladkostí, o ktorých viem, že ju ten poring žerie by sa mala dať zohnať za 1000z/kus. To by ale znamenalo, že niekto strelil už v prvom kole 80M :crazy: Pre porovnanie, to sú celé moje úspory v banke. Čo bude v ďalších kolách? :slap:

 

EDIT: Keď budete vyhodnocovať vtipy - moje prvé dve časti vtipu boli pokazané, takže to berte až od tretiaho ;)

Edited by Palantir
Link to comment
Share on other sites

Ten poring ma rad spousty veci, nektere mene, jine vice. Narust bodu je exponencialni takze za neco dostanete jeden bod, za neco jineho pres deset tisic. 80M neni tak moc, nekteri hraci maji miliardy (jen je otazkou zda jeste hraji). Co bude v dalsich kolech se nechme prekvapit. :)

Link to comment
Share on other sites

Ten poring ma rad spousty veci, nektere mene, jine vice. Narust bodu je exponencialni takze za neco dostanete jeden bod, za neco jineho pres deset tisic. 80M neni tak moc, nekteri hraci maji miliardy (jen je otazkou zda jeste hraji). Co bude v dalsich kolech se nechme prekvapit. :)

 

No tak ja som doteraz za všetko dostal po 2 bodoch/kus - a pritom som už objavil štvrtú sladkosť, ktorú je ochotný zobrať do úst :)

 

Edit: tak dobre, našiel som ešte jedno jednobodové, jedno 5-bodové a dve 7-bodové. To ma fakt zaujíma za aký luxus dá desaťtisíc bodov ...

Edited by Palantir
Link to comment
Share on other sites

Guest Baalberith

 

No tak ja som doteraz za všetko dostal po 2 bodoch/kus - a pritom som už objavil štvrtú sladkosť, ktorú je ochotný zobrať do úst :)

 

Pan Poring je mlsny, este si neobjavil ani 1/4 toho, co zoberie do ust ;)

Link to comment
Share on other sites

 

Pan Poring je mlsny, este si neobjavil ani 1/4 toho, co zoberie do ust ;)

 

No ja už fakt neviem. Našiel som 8 vecí, čo žerie, a to som mu ponúkol som mu snáď všetko, čo len vzdialene jedlé ... :D Hádam okrem niekoľkých varených vecí, ale to hádam nie, lebo j variť neviem ... :(

Link to comment
Share on other sites

Hele hmmm zajimavy pokud je nekde ve 1/4 tak by me zajimalo zda se jedna jen o jidla ci i jine itemy jako treba Jellop (ten to sice neni ale jako priklad je to dobry) usuzuju ze radu by přivítalo více lidí v počtu druhu itemu na serveru

 

P.S.: První způsob bodovaní (před Baalberithovou opravou) se mi libil více aspoň vyzařoval naznak Eventu a ne majetnického vlastnictví. Jelikož když byl někdo netrpělivy a nahazel itemy po stovkach tisících dostal míň bodu jak někdo kdo zkoušel a nahazel třeba po 50ks stejný počet kusu jak jak ten netrpělivý jen postupně. Taky jsem myslel že to byl puvodní záměr.

Edited by Mergi
Link to comment
Share on other sites

Nektere itemy se shani snadno, jine hure. Max. pocet itemu ve slotu 30k? i kdyz takovou nosnost snad nikdo nema. Celkove ma rad 17 ruznejch veci, ktere se daji snist nebo vypit (kdyby nekoho zajimalo zda uz objevil vsechny). Zadnej equip ani blbosti typu jellopy nezere.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Betr děkuji takže aspoň nemusim zkoušet smeti našel jsem půlku věci takže teď se zaměřit na druhou půlku a snad je tam item bodově na jiné urovni

Nechce se mi dávat dva druhy itemu i když bodově pěkný (jelikož pořád je používám ;-) ) proto zaostavám ale 170K už se mi zdá dost oproti některým s 10K + - začíná to být extrémně nevyvážené a lidi to odrazuje :-(

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

;-) jako jak se to veme jen u 30K jelikož 30K jsem měl delší dobu vlastně jsem dodal hned první den jak jsem došel z práce :-) pak už jsem to dlabal itemy na další valnou varku mám ale tak či tak budu muset investovat zeny abych dohnal ztratu a to se mi nechce ne když mi zbyva najít 10 itemu a vubec nvm jakých a dle par lidi nejsem jediny

Link to comment
Share on other sites

Guest Jamie

Spuštěna druhá disciplína. Ta pro změnu prověří vaši zdatnost v boji s poring class. Každý poražený druh poringa vám přinese různý počet bodů, k přesnému seznamu mobů, ze kterých můžete získávat body, se dopracujete pomocí huntů u Pana Poringa. Upozorňuju že odměny z těchto huntů jsou dost symbolické, protože dostanete finální odměnu na konci eventu.

 

 

Ehm ehm a v druhé části mého postu bych chtěla pogratulovat Kaylee k získání prvního poringa. Dále ti, kteří se do dnešní půlnoci umístili v top desítce získávají menší pozornost. Pokud ste se nedostali do desitky milovniku poringu nezoufejte, tyto odměny jsou jenom dílčí, čeká vás pořádný balík odměn podle celkového umístění v turnaji.

Link to comment
Share on other sites

Guest Baalberith

Mimochodom, zobrazovanie bodov je nastavene tak, ako pocitadlo priser - ked si v nom nastavite, ze chcete vidiet len kazdych 100 priser a zelenou farbou, aj body za zabijanie poringov sa zobrazia kazdych 100 bodov a zelenou farbou.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...