Jump to content
Reborn fórum

Classic Reborn New!!!


Guest Darael

Recommended Posts

Ahoj,

 

mam otázočku.

 

Funguje lovecká sezóna? - pretože pokiaľ áno, tak pán bojovník v Comodu neukazuje ziadne číslo (kolko tvorov zabitých, aké percento a pod.)

 

Na stránke som sa dočítala, že netreba mať nasadený drsný výraz. Ako to je? Je treba ho mať aby boli bonus expy alebo nie?

 

Ďakujem :)

Link to comment
Share on other sites

Ahoj,

 

mam otázočku.

 

Funguje lovecká sezóna? - pretože pokiaľ áno, tak pán bojovník v Comodu neukazuje ziadne číslo (kolko tvorov zabitých, aké percento a pod.)

 

Na stránke som sa dočítala, že netreba mať nasadený drsný výraz. Ako to je? Je treba ho mať aby boli bonus expy alebo nie?

 

Ďakujem :)

 

tohle plati: https://classic.reborn.cz/wiki/lovecka_sezona Ungabunga v Comodu tusim nefunguje uz od zacatku (teda chvilku fungoval, ale pak se rozbil a uz ho nikdo neopravil)

Link to comment
Share on other sites

Guest betr

Chtel jsem si pripomenout zacatky na Czehro a pozdeji zacatky na Rebornu, kdy lide shaneli party do nejruznejsich lokaci a pritom bylo veselo.
Na novem Classicu jsem poctive prosel novice zonu (kde bylo mnoho dalsich hracu) - udelal vsechny hunty (bohuzel tam nefunguje fly wing) a s doexpenym novicem prosel branou. Hned jsem zasel na namesti, kde me sokovalo ze maj hraci assu. Prvni co me napadlo bylo ze jen nejake GMko blbne a for fun rozdava boosty na namku. Pak jsem si vsiml ze ma kazdej druhej isisku a mercenary, nikdo nema partu a tim padem hrajou solo. Lognul jsem se jeste nekolikrat a zkusil vypis @parta (samozrejme nikdo nikoho nehledal) - situace stale stejna a tak jsem zatim pronterske namesti ani neopustil. Snad radsi ani nechci videt jak budou vypadat GW takto vyucenych hracu.

Link to comment
Share on other sites

Trosku zapominate nato ze ragnarok je o lidech a kazda hrac uprednostni expeni s gildou nez skymkoli jinym zaprve te nepoznaji tak nevi co jestli neco umis zadruhe hraje tu mali lidi takze 70% je v gildach a expi s gildou a ti co nemaji gildu tak bud hraji jen tak nebo se o neco zkousi nekteri jen tak hunti nektri buhvin co tak si prestante stezovat nak uplne trane veci a zacni bud hrat nebo to nehraj ale nevypisuj tady takove slohovky onicem jak hleda partu kdyz je 50 lidi online 30% huntero hunti si neco 20% TU priest na anubech 50% gildy kde expi hunti nebo cokoliv

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Guest betr

iHaxor - mel bys

- mrknout na uplne prvni vetu tohoto topicu

Ahoj :) Sem prosím vkládejte vše, co Vás napadne, týkající se nového Classicu.

- psat jako clovek

- zamyslet se nad tim co delas - poucovat takto GMko jak se ma vyjadrovat na foru neni moc rozumne

Dal to komentovat je asi zbytecny ..

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Guest Lordikin

Už je tady nějak dlouho ticho... :) Napište si, co vám na serveru chybí, od září bych mohl mít víc času, tak se vám začnu věnovat. [Tius]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

zrusit daily login odmeny, hlavne ty itemy. davat lidem zadara oca,opb,bb se mi nelibi. beztak uz si nekdo udelal 3 ucty plne novicku jen kvuli tem odmenam.

hledat v novinkach iteminfo.lub je hloupe, nejde to jinak?

nevim, jake reklamacni moznosti mate, ale tech lidi by fakt chtelo vic

modre zpravy v chatu/nad hlavou lidi kdyz casti sou hnusne

zpusob, jak zjistit cd do novych instanci

https://dbc.reborn.cz/rodb.cgi?item=40010 vazne?

Edited by 2egg
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest Lordikin

Šlo by udělat aby si merc defaultně nevšímal mobů? To by bylo bezva. :-)

Nastav si AI: jde to nastavit tak, aby sam neutocil, ale osobne se mi nepodarilo nastavit, aby nemlatil, kdyz nekdo prasti do nej...

 

zrusit daily login odmeny, hlavne ty itemy. davat lidem zadara oca,opb,bb se mi nelibi. beztak uz si nekdo udelal 3 ucty plne novicku jen kvuli tem odmenam.

hledat v novinkach iteminfo.lub je hloupe, nejde to jinak?

nevim, jake reklamacni moznosti mate, ale tech lidi by fakt chtelo vic

modre zpravy v chatu/nad hlavou lidi kdyz casti sou hnusne

zpusob, jak zjistit cd do novych instanci

https://dbc.reborn.cz/rodb.cgi?item=40010 vazne?

1) Daily mi neprijdou tak strasny. Kouknu na ty odmeny za ne a mozna je trochu upravime.

2) iteminfo muzeme hodit na stranky (mozna to tam uz nekde je), ale nevim, jestli to lidi najdou, mame trochu problem s upravou webu.

3) Reklamace neprijimame a reklama moc neni. Byla chvili na fb, ale nejak nam to usnulo.

4) Nechapu problem, barvicky se daji zmenit.

5) Pripravuje se NPC na zjisteni cooldownu

6) Nechapu problem...

 

Tius

Link to comment
Share on other sites

modre zpravy v chatu/nad hlavou lidi kdyz casti sou hnusne

4) Nechapu problem, barvicky se daji zmenit.

 

jak? a proc to nekdy pise tou modrou a nekdy normalne?

 

edit: modry hnus nad hlavou a v chatu

https://imgur.com/a/N2SOQ

 

Obcas se stava, ze po dropu vzácného predmetu se barvy na chvili prehodi na zakladni nastaveni (většinou na první zpravu po dropu).

Link to comment
Share on other sites

 

1) Daily mi neprijdou tak strasny. Kouknu na ty odmeny za ne a mozna je trochu upravime.

 

 

 

A proč? když egg ty odměny nechce, tak ať to prodá NPC... Když si nemůžu koupit karty a itemy od hráčů (earing se slotem se snažim koupit už dlouho), huntění karet trvá moc dlouho a ještě to nemusí padnout .-(

 

Ale s daily mě štve něco jiného. Vždy když jdu sázet na tržnici, tak se mi vynulují daily. Včera sem tam měla 4 postavy a všude se začíná nanovo... To bych doopravdy potřebovala aby se opravilo .-D

Link to comment
Share on other sites

Guest Lordikin

 

A proč? když egg ty odměny nechce, tak ať to prodá NPC... Když si nemůžu koupit karty a itemy od hráčů (earing se slotem se snažim koupit už dlouho), huntění karet trvá moc dlouho a ještě to nemusí padnout .-(

 

Ale s daily mě štve něco jiného. Vždy když jdu sázet na tržnici, tak se mi vynulují daily. Včera sem tam měla 4 postavy a všude se začíná nanovo... To bych doopravdy potřebovala aby se opravilo .-D

 

Jako chápu, že si můžu udělat 10 postav a každý den je lognout, ale to můžou všichni a ty odměny nejsou tak závratný, že by se nedaly vyhuntit

 

Tržnice je na jiném serveru, takže je dobré se z ní vždycky vracet než odlogneš. Jinak já taky navštěvuju tržnici a nijak mi to daily neovlivňuje. Dokonce i obchodník, kterého mám na tržišti sbíral daily... Nicméně řeknu to joudovi a uvidíme :)

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...