Jump to content
Reborn fórum

Návrhy na nové NPC/Questy.


Mitheress

Recommended Posts

Ja beru guildovni kafru jako odmenu za to, ze ma guilda hrad. Po pravde, uz vidim jak by se nekolikanasobne zvysil pocet "ukradenych" veci ze spolecne kafry a jak by jste po me chteli abych zjistil kdo je vzal. Z my strany to proto nepripada v uvahu.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 295
  • Created
  • Last Reply
Hmmm.... Ale ja se neptal na kafru ani na tabulku, ale na to, jestli je mozne,aby mela guilda svuj vlastni domecek a dale, jestli je mozne zridit nejake volby :)

15720[/snapback]

spletl sis zkratku, tohle je RO, ne UO :) domecek je blbost, hra na to neni stavena. volby? k cemu volby? kdejakej blbec bude schvalne hlasovat pro tu nejvetsi kravinu jen aby se pobavil, to neni dobry napad

Link to comment
Share on other sites

OK, delay u mailu je jasný, ale když potřebuju poslat stejnou zprávu ví­ce lidem nebo třeba celé guildě tak jak to udělám? Přeci nebudu čekat dvě hodiny..

15723[/snapback]

 

A proc chces posilat zpravu cely guilde? Mail slouzi k tomu kdyz potrebujes chytit hrace ktery je offline ne jako offline chat :)

Link to comment
Share on other sites

Já to nemyslel jako chat, ale jen poslání­ jedný zprávy vÄem z guildy, i když jich třeba polovina není­ online a nebo poslání­ stejné zprávy ví­ce lidem, kteří­ v guildÄ nejsou a potřebuju jim něco důležitýho sdÄlit.

 

Jó, kdyby si včichni z guildy procházeli guildovní­ forum, to by byla paráda ;-)

Link to comment
Share on other sites

spletl sis zkratku, tohle je RO, ne UO :) domecek je blbost, hra na to neni stavena. volby? k cemu volby? kdejakej blbec bude schvalne hlasovat pro tu nejvetsi kravinu jen aby se pobavil, to neni dobry napad

15722[/snapback]

 

No to sem potreboval slyset. Me osobne domecek schazi, ale kdyz to nejde, takt nejde :)

Link to comment
Share on other sites

Já to nemyslel jako chat, ale jen poslání­ jedný zprávy všem z guildy, i když jich třeba polovina není­ online a nebo poslání­ stejné zprávy ví­ce lidem, kteří­ v guildě nejsou a potřebuju jim něco důležitýho sdělit.

 

Jó, kdyby si všichni z guildy procházeli guildovní­ forum, to by byla paráda ;-)

15729[/snapback]

 

Stejne by se rychle zvetsovala databaze. Slo by udelat treba "@sendmail guild zprava" (neco podobnyho maj gmka - "sendmail * zprava" - posle zpravu vsem hracum na serveru). Ale pripada mi to zbytecny... Mozna by jste meli uvazovat o guildovnich strankach :)

Link to comment
Share on other sites

Dobře, jsem rád i za sendmail tak jak je i za ostatní­ features :)

 

Guildovní­ web i forum máme, ale půlku lidí­ tam častěji chodit nedonutí­Ä :)

 

Když jste mÄ tedy spojenými silami umlÄeli :-)))) tak bych mÄl jeÄtÄ jeden dotaz: lze nějak jednoduÄe zjistit vÄechny (nebo vÄtčinu) postav patří­cí­ jednomu hráči? Jde mi konkrétnÄ o to, že když nějaký merch, slouží­cí­ pouze k prodeji na autotrade, má vÄc co mÄ zají­má, tak potřebuju zjistit komu patří­ a napsat mu (vÄtčinou je s nějakou z hlavní­ch postav online). Pokud nemá zde na foru v podpisu vÄechny svoje postavy tak mám smůlu.. Ano, můžu poslat zprávu přes sendmail, ale pokud to spÄchá..

Link to comment
Share on other sites

Preji pekny den. Mam par otazecek.

 

1. bylo by mozne, aby do urciteho domu v RO mely pristup pouze clenove jedne guildy?

Jde mi o to, ze by si guilda mohla poridit v ramci nejakeho questu a nebo za prasule jeden domecek.  Do toho domku by mely pouze pristup clenove guildy, nikdo jiny.  Tam  by mohli v soukromi resit, co potrebuji.  Mohla by tam byt i tabule, na ktere by si clenove guildy nechavali pro sebe vzkazy.  Taky by tam mohla byt Kafra do ktere by meli spolecny pristup vsichni clenove guildy na guild veci.

 

2. Slo by v Ro zridit treba volebni system? Nemyslim tim na herni GM, ty sou nekde "nad" hraci, ale mezi hraci?  Kazdy clovek by mel hlasovaci pravo a jednou za cas by se uskutecnili volby.  Volila by se napriklad deseticlena rada RO, ktera by mela nejake "pravomoci".  Tato rada by si mezi sebou volila predsedu. Proste do hrani lehce primichat politiku, at je vic prostotu pro zabavu :)

 

Toto je jenom navrh, pokud je to naprosta blbost, a nebo se to tu uz resilo, neberte muj post prosim na vedomi.

15655[/snapback]

 

mne se to libi :) vsechno - takovy oziveni ;) sam bych se bal neco podobnyho navrhnout, ale libi se mi to :)

Link to comment
Share on other sites

Dobře, jsem rád i za sendmail tak jak je i za ostatní­ features :)

 

Guildovní­ web i forum máme, ale půlku lidí­ tam častěji chodit nedonutí­š :)

 

Když jste mě tedy spojenými silami umlčeli :-)))) tak bych měl ještě jeden dotaz: lze nějak jednoduše zjistit všechny (nebo většinu) postav patří­cí­ jednomu hráči? Jde mi konkrétně o to, že když nějaký merch, slouží­cí­ pouze k prodeji na autotrade, má věc co mě zají­má, tak potřebuju zjistit komu patří­ a napsat mu (většinou je s nějakou z hlavní­ch postav online). Pokud nemá zde na foru v podpisu všechny svoje postavy tak mám smůlu.. Ano, můžu poslat zprávu přes sendmail, ale pokud to spěchá..

15736[/snapback]

 

 

Da se to zjistit, prikaz i NPC by udelat slo ale nebude. Nikdy nevis jestli nechce prodavat anonymne. Kdyz bude chtit, napise do jmena obchodu postavu na kterou mas kdyz tak napsat.

Link to comment
Share on other sites

Dobře, jsem rád i za sendmail tak jak je i za ostatní­ features :)

 

Guildovní­ web i forum máme, ale půlku lidí­ tam častěji chodit nedonutí­Ä :)

 

Když jste mÄ tedy spojenými silami umlÄeli :-)))) tak bych mÄl jeÄtÄ jeden dotaz: lze nějak jednoduÄe zjistit vÄechny (nebo vÄtčinu) postav patří­cí­ jednomu hráči? Jde mi konkrétnÄ o to, že když nějaký merch, slouží­cí­ pouze k prodeji na autotrade, má vÄc co mÄ zají­má, tak potřebuju zjistit komu patří­ a napsat mu (vÄtčinou je s nějakou z hlavní­ch postav online). Pokud nemá zde na foru v podpisu vÄechny svoje postavy tak mám smůlu.. Ano, můžu poslat zprávu přes sendmail, ale pokud to spÄchá..

15736[/snapback]

nj, jeden z duvodu proc si vyplnit signaturu :) kdo si ji nevyplni skodi hlavne sobe

Link to comment
Share on other sites

spletl sis zkratku, tohle je RO, ne UO :) domecek je blbost, hra na to neni stavena. volby? k cemu volby? kdejakej blbec bude schvalne hlasovat pro tu nejvetsi kravinu jen aby se pobavil, to neni dobry napad

15722[/snapback]

 

Nahodou me se to taky libi :P A jako spravnej bejvalej Uo zavislak zkusim neco vymyslet :pinch:

 

Volby jsou nesmysl... politiky je tu dost

Link to comment
Share on other sites

Nahodou me se to taky libi :) A jako spravnej bejvalej Uo zavislak zkusim neco vymyslet  :pinch:

 

Volby jsou nesmysl... politiky je tu dost

15803[/snapback]

domy nebrat. pak budem jenom resit kde jakej dum udelat free, definovat dalsich x promenych atd. proste ro na to neni delany

Link to comment
Share on other sites

Protože jsem krásná, bohatá, milá, inteligentní­, žádoucí­ a mocná paní­ Domu Assagy a protože mi umřel manžel, rozhodla jsem se vyhlásit turnaj, jehož ví­tÄz by mÄ smÄl požádat o ruku (protože necu umří­t jako stará vdova :P ).

 

ÂŽádám tí­mto nÄkterého z eventGM o pomoc při organizaci (pokud mi neřeknete, že je to blbost, protože mÄ nikdo nece a kaÄlete na mÄ :hypocrite: ).

Jsem celé dny na ICQ, popř. brouzdám po fóru, takže jsem k zastižení­ ;)

Link to comment
Share on other sites

Protože jsem krásná, bohatá, milá, inteligentní­, žádoucí­ a mocná paní­ Domu Assagy a protože mi umřel manžel, rozhodla jsem se vyhlásit turnaj, jehož ví­tÄz by mÄ smÄl požádat o ruku (protože necu umří­t jako stará vdova  ;) ).

 

ÂŽádám tí­mto nÄkterého z eventGM o pomoc při organizaci (pokud mi neřeknete, že je to blbost, protože mÄ nikdo nece a kaÄlete na mÄ  ;) ).

Jsem celé dny na ICQ, popř. brouzdám po fóru, takže jsem k zastižení­ :P

15893[/snapback]

 

No tvym napadem jsme poteseni, ale tak stara urcite nejsi, aby jsi se takhle davala vsanc vselijakym zivlum ;) a krom toho se priznam, ze az ted davam poradne dohromady tvuj predchozi napad se zavodem :hypocrite:;). Tak az provedem tvuj predesly napad ( coz bude v nejblizsi dobe ) tak bychom se mohli eventualne venovat tomuto napadu.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Dobry by byl Taming NPC  /gg  u keryho by se dali koupit tamingy na ruzne priserky  /heh ;):)  /no1

17587[/snapback]

 

 

Já to vidí­m jako dobrý nápad. Tamingy by ale musely být dostkrát dražÄí­, aby se merchům vyplatilo je prodávat. Takový Rainbow Carrot u mercha tak za 15 000 a u tohohle NPC za dejme tomu 60k. Tamingy které se témÄř nedají­ sehnat by byly za cenu ví­c než velkou. Podle mÄ Super nápad! /gg /bo

Link to comment
Share on other sites

Já to vidí­m jako dobrý nápad. Tamingy by ale musely být dostkrát dražÄí­, aby se merchům vyplatilo je prodávat. Takový Rainbow Carrot u mercha tak za 15 000 a u tohohle NPC za dejme tomu 60k. Tamingy které se témÄř nedají­ sehnat by byly za cenu ví­c než velkou.      Podle mÄ Super nápad!  /gg  /bo

17606[/snapback]

No já si zase myslí­m, že to má nějakej důvod, že to jde tak tÄžko sehnat, takže proÄ to mÄnit.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Jsem si rikal ze by se dal udelat nakej questik na slevu lodni dopravy z Alberty.

Mozna to udelat podobne jako je Kapra quest. Sleva by nemusela jit az na 0zenu ale i naka mensi by potesila.

Tematem by mohlo byt pobijeni piratu a jine podobne haveti.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...