Jump to content
Reborn fórum

Sprity


Ralok

Recommended Posts

edit2:aha :clap: vidim že tohle je offtopic :mellow:

9385[/snapback]

offtopic zamena ze sa v nom mozu zakladat topici aj o inom ako o RO a Reborne a nie to ze mozes byt v topicoch offtopic :rolleyes:

 

a aby som nebol OT :) : niekde som videl navod ako robit sprity ale tu stranku uz nejak neviem najst.. ak ju najdem postnem to sem

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Vyzera to, ze na tomto serveri je velmi malo ludi, ktorych by bavilo robit nove alebo komicke sprity len tak pre zabavu, inak by tato tema neupadla do zabudnutia.

Ja sama sem tam daky urobim, pretoze ma to bavi, ale vecsinou ich iba "skladam" z uz existujucich.

Vlastne by sa dalo povedat, ze robim take "sprite puzzle", ktore na konci troska upravim, ci prefarbim.

Mam docela dost odkazov na stranky, kde sa dajíş nájsť docela povedené obrázky, takže ak by niekdo mal zájem, tak ich sem nahodí­m.

I keď tie najkrajšie som zatial našla na japonských stránkach.

Docela sranda hľadať medzi tými kliky hákmi :D

 

None Hope, Blacksmiht

 

2.gifRevenge2.gifzavod3.png

par obrazkov na ukazku, aby ste vedeli, co si myslim, ze myslite pod pojmom sprite :)

i ked ani Sprite nie je na zahodenie

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

No nic, asi som jedina koho bavi robit obrazky z RO spritu... ci ako sa tomu hovori... ale mna to stale drzi uz aspon stvrty rok :)

 

Takze tento obrazok mal byt povodne k sviatku mrtvych... ale akosi sa z toho vyklubalo zapas v golfe medzi Cecil (charakter z pangya) a Alice...

No tak posudte sami, i ked kvalita stale zostava nizka :D

 

pangya.png

 

None Hope, Blacksmith

Link to comment
Share on other sites

No nic, asi som jedina koho bavi robit obrazky z RO spritu... ci ako sa tomu hovori... ale mna to stale drzi uz aspon stvrty rok :P

 

Takze tento obrazok mal byt povodne k sviatku mrtvych... ale akosi sa z toho vyklubalo zapas v golfe medzi Cecil (charakter z pangya) a Alice...

No tak posudte sami, i ked kvalita stale zostava nizka :laughing1:

 

pangya.png

 

None Hope, Blacksmith

 

 

Me by bavilo udelat sprity pankacskyho ucesu(jako ma zombie master) ale tak aby to fungovalo na lidech. No problem je ze nemam jaksi ty zakladni sprity co by sly upravit. :P

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...