Jump to content
Reborn fórum

Jak kovat?


Ladik

Recommended Posts

Objevi se vam tabulka, v jejimz zahlavi je typ zbrane a seznam surovin potrebnych na vyrobu. Dole v tabulce jsou tri volna policka.

c.Pokud chcete vyrobit zbran s elementem, musite prislusny element pretahnout z inventare do tohoto policka. Pak uz nezbyva, nez se pomodlit a klepnout na OK.

 

 

 

b.Do jednoho ze tri volnych policek vlozite element-pak vykovete elementarni zbran.

c.Do zbylych dvou policek jiz nemuzete vlozit element, ale muzete tam vlozit Star crumb. Ziskate tak very strong (nebo very very strong) elementarni zbran. Kazdy Star Crumb prideli zbrani bonus +5 atk, je to zraneni, ktere zpusobite, i kdyz missnete.

 

VždyÂť ti to Ládí­k napsal, a to dokonce dvakrát... (a to jsem si myslel, že zrovna tenhle tutorial je blbuvzdorný :( )

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...
Guest Baalberith

mam taky blby otazka:

 

kde se da koupit mini furnace? bo v databazi to napsane neny...

presne tu

NPC Christopher

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Czy nie moїna zrobic tak jak jest na wymoderowano i chyba wymoderowano, їeby byіy widoczne te obrazki? Bo to trochк dziwnie wygl±da jak ich nie ma . Czytaіem w jakim¶ , їe moїna zrobic chyba, їe siк poda strone avartpage i co¶ tam... Dobra nie wiem, ale czy nie moїna zrobic їeby byіy widoczne te obrazki?

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Najde se nejaky dobrak ktery by vykoval nejakou elementarni dyku.. klidne pak post smazte ale nejradsi bych byl kdyby mi nekdo odpovedel... pro chytraky mi vytvorit topic v obchode nejde a spamovat tady forum 5 prizpevky je zbytecne kdyz muzu napsat tady =)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Cože? Co to má spoleÄného s kování­m u BS/WS?

Co to je za manÂťák? Pokud ví­m tak jediný skel mant má STR + 2, DEX + 2, LUK + 2 ; INT - 3, VIT - 3, AGI - 4

A na jeho výrobu se můžeÄ podí­vat do databaze

Pokud nevis tak kazdy bod luk a dex pridava +0,1% uspesnosti ;). Prave to to ma spolecnyho: +2luk +2dex) Na predchozi strane je Garment s Masteringem(+1 Luk). Napsal sem vyhodnejsi variantu.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...