Jump to content
Reborn fórum

Webová databáze Rebornu


k3dT

Recommended Posts

jasan, to je jenom bugreport

21089[/snapback]

 

Jelikoz se na databazi stale pracuje (neni jeste hotova) nepiste sem prosim bugy.

20653[/snapback]

Tiez som chcel uz pisat bugy, ale precital som si ten prispevok od k3dT este raz tak som nic nepisal. :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 346
  • Created
  • Last Reply

Tak na server je nahrana novejsi verze databaze. Bohuzel mam ted malo casu tak zmen neni mnoho. :)

1) u dropu potvor se zvyraznuji predmety ktere se daji pouzit na vyrobu

2a) v informacich u mapy se nezobrazuji polozky ktere nejsou pouzity (treba kdyz na mape neni zadej obchodnik)

2b) pokud je v informacich mene nez 5 polozek zustavaji rozbaleny

3) opraveno nacitani scriptu a tim jsou i doplneny nektere questy a NPC

 

Jinak co se tyce nekompletnich spritu potvor tak pokud je zde nekdo kdo ovlada python tak at se mi ozve. Mam program kterej ty animace dokaze prehrat ,ale nedokazu je dostat do animovanyho gifu.

 

O pripadne chyby se nebojte podelit klidne i na foru. Uvitam i pripadane rady s grafickym provedenim (barvy nebo jine zlepseni prehlednosti).

Link to comment
Share on other sites

Za seba chcem povedat, ze by som bol rad keby tam boli len staticke obrazky ako je to teraz a nie animovane gify. Na roempire su animacie a strasne to zere procesor. RO sa mi potom zacina sekat a musim tu stranku vypnut.

Link to comment
Share on other sites

Za seba chcem povedat, ze by som bol rad keby tam boli len staticke obrazky ako je to teraz a nie animovane gify. Na roempire su animacie a strasne to zere procesor. RO sa mi potom zacina sekat a musim tu stranku vypnut.

21162[/snapback]

Kdyz vyhledavas na RO Empire, tak si ty animace muzes vypnout pomoci volby Turn off Monster Animations (Enable if on a slow connection).

 

Jenom by jsem mel takovy napad k databazi. Kdyz uz jsou tam ty NPC tak pekne vypsane, nebylo by spatne nejak uvest jejich sourandice, nebo treba po kliknuti na nejake NPC zvyraznit jeho polohu na mapce. To by se mi libilo :)

Ted je to zvyraznovani udelane tak, ze vam to zobrazi vsechna NPC jednoho druhu, nebo zadne.

Link to comment
Share on other sites

Kdyz vyhledavas na RO Empire, tak si ty animace muzes vypnout pomoci volby Turn off Monster Animations (Enable if on a slow connection).

21196[/snapback]

Az na to ze kdyz to mas vypnuty a hledas dalsi monstrum, tak ti to neukaze zadnej obrazek, ale jen informace o nem.

Link to comment
Share on other sites

Pondelni novinky:

1) kucharka

2) vyroba sipu

3) zobrazovani typu equipu (accesory,armor atd..)

 

pokracovani priste :)

 

tyrex: Animovany ty obrazky ani byt nemusi ,ale abych dostal kompletni obrazek tak ho musim vytahnou z ty animace :)

 

flex: Zvyraznovani NPC bude. Az po hledani to je ted prednejsi.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Takze kratce k novinkam

1) nove udelany menu

2) moznost hledani v itemech (ano je to ukradeny z roempire)

3) vyber itemu podle typu equip,zbrane...

4) u karet se zobrazuje jake tvori komba

 

 

 

 

 

Vim, ze db je porad ve vyvoji, ale... :clap: ...Kdyz je u predmetu drop 0%, znamena to, ze nepada, nebo je to jen mensi chybka?? /hmm ...Ale jinak...Skvela prace, jihrade diky moc...

 

Muzes mi prosim poslat odkaz kde to ukazuje 0% drop. Diky

Link to comment
Share on other sites

Tracy:

Bohuzel nektery potvory jsou definovany vickrat tak se obcas stane ze v tom vyberu vybehne naka ktera neni na mape. Casem to zmenim. Jinak spravny peco-peco

http://server.reborn.cz/db/rodb.cgi?monster=1019

 

Prcek:

Tak ten 0% drop je v poradku (teda co se tyce zobrazeni) opravdu je tak v DB nastavenej.

Jestli to tak mam byt to netusim.

 

MichalPelc:

Zeny index je zatim ve vyvoji. Mnel by predstavovat jak moc kterej mob nebo mapa "sype" zeny. To cislo samotny nic moc konkretniho nepredstavuje, finalne se bude ukazovat pouze poradi. Sam nevim jestli to bude davat naky odpovidajici vysledky.

 

 

Jinak diky za testovani.

Link to comment
Share on other sites

Dokud to nema nejaky omezeni pristupu tak ne... nechtel bych aby tu databazi nekdo objevil a zacal ji pouzivat ve vetsim (tim myslim lidi ze zahranici). To by zbytecne zatezovalo server.

23481[/snapback]

 

Tak to nechat pres PHP blokovat podle IP adresy. Tady se necha stahnout aktualizovany seznam IPcek. Pak jen vzdy mrknout pres PHP jestli je IP z CR a hotovo...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...