Jump to content
Reborn fórum

Webová databáze Rebornu


k3dT

Recommended Posts

//-- CR_GRANDCROSS^M

254,2000,1500,900,900,10000:11000:12000:13000:14000:15000:16000:17000:18000:19000^M

 

 

2000 - cast time

1500 - delay...

 

Pokud to nesouhlasi ve hre tak jde jen o tvuj subjektivni dojem nebo mas neco co zvysuje cast time...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 346
  • Created
  • Last Reply
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Šlo by přidat vyhledávání­ karet podle efektu?

Hledat by se podle efektu dalo. Ale seznam efektu by byl cca stejne velkej jako je seznam karet, takze to nevidim moc realne. Na hledani karet ktera dela neco co potrebuju pouzivam hledani textu v popisce nebo ve scriptu (hledani textu v prohlizeci).

Link to comment
Share on other sites

Jak už tu padlo... zaklikneÄ -item by class- ...požadované odvÄtví­ a jednoduÄe fulltextovým vyhledavaÄem (ctrl+f)-plati pro explorer i firefox, zadáÄ efekt a je to to samé... dokonce rovnou ví­Ä jak se karta vkládá :-P

Link to comment
Share on other sites

NeÄlo by při výbÄru equipu podle druhu přidat výbÄrovou podmí­nku pro sloty? často hledám equip jen se slotem, do kterého mohu dát kartu a zejména u headgearů jich je bez slotu drtivá vÄtčina a sáhodlouhý seznam - ÄpatnÄ se v tom hledá.

 

Tak je to pridany. napriklad 2H sekerky pro cruse se 4 slotama http://server.reborn.cz/db/rodb.cgi?item=s...class=14&slot=4

Link to comment
Share on other sites

Dalo by se jeste pridat do db.. itemy, a do deleni k nim pridat i ETC polozky, kdyz chci najit seznam? bo od urcityho pismenka polozky (at to neni tak dlouhy?)? Pro lepsi pochopeni, posledni zalozka others... by jeste mela ETC itemy (nejlepe jeste tahat dle abecedy).

Diky za odpoved :-)

Link to comment
Share on other sites

neÄlo by prosí­m přidat do DB hledání­ moba podle ID stejnÄ jako tomu je u itemů ? :D:)

A neni to zbytecny ? Si to ID prepis v url. :P

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Chci jen strasne pochvalit zlepseni db od Yuumi :-) takoveto vyhledavani mi u itemu chybelo :-*

Moc moc dekuji :-)

 

Jinak jeste mala prosbicka... dalo by se to vyhledavani monster nastavit vyhledavani jen mvp? Abych nemusela hledat podle poctu HP? :-)

Link to comment
Share on other sites

Jinak jeste mala prosbicka... dalo by se to vyhledavani monster nastavit vyhledavani jen mvp? Abych nemusela hledat podle poctu HP? :-)

 

Yu, malickost

 

V kolonke item bonus mi chyba kategoria - itemy ktore pridavaju exp bonus.

 

Moze sa pridat, je tam tooolko veci co tam moze byt, vybrala som na zaciatok iba to co mi padlo hned do oka :blink:

Link to comment
Share on other sites

Taky mne napadá jestli by se nedalo vyhledávat podle toho jestli je item dostupný nebo ne... Třeba jestli ho může dropnout potvora, která je na serveru nebo prodat nějaké npc. člověk vidí­ spoustu equipu, který vůbec zí­skat nemůže. Sice chápu, že se do toho tÄžko zahrnou itemky z questů, ale i tak...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...