Jump to content
Reborn fórum

Webová databáze Rebornu


k3dT

Recommended Posts

  • Replies 346
  • Created
  • Last Reply

No tak sam v tom ted mam zmatek :) presne jak rikas v popisku je ze upgradovat to nejde ale ve skutecnosti jde upgradovat v pohode - tohle musi vyresit K3dT :). Takze diky moc :)

 

 

 

Edit : Sakrys nejak jsem ti smazal prispevek Strangere ale diky za Sunflower Hairpin :P

Link to comment
Share on other sites

Sorry, ja to smazal sam, protoze jsem si precetl tohle:

 

Jelikoz se na databazi stale pracuje (neni jeste hotova) nepiste sem prosim bugy.

 

A nebyl jsem si jisty, jestli je to chyba db nebo jestli je to ve skutecnosti tak, takze jsem to radeji po sobe zase smazal :) Ale stesti, ze sis toho vsiml :)

 

Edit: Ok, a omlouvam se za zmatky :)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

1. Nedalo by sa u MPV pridat aj MVPexp?

 

2. Neslo by u monstier co nemaju instant respawn zobrazovat oba delaye? To co tam je teraz je dost zavadzajuce ked boss co ma delay1 120min a delay2 60min je v DB zobrazeny ako delay 90min. Namiesto [1/90] by bolo [1/120,60].

Link to comment
Share on other sites

1. Nedalo by sa u MPV pridat aj MVPexp?

 

2. Neslo by u monstier co nemaju instant respawn zobrazovat oba delaye? To co tam je teraz je dost zavadzajuce ked boss co ma delay1 120min a delay2 60min je v DB zobrazeny ako delay 90min. Namiesto [1/90] by bolo [1/120,60].

 

Expy jsou pridany. Spawn necham tak jak je. Nemusi to byt zase az tak presny, stredni cas musi stacit.

Link to comment
Share on other sites

Teda klobouk dolu.Vubec men nenapadlo,ze web databaze je dilem nadsence/nekolika nadsencu.Uz dostkrat pomohla :devil2: Uplne super je ono zvyraznovani predmetu,k cemu se uzivaji-hned se muzu koknout,jesli to prodam nebo ne.Jen tak dal,a hlavne chut k tomu :angel_not:

Link to comment
Share on other sites

:)

Jeste drobny update databaze. Kdyz item umoznuje ziskavani predmetu tak se ve scripu da kliknout na cislo predmetu a ziskat informace o tom co vlasne pada.

priklad http://server.reborn.cz/db/rodb.cgi?item=4265

v radce script 'bonus3 bAddMonsterDropItem,12033,8,10' kliknete na cislo 12033 (jo je to blbe videt)

Jo, to je pekny. Este by se neco takoveho hodilo ke kartam, ktere davaji nejake skilly, protoze kdo ma ty ID lustit. I kdyz to by se zase musela vytvaret databaze skillu. :hypocrite:

Kazdopadne bych chtel databazi pochvalit. Myslim, ze je to asi nejlepsi databaze RO, co jsem kdy videl. :) /no1

Link to comment
Share on other sites

:)

Jo, to je pekny. Este by se neco takoveho hodilo ke kartam, ktere davaji nejake skilly, protoze kdo ma ty ID lustit. I kdyz to by se zase musela vytvaret databaze skillu. :hypocrite:

Kazdopadne bych chtel databazi pochvalit. Myslim, ze je to asi nejlepsi databaze RO, co jsem kdy videl. :) /no1

stáhni si offline DB od k3 .. a ve skillech pří­Äer zadej ID skillu co ukazuje karta :) vÄtčinou to funguje..občas se mi stane že to ID ta DB nezná tak nevim ale zatim sem koukal a ty ID souhlasili pokaždý :)

Link to comment
Share on other sites

:)

Jo, to je pekny. Este by se neco takoveho hodilo ke kartam, ktere davaji nejake skilly, protoze kdo ma ty ID lustit. I kdyz to by se zase musela vytvaret databaze skillu. :hypocrite:

Kazdopadne bych chtel databazi pochvalit. Myslim, ze je to asi nejlepsi databaze RO, co jsem kdy videl. :) /no1

 

Jsem rad ze se ti DB libi..

Skilly moc nevim jestli ma cenu delat protoze jsou vzdycky v popisku a vlastne kromne jmena neni u skillu co ukazovat .

Link to comment
Share on other sites

Kdyz jsme u dekovani.. taky bych chtel za databazi a jeji provedeni podekovat,.. kdyby nebylo ji.. tak nevim co by bylo, myslim si ze hodne lidi vcetne me ma databazi zaplou zaroven s Rebornem .. co takhle udelat statistiku navstevnosti,.. eveuelne statistiku vyhledavani itemu, monster, ... ktere lide nejcasteji navstevuji :hypocrite:

Link to comment
Share on other sites

Vetsi aktualizace.

Do databaze jsou pridany dropy boxu (obb/ovb atd..).

1) v hlavnim menu v zalozce other je polozka boxy. Tady vidite vsechny skupiny veci ktere jsou definovany v databazi.

http://server.reborn.cz/db/rodb.cgi?box=list

jsou tam i skupiny ktere nejsou prirazeny zadne veci ,ale maji svuj ucel treba v pripade karet ktere delaji drop skupiny predmnetu. Casem pridam aby bylo videt i ktere karty to delaji.

2) kliknutim na jmeno nebo cislo skupiny ziskate seznam dropu

http://server.reborn.cz/db/rodb.cgi?box=7

Jenom upozorneni k% dropu. Nejsem si ulpne jist jak spocitat spravny drop proto ho berte orientacne.

3) u zobrazeni predmetu je videt z ceho pada treba:

http://server.reborn.cz/db/rodb.cgi?item=2602

4) u predmetu ze kterych pada drop se da kliknout na nazev skupiny v radce script a rozbali se seznam dropu

http://server.reborn.cz/db/rodb.cgi?item=12106 kliknete na IG_Accesory

 

 

Na spravnem zobrazeni poctu sealu pracuji. Opravdu tam nejsou jenom 2.

To je asi vse.

Link to comment
Share on other sites

Karta ti muze s troskou megastesti padnout,slotovy brejle uz proste sehnat nejde :thumsup4:

Ale vite co je nejdrsnejsi-nebejt ty vyborny databaze tak to ani nezjistime a dal se snazime a doufame ve veci ktery uz ani padnout nemuzou :thumsup4:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...