Jump to content
Reborn fórum

Webová databáze Rebornu


k3dT

Recommended Posts

  • Replies 346
  • Created
  • Last Reply

all latest svn have s.sunglasses quest check npc\custom\quests from your svn forlder

 

The quest in the custom folder is the official iRO quest as far as I know. It's only in iRO, though, that's why it's in the custom folder. On kRO there's no way to obtain slotted sunglasses, glasses or flu masks(except from other players who got them before they got removed from the boxes).

 

 

bohuzel ten q je natolik jednoduchy, ze nema smysl ho povolovat. to uz bude lepsi vratit bryle do OPB. jeste probereme se starsovstvem

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Strawberry podle db pada z Wolf, Spore, Boa... podle svn ovsem jen z Boa (Snake) a z Wolf pada misto toho Orange jak mi bylo sdeleno.

 

koukal sem do db ze svn ktera je ted na serveru... strawberry id 578 pada z wolf,spore,boa, yoyo, coco, wild gensing, ferus... stejne jak uvadi reborn db. kde je teda problem?

Link to comment
Share on other sites

Update databaze. Jenom drobna uprava nacitani scriptu a oprava zobrazeni jmen monster u mapy. Po oprave jde najit mostrum RSX a nacitaji se nekteri obchodnici kteri chybeli (treba NUN v prontere ktera prodava obyc rosary). So se tyce jmen monster Ogretooth vs Tirfing tak predpokladam ze v dungu beha Ogretooth. V posledni SVN si hrali se jmenama tak to je asi dusledek.

Link to comment
Share on other sites

koukal sem do db ze svn ktera je ted na serveru... strawberry id 578 pada z wolf,spore,boa, yoyo, coco, wild gensing, ferus... stejne jak uvadi reborn db. kde je teda problem?

To kdybych vedel :) Jen mi proste prislo divny, ze skoro 3 hodiny busim do vlku, hub a hadu na pay_fil02 a ani jedna jahoda. Tak pisu GM, jestli by se mi nemohl podivat pres "mobinfo" na wolf, spore a boa a odpoved se mi dostala, ze jahoda pada jen z boa. Wolf podle mobinfo strawberry nedropuje. Misto toho se ukazal orange.

 

Tak nevim odkud si taha udaje prikaz mobinfo :jump:

Link to comment
Share on other sites

Nebylo by mozne u karet doplnit Inscription.. jako je to napr na roempire db? U nas tu mame napsano - nevim... (pr. Abysmal karta - Liberation) popr. aby se podle toho dalo i hledat? Tedy pokud to neni nijak zvlast slozite :-)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Pokud by se nekdo nudil, tak v db stale jeste nemaj moby z lhz dung hlavy a eclipse ma v db stejnej obrazek jako obycejnej lunatic (v db bilej, na mape svetle modrej).

Link to comment
Share on other sites

Uz se to resilo. Holt gravity klient ma vyjimky ve spritech - nektery se skladaj z vice casti, na nektery se jeste aplikujou specialni efekty. Neni v tom zadnej system vsecko je natvrdo nakodovany v exe (reexe,sakexe atd) a tak neni zpusob jak to automaticky udelat.

Link to comment
Share on other sites

Inscription ke kartam pridam.

 

Co se tyka spritu tak je problem na 2 ruznych mistech. Prvni je ze nedokazu vytahnout sprite tak jak se ukazuje ve hre protoze je vetsinou slozenej z ruznych obrazku a ty nedokazu dat dohromady. Jestli ma nekdo zajem se pokusit to dat dohromady tak si stahnete tohle http://212.71.178.173/sprity.rar a udelejte mi program kterej mi vyplivne animaci v gifu :flirt: V archivu je program xvzf a sprite Abysmal Knight kterej je zrovna skladanej. V tom xvzf si zvolte v menu plugins load spr/act.

 

2 problem je horsi ze nedokazu zjistit kterej sprite patri k jakymu MOBovi .. to je opravdu zakodovany natvrdo v klientovi.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Zdravim...

Par novinek v databazi..

1) zobrazuje se inscription u karet

2) upravy nacitani questu, takze je znovu videt Zherlthsh mask .. zajimavy ze uz nechce ty crystal fragmenty a to i pri rucnim prohlidnuti (rychlem) zdrojoveho scriptu. No coz.. aspon jsem si poexpil pri jejich hunteni :whistling:

3) odstraneni nacitani duplicitni produkce z questu.

4) na konci stranky je cas a datum nagenerovani databaze.

 

 

Jinak naky poznatky o tech spritech jak jsem posilal naposled odkaz?

Link to comment
Share on other sites

Odpoved je jednoducha :-))) kdyz si nekdy projizdim foora.. s postavama na ofikach a tak.. co nosi, casto je tam jen obrazek.. a prijde jim naprosto bezny.. ze vsici znaj pojmenovani.. ale ne co je to za kartu :-) takze sice skoro na nic.. ale vyuzit se to da :-)

 

edit gell: to je taky fakt :-)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...