Jump to content
Reborn fórum

Mazličci :)


Myjka

Recommended Posts

  • Replies 107
  • Created
  • Last Reply
  • 5 months later...
Guest betr
ja by som chcela krajtu :) ale to az ked budem zarabat :) ide to dost do penazi na zaciatku

jo a mam vyhliadnuteho aj psika :D ale to az do vlastneho bytu :)Bedlington terier :) :D

28882[/snapback]

No lol, tak uz vim jak vypada ovecka samecek (neplest s berankem) :D

Ja mam doma

img4388a5wi.th.jpg

img4919a6ff.th.jpg

a zejtra mozna vyfotim trosku jine zviratko :)

Link to comment
Share on other sites

Ja mam doma dve siamsky kocky, 4 suchozemsky zelvy (asi dve recky, dve ctyrprsty, moc se v tom nevyznam) a pejska shar-pei, kterej je pribuznej s caucauem kdyz ho ostrihate (oba jsou z Ciny)

sharpei0hb.th.jpg

29095[/snapback]

nadherne zviera na vystave boli tiez :D ale ten bedlington mi ucaroval najviac :D

 

inak velke pudle su tiez krasne :D

Link to comment
Share on other sites

Ja mam doma dve siamsky kocky, 4 suchozemsky zelvy (asi dve recky, dve ctyrprsty, moc se v tom nevyznam) a pejska shar-pei, kterej je pribuznej s caucauem kdyz ho ostrihate (oba jsou z Ciny)

sharpei0hb.th.jpg

29095[/snapback]

az na to ze shar-pei byl chovanej ciste pro jidlo a je tak preslechtenej ze se poti srsti a ne jazykem :D

Link to comment
Share on other sites

Hmm, takze TO ma byt pes? Myjka, preÄo si rovno nekíşpiÄ naprí­klad sovu, alebo varana :D, ruÄí­m ti za to že by to bolo výnimoÄné :D (sry ale ten "pes" na tej fotke je IMO fakt divny...hej ale jak tak kukam na tu fotku, je docela aerodynamicky XD )

Link to comment
Share on other sites

az na to ze shar-pei byl chovanej ciste pro jidlo a je tak preslechtenej ze se poti srsti a ne jazykem :D

29101[/snapback]

To ti nevymlouvam, ale teda nevim ze by se nas pes potil srsti :D

Jo jinak nemas tak uplne pravdu, v davnych dobach to byl ciste valecnej pes. (asi kvuli jednomu z tech silnejsich stisku) Davali se na nej ruzny bodaky atd.

Link to comment
Share on other sites

to co postovala myjka na co nadavate ze je to zruda.. tak je to obyc pudl okorat ostrihaanej podle "mody" tak co resite ?:console:

29201[/snapback]

to nie je pudel.. Je to Bedlingtonsky terier a je specificky tym prehnutym chrbtom..

 

to peltak: pelto varana neznasam odvtedy ako som si u kamosa myslela ze je to umela hracka dotkla som sa toho a ono sa to pohlo... myslela som ze zinfarktujem /wah

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...