Jump to content
Reborn fórum

Warp do hradu pres vlajku


k3dT

Chcete zakazat moznost portovani do hradu pres vlajky ve meste? Warp do hradu ma spravne fungovat jen pres vlajky na GW mape.  

200 members have voted

  1. 1. Chcete zakazat moznost portovani do hradu pres vlajky ve meste? Warp do hradu ma spravne fungovat jen pres vlajky na GW mape.

    • Ano
      87
    • Ne
      94
    • Nezalezi / Nevim
      19


Recommended Posts

  • Replies 122
  • Created
  • Last Reply
No vcerejsi utok na Geffen i pres znacnou kvalitativni presilu utocniku trval pomerne dost dlouho... nektere zapamatovanihodne chary jsme zabijeli tak co 30-60 sec porad dokola, cely utok. Nevim jak dlouho trval, ale radove to bude v desitkach minut.

19456[/snapback]

no on to je ten problem ze banda telat utocila :-(

Link to comment
Share on other sites

19454[/snapback]

 

Hm myslí­m že ty Äasové íşdaje jsou hodnÄ divné. ZvláÄÂť

,,dohromady se teda da k nepratelske kafre dostat pod 30 vterin´´

to by se mapy musely naÄí­tat extrémnÄ rychle (pokud ví­m tak na GW je alespoř u mnÄ nejví­c lagů) taky pokud je warp na přesné mí­sto k hradu. a se vÄema možnýma zrychlovací­ma boostama a se shodou náhod by se to dalo stihnout tak za minutu což jeÄtÄ nepoÄí­tám s kempem brání­cí­ch u první­ho warpu nebo ostatní­ nebrání­cí­ lidi co za sebe hází­ SG, quagmire, pasti atd.

 

Je to jen názor prostě si myslí­m že port až ke kafre do hradu z namesti je blbost.

Link to comment
Share on other sites

Noo,asi jsem chtel navrhnou, ze vetsina lidi ma ulozeno v prontere a tak by kazda vlajka mela warpovat do hradu-a ne ze v kazdem meste je na vsech vlajkach only vlajky toho jednoho hradu

 

ale vubec jsem o tom nepremysel ani jsem se po tom nijak extra "nepidil"takze se mi v duchu nesmejte jestli je to nejaka blbost :P:dance::dance:

Link to comment
Share on other sites

Hm myslí­m že ty Äasové íşdaje jsou hodnÄ divné. ZvláÄÂť

,,dohromady se teda da k nepratelske kafre dostat pod 30 vterin´´

to by se mapy musely naÄí­tat extrémnÄ rychle (pokud ví­m tak na GW je alespoř u mnÄ nejví­c lagů) taky pokud je warp na přesné mí­sto k hradu. a se vÄema možnýma zrychlovací­ma boostama a se shodou náhod by se to dalo stihnout tak za minutu což jeÄtÄ nepoÄí­tám s kempem brání­cí­ch u první­ho warpu nebo ostatní­ nebrání­cí­ lidi co za sebe hází­ SG, quagmire, pasti atd.

 

Je to jen názor prostě si myslí­m že port až ke kafre do hradu z namesti je blbost.

19523[/snapback]

1. ty casove udaje nejsou divne. navic to mam overene. ty mas overene ze sou ty udaje divne? :dance:

2. pokud hrajes na celeronu 400 se 128 MB RAM, pak se nedivim ze se ti mapa nacita pul GW, navic potrebujes nacist jen 3 mapy, vic ne a chytry guildy davno nemaj respawn v prontere, ale v alde, moroccu nebo albe

3. spatne sis precetl co sem psal. okamzite po dobyti hradu se obranci k prvnimu warpu nestihnou presunout driv nez utocnici ani omylem. leda by po ceste od kafry utocniky vytlacili

Link to comment
Share on other sites

Warp pred hrad je velky problem... Na GW nema cenu nekoho zabijet, okamzite se vraci zpatky. Plati to jak pro utocniky tak obrance... Vydrzi ten kdo ma vetsi motivaci chlastat. Na vstupnim warpu vznika neprehledna mela kdy kazdy frag je male pyrrhovo vitezstvi a je jen otazka casu kdy vas cerstve posily umlati cepicema. Cim vic lidi zabijete, tim vic cerstvych posil prijde do zad. To ze se zmenily vlaky na kafru hned pote co jsme se vzdali hradu kvuli prilisne potrebe ho branit snad komentovat ani nebudu...

Link to comment
Share on other sites

2Yennifer, situace se trochu zmenila, tak se bav nekde jinde /hmm

Jsem taky pro to alespon vyzkouset zruseni warpu pres vlajky z mesta, jelikoz obranci kdyz maj warpera tak tam budou jen o malo vterin dyl a kdyz nemaj jejich smula. Takhle je to opravdu jen o tom ze udelam kill a za cca 15 vterin muzu toho samyho cloveka zabijet znova. (napr kdyz mi minuly gw rekli zabij antoanetu, stalo se a do max 15 vterin uz tam byla zas a to jsem sotva stacil dopotovat na novou asuru)

Prijde mi to jako mlatit hlavou do zdi a jak se rika, hlavou zed neprorazis.

Link to comment
Share on other sites

To hlasovani probehlo v dobe, kdy jeste nebyly ty vlajky povoleny. Ted spousta lidi co hlasovala NE urcite vi, ze by chteli spis ANO. Ja vim ze by se to dalo zmirnit kdyby ali kempila kafru, ale kdyz tam ti sami lide chodej porad a porad, tak je to takovy na nic. Kdyz uz jsme je z toho hradu vymlatili, tak za 15 sekund bych je tam fakt nerad videl znova :thumsup4:

Link to comment
Share on other sites

Jenze to berte i z druhy strany. Obranci nekoho zabijou trochu to vycisti a nez se nadechnou a vytvori novy kemp, maji za pul minuty ani ne zpatky v hrade dalsi utok. Vcera to bylo jasne videt, prisun hracu byl temer nepretrzity..., kdyz zrusit port do hradu z mesta vlajkou, tak i memo pred hrady. Ale to by se stal zas velmi lukrativni hrad v geffenu, pacto stale kazdy nema warpera a utocnici ne vzdy cekaji na warp a vsechny hrady se daji relativne dojit.. jen geff.. to bych radsi cekala nez cipne zbytek utoku a pojede se znova.

Link to comment
Share on other sites

Jasne nedopadlo pokud spravne vidim :thumsup4:

19994[/snapback]

 

No jasne je ve vyznamu, kdy jedna z moznosti ziskala nejvic hlasu. Cili demokraticky proste vyhrala a vysledek je jasny :flirt:

 

ad. R-e-n: mas pravdu, zrusit vsechny mema a port a hrad v geffu zavrit, jinak ta rezba byla hezka :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...