Jump to content
Reborn fórum

Monk Buildy


ZeroX

Recommended Posts

takze tohle je muj total combo monk. staty sou uvedeny i s blessem 10 a agi up 10

 

takze sem to trochu upravil, dle, aktualne to vypada asi takto

 

str 92+8+10 (s idealni vybavou 120)

agi 90+6+12 (s idealni vybavou 110)

int 18+2+10

vit 24+6

dex 36+4+10

luk 4+3

 

staty:

 

aco:

d+d 20

bless 10

agi up 10

heal 1

pneuma 8

 

monk:

fist 10

flee 10

sss 5

ass 1

comba 15

ocult 5

heal 4

 

aspd 174-179 dle zbrane s awakem

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 303
  • Created
  • Last Reply
zajimalo by me co rikate na muj build : vit : 24

                                                          int : 28

                                                          dex : 61

                                                          luk : 1

                                                          a pak maxovat strg a zbytek do agi este nevim                          presne hodnoty  

 

a skili : klasicky acolitacky a : iron fists 5

                                            sss : 5

                                            ass : 1

                                            triple : 5

                                            dodge : 5

                                            ocult : 3

                                            tss : 5

                                            fury : 3

                                            asura : 5

                                            quadrapla : 5

                                            trust : 5

ale zbyde me par skilu (2) a ty nevim do ceho investovat , co rikate na muj build ? (btw mozna sem se sek s poctu skilu kdyztak ma opravte :huh:

6133[/snapback]

 

Pocitam s tim ze ty stat pointy mas bez bonusu. Int dej na 30 s bonusem u monka budes mit 32. Projel sem to kalculatorem a vyslo mi ze str na 99 budes mit 92 ( u tveho buildiku bych to nemaxoval) a agi 65 ( a nejaky bodik-2 ti zbyde to bych hodil do luk), coz si myslim že je slusne. Popripade bych vzal par bodiku z agi a vlozil do int.

 

Edit: Ty na skill pointy bych dodal do ocultu.

Link to comment
Share on other sites

mam napad na jedneho monka na pvp(gw) ale neviem ci sa takto hraje alebo ci bude dobry. proste agi/str co najviac, trochu dex a int. no a keby siel proti niekomu pvp tak by si nahodil len mental strength a predtym mozno agi a bless. prakticky by takto nemal ziadne utocne skilly (len trifectu) ale velmi vela by zniesol + mal by este aj pneumu, takze s huntermi by nebol problem. vit by preto nemal ziadnu lebo ms nastavi def a mdef na 90 a ist to len kvoly max hp sa mi nechce. co na to hovorite ?

Link to comment
Share on other sites

Abysme se vratili k topicu, co rikate na tento GW build:

 

lvl. 98

 

Str 82+8+10

AGI 9

VIT 34+6

INT 24+2+10

DEX 98+4+10+8 (2xnimble glove)=120

LUK 1+3

 

 

Byl by to spirit monk a mel: TSS5, OI5, GF5, Fury3, IF5, SSS5, Flee5, Spir.cadence 5, Root 2-5.

 

Z aco by mel pneumu, bless 10, heal 9, inc agi 1, dec agi 1, DB10, DP10.

 

S tema skillama pro monka fakt nevim - TSS, OI, GF je jasne, ale zbytek ne.

 

Mate nekdo zkusenosti se spiritem na GW? Kdyz nic nevymyslim, tak udelam snapa s GF5 - bude se sice blbe expit, ale nic tim nezkazim :) Staty klidne stejny.

Link to comment
Share on other sites

ne, poradil mi, ze je lepsi mit s bonusama str 120 a dex 100, int s bonusem 30 - oboji s blessem

6791[/snapback]

Pak by se to dalo realizovat na lvl 99:

Str 98+8+10=116 + ring s mantisem=120

Agi 9+6

Vit 34+6

Int 18+12

Dex 86+4+10

Luk 1+3

A neni pak lepsi quad bloody mace, nez triple blody chain? nebo snad elementarni stunner? Hmm... je fakt, ze nejdrive jde dotahnout tu dex a pak clovek uvidi, jestli je asura dost rychla - o nicem jinem to asi neni, ze? No, ale cim driv dam silu, tim lip se to bude expit - no rychlost tss hodne zavisi na dex. No uvidime, casu na rozhodovani mam dost ;-)

Link to comment
Share on other sites

mno aj ja si nexam ohodnoti moj buildik :)

str-99 +bla bla (mno neviem ci 99 ale nad 90 urcite)

agi-5+bla bla

vit-1+bla bla :))

int-34+2

dex-99+bla bla

luc-5+bla bla

 

mno nefiem ci mi tie staty presne takto vyjdu ale str a dex musia byt nad 90 a int bude 34+2 tj presne bonus

 

acloyt skill

 

10diveny protec

10 divine .......

10bless

1ruwach

1pneuma

2teleport

4warp

6heal- nie som isty ze ci radsej nedam 4-5 a dam to do agi

5agi

 

monk skilli :)

Iron fist-5

summon s. s.-5

absorb s. s.-1

fury-3

ocult impact-5

TSS-5

Asura-5

flee-5

r. t.b.-5

r. q. b.-5

r. t.-5 combicka na expenicko ostatne na GW;)

 

mno prosim jedna velmi trapna otazka :) TSS dmg zalezi od coho??

Link to comment
Share on other sites

Zkus to, sice nemas zadnou vit (na gw bych s min jak 40 nesel), ale stejne by me zajimalo, jestli komba nekoho sejmou.

7214[/snapback]

 

No na CZRo sem parkrat na GW byl a dlouho nevydrzel :D, s kombama sic nikoho nesejmu (spis polechtam), ale root by se dal obcas pouzit

 

Tahle postava je spis pro zabavu

Link to comment
Share on other sites

No já bych chtÄl jet agi combo monka, ale tak nějak nemám ponÄtí­ co dávat za skilly at u acolyta tak u monka:-)base 29

 

STATY:

str_________________27

agi________________19

vit_________________11+1

dex_________________18+1

luk__________________1

int__________________12+1

 

SKILLY:

Divine protection 10

Bless 4 (plánuju dotáhnout na 10)

Heal 6

 

Co mám dávat dál? Dal bych asi Demon Bane ale to neví­m na kolik, pak Ruwach, Teleport, a Warp ale moc nevim

U monka pak nemam ani potuchy

Dí­ky za odpoved Thanes

Link to comment
Share on other sites

vit dej na 14 umonka je bonus +6

int 30 nebo 36 (bonus je +2)

dex 46 (bonus je +4)

 

str 92

agi zbytek

 

zalezi taky jaky planujes equip.

 

Skilly

Dp a DB na 10

 

jestli chces pneumu (hodi se) tak ji dej, cure ti je nanic :), jinak HEal muzes nechat na 6 (to znamena ze agi up budes mit na 5) nebo muzes heal zvysit ale budes mit mensi agi up.

 

Monkove skilly: Iron fist na 5, flee 5, SSS na 5 Triflecta, guadruple a raging thrust taky na 5, ocult na 5, muzes dat i neco do mental sthrenght. Absorpt spirit sfere davat nemusis. Co zbyde rozdel mezi dalsi staty treba heal, agi up ,iron fist to uz bude zalezet na tobe :)

Link to comment
Share on other sites

jinak co se tyce combo monka....nebo lepe receno combo monka s asu...podle mne ma velkou sanci s dostatecnou agi a str celkem pekne pracovat na GW

7618[/snapback]

Mas to vyzkousene? Zatim mam takove zkusenosti, ze combama nikoho nedas (zkousel jsem to pred [ /omg ]em se snapem na knechtovi, ale skoro nic jsem mu neudelal). Podle me v GW z combomonka zabere akurat asura z comba nebo rootu, ale protoze bude mit nizkou dex, tak ho rozebere prvni sin, ktereho potka (o BS, knechtech, crusech a podobne vitalni "pakazi" nemluve) :D .

 

Podle me je z monka na GW pouzitelne akurat: asura, TSS, OI a v ramci srandy a pohoneni nepritele a usetreni par umrti je dobry snap, ale mozna se pletu. Jeste asi je dobry root lvl5 nasledovany asurou a dec agi. No nejsem profik, ale takhle to vidim ja. Mate lepsi argumenty?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
no z kalkulatoru to mam nezapocital sem do toho bonusy a vybavu kterou planuji sehnat ale to je fuk takže dam na radu a teda vykaÄlu se na kombo investuji este 2body do OI pak 1bod do Cadence at to mam taky na 5

ale furt mam navic este 4joby takze ty dam asi do te trifecty

no a z kalkulatoru my vyslo ze na 99 lvl budu mit 6kHP coz me plne vystacuje stejne to chci hrat zpusobem Asura smrt Asura smrt :devil2: no zkouknu do kalkulatoru a jeste par veci omrknu jinak dik za radu

8551[/snapback]

VIT na GW se nedává ani kvůli HP, ale kvůli stunu, připrav se na to, že tu Asuru často ani nedáÄ...
Link to comment
Share on other sites

Na asuraka moc malo INT. Obecne plati, ze pokud chces vetsi dmg z asury, tak je lepsi mit vic INT nez STR.

8561[/snapback]

:):devil2:

Ak použijem +9 Tri bloody chain, Fledged shoes na Äloveka s Cranialom, Immune a Poopoo, tak pri

120 Str, 42 Int (s blessom) mám max. 727 SP, pri 720 dám 23692 dmg :)

50 Str, 109 Int, max. 1071 SP, pri 1070 SP 17080 dmg :)

 

Inak Äo sa statov týka, tak na PvP/WoE máÄ podža mna troÄku málo Vit, na MVP zasa veža Dex (hodilo by sa viac Int na íşkor Dex IMO). Nezabudni, že Str by mala byÂť delitežná 10, no na MVP mí´žeÄ nosiÂť Rings of mustle. :D

Link to comment
Share on other sites

Äauky jedu Monka převažnÄ Asuru(myslim moc se v tom nevyznam)

no zajimalo by mÄ co byste řekli na toto

STR 92

DEX 99

INT 25

VIT 7 A ZBYTEK 5

 

a skilly asi takhle

Iron Fist 5

SSS 5

TSS5

Ocult Impact 3

Absorption1

Fury 3

Asura 5

Flee 5

Root 5

Cadence 4

Trifecta 5

quadruple3

 

no??? co vy na to?

 

Beru kritiku,poznamky,navrhy,připominky cokoliv :devil2:  :)

8528[/snapback]

5 agi 5luk na zacatku je naprd.. bud 9agi 1luk nebo 3ag 7luk

 

bonus na str je 8 takze mas 110str a asi pocitas glovy to je 121dex ja mam treba 98+22 s glovama a tj presne 0,4s a je to delitelny 5 za jednu dex sem dal 2 vit :)

int si dej 24 prip 22 pokud pocitas na regen (36int) s CoM

 

ale stejne budes mit malou VIT... pokud uvazujes o GW sniz str nebo dex.. a narvi to do VIT fajn sou buildy 120str 50vit 30int 100dex nebo druha moznost 90str 50vit 42int 120dex(muj :D snaper ...dmg asury vyvazena str int protoze nepouzivam jiny skill...) a na ty komba se vykasli ...

Link to comment
Share on other sites

Ahoj, chtÄl bych se s vámi poradit ohlednÄ mého acolity (jak překvapivé :D ). Prozatí­m jedu podle tohodle buildu, který zde už byl jednou uveřejnÄ (strana 2) (vzal jsem a zkopiroval, ohlednÄ +10 hodnot u zbraní­ se mluvilo už tam...):

_______________________________________________________________________

MVP MONK

 

SKILL BUILD

 

1.

DIVINE PROTECTION ~~~~~~ 10

DEMON BANE ~~~~~~~~~~~ 10

HEAL ~~~~~~~~~~~~~~~~ 8

INCREASE AGI ~~~~~~~~~~ 3

BLESSING ~~~~~~~~~~~~~ 10

RUWACH ~~~~~~~~~~~~~ 1

TELEPORT ~~~~~~~~~~~~~ 2

WARP PORTAL ~~~~~~~~~~ 4

PNEUMA ~~~~~~~~~~~~~~ 1

 

2.

IRON FISTS ~~~~~~~~~~~~ 5

SUMMON SPIRIT SPHERE ~~~~ 5

S. SPHERE ABSORB ~~~~~~~~ 1

FLEE ~~~~~~~~~~~~~~~~~ 5

ROOT ~~~~~~~~~~~~~~~~ 5

THROW SPIRIT SPHERE ~~~~~ 5

OCCULT IMPACTION ~~~~~~~ 5

FURY ~~~~~~~~~~~~~~~~ 5

GUILLOTINE FIST ~~~~~~~~~ 5 ( gg )

SPIRITUAL CADENCE ~~~~~~ 5

poznamka : Na 50 jobu by ted mely zbyt 3 skilly.

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

EQUIP BUILD

 

UPPER HEAD GEAR ~~~~~~ Mistress crown

MIDDLE HEAD GEAR ~~~~~ Sunglasses[1] ~~~~~~~ willow

LOWER HEAD GEAR ~~~~~ Romantic flower

LEFT HAND ~~~~~~~~~~ +10Chain[3] ~~~~~~~~~ 3* Hydra Card

RIGHT HAND ~~~~~~~~~ +10 Buckler[1] ~~~~~~~ Penomena Card (osobne bych tam dal Tharu

ARMOR ~~~~~~~~~~~~ +10 Saint Robe[1] ~~~~~ Roda Frog Card

GARMENT ~~~~~~~~~~ +10 Muffler[1] ~~~~~~~~ Whisper Card

FOOT GEAR ~~~~~~~~~ +10 Shoes[1] ~~~~~~~~ Sohee Card

ACCESSORY LEFT HAND ~~~ Ring[1] ~~~~~~~~~~~ Mantis Card

ACCESSORY RIGHT HAND ~~ Ring[1] ~~~~~~~~~~~ Mantis Card

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

STAT BUILD

 

LEVEL ~~~~~~~~~~~~~~~ 99

 

STR ~~~~~~~~~~~~~~~~~ 92

AGI ~~~~~~~~~~~~~~~~~ 9 (dal bych 1 kdyby to slo)

VIT ~~~~~~~~~~~~~~~~~ 1

INT ~~~~~~~~~~~~~~~~~ 66

DEX ~~~~~~~~~~~~~~~~~ 76

LUK ~~~~~~~~~~~~~~~~~ 1

 

poznamka : Je to vyjma bonusy, ciste staty ktery rozdelujes rucne

 

______________________________________________________________

ChtÄl bych se zeptat vzhledem k souÄasný situaci, ukázalo se za ty 3 mÄsí­ce že by bylo dobré udÄlat nějaké zmÄny? (např zvednout vit?)...

 

co mám do teÄ:

 

acolyte 50/45

 

Str 39

Agi 9

Vit 1

Int 45

Dex 35

Luk 1

 

DP 10

DB 6

Ruwach 1

Pneuma 1

Teleport 2

Warp 4

Heal 9

Incrase agi 1

Bless 10

 

Dí­ky moc, CM.

Link to comment
Share on other sites

8813[/snapback]

Skills: asi celkom fajn.

Stats: Nezabudni, že Str musí­ byÂť delitežná 10... ty máÄ 92+8 (job bonus)+8 (2x RoM) = 108. :P Daj si napr. 94. A eÄte mi prí­de lepčie daÂť body do Vit na íşkor Int, nech sa Ti zvýči Äanca na prežitie, ak na Teba MVP zaíştoÄí­.

Equip: Do Muffleru nie Whispera, to by bolo vežmi hlíşpe... Elementárne redukcie (Jakk, Raydric, Marse, Isis etc.) FTW. :P Rovnako by som zvážil aj elementárne brnenie (Pasana, Swordfish, Bathory...), podža toho, na akíş MVP ideÄ. Äo sa týka Ätí­tu a zbrane, máÄ tam tiež divníş kombináciu, Penomena je proti formless, Hydra proti demihuman - ak využijeÄ jednu, nevyužijeÄ druhíş a naopak. Do Ätí­tu redukÄníş kartu proti prí­sluÄnej rase, do zbrane je najlepčia asi kombinácia 1x rasová 1x elementárna 1x vežkostná karta (ak odrátam Tri liberation chain), ale kví´li Äetreniu by som zaÄí­nal s niečím jednoduchÄí­m... menej efektí­vnym.

Ono Tvoja celková výbava by sa mala prispí´sobovaÂť tomu, na akíş MVP ideÄ: Ätí­t podža jej rasy, zbrař podža rasy/elementu/vežkosti, armor/pláÄÂť podža elementárnych íştokov, ktoré použí­va, eventuálne aj karty na odolnosÂť proti status efektom (Marduk, OH ;) ).

Dobrá prí­ruÄka pre monkov je na Ragnainfe.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Dí­ky vÄem za odpovÄdi! Ale jeÄtÄ bych otravoval! Potřeboval bych ohlednÄ toho Monka hodnÄ poradit. Nemám s tí­m absolutnÄ žádné zkuÄenosti. Lí­bil by se mi ten Combo/Crit, ale fakt neví­m co si dát jako Aco za skilly, takže bych vás poprosil o radu: PROSííM!!! ^_^

Pokud byste mi ale radči toho Crit Monka rozmluvili, tak co bych mohl vytÄžit s Aco na 35 lvl s luck 10?

Předem dí­ky za odpovÄdi! :D

9654[/snapback]

Aco na 35 lvlu mas za par hodin hotovyho znova :) Radim zalozit novyho aco a rozmysled si pred tim, co pojedes ;) (treba poradne procist toto forum a/nebo forum na czro o moncich :wub:

Link to comment
Share on other sites

Aco skilly mas jednoduche: jsou napsane trosku vic nahore. JEn zalezi zda pojedes napr heal 10 a agiup1 ci heal 8 a agi up 3.

U monka

 

Iron fist-5

SSS-5

ASS-1

Fury-5

Flee-5

triflecta-7

Quadruple-5

Raging thrust-5

zbyva ti 11 skilu bud muzes jeste hodit ocult impact 3-4, Iron fist bych zvedl na 10 zbytek bych dal do agi up ci heal.

 

Samozrejme muzes jet skily trochu jinak, zalezi co od sveho monka ocekavas :D

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...