Jump to content
Reborn fórum

Monk Buildy


ZeroX

Recommended Posts

A nÄkdo tvrdí­, že nepotřebujeÄ vůbec žádný komba, dáÄ na max iron fists, flee, trifektu, agi, bless a heal a jedeÄ celou dobu s noctrl, jedinej aktivní­ skill heal :teehee: Dmg / Äas stejná jako s celým kombostromem, downtime nesrvonatelnÄ kratÄí­ (nulovej).

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 303
  • Created
  • Last Reply
A nÄkdo tvrdí­, že nepotřebujeÄ vůbec žádný komba, dáÄ na max iron fists, flee, trifektu, agi, bless a heal a jedeÄ celou dobu s noctrl, jedinej aktivní­ skill heal :teehee: Dmg / Äas stejná jako s celým kombostromem, downtime nesrvonatelnÄ kratÄí­ (nulovej).

To je sice možný,ale v první­ řadÄ jde hlavnÄ o zábavu,tento styl hraní­ by mne určitě nebavil ,musí­ to být nuda.

Link to comment
Share on other sites

Mental Strength - vyuzijes, nejen v PvP , ale i na tahani bossiku ... mozna i PvM kdyz nebudes chtit dostavat velke rany protoze to redukuje vyjma critikalu hodne melee utoku ... kazdopadne ... ano, vyuzijes ji

Asura - o te uz bylo napsano tolik ze neni potreba neco rikat... davat ji jen na 1 mi prijde jako zbytecne bud rovnou na 5 nebo se vykaslat i na tss a fury

Dat asurou 50k dmg nebo 50.6k Dmg neni rozdil, 4 skill body ano :teehee: U komba je lvl 5 asura hloupost.

Link to comment
Share on other sites

A nÄkdo tvrdí­, že nepotřebujeÄ vůbec žádný komba, dáÄ na max iron fists, flee, trifektu, agi, bless a heal a jedeÄ celou dobu s noctrl, jedinej aktivní­ skill heal :teehee: Dmg / Äas stejná jako s celým kombostromem, downtime nesrvonatelnÄ kratÄí­ (nulovej).

Prej se tenhle build skvele expi...ale ty skill pointy zbydou tak by stejne bylo lepsi mit dalsi komba (kdyz uz tak pro zabavu :devil2:

Link to comment
Share on other sites

Tak nakonec pojedu tohle:

Sí­la 86

INT 34

AGI 81

DEX 46

VIT 24

LUK 4

Bez bostu a equipu.

 

Demon bane 10

Divine protection 10

Blessing 10

Heal 3

Inc. agi 10

Ruwach 1

Teleport 2

Warp 4

Pneuma 1

Dec.ag. 1

 

Iron Fists 5

Summon Spirit Sphere 5

Spirit Sphere Absorption 1

Fury 3

Occult Impaction 5

Throw Spirit Sphere 3

Guillotine Fist 1

Flee 6

Raging Trifecta Blow (vetsi sance na combo asuru) 5

Raging Quadruple Blow 5

Raging Thrust 5

 

Zbydou dva body na rozdÄlení­,buÄ dám do healu nebo do MS.

Link to comment
Share on other sites

Asi rozjedu combo monka bude ciste na hunty

staty: (zhruba, upravim to az budu mit na nej eq) 90 agi i str, dex 40, vit 1-25, int 36, luk co nejmin :shifty:

skilly: a+b 10, heal 4, pneuma, iron fist 5, summon spirit 5, ocult impact 5(pri hunteni urcite narazim na high def monstra), sphere absorb, flee 10(proste to flee chci mit davat to do te asury nema smysl jak uz sem tu psal), trifekta 10(kdyz dojde Sp bude dobry na pure mlaceni jak psal taibur) + zbyly komba na max

edit: kdyby nekdo mel na prodej ukovane elementalni fisty tak pisnete...

Link to comment
Share on other sites

Tak nakonec pojedu tohle:

..

Bez bostu a equipu.

..

Zbydou dva body na rozdÄlení­,buÄ dám do healu nebo do MS.

 

Bez equipu tÄžko soudit, ale vypadá to naprosto v pohodÄ. Myslí­m, že ví­c využijeÄ healu, než MS (ale já si s MS taky docela užil - v PvP na hraní­ a teÄ jsem ho párkrát nahodil i ve Výcvikovém centru)

 

Asi rozjedu combo monka bude ciste na hunty

.. (pri hunteni urcite narazim na high def monstra) ..

Kombo s Occultem je imo na hunty dobrá postava, jenom nesmí­ mí­t člověk tendenci zabí­jet hromadnÄ, to prostě nejde. Build taky není­ problém. VlastnÄ, myslí­m, že kombo mnich je skvÄlá postava na solo hru, ale musí­ se s ní­m jako se sólařem poÄí­tat.. A potom jako každá solo postava prakticky nemůže mí­t v buildu chybu, pokud člověk už nějaké zkuÄenosti s RO má a ví­, jak skilly fungují­. Pak jde už čistÄ jen o osobní­ preference, které jsou hráÄ od hráÄe různé.

 

jeÄtÄ jedna poznámka.. Asuru z komba jen tak nÄkdo nedokáže lexnout, protože je na to potřeba priest s alespoř průmÄrnými schopnostmi. (ano, průmÄrnÄ schopný priest pak dokáže trefit lexu do libovolné Äásti komba, krom trifecty, pochopitelnÄ, tam je íşspÄch čistÄ náhodný.)

Link to comment
Share on other sites

Bez equipu tÄžko soudit, ale vypadá to naprosto v pohodÄ. Myslí­m, že ví­c využijeÄ healu, než MS (ale já si s MS taky docela užil - v PvP na hraní­ a teÄ jsem ho párkrát nahodil i ve Výcvikovém centru)

 

 

Kombo s Occultem je imo na hunty dobrá postava, jenom nesmí­ mí­t člověk tendenci zabí­jet hromadnÄ, to prostě nejde. Build taky není­ problém. VlastnÄ, myslí­m, že kombo mnich je skvÄlá postava na solo hru, ale musí­ se s ní­m jako se sólařem poÄí­tat.. A potom jako každá solo postava prakticky nemůže mí­t v buildu chybu, pokud člověk už nějaké zkuÄenosti s RO má a ví­, jak skilly fungují­. Pak jde už čistÄ jen o osobní­ preference, které jsou hráÄ od hráÄe různé.

 

jeÄtÄ jedna poznámka.. Asuru z komba jen tak nÄkdo nedokáže lexnout, protože je na to potřeba priest s alespoř průmÄrnými schopnostmi. (ano, průmÄrnÄ schopný priest pak dokáže trefit lexu do libovolné Äásti komba, krom trifecty, pochopitelnÄ, tam je íşspÄch čistÄ náhodný.)

Ehm,co znamená lexnout?:)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Zdraví­m,potřebuju poradit,jedu build podle předchozí­ho pří­spÄvku a mám poslední­ dva body na rozdÄlení­,buÄ dojet heal na 5 ,nebo root 2 ,nebo ms 2,co se vyplatí­ ví­c i v budoucnu za championa?Dí­k.Jedu jenom PVM.

V PvM prostředí­ ví­c využijeÄ, dle mého názoru, a způsobu, jakým jsem svou postavu hrál, jednoznaÄnÄ zvýÄení­ Healu.

Vhodná volba se ale může ličit podle tebe, tvé povahy a tvého stylu.

Link to comment
Share on other sites

JeÄtÄ něco.. Zí­skal jsem pocit, že máÄ nejasnosti ohlednÄ přestupů na transcendent postavy.. Když dosáhneÄ jako monk levelu 99/50, dostaneÄ možnost přestoupit na High Novice level 1/1 — nezůstanou ti ani skilly, ani staty, které jsi mÄl před přestupem, zaÄí­náÄ od nuly. (teda, od jedničky, abych byl přesný :) )

Link to comment
Share on other sites

JeÄtÄ něco.. Zí­skal jsem pocit, že máÄ nejasnosti ohlednÄ přestupů na transcendent postavy.. Když dosáhneÄ jako monk levelu 99/50, dostaneÄ možnost přestoupit na High Novice level 1/1 — nezůstanou ti ani skilly, ani staty, které jsi mÄl před přestupem, zaÄí­náÄ od nuly. (teda, od jedničky, abych byl přesný :D )

Aha to jsem nevěděl ,dí­k potom je jasná volba heal.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Jak by ste udelali pure PvM kombare: Str>agi nebo naopak?

Vetsina lidi tvrdi vyssi str ale ted jsem od par lidi slysel (i ja si to spis myslim) ze je hezci vyssi agi hlave kvuli aspd.

Link to comment
Share on other sites

U trifecta stroje se hodí­ hromada agi, možná i ví­c než str. Ale u kombaře bych to jasnÄ vidÄl na str, ta agi tam není­ až tak brutálnÄ důležitá a to vÄetnÄ kombaření­ s mace mí­sto fistu. Naví­c pro OI, TSS je agi naprosto nepodstatná- kdyby jsi dÄlal hybrida nebo spiriÂťáka :beg:

Link to comment
Share on other sites

No OI sice mam ale to jsem udelal velkou chybu. Trifekta stroj a kombar to sem mi zda jako jedno a to stejny takze mi furt neni nejak jasny jestli vetsi str nebo naopak ...

Link to comment
Share on other sites

Tady vůbec není­ jednoduchá odpovÄÄ. Tohle není­ ani tak otázka efektivity postavy, jako přizpůsobení­ postavy osobnosti hráÄe. Pokud tÄ baví­ hra ve stylu Dual Dagger Assassin (ctrl+click a jenom koukat), tak se nemusí­Ä bát vÄtÄí­ AGI. Druhá cesta je, jak už bylo řeÄeno, ví­c po hybridní­ cestÄ než čisté kombo. Pokud jde o expení­ přes OI, tak i se 100str jdou obÄ tradiÄní­ OI-expitelný potvory, želvy a sleepeři, na dvÄ rány, a vÄří­m, že co do poÄtu ran nebude rozdí­l ani s 90str (nutno potvrdit, nechce se mi to poÄí­tat..).

 

DPS (damage per second - zranÄní­ za vteřinu) jde velmi snadno zjiistit, při jakém pomÄru str a aspd bude nejvyÄÄí­, ale myslí­m, že nejdůležitÄjÄí­ na celé vÄci je to, co se bude lí­bit tobÄ. Jestli pohled na vyÄÄí­ aspd, nebo pohled na vyÄÄí­ čísla.

 

Edit: OstatnÄ, můj názor na celou vÄc je jasný, viz moji signaturu.. Tuhle vÄtu mÄl v podpisu člověk, který si ří­kal Dechant, jeÄtÄ na starém RagnaInfo fóru, a bezvýhradnÄ s ní­m souhlasí­m. (Snad nemusí­m překládat, kdyžtak se zeptejte starÄí­ho bratra :) )

Link to comment
Share on other sites

Tady vůbec není­ jednoduchá odpovÄÄ. Tohle není­ ani tak otázka efektivity postavy, jako přizpůsobení­ postavy osobnosti hráÄe. Pokud tÄ baví­ hra ve stylu Dual Dagger Assassin (ctrl+click a jenom koukat), tak se nemusí­Ä bát vÄtÄí­ AGI. Druhá cesta je, jak už bylo řeÄeno, ví­c po hybridní­ cestÄ než čisté kombo. Pokud jde o expení­ přes OI, tak i se 100str jdou obÄ tradiÄní­ OI-expitelný potvory, želvy a sleepeři, na dvÄ rány, a vÄří­m, že co do poÄtu ran nebude rozdí­l ani s 90str (nutno potvrdit, nechce se mi to poÄí­tat..).

 

DPS (damage per second - zranÄní­ za vteřinu) jde velmi snadno zjiistit, při jakém pomÄru str a aspd bude nejvyÄÄí­, ale myslí­m, že nejdůležitÄjÄí­ na celé vÄci je to, co se bude lí­bit tobÄ. Jestli pohled na vyÄÄí­ aspd, nebo pohled na vyÄÄí­ čísla.

 

Edit: OstatnÄ, můj názor na celou vÄc je jasný, viz moji signaturu.. Tuhle vÄtu mÄl v podpisu člověk, který si ří­kal Dechant, jeÄtÄ na starém RagnaInfo fóru, a bezvýhradnÄ s ní­m souhlasí­m. (Snad nemusí­m překládat, kdyžtak se zeptejte starÄí­ho bratra :) )

Hoj,by mne zají­malo s jakou zbraní­ dáváÄ želvu na dvÄ OI.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
No neví­m, zcela jistÄ nemám nic převratného. Ale tak co, poskytnou to můžu, zvláÄÂť když vÄří­Ä, že ti to skuteÄnÄ pomůže.

Staty:

STR: 110 (85+25)

AGI: 90 (78+12)

VIT: 30 (24+6)

INT: 48 (36+12)

DEX: 60 (46+14)

LUK: 5 (2+3)

 

Výbava ovlivřují­cí­ staty:

Marionette Doll + Cramp card, Ring+Tarou

 

Skilly: Monk skill tree simulator

Hoj,můžu se zeptat co použí­váÄ ve druhým accessory?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...