Jump to content
Reborn fórum

Monk Buildy


ZeroX

Recommended Posts

  • Replies 303
  • Created
  • Last Reply
Guest jirkan
Nejede se obvykle u kombare vic str a min int?

Muze to byt takhle docela zajimave, spis je mi divna jina vec: a10 + b10 + heal8 = job 49, bud bych sel do healu9 (s tou intou uz muze byt hezky), nebo naopak obetoval jeden heal do ruwach+teleport1 (tahat miliony wingu s touhle intou je zbytecne, a tahat/prohazovat portklip bych byl linej)

 

2Pharaone: Taky mam ASS u monka, ale uprimne receno, dalo by se to nazvat (jestli se neco nezmenilo) "divaky vyslovene zklamala". Kdyz srovna neni po okoli neco jako Geo co se nehejbe, tak dost casto vic SP nez to nacuca vyplacam na heal s malou intou, a proti SP regenu to vyslovene zdrzuje.

Link to comment
Share on other sites

Jirkan: Já u svého monka ASS nemám a nechybí­ mi, int mám 42 a blessem a sem spokojenej:)

 

Ale třeba se bude snažit to z tÄch potvor cucat, tak zjistí­ jestli to pude nebo ne, ale já když sem to s jiným monkem zkouÄel, tak s tou íşspÄÄností­ vysátí­ sem kolikrát jen castil a castil a sp sem vyplácal ví­c než mi geo dal (a že z gea jich není­ zrovna málo). Pro mÄ je ASS zbyteÄnost, radči si dám spiritual cadence, ta se mi vyplatila hodnÄ :air_kiss:

Link to comment
Share on other sites

Ja planuju komba takhle : str 80, agi 90, dex 45, int 42 bez blessu a agi

skilly : agi 10, bless 10, heal 8, iron fist 5, flee 9, summon sphere 5, vsechny komba 5 a occult 5, absorb sphere 1 nerikam ze je to ukazkovy build je to spis for fun. Mozna prohodim flee a iron fist jeste nevim

 

Flee ví­c než 5 zbyteÄnost- to samé iron fist. Monk má tolik využitelných skillů a skillpointy využijeÄ daleko lépe jinde, třeba dojeÄ aco skilly až na pneumu, full heal, s tou int to bude *muck, muck*. Staty nějak zaokrouhli na equip a prohodil bych agi a str- flee to tolik neovlivní­ s equipem a když nebudeÄ mí­t dostatek flee- tak co heal s tou int? Naví­c silnÄjÄí­ íşder komba oproti jeho spamu je Äetření­ SP. Popří­padÄ můžeÄ udÄlat hybrida s ví­c dex na rychlejÄí­ occult :air_kiss:

Link to comment
Share on other sites

SilnÄjÄí­ íşder komba oproti jeho spamu je Äetření­ SP - to je urcite pravda ale nevim pneuma mi je na expeni na nic, a expit budu hlavne asi pres hunty

 

 

Nemohu souhlasit - pneuma je jeden nejlepsich (ne li vubec nejlepsi) skil co aco class ma.

I kdyz je pravda ze lamky co nepouzivaj battle mod ho nemivaj ani nabindovanej... :air_kiss:

 

Povaz ze s pneumou nepotrebujes heal.

- Skeleton archeri.

- Gargoylove

- Ryderik archeri

- Ork Archeri

- Phenomeny

- a hlavne Raged Zombie !!!

Link to comment
Share on other sites

Guest jirkan
Nemohu souhlasit - pneuma je jeden nejlepsich (ne li vubec nejlepsi) skil co aco class ma.

I kdyz je pravda ze lamky co nepouzivaj battle mod ho nemivaj ani nabindovanej... :air_kiss:

 

Povaz ze s pneumou nepotrebujes heal.

- Skeleton archeri.

- Gargoylove

Pro lvl 60+ nezajimave

 

- Ryderik archeri

To snad jedine

 

- Ork Archeri

na malem levelu na HO s monkem nepujdes, na velkem ti na ne staci flee

 

- Phenomeny

 

- a hlavne Raged Zombie !!!

Nez bys kombarem umlatil tech 25kHP... kombar ma IMHO mnohem lepsi lokace nez se nechat sejmout od slaughteru a Banshee.

Link to comment
Share on other sites

...

To podle me nic nemeni na tom, ze skill pneuma je jeden z nejlepsich skillu a nemelo by se na nej zapominat nebo s nim nepocitat do skill buildu :)

Verim tomu, ze nastanou chvile, kdy ji bude potrebovat a.. a.. ona nikde... :D

Link to comment
Share on other sites

To podle me nic nemeni na tom, ze skill pneuma je jeden z nejlepsich skillu a nemelo by se na nej zapominat nebo s nim nepocitat do skill buildu :)

Verim tomu, ze nastanou chvile, kdy ji bude potrebovat a.. a.. ona nikde... :D

to je hodne relativni, na chvile kdy je pneuma opravdu potreba je lepsi si vzit kamarada priesta

 

i kdyz o pneume by se nemel bavit nekdo, kdo ma na monkovi warp portal 4 a misto pneumy a healu 4 heal 5

Link to comment
Share on other sites

takto, pokud hodla nekde rychle expit, ma vybrane lokace, vi ze pneuma nebude potreba, tak jasny, kdyz si ji neda, tak np, ale:

.... ale nevim pneuma mi je na expeni na nic, a expit budu hlavne asi pres hunty.....

.. z toho me vyplyva, ze se dostane na spousty mist, kde bude urcite pneuma zapotrebi (jen hadam, hunty nedelam,ale urcite vsechny moby nejsou na jedny mape..). Jasne, priest jako pomocnik proc ne, ale sami vite jak to chodi.. :D

Link to comment
Share on other sites

Chtel bych vedet jak se mam naucit ki translation .... tedka to nejde ze budu mit 0 vahu pujdu k mnichovi promluvim potom vezmu 40 stemu+3 shoot a hotovo .... neak to je hodne jiny prosim nekdo helppp

 

 

 

 

Edit:dekuju za pomoc ale uz sem to zvladl a vsiml jsem si ze ten quest skill uplne zmenily /omg nejdriv za tim tzv "monk" je ve stejny mistnosti jak bashu potom za tim apprentice monk tan vas nauci ki translation pokud budete mit 0 vahu ,potom pokud chcete ki explision tak jdete zase k tomu monkovi rpomluvte si s nim a dejte mu 20 stemu + 3 shoot hotovo XDD /gawi

Link to comment
Share on other sites

Chtel bych vedet jak se mam naucit ki translation .... tedka to nejde ze budu mit 0 vahu pujdu k mnichovi promluvim potom vezmu 40 stemu+3 shoot a hotovo .... neak to je hodne jiny prosim nekdo helppp

vezmi jenom ty ingredience (x2, nauci te este jeden utok), bez k nemu, dropni je na zem promluv s nim, a vezmi si je zpatky a znovu si s nim promluv, a voila, mas 2 novy abilitky

Link to comment
Share on other sites

Chtel bych si udelat asi toto :(cca, bez blessu) str-80, agi-9, vit-30, int-32, dex 85+, luk-1. Tss, oi, asura, root, cadence, bless, pneuma, heal - vse na max pak mozna par bodiku v inc. agi. Chtel sem se zeptat v jakym poradi davat staty a jakym zpusobem expit popripade kde a jeste oi a tss prebira element zbrane? Jestli jo tak neni spatny na sleepery nebo gea si poridit fire fist. Melo by to byt spis na expeni tak jeste presne nevim jestli je potreba tolik vit. Diky za odpoved

Kombo me prestal bavit tak chci ozkouset spirit :P

Link to comment
Share on other sites

Chtel bych si udelat asi toto :(cca, bez blessu) str-80, agi-9, vit-30, int-32, dex 85+, luk-1. Tss, oi, asura, root, cadence, bless, pneuma, heal - vse na max pak mozna par bodiku v inc. agi. Chtel sem se zeptat v jakym poradi davat staty a jakym zpusobem expit popripade kde a jeste oi a tss prebira element zbrane? Jestli jo tak neni spatny na sleepery nebo gea si poridit fire fist. Melo by to byt spis na expeni tak jeste presne nevim jestli je potreba tolik vit. Diky za odpoved

Kombo me prestal bavit tak chci ozkouset spirit :)

 

 

Jestli jo tak neni spatny .. si poridit fire fist. ..

Kombo me prestal bavit tak chci ozkouset spirit :)

Kombo bez patřiÄného vybavení­ (elementární­ fist je základ) skuteÄnÄ nemusí­ být tak zábavný, jak jsi oÄekával :)

OI element nepřenáÄí­, TSS ano. (Mimochodem, monk expí­cí­ na geo, no fuj! :) )

Pokud nemáÄ kartovaný zbranÄ ze svojí­ minulý kariéry, tak zaÄni stavÄt spí­Ä na mace zbraní­ch než fistech (ze zaÄátku ti bude stačit prachobyÄejnej stunner, a když budeÄ mí­t náladu, tak třeba Mighty Staff jako univerzální­ zbrař na OI)

 

Vit 30 by ti mÄla na PvM stačit. (s nějakou tou race redukcí­ i bohatÄ)

 

RozdÄlení­ statů: preferencí­ bude Str. Ale už jako akolyta bych dolezl minimálnÄ na 20int, pokud budeÄ expit battle aco aktivnÄ - Heal a SP regen se ti bude hodit. Pokud si budeÄ tankovat, užijeÄ v dří­vÄjÄí­ch fází­ch i troÄku ví­c dex.

 

Expí­cí­ postup: No jako akolyta to budeÄ mí­t tÄžÄí­, můžeÄ se vÄnovat klasickým 1st class lokací­m (Prontera culvert, Wolfove..) a s pneumou můžeÄ zaÄí­t pižlat Gargoyly a Firelocky (tam se dá vydržet až do 50 job).

Jako monk se dopracuj k OI, a už jsi psal, že se tÄÄí­Ä na Sleepery. :) O pár levelů pozdÄji můžeÄ do Turtle isladn dungeonu na želvy. A tam klidnÄ můžeÄ mniÄskou kariéru i zavrčit.

 

DalÄí­ možností­ je expení­ přes asuru - potřebujeÄ partu, jinak to není­ nic moc teda :D

 

S TSS by se dalo expit na klasických mí­stech pro archery, až budeÄ mí­t pozdÄji vyÄÄí­ dex, ale neví­m, jestli by tÄ to bavilo.. (6sec base cast time není­ nic, na co by bylo pří­jemný se koukat).

 

Edit: jeÄtÄ jsem zapomnÄl okomentovat staty, i když neví­m, jestli sis to přál.. :D

Vypadá to celkem klasicky, moc se na tom zkazit nedá. Pokud budeÄ mí­t s equipem alespoř 100Str (není­ jasné, co plánujeÄ) tak se to dá. Možná, nebylo by pro tebe výhodnÄjÄí­ dát si do zaÄátku 7+3 luk a 3+x agi? (rozhodni se, je v tom rozdí­l 6flee VS 2atk :D )

Link to comment
Share on other sites

Moc diky za tu odpoved je to to presné co sem chtel vedet :P a jeste za monka na mensim lvlu si sleepery nedam tak kde tak expit ? (vim patri to do jinyho topicu ale debata je rozdelana tady)

edit: je nutna ta cadence?

Link to comment
Share on other sites

Moc diky za tu odpoved je to to presné co sem chtel vedet :P a jeste za monka na mensim lvlu si sleepery nedam tak kde tak expit ? (vim patri to do jinyho topicu ale debata je rozdelana tady)

edit: je nutna ta cadence?

 

Sleepera bys mÄl zvládat hned, jak zí­skáÄ potřebnej job na Ocult Impaction (kolem 70. levelu to prostě zvládat musí­Ä ;) ), a od nějakých 80str je budeÄ dávat spolehlivÄ na 2 OI, co ví­c bycs chtÄl? :P)

 

Cadenci jsem osobnÄ nikdy nemÄl (nesnapuju), a nemyslí­m, že by byla potřebná na max... Ale v tomhle se podle mÄ radči neřiÄ.. :P

Link to comment
Share on other sites

Vse podstatne uz bylo receno takze jen maly komentar.

Pro jakehokoli monka bych sel do 110 STR a nebal bych se ani 120, ani u kombare ani u asury se to neztratí­ =)

Ad TSS: horsi nez samotne TSS je nejdriv natahat po jedne tech 5 sfer, navic se jim pred casem pridal nejaky delay takze je to docela humus.

Je to sice jen nejakych pul vteriny a i kdyz se to napsane nezda tak je to docela poznat, hlavne kdyz clovek spamuje zen+abosrb ale to uz patri jinam....

Link to comment
Share on other sites

Mam jeste jeden divnej dodaz kdyz budu treba na tech sleeperech tak na kazdyho musim cca 3oi + vyvolat sfery + se healovat protoze jakoby tankuju nedochazi pak SP moc rychle? A zkouset absorb na sleepery je asi blbost

Link to comment
Share on other sites

Mam jeste jeden divnej dodaz kdyz budu treba na tech sleeperech tak na kazdyho musim cca 3oi + vyvolat sfery + se healovat protoze jakoby tankuju nedochazi pak SP moc rychle? A zkouset absorb na sleepery je asi blbost

MáÄ tam geographery. VÄří­m, že když Gravity vymýÄlela tuhle mapu, mÄla namysli právÄ mnichy. :P naví­c, Sleeper není­ zas tak rychlej, s Decrease agi by Älo zí­skávat SP i z nich, ale Geo jsou jistota.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
Já sem toho monka v pohodÄ dotáhl na 85, vÄtčina equipu je snadno sehnatelná, tak se expí­ v pohodÄ. Problém s SPÄkam je, často dochází­, ty skilly sem kvůli tomu nakonec jel trochu jinak.

 

OI nemám vůbec, byl by pomalej.

Kdybych to jel znovu, tak bych si určitě nedal MS, je mi to docela k niÄemu a mí­sto toho bych tÄch bodů dal do healu.

 

Moje doporuÄení­ jak jet staty - int se hodilo dát do zaÄátku tak na 20-30, dex taky tak, str sem nechal zhruba na 30 a agi vytáhl na 70 - zýčila se tak dost aspd a flee, takže sem mohl expit na silnÄjÄí­ch potvorách a rychle to lezlo. Než sem si sehnal whispera tak bylo dobrý mí­t neslot kombo panties+underskirt. Tak sem táhl str zruba na 70 abych mÄl sluÄný dmg, dojel sem dex a int a dál plánuju dát agi na max, str na max a vit - no ta je v podstatÄ nepodstatná:) tu si můžeÄ dát kdykoliv, na 21 ji máÄ skoro hned, je to za málo bodůa máÄ pak aspoř delÄí­ životnost:)

 

 

Zdraví­m,jaké teda mnÄls nakonec staty a skilly?

Link to comment
Share on other sites

Ja vytvoril neco takovyho: >klik klik<

Mit driv Knocker Card, tak bych nechal jen 110 str.

Dalsi uprava buildu by prisla s Green Iquana Card (drop +3 DEX jidla na 3%), kterou by se vyplatilo mit stale na sobe, takze zvysit chybejici STR z accessorka.

Skill tree k tomuto buildu je jako ten nahore cili..

 

Bylo to expene z 95% celeho monka na sleeperech, vydelal mi nekolik desitek milionu zenu :) Rozhodne tuto lokaci vsem doporucuju, ale chce to byt trosku blazen no :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...