Jump to content
Reborn fórum

Monk Buildy


ZeroX

Recommended Posts

Mno ja bych monka vzdy jel z 50 :) Acolyta ma proste kam davat. Spirita bych na skilly jel takhle. Po delsi dobe hrani snapera s Agi 1 muzu rict ze pri expeni to radne sux :) .

No,já pojedu combo monka

STR 90+30 = 120

AGI 86+19 = 105

VIT 18+6 = 24

INT 30+12 = 42

DEX 36+14 = 50

LUK 5+3 = 8

 

 

Demon bane 10

Divine protection 10

Blessing 10

Heal 3

Inc. agi 8 (pozdeji 10)

Ruwach 1

Teleport 2

Warp 4

Pneuma 1

 

iron fists - 5

summon spirit sphere - 5

spirit absorb - 1

fury - 5

flee - 5

raging trifecta - 5

raging quadruple - 5

raging trust - 5

occult impact - 5

root - 4

 

Je to taklhle správnÄ ,nebo mám něco zmÄnit,je to má první­ postava.Jinak dají­ se komba normálnÄ ruÄnÄ stí­hat nebo je na to nějak fí­gl.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 303
  • Created
  • Last Reply
No,já pojedu combo monka

STR 90+30 = 120

AGI 86+19 = 105

VIT 18+6 = 24

INT 30+12 = 42

DEX 36+14 = 50

LUK 5+3 = 8

 

 

Demon bane 10

Divine protection 10

Blessing 10

Heal 3

Inc. agi 8 (pozdeji 10)

Ruwach 1

Teleport 2

Warp 4

Pneuma 1

 

iron fists - 5

summon spirit sphere - 5

spirit absorb - 1

fury - 5

flee - 5

raging trifecta - 5

raging quadruple - 5

raging trust - 5

occult impact - 5

root - 4

 

Je to taklhle správnÄ ,nebo mám něco zmÄnit,je to má první­ postava.Jinak dají­ se komba normálnÄ ruÄnÄ stí­hat nebo je na to nějak fí­gl.

 

Připoj TSSko na5 a urcite asuru, jasny?

 

komba se daj stihat pokud vim :)

Link to comment
Share on other sites

Tss je u combo monka s malou dex uplne na nic : ) a rozhodne bych nedaval Fury 5 maximalne na 3 kvuli asure. Crit da mensi dmg nez Trifecta, a kdyby to byl jooo hodne def mob kde by dal crit vic dmg, tak to ho s vyhodou zabijes Oickem : )

 

Muj combo monk ma skilly priblizne takhle.

 

Zbylich 5 bodu bych dal bud do Iron fistu nebo healu. Mozna i ten root, ale ten mi nejak neprirostl k srdci :)

Link to comment
Share on other sites

Tss je u combo monka s malou dex uplne na nic : ) a rozhodne bych nedaval Fury 5 maximalne na 3 kvuli asure. Crit da mensi dmg nez Trifecta, a kdyby to byl jooo hodne def mob kde by dal crit vic dmg, tak to ho s vyhodou zabijes Oickem : )

 

Muj combo monk ma skilly priblizne takhle.

 

Zbylich 5 bodu bych dal bud do Iron fistu nebo healu. Mozna i ten root, ale ten mi nejak neprirostl k srdci :)

 

Zdraví­m,

Už v tom zaÄí­nám mýt trochu zmatek,furt nechápu pokud pojedu asuru z komba ,tak jake skily k tomu budu potřebovat?

Link to comment
Share on other sites

on čistý kombo monk potřebuje asuru? na co? asuru z komba sem na gw potkal jen u nasraných champů s malou dexou, jinak vůbec a při expení­ ji težko použijeÄ... jako kombo stejnÄ pojede str agi dex, taže nebude mí­t ani moc inty na manapool.

Link to comment
Share on other sites

on čistý kombo monk potřebuje asuru? na co? asuru z komba sem na gw potkal jen u nasraných champů s malou dexou, jinak vůbec a při expení­ ji težko použijeÄ... jako kombo stejnÄ pojede str agi dex, taže nebude mí­t ani moc inty na manapool.

Ja pojedu jenom PVM,a potřebuju vědět jestli má smysl dávat body na TSS 3 a asura1,nebo se to vyplatí­ jinde,dí­k za nápady.

Link to comment
Share on other sites

Ja pojedu jenom PVM,a potřebuju vědět jestli má smysl dávat body na TSS 3 a asura1,nebo se to vyplatí­ jinde,dí­k za nápady.

Asuru vyuzijes dost malo pokud jsi ciste PvM a ciste solo, z huntu treba znamej monk daval asurkou Gryphona (uz nevim jestli z komba nebo ji tahal s Phenem z hlavy), s sikovnou partou se da ve trech davat draky (champ je samozrejme lepsi ale jde to i takhle, stringy absolutne nutne, ale ty stejne budete kvuli profovi tahat), na par dalsich moznosti by se jeste asi prislo... ale presto i kdyz je vyuziti male kdybych si delal znova kombare, tak mu znova tu asuru 1 dam...

Link to comment
Share on other sites

Jako kombo monk 98 můžu potvrdit, že asura, alespoř lvl1, je velmi užiteÄná. Přestože moje zamÄření­ je solo PvM, nastávají­ situace, kdy jsem za ni rád. Jako pří­klad uvedu quest na Executioner Hood. A občas, když mÄ nÄkdo vyruÄí­ při vysedávání­ v PvP, taky zaslouží­.

 

OhlednÄ mana poolu, pokud není­ extrémista, na solo PvM je nějakou tu inteligenci mí­t bude.

 

Fury lvl5 má uplatnÄní­ jenom ve speciální­ch critical buildech, kterému bych vidÄl trifectu dokonce na Äkodu. Combo (non-crit) build bez asury se obejde i bez fury.

Link to comment
Share on other sites

Jako kombo monk 98 můžu potvrdit, že asura, alespoř lvl1, je velmi užiteÄná. Přestože moje zamÄření­ je solo PvM, nastávají­ situace, kdy jsem za ni rád. Jako pří­klad uvedu quest na Executioner Hood. A občas, když mÄ nÄkdo vyruÄí­ při vysedávání­ v PvP, taky zaslouží­.

 

OhlednÄ mana poolu, pokud není­ extrémista, na solo PvM je nějakou tu inteligenci mí­t bude.

 

Fury lvl5 má uplatnÄní­ jenom ve speciální­ch critical buildech, kterému bych vidÄl trifectu dokonce na Äkodu. Combo (non-crit) build bez asury se obejde i bez fury.

Zdraví­m,můžes sem postnout svoje staty a skily za monka,hodnÄ by si mi pomohl.

Link to comment
Share on other sites

Zdraví­m,můžes sem postnout svoje staty a skily za monka,hodnÄ by si mi pomohl.

 

No neví­m, zcela jistÄ nemám nic převratného. Ale tak co, poskytnou to můžu, zvláÄÂť když vÄří­Ä, že ti to skuteÄnÄ pomůže.

Staty:

STR: 110 (85+25)

AGI: 90 (78+12)

VIT: 30 (24+6)

INT: 48 (36+12)

DEX: 60 (46+14)

LUK: 5 (2+3)

 

Výbava ovlivřují­cí­ staty:

Marionette Doll + Cramp card, Ring+Tarou

 

Skilly: Monk skill tree simulator

Link to comment
Share on other sites

Kdybych jel kombo tak bych skilly mel asi takhle: pneuma, agi 10+bless10, heal 5, iron fist+flee na max a vsechny komba taky na max s tim ze by to byl pure kombo

Link to comment
Share on other sites

 

Iron fist + flee na max je absolutní­ ztráta skill bodů :laughing1: Radči dej jen potřebné množství­ na ostatní­ skilly a uÄetřený zbytek využijeÄ jinde. Monk má hromadu možností­ jak to využí­t lí­p, podí­vej se potom jeÄtÄ do aco class skillů, kdyby jsi opravdu nevěděl kam ten zbytek nacpat :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Kdybych jel kombo tak bych skilly mel asi takhle: pneuma, agi 10+bless10, heal 5, iron fist+flee na max a vsechny komba taky na max s tim ze by to byl pure kombo

Radeji ty zbyle body dej do OI, to vyuzijes, i kdyz si ted treba myslis ze ne ;-) asura je taky prijemna ale tu jako kombo zase tak nevyuzijes. Dal bych ti doporucil trosku zvednout heal, ten se hodi vzdycky =)

Link to comment
Share on other sites

Dobra iron fist+flee staci na 5 ale nevidim tu hromadu moznosti...Snad jen to OI, asura bude asi nevyuzitelna a spiritual cadence sem slysel ze je taky na nic

Link to comment
Share on other sites

Kdybych jel kombo tak bych skilly mel asi takhle: pneuma, agi 10+bless10, heal 5, iron fist+flee na max a vsechny komba taky na max s tim ze by to byl pure kombo

SamozřejmÄ, je to extrémní­ pří­pad kombo buildu, bez Spirit skillů. Při nctrl zabí­jení­ je íşspÄÄnÄjÄí­, obzvláÄÂť s Trifectou na lvl10. Ale je omezenÄjÄí­ co výbÄru protivní­ků. Musí­ doufat, že flee a aspd ho uchrání­ natolik dobře, aby nedostal moc ran. Hi-def soupeři jsou kvůli absenci OI velmi obtí­žnÄ zabitelní­, soupeři s ví­ce HP taky. Bohužel ani flee není­ vÄemocná :drool:

Link to comment
Share on other sites

No neví­m, zcela jistÄ nemám nic převratného. Ale tak co, poskytnou to můžu, zvláÄÂť když vÄří­Ä, že ti to skuteÄnÄ pomůže.

Staty:

STR: 110 (85+25)

AGI: 90 (78+12)

VIT: 30 (24+6)

INT: 48 (36+12)

DEX: 60 (46+14)

LUK: 5 (2+3)

 

Výbava ovlivřují­cí­ staty:

Marionette Doll + Cramp card, Ring+Tarou

 

Skilly: Monk skill tree simulator

Dí­k za inspiraci,pojedu to samé,akorát asuru jen z komba ,tak by mnÄla stačit na 1?,MS nepojedu vůbec,uÄetřené body dám inc.ag.10.

Zatí­m mám nejvÄtÄí­ problém z Sp?Vyplatí­ se kadence?

Link to comment
Share on other sites

Dí­k za inspiraci,pojedu to samé,akorát asuru jen z komba ,tak by mnÄla stačit na 1?,MS nepojedu vůbec,uÄetřené body dám inc.ag.10.

Zatí­m mám nejvÄtÄí­ problém z Sp?Vyplatí­ se kadence?

Kadenci nemam, ale podelim se s tebou o své myÄlenkové pochody: Kdy se dá kadence využí­t? když si sednu a Äekám. Rychlost regenerace je dost mizerná: (MaxSP/500) + 2 SP za 10 sec. Do plných SP po asuře se naÄekáÄ až dost. A pokud máÄ Äas sedÄt, máÄ Äas i relognout. Jediná situace, kdy mé pokroucené svÄdomí­ vidí­ užitek, je odstranení­ nutnosti relognout v PvP po zabití­ protivní­ka Asurou. A to obvykle vyřeÄí­ obyÄejná Jahoda nebo Med. (osobnÄ mám Honey z Permeterů vážnÄ nadbytek)

Link to comment
Share on other sites

Kadenci nemam, ale podelim se s tebou o své myÄlenkové pochody: Kdy se dá kadence využí­t? když si sednu a Äekám. Rychlost regenerace je dost mizerná: (MaxSP/500) + 2 SP za 10 sec. Do plných SP po asuře se naÄekáÄ až dost. A pokud máÄ Äas sedÄt, máÄ Äas i relognout. Jediná situace, kdy mé pokroucené svÄdomí­ vidí­ užitek, je odstranení­ nutnosti relognout v PvP po zabití­ protivní­ka Asurou. A to obvykle vyřeÄí­ obyÄejná Jahoda nebo Med. (osobnÄ mám Honey z Permeterů vážnÄ nadbytek)

Kadennce podle mnÄ využití­ nemá. Na to abys kadenci doplnil max SP po asuře bys stejnÄ Äekal straÄnÄ dlouho, takže je to zbyteÄné, radÄji modrý poty,herby,medy,pomeranÄe atp. Pro normální­ expení­ je jeÄtÄ ví­ce na nic. Tam radÄji použijeÄ absorb ;-)

Link to comment
Share on other sites

Kadenci nemam, ale podelim se s tebou o své myÄlenkové pochody: Kdy se dá kadence využí­t? když si sednu a Äekám. Rychlost regenerace je dost mizerná: (MaxSP/500) + 2 SP za 10 sec. Do plných SP po asuře se naÄekáÄ až dost. A pokud máÄ Äas sedÄt, máÄ Äas i relognout. Jediná situace, kdy mé pokroucené svÄdomí­ vidí­ užitek, je odstranení­ nutnosti relognout v PvP po zabití­ protivní­ka Asurou. A to obvykle vyřeÄí­ obyÄejná Jahoda nebo Med. (osobnÄ mám Honey z Permeterů vážnÄ nadbytek)

Ok,a co ta asura má u combaře smysl ví­c jak 1 a MS bude mi k nÄÄemu?

Link to comment
Share on other sites

Mental Strength - vyuzijes, nejen v PvP , ale i na tahani bossiku ... mozna i PvM kdyz nebudes chtit dostavat velke rany protoze to redukuje vyjma critikalu hodne melee utoku ... kazdopadne ... ano, vyuzijes ji

Asura - o te uz bylo napsano tolik ze neni potreba neco rikat... davat ji jen na 1 mi prijde jako zbytecne bud rovnou na 5 nebo se vykaslat i na tss a fury

Link to comment
Share on other sites

Mental Strength - vyuzijes, nejen v PvP , ale i na tahani bossiku ... mozna i PvM kdyz nebudes chtit dostavat velke rany protoze to redukuje vyjma critikalu hodne melee utoku ... kazdopadne ... ano, vyuzijes ji

Asura - o te uz bylo napsano tolik ze neni potreba neco rikat... davat ji jen na 1 mi prijde jako zbytecne bud rovnou na 5 nebo se vykaslat i na tss a fury

PrávÄ že,co člověk to jinej názor,nÄkdo zas tvrdí­,že staÄí­ z komba 1,ten dmg prý není­ tak podstatný,opravdu by mne zají­malo jak to je jinak uÄetří­m nebo promrhám 6 skil bodů,jedu jen pvm sám,nebo s bratrem.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...