Jump to content
Reborn fórum

Champion Buildy


Gwaihir

Recommended Posts

OsobnÄ bych úplně vynechal intu a jeÄtÄ zvýčil vit, ale to už je na tobÄ.

Na alici kaÄlat. Radči atk bapho horny. Mí­sto FB si sežeř ty defové - 20 atk poznáÄ.

Valk vymÄř za Bradium shield

Na dia robu s marcem bych se osobnÄ vykaÄlal úplně, ale když chceš switchovat, tak hodnÄ ÄtÄstí­

 

Agi 10 (8 ti nepřehodí­ priestovský lvl 10 agi)

Decrease 10 (trvání­ podstatnÄ delÄí­, dalÄí­ 2 agi dolů, ale nejdůležitÄjÄí­ je vyÄÄí­ Äance na decrease)

Root 5 (neří­kám, že ho využijeÄ na každých GW, ale hodit by se mohl, s lvl 2 můžeÄ tak akorát nÄkoho držet a doufat, že uřme nudou)

 

Osekat occult (s finální­ 90 str to plánujeÄ nÄkdy použí­t?), Heal (14 int, jo to bude brutální­ healer). V principu by se dalo osekat i TSS, ale ty joby už stejnÄ nemáÄ kam dát, takže tam je to celkem fuk.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 324
  • Created
  • Last Reply

OsobnÄ bych úplně vynechal intu a jeÄtÄ zvýčil vit, ale to už je na tobÄ.

Na alici kaÄlat. Radči atk bapho horny. Mí­sto FB si sežeř ty defové - 20 atk poznáÄ.

Valk vymÄř za Bradium shield

Na dia robu s marcem bych se osobnÄ vykaÄlal úplně, ale když chceš switchovat, tak hodnÄ ÄtÄstí­

 

Agi 10 (8 ti nepřehodí­ priestovský lvl 10 agi)

Decrease 10 (trvání­ podstatnÄ delÄí­, dalÄí­ 2 agi dolů, ale nejdůležitÄjÄí­ je vyÄÄí­ Äance na decrease)

Root 5 (neří­kám, že ho využijeÄ na každých GW, ale hodit by se mohl, s lvl 2 můžeÄ tak akorát nÄkoho držet a doufat, že uřme nudou)

 

Osekat occult (s finální­ 90 str to plánujeÄ nÄkdy použí­t?), Heal (14 int, jo to bude brutální­ healer). V principu by se dalo osekat i TSS, ale ty joby už stejnÄ nemáÄ kam dát, takže tam je to celkem fuk.

 

Když mu radí­Ä bradium.. predpokládam kvuli SB tak proc mu vytí­káÄ marca? s ED umres na SB hned + dostavas vetsi slupky od MS.. já bych na champovi nosil spí­Ä ten valk.. champ správnÄ nikdy devo mí­t nemá.. takže se musí­ spí­Ä vyrovnat s tÄmi ploÄnými utoky s tou vit co má by ho SB sundat ani nemÄl..

Link to comment
Share on other sites

Aktuální­ stav champa 98/69:

str 91+19 = 110 s blessem

dex 90+20 = 110 s blessem

nějaká vit, 12 base int

 

Aktuální­ equip:

DEF Bapho Horny

Sunglasky s incubem ( socnuté )

Fousy

Dia mantak s rayem

Dia boty s GF

VA s ED

dia ring s zeromem ( socnutý )

hiding clip

valk stit s tharou

+9 double bloody boned chain ( socnutý )

 

potřebuju poradit co vÄe ( ATK horny, panev??, varianty, nebo v nejhorsim dia roba ) je třeba na skoÄení­ Knota - s combatem 50% demiredukce ( nebo 52? w/e ), pravdÄpodobnÄ 25% neutral resist, asi? 24k hp +...

 

neví­m, jestli nÄkdo má calc který by poÄí­tal sp dle Rebu asi ne ... ale uví­tal bych pomoc :D

Link to comment
Share on other sites

Když mu radí­Ä bradium.. predpokládam kvuli SB tak proc mu vytí­káÄ marca? s ED umres na SB hned + dostavas vetsi slupky od MS.. já bych na champovi nosil spí­Ä ten valk.. champ správnÄ nikdy devo mí­t nemá.. takže se musí­ spí­Ä vyrovnat s tÄmi ploÄnými utoky s tou vit co má by ho SB sundat ani nemÄl..

Neví­m jestli je to mýma redukcema na profce, ale poslední­ dobou tu hrají­ SinXové naprosto uboze. OsobnÄ bych bral Bradium kvůli AD, ale je to lepÄí­ i proti asuře (z jablek by přežití­ mohlo hrozit) sonicu (500 HP a 2 def naví­c oproti valku) sniperovi (stejnÄ obchází­ element). VÄtčinu Äasu se drží­ na magnetu, takže ho SG a meteor tak moc netrápí­. A ty stejnÄ moc nenakládají­, takže to opravdu nevadí­.

 

Jinak ED bych bral s ohledem na sebe. My SinXe nemáme (jen výjimeÄnÄ - a to je vÄtčinou dual na empo), takže je proti RNR marc naprosto k niÄemu. Ten stone curse je pravdÄpodobnÄjÄí­. S profkou mÄ do ED SinXové (nalinkovanej se vÄí­m vÄudy) nějak zvláÄÂť netrápí­. Ten champ bude mí­t ménÄ redukcí­ a menÄí­ def, ale do budoucna bude mí­t proxy (7% resist na SinXe). KaždopádnÄ i teÄ bude mí­t přes 16k HP. Můj champ třeba bude mí­t jeÄtÄ ví­c vity, takže výslednÄ bych mÄl mí­t okolo 16 750HP.

 

Btw pokud by se mÄl zabývat dmg od MS a podobných kravin, tak proÄ jsi mu neporadil Noxe? VÄtčinou se u champa poÄí­tá s tí­m, že asuru stejnÄ nepřežije (což je podle mÄ pesimistický pohled na svÄt, ale vÄtčinou to tak bývá).

 

 

Dweep:

Podle mÄ staÄí­ pánev a dia roba / varianty. Btw doddler umožřuje si zadat SP ruÄnÄ. Co jsem se dí­val, tak SP tam neodpoví­dají­ ani teoreticky tomu, co je tady - tedy po vynásobení­ koeficientem 1,04 (tedy 1,25 -> 1,3 koeficient za advanced class) stále nedostávám to, co tady mám reálnÄ. KaždopádnÄ pro představu by to mÄlo stačit.

Link to comment
Share on other sites

Vim, že LK může mít CK, ale vzhledem k tomu, jak nám dává statusy, tak nemám pocit, že by se nedal skočit s redukcema o 10% nižší (ve chvíli, kdy má jinou zbraň). Pak bys nemusel mít například dia robu. Btw říct si o lexu taky není extra problém. Ten skill je sice dost fail, ale pro tyto případy je velice užitečný a věřím, že se v battle modu nějakého priesta určitě najde...

 

Btw když to LK nemá v ruce combat, tak ho skočí i 90 str, 3 base int champion (s attack hornama - s proxy manťákem budou stačit defové horny). Je smutné, že máš problémy se 110 str champem :sadbye: - jinak curse si kontroluješ? Ona šance na něj je 20% - luk nemáš, glorii priesti nehážou a vit redukuje jen trvání.

 

Jen tak pro inspiraci...

GW Champion

Link to comment
Share on other sites

Vim, že LK může mí­t CK, ale vzhledem k tomu, jak nám dává statusy, tak nemám pocit, že by se nedal skočit s redukcema o 10% nižÄí­ (ve chví­li, kdy má jinou zbrař). Pak bys nemusel mí­t napří­klad dia robu. Btw ří­ct si o lexu taky není­ extra problém. Ten skill je sice dost fail, ale pro tyto pří­pady je velice užiteÄný a vÄří­m, že se v battle modu nějakého priesta určitě najde...

 

Btw když to LK nemá v ruce combat, tak ho skoÄí­ i 90 str, 3 base int champion (s attack hornama - s proxy manÂťákem budou stačit defové horny). Je smutné, že máÄ problémy se 110 str champem :sadbye: - jinak curse si kontrolujeÄ? Ona Äance na nÄj je 20% - luk nemáÄ, glorii priesti nehážou a vit redukuje jen trvání­.[/url]

což o to se spearem je to celkem v pohodÄ, ale v situaci kdy mÄ prudí­ bashem a combatem fakt neví­m, co s ní­m,. .. s cursem bych do nÄj neÄel :)

Link to comment
Share on other sites

Aktuální­ stav champa 98/69:

str 91+19 = 110 s blessem

dex 90+20 = 110 s blessem

nějaká vit, 12 base int

 

Aktuální­ equip:

DEF Bapho Horny

Sunglasky s incubem ( socnuté )

Fousy

Dia mantak s rayem

Dia boty s GF

VA s ED

dia ring s zeromem ( socnutý )

hiding clip

valk stit s tharou

+9 double bloody boned chain ( socnutý )

 

potřebuju poradit co vÄe ( ATK horny, panev??, varianty, nebo v nejhorsim dia roba ) je třeba na skoÄení­ Knota - s combatem 50% demiredukce ( nebo 52? w/e ), pravdÄpodobnÄ 25% neutral resist, asi? 24k hp +...

 

neví­m, jestli nÄkdo má calc který by poÄí­tal sp dle Rebu asi ne ... ale uví­tal bych pomoc :D

 

Hm,u mne to vychazi kolem 23k-24k s equipem co mam uveden vyse do 50%demi a 25% neutral jeste ze Knot hraje za nas:]

Link to comment
Share on other sites

 

Btw pokud by se měl zabývat dmg od MS a podobných kravin, tak proč jsi mu neporadil Noxe? Většinou se u champa počítá s tím, že asuru stejně nepřežije (což je podle mě pesimistický pohled na svět, ale většinou to tak bývá).

 

 

Probíral jsem štít a ty sis tu ted vzal neco nekde s kartama.. vážně už tě nechápu Elleshare.. že ses musel snížit až k tomu,že jsi musel zmenit téma které je OT...

 

V tomhle postu jsi napsal.. že Asuru champ stejne vetsinou nepřezije a o par radku niz nebo vis rikas ze má větší šanci přežít asuru.. další tvůj fail.. ono v dnešní době bez ghosta s dia ringama 110str alici(horsi varianta) stejne nepřezijes takze vubec nevim co šílíš.. champ není tank co má přežívat asury.. bavil jsem se o SB.. a nasledne že ten valk stít má větší rozptyl vyuziti nez bradium..

 

Edit: doporučoval bych ti další pauzu, jít ven nebo cokoliv.. pač tohle už ti vážne leze na mozek

Link to comment
Share on other sites

Probí­ral jsem Ätí­t a ty sis tu ted vzal neco nekde s kartama.. vážnÄ už tÄ nechápu Elleshare.. že ses musel sní­žit až k tomu,že jsi musel zmenit téma které je OT...

 

V tomhle postu jsi napsal.. že Asuru champ stejne vetsinou nepřezije a o par radku niz nebo vis rikas ze má vÄtÄí­ Äanci přeží­t asuru.. dalÄí­ tvůj fail.. ono v dneÄní­ dobÄ bez ghosta s dia ringama 110str alici(horsi varianta) stejne nepřezijes takze vubec nevim co Äí­lí­Ä.. champ není­ tank co má přeží­vat asury.. bavil jsem se o SB.. a nasledne že ten valk stí­t má vÄtÄí­ rozptyl vyuziti nez bradium..

 

Edit: doporuÄoval bych ti dalÄí­ pauzu, jí­t ven nebo cokoliv.. paÄ tohle už ti vážne leze na mozek

1) Rozebí­ral jsi Ätí­t a dával jsi to do souvislosti s kartou do armoru. ..."tak proc mu vytí­káÄ marca? s ED umres na SB"

 

2) NáslednÄ jsi napsal: ..."+ dostavas vetsi slupky od MS" Proto jsem reagoval tí­m noxem - a to způsobem, který dává zcela jasnÄ najevo, že to neberu jako hlavní­ argument svého postu. "Btw pokud by se mÄl zabývat dmg od MS a podobných kravin, tak proÄ jsi mu neporadil Noxe?"... Btw = by the way = mimochodem. Ano, tuto zkratku lidé použí­vají­ podstatnÄ ví­ce, než je vhodné. I já ji občas použiji nevhodnÄ, ale to s tí­mto nemá co do činÄní­.

Tí­m, že jsi reagoval na mÄ, jsem předpokládal, že ví­Ä, o Äem pí­Äu (na co reaguji já), a tedy že se vyjadřujeÄ k buildu/equipu celkovÄ. Pokud ovÄem nebereÄ posty v tomto topicu jako rosáhlou diskusi (či ví­ce diskusí­) a reagujeÄ pouze na jednotlivce, aniž by ses hloubÄji zabýval touto problematikou, pak chápu, že tÄ mohla má reakce o noxious kartÄ zmást. NicménÄ od lidí­, kteří­ tu chví­li hrají­, jsem oÄekával, že se snaží­ poradit (tedy zabývat se problémem komplexnÄ) a ne pouze rejpat (kritizovat napsané rady).

 

3) Asura do champa. Dobrá, postavme oba mé výroky vedle sebe (v plném znÄní­) a sledujme, jestli se navzájem vyluÄují­, či nikoli. Upozorřuji, že v tomto pří­padÄ jsi jasnÄ nepochopil psaný text, respektive sis myÄlenku parafrázoval tak, aby jsi mohl napsat, že to je "můj fail".

"OsobnÄ bych bral Bradium kvůli AD, ale je to lepÄí­ i proti asuře (z jablek by přežití­ mohlo hrozit)"

- Pokud je champ v jabkách a dostane asuru od jiného, tak má Äanci na přežití­. Neří­kám, že přežije vždycky, jen že s bradium shieldem je ta Äance rozhodnÄ vyÄÄí­, než s valkyrja shieldem. Když to řeknu troÄku jinak, tak na asuru champ vÄtčinou umře, ale nemusí­ tomu tak být vždycky, bradium shield Äanci na přežití­ zvedá.

"VÄtčinou se u champa poÄí­tá s tí­m, že asuru stejnÄ nepřežije (což je podle mÄ pesimistický pohled na svÄt, ale vÄtčinou to tak bývá)."

- Co si myslí­Ä, že jsem dal najevo textem v závorce? Ten sis ani neÄetl? Moje stanovisko z toho plyne snad jasnÄ. Na asuru champ vÄtčinou umře, ale nemusí­ tomu tak být vždycky.

 

Neví­m, co jsi tam naÄel za rozpor. Já jsem zastánce bradium shieldu i raydric karty (na rozdí­l od tebe bych na noxe upozornil, kdybych s raydricem nesouhlasil). LepÄí­ mí­t z jablek Äanci asuru přeží­t, než vzí­t valk a noxe a dostávat menÄí­ dmg od nÄÄeho, co není­ problém uchlastat.

 

Je odvážné sem tahat hláÄky typu "ono v dneÄní­ dobÄ"..., když tu snad ani nehrajeÄ. Naví­c se zabýváÄ buildem tÄch nejsilnÄjÄí­ch champů (což sice připouÄtí­Ä, ale nemÄní­ to nic na tom, že je to zcestná myÄlenka), co se na GW objevují­. Já toho chci přeží­t co nejví­c, ne vÄechno. Proto mÄ zají­mají­ převážnÄ ti champové s 90 str a tam je ta Äance na přežití­ reálná. Pokud bude mí­t nÄkdo 110 str, tak ho pořeÄí­ gypsy nebo nic.

 

Je od tebe hezké, že myslí­Ä na mé duÄevní­ zdraví­, nicménÄ tÄ musí­m upozornit, že to je nejen nezdvořilé, ale i hloupé psát něco takového. VÄtčinou podobné fráze použí­vají­ lidé, kterým se diskuse vymkla z rukou nebo ti, kteří­ musí­ reagovat na nÄkoho sprostého až vulgární­ho. A mimochodem, venku jsem před chví­lí­ byl, takže si dalÄí­ starosti dÄlat nemusí­Ä.

Link to comment
Share on other sites

VÄc názoru..

ale ty jsi pořád nepochopil, že tí­m ED jsem prvotnÄ a taky hlavnÄ mluvil skrz ten SB ..

Já chápu, že ED je proti sonicu trochu riskantní­, vÄak jsem taky naprosto jednoznaÄnÄ napsal důvody, proÄ bych se ho nebál nosit:

"Neví­m jestli je to mýma redukcema na profce, ale poslední­ dobou tu hrají­ SinXové naprosto uboze."

"Jinak ED bych bral s ohledem na sebe. My SinXe nemáme (jen výjimeÄnÄ - a to je vÄtčinou dual na empo), takže je proti RNR marc naprosto k niÄemu. Ten stone curse je pravdÄpodobnÄjÄí­. S profkou mÄ do ED SinX (nalinkovanej se vÄí­m vÄudy) nějak zvláÄÂť netrápí­."

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Já chápu, že ED je proti sonicu trochu riskantní­, vÄak jsem taky naprosto jednoznaÄnÄ napsal důvody, proÄ bych se ho nebál nosit:

"Neví­m jestli je to mýma redukcema na profce, ale poslední­ dobou tu hrají­ SinXové naprosto uboze."

"Jinak ED bych bral s ohledem na sebe. My SinXe nemáme (jen výjimeÄnÄ - a to je vÄtčinou dual na empo), takže je proti RNR marc naprosto k niÄemu. Ten stone curse je pravdÄpodobnÄjÄí­. S profkou mÄ do ED SinX (nalinkovanej se vÄí­m vÄudy) nějak zvláÄÂť netrápí­."

 

Tajne doufam,ze s 16k hp na Champovi preziju i ten sonik a asperkem...

Link to comment
Share on other sites

Bude záležet na tvé def (tedy naplusovanosti equipu) a hlavnÄ na equipu SinXe. Je znaÄnej rozdí­l mezi +4 boned infikem s alicí­ a 130 str a +7 boned infí­kem, atk hornama, giant whisperem, atk boxem, masqueradou a v krají­m pří­padÄ bloody shackle ballama a 130 str (samozřejmÄ s jí­dlem).

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Taky sem dam asi uz konecne finalni build:]

 

 

STR:66+24

INT:14+14

AGI:1+21

DEX:94+26

VIT:78+7

LUK:1+3

 

 

Jeste sem dam mensi upravu toho predesleho buildu.

STR:66+24

INT:9+15

AGI:1+21

DEX:96+34

VIT:77+7

LUK:1+3

 

Jidla:+5str/+5dex

 

Def.rohy/Alice/incubus

+6Valk.shield/Thara

+4Dia Roba/ED/(+3dex.)

+4NSBM/Rydric

Varianty

Brejle/Incubus

Fousy

Dia Ring/Zerom

Dia Ring/Zerom

 

Hp:15700

Sp:1482

 

Ma to celkem hodne hp,taky by to mnelo prezivat sonic,solidni rezist na stun a 130dexovou asuru s alici kolem 26k do beznych redukci.Akorat nevim co budu delat,az dojdou beryny,zkousel sem to potovat rankovymi bp ,ale tudy cesta opravdu nevede:).

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Ahoj,pomalu se blí­ží­ můj třetí­ champ:) a já zaÄí­nám přemýÄlet o co nejlepÄí­m buildu pro souÄasné nastavení­ rebornu.Zatí­m uvažuji o tÄchto třech variantách.

1.HodnÄ int.na íşkor dex.

http://calcx.wushuang.ws/?caDbLbibHababbebsabaiaapoiaFaFaFaatnadTaaaaaaiJdWd7dWeunxc7tpgHlHaanMbRnMbNaahaajkkafffaaabkkaaaaaaaabaaacuaaaaHadaa

 

2.prohozená int za dex.(můj favorit).

http://calcx.wushuang.ws/?caDbLbibHababbsbeabaiaapoiaFaFaFaatnadTaaaaaaiJdWd7dWeunxc7tpgHlHaanMbRnMbNaahaajkkafffaaabkkaaaaaaaabaaacuaaaaHadaa

 

3.Kompromis mezi tÄma dvouma.

 

http://calcx.wushuang.ws/?caDbLbibHabadbiboabaiaapoiaFaFaFaatnadTaaaaaaiJdWd7dWeunxc7tpgHlHaanMbRnMbNaahaajkkafffaaabkkaaaaaaaabaaacuaaaaHadaa

 

 

Staty asi takhle,dva body jsou naví­c a nevidí­m tam jedinej skill ,kde by se hodily.

 

http://irowiki.org/~himeyasha/skill4/chp.html?10akakJkdAhFhOrdeFqSrAabJy

Link to comment
Share on other sites

Tento třetí­ je skoro stejný jako jedu na Atti. Ve skillech máme odliÄnost, a sice tu, že pojedu pÄtkový root na íşkor TSS nebo healu.

Btw, když si dáÄ 2+3 LUK a 2+ x vit, tak dí­ky zaokrouhlení­ LUKu zí­skáÄ velkolepých 1 ATK :D

equip .. lepÄí­ prostě není­ :)

Link to comment
Share on other sites

Tento třetí je skoro stejný jako jedu na Atti. Ve skillech máme odlišnost, a sice tu, že pojedu pětkový root na úkor TSS nebo healu.

Btw, když si dáš 2+3 LUK a 2+ x vit, tak díky zaokrouhlení LUKu získáš velkolepých 1 ATK :D

equip .. lepší prostě není :)

 

Ještě by se dal prohodit Aliot za G.whispera,ale nevím o kolik by to zvedlo asuru,případně ho dát do diamantaku a na Satana asi nejlepší volba.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...