Jump to content
Reborn fórum

Vareni


TheERay

Recommended Posts

Lvl 1 jí­dla vaří­m následovnÄ 10 pokusů - 10 jí­del a v zápÄtí­ 15 pokusů - 0 jí­del. Ale ve výsledku z celkovýho množství­ pokusů a uvařených jí­del to vychází­ asi tak na 60-70% íşspÄÄnost. Je to hodnÄ o náhodÄ prostě.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 81
  • Created
  • Last Reply
Lvl 1 jí­dla vaří­m následovnÄ 10 pokusů - 10 jí­del a v zápÄtí­ 15 pokusů - 0 jí­del. Ale ve výsledku z celkovýho množství­ pokusů a uvařených jí­del to vychází­ asi tak na 60-70% íşspÄÄnost. Je to hodnÄ o náhodÄ prostě.

13362[/snapback]

 

a co v tyhle hre neni .)

Link to comment
Share on other sites

Lvl 1 jí­dla vaří­m následovnÄ 10 pokusů - 10 jí­del a v zápÄtí­ 15 pokusů - 0 jí­del. Ale ve výsledku z celkovýho množství­ pokusů a uvařených jí­del to vychází­ asi tak na 60-70% íşspÄÄnost. Je to hodnÄ o náhodÄ prostě.

13362[/snapback]

He :D To je teda dost zvlastna nahoda ... tych 15 pokusov si robila s tou istou postavou ?

 

A este mam otazku .. da sa niekde kupit grape ? Lebo cely vecer som v podstate huntil len grapes :devil2::devil2:

Link to comment
Share on other sites

Takže pokud máte stejný problém jako já a nechce s Vámi mluvit Chef s tim, že máte přijí­t až budete mí­t uvařená vÄechna jí­dla lvl 1 (aÄkoli je máte), tak jednoduÄe jí­dla z inentáře vyházejte a on zaÄne reagovat tak jak má :)

Link to comment
Share on other sites

Seznam surovin od food selerů:

Prontera: Bread, Pot

Moroc: Hot sauce, Sweet sauce, Yelow spice, Red spice, Plain sauce

Alberta: Yummy fish

Umbala: Grain

Yuno: Cooking oil

Niffleheim: Mushroom

 

Pí­Äu ty které jsou nejdostupnÄjÄí­ a to co se opakuje na jiných mí­stech už nevypisuju (tzn. když v Payonu, prodavaj jen nějakou omáÄku co už maj v Morocu vynechávám).

 

Cacao jsem nenaÄla nikde (napří­klad).

 

Edit: Co bude s tim kakaem? Kakao for sale! :)

Link to comment
Share on other sites

ChtÄl bych se zeptat, jak je to teda s tou íşspÄÄností­, respektive, jak a Äí­m se dá zvýčit. MÄ to zatim připadá na tÄch 50% (poslednÄ se mi povedlo 43 jí­del ze 100). Kdyby ta pravdÄpodobnost byla vždy 100%, tak by asi ztrácely smysl kuchařské soupravy, ale myslí­m, že by nebylo Äpatné pomocí­ různých předmÄtů tu Äanci moct zvýčit :blink:

Link to comment
Share on other sites

ChtÄl bych se zeptat, jak je to teda s tou íşspÄÄností­, respek...

13872[/snapback]

no je to tech 50% .. dneska sem z 5 pokusu udelal +6 int 3x.. minule sem ze 115 pokusu udelal 115 jidel lvl5 ..

.. ale stejne je to naky cely divny.. ty veci na +6+ jsou jakoze hodne tezky (vetsinou) a kdyz to pritom trva "jenom" 20 minut :)

Link to comment
Share on other sites

Funguje vaření­ podle kuchařky lvl 7 ?

NaÄemu kuchtí­kovi se nedařilo ...

14023[/snapback]

 

Mno já zatí­m zkouÄel jenom na +7AGI a povedly se 2 ze 4 pokusů, takže to asi funguje. Mimochodem připadá mi že ingredience na +7 je občas lehÄí­ sehnat, než na +6 (i nÄkteré +5).

Je Äkoda, že k vaření­ není­ nějaká animace, neto tak něco (třeba, jako když kovář kove/alch mí­chá) - stačil by i nápis, jestli se to povedlo nebo ne. RozhodnÄ by to bylo lepÄí­ :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...