Jump to content
Reborn fórum

Oslavy


Mitheress

Recommended Posts

Chcete vlastni party? Neni problem... staci mi napsat a muze se jit kalit....

 

pripravuji npc pomoci ktereho vytvorite seznam hostu a dostanete se na hostinu atd... pokud by mel nekdo zajem o usporadani testovaci hostiny at se ozve... :) domluvime se poradne to oslavime

 

:thumbdown::rolleyes::)

 

Takze podrobnosti:

 

Npc ktere vam umozni usporadat oslavu se naleza v Prontera nad fontanou(stromkem:)) vlevo u sloupu.

 

sluzebnicek.JPG

 

 

Jeho uloha je jednoducha. Oznami te mi, ze mate v umyslu neco slavit. Podstatny je cas. Takze mi piste rovnou kdy a v kolik. Ja hodinu pred udanym casem nastavim NPC tak aby reagovalo na vasi oslavu. Vasim ukolem je si pomoci tohoto NPC napsat seznam hostu, kteri se potom pomoci jeho dostanou primo na oslavu. Delka oslavy je prozatim 24h potom ji zrusim ja nebo vy.

 

Par informaci.

 

Pokud jste poradatel oslavy tak se vam zpristupni nasledujici menu

Sluzebnicek:

Pridat jmeno na seznam - prida jmeno na seznam.. dejte si pozor aby jmeno bylo spravne napsane. Neni zatim kontrola zda existuje. A prozatim neni ani kontrola zda jiz na seznamu neni.

Podivat na seznam - Vypise jiz seznam registrovanych ucastniku.

Edit seznamu Editacni menu na vyber je skrtnuti registrovaneho ucastnika nebo zruseni celeho seznamu.

Jit na oslavu warp primo na oslavu

Zrusit hostinu zruseni cele hostiny smazani seznamu. Znamena, ze se na hostinu jiz nikdo nedostane, ale ta muze klidne pokracovat.

 

Platit se zatim nebude. Pozdeji pribude nove npc s napoji apod :]

 

Zatim vse.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

hmmm fajnovy napad :o

takze zatial sa za to neplati ??? to by ma zaujimalo kolko ludi uz vyuzilo tuto moznost ked je to zatial zadara :o

a co tak spravit taku velku party pre cely server :o

vsetci by sa zisli niekde,na niakom velkom mieste a kecalo by sa a zoznamovalo by sa a..... co ja este viem ? :shifty:

to ma len tak napadlo....

 

fakt dobry napad s tymi party... :o

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...