Jump to content
Reborn fórum

Priest Buildy


Yamian

Recommended Posts

Pro ty, co si opravdu nevi rady s FS:

 

Kyrie Eleison 10

Magnificat 3

SP Recovery 4

Status Recovery 1

Resurrecition 4

Impositio Manus 2

Suffragium 3

Lex Divina 5

Lex Aterna 1

Gloria 1

Angelus +5 (dorazime z acolyty)

 

Zbytek tak nejak libovolne. Treba Magnificat 5, Aspersio, Sanctuary, nekdo nedava angelus 10, ale treba jen 7...

 

A staty:

99 vit

99 int (pripadne neco ubrat a dat na dex)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 163
  • Created
  • Last Reply

Jen jestli se můžu zeptat, vÄude vidí­m specifické buildy na FS a o ME/Crit (proste battle) se jen mluvi.. mohl by mi nekdo poradit nejake buildy presne na takoveho priesta (takoveho, co neco i vicemenne zabije a ne jen stoji, pokousi se prezit a ceka az ho nekdo zachrani?)

Link to comment
Share on other sites

Jen jestli se můžu zeptat, vÄude vidí­m specifické buildy na FS a o ME/Crit (proste battle) se jen mluvi.. mohl by mi nekdo poradit nejake buildy presne na takoveho priesta (takoveho, co neco i vicemenne zabije a ne jen stoji, pokousi se prezit a ceka az ho nekdo zachrani?)

1362[/snapback]

 

To je trosku problem. Pokusoval sem s agi/str a s agi/luk battle priestama...

Critical priesta jsem vyloucil... opravdu nic moc ani na lvlu 9x - problem je jak s dex, tak se str... proste nema tu spravnou rychlost jaka by vynahradila str. Proste Critical mi prisel dost marnej. Agi/Str byl dobrej, v kombinaci s KE byl docela reznik. Naprosta suprovka je chodit expit s BSkem. Nicmene, takhle udelanej BP je schopnej boostovat a sem tam healovat sebe+1 max 2 lidi.

Na Freye jsem mel jeste daleko vic agi a min str. Jeho staty uz nevim. Ale bylo to podobny jako to mam ted... zatim mam jen lvl 90 takze to jeste nejni final, ted uz to pude jen do agi, popripade zarovnam int a dex.. jeste nemam ten nej eq...

 

staty zatim:

 

str 85+15

agi 82+18

vit 1+x

int 5+x - s bonusama je to to spravny cislo :)

dex 42+14

luk 1+x

 

co se tyce skillu.. - jsou 2 cesty bud bez warpu a nahodit angelus 10 jako aco nebo bodat na angelus a nechat ho na potrebny 2-4 body(dle healu/cure/atd) - popripade omezit neco jako priest ale to mi neprislo cool... ja mam rad kdyz se muzu healovat za hodne, takze mam heal 10 (prijde mi lepsi nez mit angelus)

 

Agi/Bless/Heal/Kyrie/Mace Mastery 10

Impo/Aspe/Divina/Magnif 5

SP rec 7

Angel 2

DecAg 2

Warp 4/Telep 2/Pneu

Aentena 1

(Glo 1 - jen aby maul moh delat flasticky :) jinak by sla do SP rec...)

 

Je s tim sranda.. osobne bych asi radsi udelal jako predtim vic agi build - min ho trefujou - tenhle zase dava pekny delovky

 

Agi 99+x

Dex 40+x

Int 5+x

Str zbytek tzn to bude tak 70+

 

eq vse pro agi co de + klasika neco na hp

 

co se tyce zbrani - bohuzel knihy nemaji vetsi aspd ani zadna jina vec nema lepsi aspd nez to co maji maces.... chain se vyplati jen hodne oplusovanej a se 3ma elementama jinak ho jasne prevalcuje stunner...

Link to comment
Share on other sites

...

nahodit angelus 10 jako aco nebo bodat na angelus a nechat ho na potrebny 2-4

....

1553[/snapback]

 

No esli mas vit 1, tak ti angelus moc nepomuze a ty 2-4 sou imo zbytecny. A jinak vit 1 se mi zda dost malo, tak bych tak 20-40... (ale to je asi tim, ze jsem uchyl a kazdej muj char ma 100 vit...)

Link to comment
Share on other sites

No esli mas vit 1, tak ti angelus moc nepomuze a ty 2-4 sou imo zbytecny. A jinak vit 1 se mi zda dost malo, tak bych tak 20-40... (ale to je asi tim, ze jsem uchyl a kazdej muj char ma 100 vit...)

1559[/snapback]

 

pravda.... angelus sem mel jako vit char... ted mam 2 jako nutnost pro uz nevim co :)

 

pri agi 99+ s flee 220+ te nezajma moc vit

Link to comment
Share on other sites

pravda.... angelus sem mel jako vit char... ted mam 2 jako nutnost pro uz nevim co :rolleyes:

 

pri agi 99+ s flee 220+ te nezajma moc vit

1574[/snapback]

 

no podle mne i Angelus 2 je nanic:-) Potrebujes ho na kirii a tu pak na glorii ale glorie má tak kratke trvani, ze na expeni je nanic usetrene boriky bych daval asi nekam jina, protoze s +-4K si dost dobre kirii nedokazu predstavit.

Link to comment
Share on other sites

mno angelus je tam kvuli KE a muzu ti rict ze KE v kombinaci s agi - flee je naprosto suprovy.... vydrzi neuveritelne dlouho a blokuje kdyz te prisera trefi... 90 lvl takovejhle ma 4k8 hp(njn pupa) :rolleyes:

 

p.s. gloria je tam fakt jen pro delani maulovejch flasticek - jinak je na nic

Link to comment
Share on other sites

no podle mne i Angelus 2 je nanic:-) Potrebujes ho na kirii a tu pak na glorii ale glorie má tak kratke trvani, ze na expeni je nanic usetrene boriky bych daval asi nekam jina, protoze s +-4K si dost dobre kirii nedokazu predstavit.

1643[/snapback]

Gloria nie je nanic. So sinom alebo hlavne s falconerom je super (ze Yami ? :rolleyes: )... ale je pravda ze takych tu je malo a hlavne priesti s nimi akosi neexpia :blink:

Link to comment
Share on other sites

tohle je muj priest ktereho sem zkousel celkeem se mi skill build osvedcil :)

 

staty :int 99,vit 99 :)

skilly:stat.rec:1,iprove sp 4,ress 4,kyrie 10,magni 5,lexdivina 5,aterna 1,glorie 3,imposio 5,asperio 2,angelus 6(4 angelus od acolyty),suff 3

neni tam santurary wim celkem podstatna vec na gw ale myslim ze by se to dalo prezit navic sem ho na gw nepouzil B)

Link to comment
Share on other sites

FS priest VIT 99/INT 99 a skill build je od uplatneni:)

 

ciste GW

Kirie 10

Margnificat 3

Santuari 5

Lex Aeterna 1

Lex Divina 5

Angelus 6

Status recoveri 1

Impositio manus 3

Suffraguin 3

Aspersio 5

Gloria 3

B. S. Sacramenti 4 (je to dobrá vec, ale chce te sehranou guildu)

 

na expeni a GW bych ze zbavil B.S.S., aspesrio jen 3 a dal bych to do resurrection( SP Recovery 4, resurrection 4), a pokud by bylo potreba jde se zbavit santuari, glorie a i lex aeterna nená nezbytnost (ale pak na vás koukaj jak na podradný druh priesta), nemám jí­ u Hwi Nori a jsem v pohode na vlackování­ neni treba, mí­sto toho mám B.S.S, kombinaci je zpousta.

 

Kazde aspon trochu FS priest by mel mí­t

 

Kirii 10

magnificat 3(5 pro linejsi)

Impositio manus 3

Suffraguim 3

a pak uz je to jen na vás:).

Link to comment
Share on other sites

To je trosku problem. Pokusoval sem s agi/str a s agi/luk battle priestama...

Critical priesta jsem vyloucil... opravdu nic moc ani na lvlu 9x - problem je jak s dex, tak se str... proste nema tu spravnou rychlost jaka by vynahradila str. Proste Critical

1553[/snapback]

 

 

Uprime jsem nikdy battle nedelal, ale zajimalo by mne proc nepouzí­vás jinej build nez pro FS priesta i pro Battle.Asi takto

 

Aco (skill i od priesta)

divine protection 10

Blessin 10

Demon bane 10

Signum Crusis 10

Heal 3

increase agi 1O

angelus 2

aqua benedicta 1

 

Priest

Mace mastery 10

Kirie 10

Impositio manus 5

aspersio 4(5)

santuary 3

Safety Wall 10(9)

 

tam kam más chodit jako sluzební­k bozí­ by se ti podle mne vedlo mnohem lepe:-), ale jen se ptám.

Link to comment
Share on other sites

Uprime jsem nikdy battle nedelal, ale zajimalo by mne proc nepouzí­vás jinej build nez pro FS priesta i pro Battle.Asi takto

 

Aco (skill i od priesta)

divine protection 10

Blessin 10

Demon bane 10

Signum Crusis 10

Heal 3

increase agi 1O

angelus 2

aqua benedicta 1

 

Priest

Mace mastery 10

Kirie 10

Impositio manus 5

aspersio 4(5)

santuary 3

Safety Wall 10(9)

 

tam kam más chodit jako sluzební­k bozí­ by se ti podle mne vedlo mnohem lepe:-), ale jen se ptám.

2838[/snapback]

 

duvod je pro me jasnej...

ja sem nedelal BP na mrtvolkovy prisery, ja delal BP jako universala co mlati vsechno. Respektive sem ho hojne pouzival k hunteni nekterejch karet. Hunter je sice lepsi, ale je to oproti BP nuda :) Skoda ze jsem se nestih dostat pred [ /omg ]em k nejakymu TU buildu, docela bych to vyzkousel.

 

p.s. BSS jsem nejak nepochopil, ten skil mi prijde dost o nicem...

Link to comment
Share on other sites

No timhle dás taky vsechno, jen musí­s potovat trosku ví­c:) a vyuzijes bojove skilly co priest ma.

 

A BSS je super dostanes na utcitou doby Holy armor:) se vsema vyhodama ale i nevyhodama. A pokud mas dalsi 2 priesty co pri utoku stihaj hazet aspersio je to super.

Jsem zvedav kolik lidi bude mit elementarni brnca:) a holy zase neni tak spatný. Jen stihat davat aspersio.

Link to comment
Share on other sites

duvod je pro me jasnej...

ja sem nedelal BP na mrtvolkovy prisery, ja delal BP jako universala co mlati vsechno. Respektive sem ho hojne pouzival k hunteni nekterejch karet. Hunter je sice lepsi, ale je to oproti BP nuda :) Skoda ze jsem se nestih dostat pred [ /omg ]em k nejakymu TU buildu, docela bych to vyzkousel.

 

p.s. BSS jsem nejak nepochopil, ten skil mi prijde dost o nicem...

2849[/snapback]

 

TU je fajn.. Jen ME mi prijde lepsi :) Ale zase je to ciste zamerenej build.. Ale rozhodne zabava.. a testovat muzes stale na serverech typu www.littlero.com kde mas na vyber z rate tusim 100/100/50 a 2000/2000/100 :)

Link to comment
Share on other sites

TU je fajn.. Jen ME mi prijde lepsi :) Ale zase je to ciste zamerenej build.. Ale rozhodne zabava.. a testovat muzes stale na serverech typu www.littlero.com kde mas na vyber z rate tusim 100/100/50 a 2000/2000/100  :)

2860[/snapback]

 

zajmavy tam se mrknu ")

Link to comment
Share on other sites

FS priest VIT 99/INT 99 a skill build je od uplatneni:)

 

ciste GW

Kirie 10

Margnificat 5

Santuari 7

Lex Aeterna 1

Angelus 6

Status recoveri 1

Impositio manus 3

Suffraguin 3

Aspersio 5

Gloria 3

B. S. Sacramenti 5 (je to dobrá vec, ale chce te sehranou guildu)

 

....

2836[/snapback]

Nechci ti kazit iluze, ale chybi ti tam Divina 5, bez kery se nedostanes a Aeterne.

Link to comment
Share on other sites

Mnoo ja sveho FS priesta jedu vzdy ze dam int na 90 a pak jedu vit s dex,vit dojedu taky na 90 a zbytek dam do dex coz vychazi tak 48.Sice nemam tech int99 a vit99 ale myslim si ze 90 vit a 90 int neni tak uplne spatny a SP mam furt a moje def je dost slusna no a dejme tomu ze docela rychle caruju :blink: B) Mno a skilly jak asi pise Yami ;)

Link to comment
Share on other sites

Ak ideÄ na ME/SW, tak jednoznaÄne ME 10, SW 10 a predpoklady, za aco potom Bless, Heal, Inc. agi na max. Celkovo by som to videl nejak takto:

--aco:

DP 5

Bless 10

Heal 10

Inc. agi 10

Pneuma+Warp+Teleport+Ruwach 8

Aqua benedicta 1

--job 45

Äalčie body asi do DP alebo Angelusu

--priest:

Inc. SP recovery 4

SW 10

Impositio 3

Aspersio 4

Sanctuary 3

Status recovery 1

Res. 1

Divina 5

Aeterna 1

TU 3

ME 10

--máÄ ME :) a ostávajíş 4 body

Magnificat 3

--1 bodí­k vožný (DP, Angelus, Divina)

 

Ak chceš í­sÂť na ME/support, tak (pí­Äem iba zmeny):

--aco:

Angelus 2

--job 47

Äalčie body asi do DP alebo Angelusu

--priest:

SW 1 (miesto 10)

KE 4

Gloria 2

--4 body

Suffragium (na max.) alebo KE mi prí­du ako dobré alternatí­vy, kam dávaÂť body. Alebo Sanctuary na WoE. :)

Link to comment
Share on other sites

Acolyta

 

Heal 10

teleport 2

warp portal 4

ruwatch 1

pneuma 1

divine protection 5

Blessing 10

cure 1

increase agi 10

decrease agi 2

angelus 2

aqua benedicta 1

 

Priest

 

kyrie eleison 10

magnificat 5

sp recovery 4

status recovery 1

ressurection 4

gloria 3

lex divina 5

lex aeterna 1

impositio manus 5

sufra 3

aspersio 3

Santuary 5

 

INT 99

VIT 99

Link to comment
Share on other sites

Acolyta

 

Heal 10

teleport 2

warp portal 4

ruwatch 1

pneuma 1

divine protection 5

Blessing 10

cure 1

increase agi 10

decrease agi 2

angelus 2

aqua benedicta 1

4463[/snapback]

 

s tim cure nevim .. silence se da lex divinou vylecit take.. + status recovery.

//cure mi prijde asi zbytecne

Link to comment
Share on other sites

s tim cure nevim .. cetla jsem jak Ippang psal, ze silence se da lex divinou vylecit take.. + status recovery.

4720[/snapback]

SR na Silence nejde... Cure lieči blind (hmm, niÄ extra status, málo žudí­ má zbrane nařho, GP ho lieči), silence (GP alebo Lex divina) a tuÄí­m chaos (nemám skíşsenosti, na ASB 2.0, ktorý má CzechRO, nefunguje - ale mal by ho liečiÂť GP). IMO minimálne na ASB2 strata bodu a tu najskí´r tiež.
Link to comment
Share on other sites

IMO minimálne na ASB2 strata bodu a tu najskí´r tiež.

4722[/snapback]

ani nie..wizz toho vela neuesie takze nema neobmedzenu zasobu gp.. ak si ho navyse vezme na chvilku priest do parady a bude ho divinovat, gp sa velmi rychlo minu a pri dlhsom utoku nema cas ani relognut popripade dostat sa ku kafre takze gw priestovi sa cure rozhodne hodi

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...