Jump to content
Reborn fórum

Priest Buildy


Yamian

Recommended Posts

Ad Moon:

 

Aspersio bych na 1 urcite nenechaval...Nepouziva se jen na zdrzeni empobijcu...Casto se nahazuje SinXum pro obchazeni redukci...:lookaround:...Nehlede na to, ze lvl4 potrebujes jako prerekvizitu k SW...:)

Vsak sem psal "na minimalnim lvlu", tj. potrebny lvl na SW pokud ho jede a pokud ne tak lvl 1.

 

Navic kazdej schopnej SinX by si mel bejt schopnej nahodit Fire Element na prvni ranu pres Blast Clip(doufam ze to tady funguje porad stejne :)). Ja vim, ja vim.. .sem offtopic.... uz mlcim ^^

 

ok tak teba taba necham v tom lebo asi nevies co je slovak

 

len tak sem nieco trepnes, aspon sa ne tebe ludia pobavia....

Ne nevim co je slovak, uprimne, pochybuju ze nekdo z lidi co tohle cte vi jaky parametry ma SlovakRO. Kdyz chces konkretni informace, musis predem nejaky dodat, jinak to nepude :)

 

Moon toho zna vic nez kdokoliv jinej

Takova pocta :). Btw, rek bych ze Jahy/Belga toho vi vic, zvlast ty jemny mechaniky a definice, vtom ja se zas tak nevyznam, ale i tak dik ^^

 

 

cca vetko co si vravel by sa dalo dat dole z angelusu ale co ja viem pokial ides velku vit tak sa ti angelus zide...

Kdyz pominu to co napsal Mith(tedy ze stojis na Magnetu kde pneuma nefunguje, SW koneckoncu taky ne), tak nejses jedinej na koho Angelus pusobi(pokud ses v parte, jako ze na GW ses). A ostatni charaktery si tezko muzou hodit Pneumu/SW, ze? Pochybuju ze dokazes rozhazet Pneumy/SW na 12+ lidi(nevim jak velky mate party).

 

Promiř, ale při int 86+99 za level máÄ 185 a to je heal za 1932. Neví­m kdo tu nezná herní­ matematiku...

Edit: Neodpustí­m si, ale heal za 2318 ani hodit nejde :) (pokud se baví­me o normální­m priestovi, u high priesta si jist nejsem)

Samozrejme myslel High Priesta, jen to tam nenapsal(coz by mel, pokud chce poradit).

 

som sa skor smial na ue naco asumprio 1... a ze ky na na jednotke... mi pripadaju ako keby niekto nevedel aoc ma priest za sklily

Precti si to jeste jednou a pak se muzes smat :) Psal sem Aspersio na lvl 1, ne Assumtio!!! Trosku rozdil, ze? Jen tak btw, k cemu ti je na GW KE, kdyz mas Assu? Odpoved: jen na sundavani Assumtia nepratelum a na to bohate staci lvl 1(aby nedoslo k nedorozumeni, tak pokud to nevis KE rusi Assu a naopak)

 

A laskave se nediv ze muj post neni zrovna privetivej, protoze kdyz ze me nekdo zkousi delat blbce, tak mu to taky pak dam hezky sezrat :).

Clovek se ti snazi pomoct a on se mu jeste vytlemi ..... no to sou dneska lidi ....

 

EDIT - jo a kde mi u Assumptia chybi to "p", tak si ho doplnte, jestli mate touhu, me se nechce ^^

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 163
  • Created
  • Last Reply

mno tim myslis jako ze ho budes delat na slovakRO nebo ze ho tam mas a chces ho udelat u nas?

 

tim jsem myslel to spletene forum...

 

s tou Naelou jsi me nepochopil, ale to mas jedno...

 

jasne high vit priest toho ustoji hodne a pokud je sikovny tak jedine co ho dostane z hradu je bud asura velka presila. ten heal nevim ale ja mam u HP int 110 a davam heal za 2500+- tak nevim hadat se nebudu

 

o tej asure by som pochybaval pretoze pokial ten monk champ nejde dex nad 80 tak mam SW, ako aj teraz ako priest... a pokial by mal suftu tak si uz davam na neho pozor a preventivne stojim v SW alebo podla situacie

 

aha tu je to tak viecej active

 

k tomu healu pokial sa vam to nechce pocitat je to taka finta ze si pozriete dmg aky by ste dali napr ED

Link to comment
Share on other sites

ok tak co toto

 

Heal 10 Blessing 10 Increase AGI 10 Decrease AGI 1 Angelus 8

Divine Protection 5 Ruwach 1 Teleport 2 Warp 4 Pnuema 1

Aqua Benedicta 1 Increase SP Recovery 5 Imposito Manus 3

Suffragium 3 Aspersio 4 Status Recovery 1 Sanctuary 7

Safety Wall 7 Magnificat 3 Kyrie Eleison 10 Gloria 1 Lex Divina 5

Lex Aeterna 1 Assumptio 5 Meditatio 10

 

http://web.hc.keio.ac.jp/~fk061999/himeyas...osOqnkbyAjScAJy

Link to comment
Share on other sites

neviem ako u vas ale dobry Hight priest sa vo vetsine pripadoch neda dat asurou

Proti vasim champum bych pak tedy vazne chtel hrat :lookaround:. Pokud to jeste nevedi, tak jim vyrid, ze kdyz na Priesta/HPriesta hodej Pneumu, tak si nebude moct dat SW, cili to pak vypada asi takhle : Pneuma=>Snap=>Asura=>mrtvej Priest.

Link to comment
Share on other sites

Proti vasim champum bych pak tedy vazne chtel hrat :lookaround:. Pokud to jeste nevedi, tak jim vyrid, ze kdyz na Priesta/HPriesta hodej Pneumu, tak si nebude moct dat SW, cili to pak vypada asi takhle : Pneuma=>Snap=>Asura=>mrtvej Priest.

To jeÄtÄ není­ jistota, NejlepÄí­ je kombinace Pneuma=>Ruwach=>Snap=>Asura=>mrtvej Priest. :)

Link to comment
Share on other sites

možná nechat dex a dát str i luk :lookaround: osobnÄ bych to vidÄl asi takhle: esli si člověk vÄří­ a ví­ že se bude vÄnovat huntÄní­ vÄcí­ na poty popř. je kupovat tak se mu ta sí­la vyplatí­ .. a to staÄí­ sí­la třeba jenom 10 a už je to o dost hezÄí­ :))

Link to comment
Share on other sites

Navic kazdej schopnej SinX by si mel bejt schopnej nahodit Fire Element na prvni ranu pres Blast Clip(doufam ze to tady funguje porad stejne :lookaround:). Ja vim, ja vim.. .sem offtopic.... uz mlcim ^^
Už dlouho (tady) funguje tak, že na 10 vteřin přidá 20% dmg, která má fire element a 100% hit (takže 100% dmg elementu podle zbraně a k tomu 20% fire). (A na sacrificial ritual, navzdory jeho popisku, nic nepřidává.)
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Co hovorite na tento build?

 

STR 1+5

AGI 1+4

VIT 90+5

INT 90+5

DEX 52+4

LUK 4+7

 

Vela ludi tu pise ze VIT 99/ INT 99 ale podla mna 90 staci a potom su body do DEX a rychlo sa caruje. ;)

 

Skilly by som si jake mal dat na tento build? Zatial to je takto, ale neni to nic specialne. :P

 

Acolyte

 

Heal 10

teleport 2

warp portal 4

ruwatch 1

pneuma 1

divine protection 5

Blessing 10

cure 1

increase agi 10

decrease agi 2

angelus 2

aqua benedicta 1

 

 

Priest

 

kyrie eleison 10

magnificat 5

sp recovery 4

status recovery 1

ressurection 4

gloria 3

lex divina 5

lex aeterna 1

impositio manus 5

sufra 3

aspersio 3

Santuary 5

Link to comment
Share on other sites

STR 1+5

AGI 1+4

VIT 90+5

INT 90+5

DEX 52+4

LUK 4+7

Spí­š než hezky 90/90 bych to dal nějak jinak, aby se ti to vyplatilo i vzhledem k healu a vitdef. Napří­klad vit 71+9, int 94+15, dex 69+14, luk 9+7 (rod s 4xfabre); 75+9, 94+15, 64+14, 11+7 (rod s 4xfabre); 74+6, 91+18, 69+14, 11+7 (int survivor's rod s 1x fabre) a podobně.

Já osobně mám (budu mí­t) 80+6, 92+18, 61+14, 11+7 a je to mí­rně zmršený, protože to bylo původně plánovaný na staff s 3x fabre a gw, ale teď to je na pvm a int survivor's rodku. Pokud chceš mí­sto def/redukcí­ nosit třeba tiaru, earringy a podobně, tak to zas vypadá íşplně jinak (u tebe třeba 2x earring nebo evil bone wand na heal breakpoint).

Link to comment
Share on other sites

...

 

Imho dec agi 2 je zbytecny, staci 1 a cure je taky k nicemu, kdyz mas status rec., to radsi zvednout angelus.

Ohledne statu, dal bych vic vit a min int.

Link to comment
Share on other sites

Imho dec agi 2 je zbytecny, staci 1 a cure je taky k nicemu, kdyz mas status rec., to radsi zvednout angelus.

Ohledne statu, dal bych vic vit a min int.

tak to určitě ne, angelus je vpodstatÄ skill k niÄemu.

Pokud vláÄkujeÄ slabé potvory, tak jich máÄ hodnÄ - je jich tolik že ti zredukujou vitdef skoro k nule

Pokud tankujeÄ silnou potvoru, tak je ti celkem jedno jestli ti dá ránu za 1000 nebo za 990

Link to comment
Share on other sites

No dec agi vyuzivam jedine na gw, zatimco angelus i pri exp/hunt a vzhledem k tomu ze jsou to skily na priesta a ne na hp, takze gw ...

Link to comment
Share on other sites

No dec agi vyuzivam jedine na gw, zatimco angelus i pri exp/hunt a vzhledem k tomu ze jsou to skily na priesta a ne na hp, takze gw ...

Za to ti nikdo nemůže že decagi nepouží­váÄ při PvM ;)

A to že angelus použí­váÄ neznamená že se vyplatí­ do nÄj cpát body, které jsou jinde mnohem lépe využitý.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

můj budoucí­ FS/TU priest

 

pocitano s equipem, blessem a glorií­

 

INT 99+15

VIT 85+9

DEX 28+16

LUK 30+41

 

Saintka s peco peco

shoes s matyrem

quadruple vital rod

2x neslot rosary

a zbytek se uvidí­

 

skilly za aco:

10 heal

5 DP

10 bless

10 agi

8 pneuma + prereq

1 aqua benedicta

5 Angelus

 

za priesta:

10 Kyrie

3 magnif

4 sp recovery

1 status recovery

4 ress

5 divina

1 aeterna

10 TU

3 impositio

3 asperko

3 sufra

2 gloria

 

 

a ted kritizujte =)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...