Jump to content
Reborn fórum

Priest Buildy


Yamian

Recommended Posts

  • 3 months later...
  • Replies 163
  • Created
  • Last Reply
se podivej jeÄtÄ sem http://radim.mujblog.centrum.cz/

Takže ,já sem si vybral neco takového,ale o priestovi nic moc neví­m,je tento build použitelný v partÄ(2-3 lidi)?

Str 1+15 (Blessing)

Agi 1+16 (Increase Agi)

Vit 61+9 (Quadruple Vital Rod)

Int 84+18 (Blessing, Erudite Tiara)

Dex 86+14 (Blessing)

Luk 13+37 (Gloria)

 

zůstane 17 bodů na rozdÄlení­

 

Acolyte

 

Ruwach 1

Teleport 2

Warp Portal 4

Pneuma 1

Divine Protection 5

Heal 10

Blessing 10

Increase AGI 10

Angelus 5

Decrease AGI 1

 

Priest

 

Status Recovery 1

Lex Divina 5

Turn Undead 10

Resurrection 4

Increase SP Recovery 4

Kyrie Eleison 10

Magnificat 5

Gloria 5

Angelus 5 (10)

Link to comment
Share on other sites

Priest

 

Status Recovery 1

Lex Divina 5

Turn Undead 10

Resurrection 4

Increase SP Recovery 4

Kyrie Eleison 10

Magnificat 5

Gloria 5

Staty neposoudí­m, v tÄch se nějak extrémnÄ nevyznám... každopádnÄ.. nezapomeř na ... Lex Aeterna ( na Angelus se vybodni pochybuju že na nÄj budeÄ myslet a nahazovat ho každou chví­li ) a ten zbytek nacpat do suffry..ale na suffru lvl 3 ti schází­ 2 body které bych doporuÄoval odpráskout z TUcka...

Link to comment
Share on other sites

Ja osobne bych teda odprasknul dva body z magni, s tou dexou je to stejne nahozeny hned :)

angelous bud 3 , nebo 10, jinak to nema cenu.A deset jen pokud mas hodne vit, viz dalsi poznamka :)

 

Bejt to muj priest tak mu prohodim int a vit a do vit narvu i body z luk a co zbude, ale to je moje uchylka, proste priest ma neco vydrzet :)

Link to comment
Share on other sites

na Angelus se vybodni pochybuju že na nÄj budeÄ myslet a nahazovat ho každou chví­li
Jestli je pÄt minut "každou chví­li", tak by mÄ teda zají­malo, jakou straÄnou námahou musí­ bejt držet nahozenou glorii nebo třeba true sight.
Link to comment
Share on other sites

Jestli je pÄt minut "každou chví­li", tak by mÄ teda zají­malo, jakou straÄnou námahou musí­ bejt držet nahozenou glorii nebo třeba true sight.

Navic Angelus je rychlejsi nez assu a jeho nahazovani (a predchozi spadnuti) te nedostane do takoveho prusvihu jako kdyz si nechas slitnout assu :)

 

Ale vazne, jak rika krtek - pokud zbejvaji body a ten priest ma chodit jinam nez na GW a anuby, tak pokud je v bezne parte high-vit tank (at uz samotny priest, nebo slipka nebo cokoli dalsiho mene obvykleho), tak se Angelus10 rozhodne vyplati, kdyz ne tak bych dal minimum nutne na dalsi skilly. Na agi chary naproti tomu vubec ne :)

 

2Sameth: Low Priest co moc nevydrzi si do party vezme slepici a jsme tam kde jsme byli - velka vit -> angelus 10 + KE10 zachyti docela dost veci.

Link to comment
Share on other sites

Takže ,já sem si vybral neco takového,ale o priestovi nic moc neví­m,je tento build použitelný v partÄ(2-3 lidi)?

Str 1+15 (Blessing)

Agi 1+16 (Increase Agi)

Vit 61+9 (Quadruple Vital Rod)

Int 84+18 (Blessing, Erudite Tiara)

Dex 86+14 (Blessing)

Luk 13+37 (Gloria)

 

zůstane 17 bodů na rozdÄlení­

 

Acolyte

 

Ruwach 1

Teleport 2

Warp Portal 4

Pneuma 1

Divine Protection 5

Heal 10

Blessing 10

Increase AGI 10

Angelus 5

Decrease AGI 1

 

Priest

 

Status Recovery 1

Lex Divina 5

Turn Undead 10

Resurrection 4

Increase SP Recovery 4

Kyrie Eleison 10

Magnificat 5

Gloria 5

Angelus 5 (10)

 

To je můj čistokrevný TU Priest na Anubise.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
To je můj čistokrevný TU Priest na Anubise.

Ahoj,chtÄl bych se zeptat je tento build použitelný nejenom na Anubise ,ale i při expení­ v malé skupince(jeden až dva,assanin,pořp.knecht).Nebo by se mnÄlo něco zmÄnit ,jde hlavnÄ o staty v tÄch se moc nevyznám,zatí­m sem akolita 50.Pozn.asi bych vypustil Angelus jenom na 2.Takže by to mnÄl být hybrid FS/TU.Dí­k za odpovÄd,která ukonÄí­ moje trápení­:).

Link to comment
Share on other sites

Int bych jel násobek 6 na regen, min. 102 a pak Vit a Dex, to se musí­Ä rozhodnout sám, jak ty 2 staty rozdÄlit.

 

 

Str 1+15 (Blessing)

Agi 1+16 (Increase Agi)

Vit 81+9 (Quadruple Vital Rod)

Int 87+15 (Blessing)

Dex 66+14 (Blessing)

Luk 9+7

 

Str 1+15 (Blessing)

Agi 1+16 (Increase Agi)

Vit 71+9 (Quadruple Vital Rod)

Int 87+15 (Blessing)

Dex 76+14 (Blessing)

Luk 9+7

Link to comment
Share on other sites

Int bych jel násobek 6 na regen, min. 102 a pak Vit a Dex, to se musí­Ä rozhodnout sám, jak ty 2 staty rozdÄlit.

 

 

Str 1+15 (Blessing)

Agi 1+16 (Increase Agi)

Vit 81+9 (Quadruple Vital Rod)

Int 87+15 (Blessing)

Dex 66+14 (Blessing)

Luk 9+7

 

Str 1+15 (Blessing)

Agi 1+16 (Increase Agi)

Vit 71+9 (Quadruple Vital Rod)

Int 87+15 (Blessing)

Dex 76+14 (Blessing)

Luk 9+7

Ok,dí­k moc,tohle sem potřeboval,takže můj FS/TU Priest

 

Str 1+15 (Blessing)

Agi 1+16 (Increase Agi)

Vit 71+9 (Quadruple Vital Rod)

Int 87+15 (Blessing)

Dex 76+14 (Blessing)

Luk 13+37(glorie)

 

45,1 Äance na zabití­ Anubise

HP 8057-bez dalÄí­ho equipu

Staty:http://web.hc.keio.ac.jp/~fk061999/himeyasha/skill3/pri.html

Tady by stálo za zvážení­ jestli nÄkdo nesebrat 3 body na Asperko.

Pokud má nÄkdo nějaký nápad tak prosí­m napiÄte,dí­k za vÄechny podnÄty:).

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Nazdárek,

proÄetl jsem si celé téma a když jsem ho doÄí­tal a byl už už o něco chytřejÄí­, tak jsem si všiml, že posledni post tu padl řákej ten pátek zpátky :listen:

chtÄl jsem se zeptat jak by mÄl vypadat build na FS priesta, kterej by mÄl v budoucnu expit v partÄ a na GW by mÄl něco vydržet :sadbye: nÄkdo ve hře mi poradil 96INT, 70VIT a zbytek do DEX. S řákým nabuÄeným EQ a nějakými bonusy nepoÄí­tám :) Zatí­m mám jen acolytu (9 jobů do přestupu)-> Vyplatí­ se přestoupit opravdu na 50.jobu, nebo staÄí­ třeba "jen" 48 nebo tak nějak :)

Můj prozatimní­ skill tree vypadá takhle http://web.hc.keio.ac.jp/~fk061999/himeyasha/skill3/pri.html?10ak1sX94k

TeÄ mám 5 volných skill bodů :) Jak s nimi naložit? Co ten angelus? Pár postů na tohle téma tu padlo :)

Předem dí­ky moc za vÄechny rady ;)

Link to comment
Share on other sites

Mě jde hlavně o to aby solidní byla. Aby tyhle rok+ starý buildy nebyly oldschool :listen:

 

BTW> co ten přechod na priesta? Je fakt lepší přejít na 50. jobu? :sadbye:

Pokud si nenajdes ani den abys dotah aco na 50 job. tak na aurovany adv. rovnou zapomen. :)

Upremne .. je to jedno, pokud nekdy prestoupis ..

 

Jeste edit: na dobrej zaklad ti staci 48, ty 2 zbyvajici bodiky .. na tech v podstate nezalezi.

Link to comment
Share on other sites

...

sel bych az z 50ky. kdyz je to tvuj prvni a jediny char, tak ten prestup na adv nebude tak brzo. navic nevim jak ostatni, ale ja mam ten angelus do pvm rad. urcite se ten lv4 hodi, a hodi se i lv10 pokud bys o to stal.

 

co se skillu tyce, mas to dobre. akorat tu pneumu dodelej a jeden bodik do dec agi se taky hodi. zbytek muzes dat s klidnym svedomim do angelusu.

 

ohledne buildu tady na foru... ono ti priesti jsou porad stejni, dokonce ani u nich moc nezaokrouhlujes staty podle equipu, protoze beztak vetsinou nosi redukce ktere ke statum nic nepridavaji.

 

intu na 96 nedavej, je to zaokrouhleni na heal breakpoint. problem je ale v tom ze to zaokrouhleni je az na 99lvl. vetsinou lidi na aure nezustava moc dlouho a hned prestupuje, proto je lepsi udelat si build na 98 lvl na kterem stravis asi nejvic casu. proto byt tebou tu intu nastavim na 97 [pokud chces opravdu velky heal], nebo radeji 89 base aby ti zustalo vic bodu do vit nebo dex.

Link to comment
Share on other sites

Když půjdu z 48job tak budu mít ten angelus akorát na tom 4lvlu a to je skoro o čtvrt víc def rate ;)

http://web.hc.keio.ac.jp/~fk061999/himeyasha/skill3/pri.html?10nk1sXdAhA9ak ->takhle bych přecházel na priesta :)

každej job, co na těch geách dám je pro mě úspěch, když to expím přes archera, kterej nemá žádný EQ, jen luk a šípy :) takže kdyby to nehrálo nějak extra velkou roli(ty 2 joby) tak bych byl radši :P

Ok dám 89 a těch ušetřených 7 bodů rozdělím do vit a dex. Nemusím teda zaokrouhlovat? :)

 

BTW>díky moc ;)

Link to comment
Share on other sites

To AB a dec agi nemůžu dát až za priesta? ;)

Muzes, ale je to kravina, priest ma spousty uzitecnejch skillu a tam budes hledat kazdej bodik abys mel aspon to nejdulezitejsi. :)

Link to comment
Share on other sites

Aha, takže přestup na 50. jobu:)

Jop, nebo dat jen 2 body do angelusu kvuli KE.

 

edit: uz me nebavi to tu spamovat - kapostefi: jop - dec agi staci 1 a angelus se rozhodni sam, moc se to nepouziva

Link to comment
Share on other sites

To je dilema :) jestli se ten Angelus při expení používá hodně, nebo to na GW pomůže, tak by se to asi vyplatilo doexpit na ten 50. job a mít to aspoň na tom 4. levlu. Jestli ne, tak přejdu už na 48 a bude to :)

BTW> ten dec. agi stačí na lvl 1 na GW? ;)

Link to comment
Share on other sites

To je dilema :) jestli se ten Angelus při expení­ použí­vá hodnÄ, nebo to na GW pomůže, tak by se to asi vyplatilo doexpit na ten 50. job a mí­t to aspoř na tom 4. levlu. Jestli ne, tak přejdu už na 48 a bude to :)

BTW> ten dec. agi staÄí­ na lvl 1 na GW? ;)

Angelus je nahouby. Ty jednotky dmg, ktery ti to usetri jsou zanedbatelny.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...