Jump to content
Reborn fórum

Clown - buildy


Gwaihir

Recommended Posts

  • Replies 51
  • Created
  • Last Reply
...

MVP clown neni. Jedine MVPka co dava superne je evil snake lord, white lady a mozna jeste par, ale pokud to chces na DMG makera udelej si jinej char, bard je spis support co umi obcas neco udelat vulcanem

 

Waaau..mno tak ke statum:

str bych dal minimalne 10 na nosnost

agi bych nedaval u clowna vubec, flee ti stejne nijak nepomuze :)

int mas hooodne malo, pokud to chces pvm budes brecet bo nebudes mit nikdy sp a stringy jsou podle int zavisle proto bych dal minimalne 60base int...mozna vic

dex...pokud to chces do pvm tak bych tam jel tech 150 ze vsim

za body z agi bych to teda rozdelil do vit a int

 

k equipu:

pokud nechces zrat jidlo na pvm/gw tak bych nepocital AoA...to jen aby jsi dosahl instant co nejdriv. Dale bych nepocital s 2 glovkama...skoro porad potrebujes nejake jine acesorko (smokie, horong a na gw hlavne aligatory), proto bych spis obetoval nejake staty jeste do dex.

pvm:

jeste se hodne da vyuzit tights z porceliem (na vulcan) + nevim k cemu ti na pvm bude stunovani mobu...dale bass guitar je k nicemu :) takze bych tam dal bud violinky +10 nebo orientalky (nemozne sehnat a drahe) s race/element/size atk kartama

gw:

na hlavu jiste feather beret

do tightsu marka + ED na switch

misto gangster scarf gentleman pipe

stit pozdeji...valk

acesorka na gw jsou dobre aligatori + na switch horonga a smokie

a jako zbran...violka z nejakyma status kartama + statusove sipy

 

snad jsem nic nezapomnel :)

Link to comment
Share on other sites

MVP clown neni. Jedine MVPka co dava superne je evil snake lord, white lady a mozna jeste par, ale pokud to chces na DMG makera udelej si jinej char, bard je spis support co umi obcas neco udelat vulcanem

 

Waaau..mno tak ke statum:

str bych dal minimalne 10 na nosnost

agi bych nedaval u clowna vubec, flee ti stejne nijak nepomuze :)

int mas hooodne malo, pokud to chces pvm budes brecet bo nebudes mit nikdy sp a stringy jsou podle int zavisle proto bych dal minimalne 60base int...mozna vic

dex...pokud to chces do pvm tak bych tam jel tech 150 ze vsim

za body z agi bych to teda rozdelil do vit a int

 

k equipu:

pokud nechces zrat jidlo na pvm/gw tak bych nepocital AoA...to jen aby jsi dosahl instant co nejdriv. Dale bych nepocital s 2 glovkama...skoro porad potrebujes nejake jine acesorko (smokie, horong a na gw hlavne aligatory), proto bych spis obetoval nejake staty jeste do dex.

pvm:

jeste se hodne da vyuzit tights z porceliem (na vulcan) + nevim k cemu ti na pvm bude stunovani mobu...dale bass guitar je k nicemu :) takze bych tam dal bud violinky +10 nebo orientalky (nemozne sehnat a drahe) s race/element/size atk kartama

gw:

na hlavu jiste feather beret

do tightsu marka + ED na switch

misto gangster scarf gentleman pipe

stit pozdeji...valk

acesorka na gw jsou dobre aligatori + na switch horonga a smokie

a jako zbran...violka z nejakyma status kartama + statusove sipy

 

snad jsem nic nezapomnel :)

 

ok, čiže PVM build.....

 

STR 12+8

INT 61+5

AGI 1+13

DEX 99+48

VIT 77+3

LUK 1+4

 

bez boostov..... poÄí­tané s improve concentration.....

Link to comment
Share on other sites

ok, čiže PVM build.....

 

STR 12+8

INT 61+5

AGI 1+13

DEX 99+48

VIT 77+3

LUK 1+4

 

bez boostov..... poÄí­tané s improve concentration.....

uz tomu rikam build jen jeste zaokrouhli dex na desitku a int na 6tku + pokud se ti povede taky na desitku (ja jedu u sveho 90int cimz zahrnuju co nejvice bonusu, ale uz to je o necem jinem

Link to comment
Share on other sites

uz tomu rikam build jen jeste zaokrouhli dex na desitku a int na 6tku + pokud se ti povede taky na desitku (ja jedu u sveho 90int cimz zahrnuju co nejvice bonusu, ale uz to je o necem jinem

 

veÄ tíş INT mám 61+5 = 66... či base INT mám maÂť na 6 abo 10 zaokríşhleníş?

Link to comment
Share on other sites

veÄ sa mi zdalo, ok dí­k :)

jen sem naznacoval, ze se zaokrouhluje i s blesem (vetsinou budes mit) takze to je 66+10=76 takze na 90 jeste chybi hodne, takze bud tu intu dej na 80, 70 nebo to ztahni na 60 (myslim uz moc extrem) :)

Link to comment
Share on other sites

jen sem naznacoval, ze se zaokrouhluje i s blesem (vetsinou budes mit) takze to je 66+10=76 takze na 90 jeste chybi hodne, takze bud tu intu dej na 80, 70 nebo to ztahni na 60 (myslim uz moc extrem) :)

 

ok, díşfam že už naposledy.... :) tááákže:

 

STR 12+18

INT 65+15

AGI 1+25

DEX 92+58

VIT 81+3

LUK 1+4

 

11951 HP / 1467 SP

 

poÄí­tané s blessom a agi.... tá vit nie je zaokríşhlená, ale to myslí­m nevadí­.....

díşfam, že už to mám koneÄne dobre... :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Koukám, že GW buildů na clowna tu moc není­, tak se podÄlí­m.

GW clown

Equip není­ nejlepÄí­ možný, spí­Ä mi Älo o jeho sehnatelnost.

100 dex, int, vit

70 agi, 30 str

PoÄí­táno bez jí­del (1 vit jí­dlo je mí­sto evolved pipe).

 

Je to čistÄ pí­sniÄkář na GW, nic jiného od toho neÄekejte.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Nemate na tych GW clownov malo int ?, v podstate int je najdolezitejsi stat u clowna, takze imo namaxovat int co to da, pri tychto podmienkach sa da tahat int na 120 bez jedla az 130 z jedlom, a tie ostatne staty podla toho nejak doladit.

Link to comment
Share on other sites

Nemate na tych GW clownov malo int ?, v podstate int je najdolezitejsi stat u clowna, takze imo namaxovat int co to da, pri tychto podmienkach sa da tahat int na 120 bez jedla az 130 z jedlom, a tie ostatne staty podla toho nejak doladit.

Nevim jak zásadní­ je ten rozdí­l mezi 100-120 int. Kdyby to bylo na nějakém serveru, kde má vÄtčina charů 140-150 dex, tak bych tu dexu na clownovi osekal klidnÄ ví­c, ale tady se fakt hodí­ mí­t aspoř něco. Vit je zaokrouhlená na jabka. Kdybych chtÄl jet mí­ř, tak to zas žere stun a to taky není­ ono. A mí­t nějakou agi je hodnÄ fajn. Jak je ten 0,33 delay, tak to asi není­ moc potřeba, ale tak nějak doufám, že s vÄtÄí­m omezení­m maker se to dá zpÄt na 0,2. Už jirkan psal, že pokud mu nÄkdo ukáže, že to ukliká, tak by nemÄl být až takovej problém to dát z5.

ZvýÄení­ inty o 10 je pomÄrnÄ drahé na status pointy. Kdyby byla snadno sehnatelná +7 jí­dla (BG, Äastej drop z hradu), tak není­ problém ubrat vit, trochu dex a tÄch 120 nějak vytáhnout, ale to tu holt není­.

Link to comment
Share on other sites

Nevim jak zásadní­ je ten rozdí­l mezi 100-120 int. Kdyby to bylo na nějakém serveru, kde má vÄtčina charů 140-150 dex, tak bych tu dexu na clownovi osekal klidnÄ ví­c, ale tady se fakt hodí­ mí­t aspoř něco. Vit je zaokrouhlená na jabka. Kdybych chtÄl jet mí­ř, tak to zas žere stun a to taky není­ ono. A mí­t nějakou agi je hodnÄ fajn. Jak je ten 0,33 delay, tak to asi není­ moc potřeba, ale tak nějak doufám, že s vÄtÄí­m omezení­m maker se to dá zpÄt na 0,2. Už jirkan psal, že pokud mu nÄkdo ukáže, že to ukliká, tak by nemÄl být až takovej problém to dát z5.

ZvýÄení­ inty o 10 je pomÄrnÄ drahé na status pointy. Kdyby byla snadno sehnatelná +7 jí­dla (BG, Äastej drop z hradu), tak není­ problém ubrat vit, trochu dex a tÄch 120 nějak vytáhnout, ale to tu holt není­.

rozdiel v 125 int a 100 int je rozdiel v delay na meteor storm 0.35 vs 0.7 a 125 int vide pri 90 vit 90 dex 60 agi, bez jedla,

Link to comment
Share on other sites

Hmm to stojí za zvážení. Testoval jsi to jen v calcu nebo i na nějakým testu? Protože kalkulátor mi třeba u riffů ukazuje dost jiné hodnoty, než mám v reálu. Jinak předpokládám, že tam počítáš int karty do chella (andre larva snad ani nejde nějak rozumně sehnat a centipede larva tu ještě nefunguje, ale snad do budoucna bude).

 

EDIT:

+1 vit jídlo = evolved pipe

+2 int jídlo = 2 +1 int karty ve zbrani

+5 dex jídlo je opravdu +5 dex jídlo (mám jich celkem dost, takže si ho klidně do buildu započítám)

GW Clown v2.0

 

125 int, 90 vit, 90 dex, 70 agi (díky tomu jídlu jsem mohl ubrat z dexy, ale nic nešlo navýšit krom té agility - další možnost by byla jet 60 agi, a narvat něco do str - pokud by agi zůstala těch 70, tak by tam přišel ten bodík, kterej jsem tam zapomněl kliknout).

 

EDIT2:

+1 vit jídlo = evolved pipe

na GW s +5 dex jídlem

GW Clown v2.1

 

Samozřejmě pokud dává někdo přednost hornovi a noxovi, tak to na buildu nic nemění. Stejně jako výměna dia komba za tidal+wool.

 

EDIT3:

GW Clown v2.2

Link to comment
Share on other sites

napr.

link

s andre larva som nepocital ale pocital som 3 int na up head, mozno by sa oplatila aj harfa co dava 2 int, ono by sa stym trebalo pohrat,aby boli co najlepsie redukcie a co najviac int. a ten delay som si vypocital z wiki , to znamena ze lvl 10 stringy maju 50% redukciu, music lessons 20% a kazdych 5 int da 1% to znamena 100 int = 90%, 125 int 95%, metoery maju delay 7 sec

Link to comment
Share on other sites

Tak pokud jde o redukci kombinovanou se staty, tak int kafra dollka (+2 int, 5% redukce) vychází velice dobře.

Harfa[2] vs Chello[3]... tady jsem si téměř jistý, že Chello vyjde líp. Přece jen 3 dex, 2 agi, 1 slot vs 2 int.

Jen mi přijde líto té 100 vit - přece jen jsou pak lepší jabka a ten stun ani chytit nemůžeš - i když na HP mi (krom situací, kdy chytám curse) 100 vit nikdy nechybělo.

 

EDIT: Ještě mě napadá místo zeromů spore karty. Té dexy se stejně jede málo, takže je levná - řekl bych, že tam se dá snad taky něco málo ušetřit.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ahoj co byste řekli na 100/100/100 clowna? S equipem do PVM by to vypadalo asi nějak takhle:

 

99/70 s AB

 

33+19 str (přebyteÄný body na nosnost)

1+26 agi

82+18 int (spiritual ring do komba s clipem/rosarkem na regen SP)

92+8 vit (3 fabre ve violince+green ferus v botkách a evolved pipa v íşstech)

54+46 dex (binocularsy a IC) - pokud ví­m, tak 100 dex je 50% redukce cast timu, takže s aktivovanou isillou je to instant a to procento za každých dalÄí­ch 10 dex je podle mÄ zbyteÄný.

2+5 luk (přebyteÄnÄj bodí­k)

 

13375HP/1523 SP

Link to comment
Share on other sites

Žádná agi = špatné riffy

S tím regenem jsi mě fakt pobavil... skoro se divím, že nejedeš 102 int, abys měl zaokrouhlenou intu na regen

+8 vit ... 2 (job) +3 (fabre) +1 (green ferus) +1 (evolved pipe) = 7, buď 4 fabre ve violince = blbost (lepší je chello) a nebo jsi tu vitu potratil jinde. Doporučuji najít dřív, než bude pozdě

Redukce castu ze stringů se sčítá s isillou? Jsem si skoro jistý, že je to blbost. Aspoň mě při náběhu 1 isilly a při stringách od 150+dex clowna instant nenaběhl.

 

 

EDIT: Asi tuším, kde jsi ztratil nějaké staty a k tomu bych řekl asi tohle - Valk armor na clowna? Žádnej těžší jsi nenašel? To bych netahal ani do PvM (a tam toho moc unést nepotřebuju). Valkyrja armor má následující využití:

- vytahuješ s tím resist na stun na MATK stalkerovi, creatorovi a agi SinXovi

- tankují se s ním MvP co rozbíjí armory

- bere se to na GW v případě, že máš solidní nosnost nebo kafra karty a máš často rozbitej armor

- dávají se do toho ghosti (kvůli bodům 2 a 3 a protože je to univerzální armor)

Link to comment
Share on other sites

ÂŽádná agi = Äpatné riffy

S tí­m regenem jsi mÄ fakt pobavil... skoro se diví­m, že nejedeÄ 102 int, abys mÄl zaokrouhlenou intu na regen

+8 vit ... 2 (job) +3 (fabre) +1 (green ferus) +1 (evolved pipe) = 7, buÄ 4 fabre ve violince = blbost (lepÄí­ je chello) a nebo jsi tu vitu potratil jinde. DoporuÄuji nají­t dří­v, než bude pozdÄ

Redukce castu ze stringů se sÄí­tá s isillou? Jsem si skoro jistý, že je to blbost. Aspoř mÄ při nábÄhu 1 isilly a při stringách od 150+dex clowna instant nenabÄhl.

 

 

EDIT: Asi tuÄí­m, kde jsi ztratil nějaké staty a k tomu bych řekl asi tohle - Valk armor na clowna? ÂŽádnej tÄžÄí­ jsi nenaÄel? To bych netahal ani do PvM (a tam toho moc unést nepotřebuju).

V pvm si riffy na žádnej char nepouÄtí­m, takže to nepotřebuju. Regen nebudu komentovat. Ten ztracenej bod je valky armor. ProÄ je problém jeho tí­ha? Když tam mam ze str nosnost, je to nezlomitelný a dá to dost statů. Co lepÄí­ho bych mu mohl na tÄlo oblí­knout? K tÄm stringům+isillou... Neví­m možná to na eAthenÄ nefunguje. Na aegisu to fungovalo, tak sem si myslel, že tady taky. Ale i kdyby ne, tak bych stejnÄ nechal, dex tak jak je.

Link to comment
Share on other sites

Valk armor je:

tÄžkej

nedá se enchantovat

relativnÄ drahej

 

Tigtsy jsou:

lehké

dají­ se enchantovat

za pár bonů

 

Dia roba je:

lehká

dá se enchantovat

je také dost drahá

dává 150 SP

 

a proÄ zmiřuji cenu? Do PvM nosí­m (a často využí­vám) následují­cí­ karty - pest (potažmo jakákoli statusovka), pasana, bathorka, marc, angeling. Na beelzebuba a morroca jsem mÄl dří­v ED, dneska dávám přednost 80+ base vit a 2 gemini kartám.

Pokud jde o rozbitnost - kolik mobů tankujeÄ, kteří­ rozbí­jí­ armor?

Staty - valk 6 statů z nichž 3 jsou ti úplně nanic, tightsy - 1 dex a možnost mí­t dalÄí­ stat až +3.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...