Jump to content

Photo

Clown - buildy

This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
51 replies to this topic

#41 Henrich

Henrich

Poring

• Hráči
  • Pip
  • 19 posts

Posted 20 May 2011 - 10:12 AM

Nemate na tych GW clownov malo int ?, v podstate int je najdolezitejsi stat u clowna, takze imo namaxovat int co to da, pri tychto podmienkach sa da tahat int na 120 bez jedla az 130 z jedlom, a tie ostatne staty podla toho nejak doladit.

#42 Sir De Bill

Sir De Bill

Baphomet

• Hráči
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1,449 posts

Posted 20 May 2011 - 11:30 AM

Nemate na tych GW clownov malo int ?, v podstate int je najdolezitejsi stat u clowna, takze imo namaxovat int co to da, pri tychto podmienkach sa da tahat int na 120 bez jedla az 130 z jedlom, a tie ostatne staty podla toho nejak doladit.

Nevim jak zásadní je ten rozdíl mezi 100-120 int. Kdyby to bylo na nějakém serveru, kde má většina charů 140-150 dex, tak bych tu dexu na clownovi osekal klidně víc, ale tady se fakt hodí mít aspoň něco. Vit je zaokrouhlená na jabka. Kdybych chtěl jet míň, tak to zas žere stun a to taky není ono. A mít nějakou agi je hodně fajn. Jak je ten 0,33 delay, tak to asi není moc potřeba, ale tak nějak doufám, že s větším omezením maker se to dá zpět na 0,2. Už jirkan psal, že pokud mu někdo ukáže, že to ukliká, tak by neměl být až takovej problém to dát z5.
Zvýšení inty o 10 je poměrně drahé na status pointy. Kdyby byla snadno sehnatelná +7 jídla (BG, častej drop z hradu), tak není problém ubrat vit, trochu dex a těch 120 nějak vytáhnout, ale to tu holt není.
Elleshar - HP 99/70 ExGuildmaster Phoenix Fury
Sheala de Tancarville - Professorka 99/70
Hyakunichizeki - HW 98/66

Non advanced squad

Chikaraotoshi - Wizard 98/50
Hanayaka - Sage 99/50
Sairyou - Monk 99/50

Dnem 10.12.2008 ukončila aliance Phoenix Fury/Templars své aktivity na Rebornu.
V současné chvíli chodím na GW za toho, kdo mě nabere a nehraje jak totální lama.
Často okupuji:
Nicholas Flamel - PF guild Creator 99/70
Polynom - paladin 99/70
Wala - blacksmith 99/50

a další...

#43 Henrich

Henrich

Poring

• Hráči
  • Pip
  • 19 posts

Posted 20 May 2011 - 11:57 AM

Nevim jak zásadní je ten rozdíl mezi 100-120 int. Kdyby to bylo na nějakém serveru, kde má většina charů 140-150 dex, tak bych tu dexu na clownovi osekal klidně víc, ale tady se fakt hodí mít aspoň něco. Vit je zaokrouhlená na jabka. Kdybych chtěl jet míň, tak to zas žere stun a to taky není ono. A mít nějakou agi je hodně fajn. Jak je ten 0,33 delay, tak to asi není moc potřeba, ale tak nějak doufám, že s větším omezením maker se to dá zpět na 0,2. Už jirkan psal, že pokud mu někdo ukáže, že to ukliká, tak by neměl být až takovej problém to dát z5.
Zvýšení inty o 10 je poměrně drahé na status pointy. Kdyby byla snadno sehnatelná +7 jídla (BG, častej drop z hradu), tak není problém ubrat vit, trochu dex a těch 120 nějak vytáhnout, ale to tu holt není.

rozdiel v 125 int a 100 int je rozdiel v delay na meteor storm 0.35 vs 0.7 a 125 int vide pri 90 vit 90 dex 60 agi, bez jedla,

#44 Sir De Bill

Sir De Bill

Baphomet

• Hráči
  • 1,449 posts

Posted 20 May 2011 - 12:07 PM

Hmm to stojí za zvážení. Testoval jsi to jen v calcu nebo i na nějakým testu? Protože kalkulátor mi třeba u riffů ukazuje dost jiné hodnoty, než mám v reálu. Jinak předpokládám, že tam počítáš int karty do chella (andre larva snad ani nejde nějak rozumně sehnat a centipede larva tu ještě nefunguje, ale snad do budoucna bude).

EDIT:
+1 vit jídlo = evolved pipe
+2 int jídlo = 2 +1 int karty ve zbrani
+5 dex jídlo je opravdu +5 dex jídlo (mám jich celkem dost, takže si ho klidně do buildu započítám)
GW Clown v2.0

125 int, 90 vit, 90 dex, 70 agi (díky tomu jídlu jsem mohl ubrat z dexy, ale nic nešlo navýšit krom té agility - další možnost by byla jet 60 agi, a narvat něco do str - pokud by agi zůstala těch 70, tak by tam přišel ten bodík, kterej jsem tam zapomněl kliknout).

EDIT2:
+1 vit jídlo = evolved pipe
na GW s +5 dex jídlem
GW Clown v2.1

Samozřejmě pokud dává někdo přednost hornovi a noxovi, tak to na buildu nic nemění. Stejně jako výměna dia komba za tidal+wool.

EDIT3:
GW Clown v2.2

Edited by Sir De Bill, 28 June 2011 - 03:40 PM.

Non advanced squad

Hanayaka - Sage 99/50
Sairyou - Monk 99/50

V současné chvíli chodím na GW za toho, kdo mě nabere a nehraje jak totální lama.
Často okupuji:
Polynom - paladin 99/70
Wala - blacksmith 99/50

a další...

#45 Henrich

Henrich

Poring

• Hráči
  • Pip
  • 19 posts

Posted 20 May 2011 - 12:27 PM

napr.
link
s andre larva som nepocital ale pocital som 3 int na up head, mozno by sa oplatila aj harfa co dava 2 int, ono by sa stym trebalo pohrat,aby boli co najlepsie redukcie a co najviac int. a ten delay som si vypocital z wiki , to znamena ze lvl 10 stringy maju 50% redukciu, music lessons 20% a kazdych 5 int da 1% to znamena 100 int = 90%, 125 int 95%, metoery maju delay 7 sec

#46 Sir De Bill

Sir De Bill

Baphomet

• Hráči
  • 1,449 posts

Posted 20 May 2011 - 12:40 PM

Tak pokud jde o redukci kombinovanou se staty, tak int kafra dollka (+2 int, 5% redukce) vychází velice dobře.
Harfa[2] vs Chello[3]... tady jsem si téměř jistý, že Chello vyjde líp. Přece jen 3 dex, 2 agi, 1 slot vs 2 int.
Jen mi přijde líto té 100 vit - přece jen jsou pak lepší jabka a ten stun ani chytit nemůžeš - i když na HP mi (krom situací, kdy chytám curse) 100 vit nikdy nechybělo.

EDIT: Ještě mě napadá místo zeromů spore karty. Té dexy se stejně jede málo, takže je levná - řekl bych, že tam se dá snad taky něco málo ušetřit.

Edited by Sir De Bill, 20 May 2011 - 12:44 PM.

Non advanced squad

Hanayaka - Sage 99/50
Sairyou - Monk 99/50

Často okupuji:
Polynom - paladin 99/70
Wala - blacksmith 99/50

a další...

#47 Inigarashi

Inigarashi

Smokie

• Supporters
  • 63 posts

Posted 01 June 2011 - 03:19 PM

Ahoj co byste řekli na 100/100/100 clowna? S equipem do PVM by to vypadalo asi nějak takhle:

99/70 s AB

33+19 str (přebytečný body na nosnost)
1+26 agi
82+18 int (spiritual ring do komba s clipem/rosarkem na regen SP)
92+8 vit (3 fabre ve violince+green ferus v botkách a evolved pipa v ústech)
54+46 dex (binocularsy a IC) - pokud vím, tak 100 dex je 50% redukce cast timu, takže s aktivovanou isillou je to instant a to procento za každých dalších 10 dex je podle mě zbytečný.
2+5 luk (přebytečněj bodík)

13375HP/1523 SP
Accelerator - GC/Heal Crusader
Chizu - FS Priestka
Ganta - Bard

#48 Sir De Bill

Sir De Bill

Baphomet

• Hráči
  • 1,449 posts

Posted 01 June 2011 - 03:47 PM

Žádná agi = špatné riffy
S tím regenem jsi mě fakt pobavil... skoro se divím, že nejedeš 102 int, abys měl zaokrouhlenou intu na regen
+8 vit ... 2 (job) +3 (fabre) +1 (green ferus) +1 (evolved pipe) = 7, buď 4 fabre ve violince = blbost (lepší je chello) a nebo jsi tu vitu potratil jinde. Doporučuji najít dřív, než bude pozdě
Redukce castu ze stringů se sčítá s isillou? Jsem si skoro jistý, že je to blbost. Aspoň mě při náběhu 1 isilly a při stringách od 150+dex clowna instant nenaběhl.

EDIT: Asi tuším, kde jsi ztratil nějaké staty a k tomu bych řekl asi tohle - Valk armor na clowna? Žádnej těžší jsi nenašel? To bych netahal ani do PvM (a tam toho moc unést nepotřebuju). Valkyrja armor má následující využití:
- vytahuješ s tím resist na stun na MATK stalkerovi, creatorovi a agi SinXovi
- tankují se s ním MvP co rozbíjí armory
- bere se to na GW v případě, že máš solidní nosnost nebo kafra karty a máš často rozbitej armor
- dávají se do toho ghosti (kvůli bodům 2 a 3 a protože je to univerzální armor)

Edited by Sir De Bill, 01 June 2011 - 03:54 PM.

Non advanced squad

Hanayaka - Sage 99/50
Sairyou - Monk 99/50

Často okupuji:
Polynom - paladin 99/70
Wala - blacksmith 99/50

a další...

#49 Inigarashi

Inigarashi

Smokie

• Supporters
  • 63 posts

Posted 01 June 2011 - 03:55 PM

Žádná agi = špatné riffy
S tím regenem jsi mě fakt pobavil... skoro se divím, že nejedeš 102 int, abys měl zaokrouhlenou intu na regen
+8 vit ... 2 (job) +3 (fabre) +1 (green ferus) +1 (evolved pipe) = 7, buď 4 fabre ve violince = blbost (lepší je chello) a nebo jsi tu vitu potratil jinde. Doporučuji najít dřív, než bude pozdě
Redukce castu ze stringů se sčítá s isillou? Jsem si skoro jistý, že je to blbost. Aspoň mě při náběhu 1 isilly a při stringách od 150+dex clowna instant nenaběhl.

EDIT: Asi tuším, kde jsi ztratil nějaké staty a k tomu bych řekl asi tohle - Valk armor na clowna? Žádnej těžší jsi nenašel? To bych netahal ani do PvM (a tam toho moc unést nepotřebuju).

V pvm si riffy na žádnej char nepouštím, takže to nepotřebuju. Regen nebudu komentovat. Ten ztracenej bod je valky armor. Proč je problém jeho tíha? Když tam mam ze str nosnost, je to nezlomitelný a dá to dost statů. Co lepšího bych mu mohl na tělo oblíknout? K těm stringům+isillou... Nevím možná to na eAtheně nefunguje. Na aegisu to fungovalo, tak sem si myslel, že tady taky. Ale i kdyby ne, tak bych stejně nechal, dex tak jak je.
Chizu - FS Priestka
Ganta - Bard

#50 Sir De Bill

Sir De Bill

Baphomet

• Hráči
  • 1,449 posts

Posted 01 June 2011 - 04:02 PM

Valk armor je:
těžkej
nedá se enchantovat
relativně drahej

Tigtsy jsou:
lehké
dají se enchantovat
za pár bonů

Dia roba je:
lehká
dá se enchantovat
je také dost drahá
dává 150 SP

a proč zmiňuji cenu? Do PvM nosím (a často využívám) následující karty - pest (potažmo jakákoli statusovka), pasana, bathorka, marc, angeling. Na beelzebuba a morroca jsem měl dřív ED, dneska dávám přednost 80+ base vit a 2 gemini kartám.
Pokud jde o rozbitnost - kolik mobů tankuješ, kteří rozbíjí armor?
Staty - valk 6 statů z nichž 3 jsou ti úplně nanic, tightsy - 1 dex a možnost mít další stat až +3.

Non advanced squad

Hanayaka - Sage 99/50
Sairyou - Monk 99/50

Často okupuji:
Polynom - paladin 99/70
Wala - blacksmith 99/50

a další...

#51 Inigarashi

Inigarashi

Smokie

• Supporters
  • 63 posts

Posted 01 June 2011 - 04:06 PM

Valk armor je:
těžkej
nedá se enchantovat
relativně drahej

Tigtsy jsou:
lehké
dají se enchantovat
za pár bonů

Dia roba je:
lehká
dá se enchantovat
je také dost drahá
dává 150 SP

a proč zmiňuji cenu? Do PvM nosím (a často využívám) následující karty - pest (potažmo jakákoli statusovka), pasana, bathorka, marc, angeling. Na beelzebuba a morroca jsem měl dřív ED, dneska dávám přednost 80+ base vit a 2 gemini kartám.
Pokud jde o rozbitnost - kolik mobů tankuješ, kteří rozbíjí armor?
Staty - valk 6 statů z nichž 3 jsou ti úplně nanic, tightsy - 1 dex a možnost mít další stat až +3.

Budiž uznávám, statované tightsy mě nenapadly. Ty by ušetřili ještě trochu víc bodů a potažmo tu váhu. Dia roba je zase na clowna podle mě (nebo spíš pro moje konto) moc drahá záležitost když bych to měl enchantovat.
Chizu - FS Priestka
Ganta - Bard

#52 Radim

Radim

Smokie

• Supporters
  • 99 posts

Posted 06 August 2011 - 01:14 PM

S tím instantem s takovou dex souhlasím s Ellesharem. Já mám čiště Clowna na stringy, zatím Int 99+25(finální 99+27)a Dex 99+47(finální 150+) a na instant cast u HW nebo GC Paladina to chce 2x Isillu.

Edited by Radim, 06 August 2011 - 01:16 PM.

Konec

Všechno smazáno.