Jump to content
Reborn fórum

Dobijeni hradu


k3dT

Zvolte moznost ktera se vam zda lepsi:  

332 members have voted

  1. 1. Zvolte moznost ktera se vam zda lepsi:

    • Hrad pripadne guilde, jejiz hrac da emperiu posledni ranu (tak je to ted).
      140
    • Hrad pripadne guilde, ktera da emperiu nejvetsi damage.
      170
    • Je mi to jedno.
      22


Recommended Posts

a jestli je prvni moznost ferova, tak mi vysvetli proc jista guilda na czechru ziskavala hrady jen dik tomu ze jeji gm (knecht) dala empu omylem posledni ranu i kdyz byla ze svy guildy jedina v celem hrade.

15499[/snapback]

Je pekne ze si nejmenoval a zustali sme v nejistote o koho jde :)

Tuhle taktiku provozoval na czro skoro kazdy, OS v tom byli opravdovi mistri a nemaji se za co stydet :)

to neni ferovost ale jen nahoda.

15499[/snapback]

Kazda z tech metod ma sva pro a proti. MVP styl se da velmi snadno zneuzivat a jen cekam kdy s tim nekdo zacne...

Link to comment
Share on other sites

Je pekne ze si nejmenoval a zustali sme v nejistote o koho jde :)

Tuhle taktiku provozoval na czro skoro kazdy, OS v tom byli opravdovi mistri a nemaji se za co stydet :P

 

Kazda z tech metod ma sva pro a proti. MVP styl se da velmi snadno zneuzivat a jen cekam kdy s tim nekdo zacne...

15512[/snapback]

sandwich se k tomu neprimo priznal ze se jedna o sakuru :) co pamatuju tak snad drzeli rekord v nejkratsi ztrate hradu cca 50 vterin :P

Link to comment
Share on other sites

Kazda z tech metod ma sva pro a proti. MVP styl se da velmi snadno zneuzivat a jen cekam kdy s tim nekdo zacne...

15512[/snapback]

 

MVP styl se da zneuzit, ale da se tomu lehce par podminkama zabranit. Rozhodne to je lepsi nez posledni haluz rana empu...

Link to comment
Share on other sites

Ta "haluz" je na soucasnym czechru a nikdo si neztezuje :)

15524[/snapback]

 

Kenny nevytahuj czechro.... na czechru nejde pulka veci a vim jak tam vypadaly GW...

Me stejne tak nejde pod nos haluz pri padani veci... je to sice krasna vec, ale po urcitym poctu priser by se mela sance zvysovat, stejne tak exp za urcitou priseru snizovat po x zabitejch.... proto aspon u empa by stalo za to aby to byl mvp system...

 

edit: na czechru si mozna nikdo nestezuje, jenze tam si nestezoval nikdy nikdo a kdyz, tak dostal ban na foru.... Peterson rulez...

 

edit2: to loony... njn to jo, ale bylo to tam takovy anonymni... tady uz jsme takova velka "rodina" (i s pribuznejma, ktery nemame radi)

Link to comment
Share on other sites

To Gepardatko: jestli Templari prisli zabili te a hrad vzali, tak je jedno, jestli by to bylo pomoci prvni moznosti nebo druhy. Tak jako tak by to byl hrad Templaru, takze asi tak ;-)

 

MVP na empo je docela zajimavy, ale nevim nevim jak v praxi. Jestli by v hrade musel byt alespon jeden clovek na to dobyti nebo v emproomu nebo ten, co ho mlati? Ono nasekat empo na 50%, pak hidnout nekde zahrabanej a cely GW tam prosedet ... a pak prijde jinej utok, vymlati obranu a chce vzit empo a ono "ejhle" :) ... nebo situace, kdy empu vezmu 90% HP, pak me zabijou, empo si vyhealujou, prijde jina guilda ubere mu 90% HP, taky je zabijou. Pak prijde nekdo jinej vezme empu poslednich 10% tak pripadne hrad komu? Kdyz tam bude i prvni nebo druha nebo obe guildy zaroven?

A co kdyz bude nekdo tepat empo a nekdo ho bude healovat .. bude pak mozny dat vlastne 150% empu ?

 

Posledni rana rulezz, kazdopadne sem hlasoval "je mi to jedno" :)

Link to comment
Share on other sites

MvP na empo sa skor ci neskor bude zneuzivat a ked vam teraz vadi ze nedate empo ked je vas tam z guildy 20 + 1 cudzy a da to on a ne vy tak ako sa vam bude pacit ked budete pri empe a nedate to len pre to ze 1 clovek z celej guildy (a kludne ich moze byt aj viac) je niekde zalezeny v hrade a ma namlatenu viac ako polovicu?

Link to comment
Share on other sites

MvP na empo sa skor ci neskor bude zneuzivat a ked vam teraz vadi ze nedate empo ked je vas tam z guildy 20 + 1 cudzy a da to on a ne vy tak ako sa vam bude pacit ked budete pri empe a nedate to len pre to ze 1 clovek z celej guildy (a kludne ich moze byt aj viac) je niekde zalezeny v hrade a ma namlatenu viac ako polovicu?

16069[/snapback]

S MVP souhlasí­m, ale chtÄlo by to, aby nÄkdo potom z guildy, která dala nejvÄtÄí­ dmg musel být na mapÄ s emperkem a ne jenom nÄkde v hradu. Neví­m teda, jestli to jde, protože neví­m, jestli ty mapy jsou nějak kódovÄ odliÄený, ale takhle by to asi bylo lepÄí­.

Link to comment
Share on other sites

Nejde a je zbytecny delat to jeste slozitejsi nez to je.

16111[/snapback]

Je asi fakt, že by se to už moc komplikovalo. Jen je taky nanic, že když třeba nějakej sin proklouzne a dá přez půlku dmg emperku a pak přijde jiná guilda a hrad prostě dobije, tak stejnÄ má smůlu, ikdyž toho sina dostane a jenom bude třeba nÄkdo z jeho guildy nÄkde ve hradÄ :)

No na druhou stranu myslí­m, že i takhle jsou gw moooc zábavný tekže je zbyteÄný to předÄlávat :)

Link to comment
Share on other sites

Je asi fakt, že by se to už moc komplikovalo. Jen je taky nanic, že když třeba nějakej sin proklouzne  a dá přez půlku dmg emperku a pak přijde jiná guilda a hrad prostě dobije, tak stejnÄ má smůlu, ikdyž toho sina dostane a jenom bude třeba nÄkdo z jeho guildy nÄkde ve hradÄ :)

No na druhou stranu myslí­m, že i takhle jsou gw moooc zábavný tekže je zbyteÄný to předÄlávat :)

16295[/snapback]

 

Porad se resi co by kdyby.... staci par(to mozna do pismene - cili 2) podminek a vas sin nebo nekdo z guildy v hrade muze zapomenout na empo....

Link to comment
Share on other sites

Porad se resi co by kdyby....   staci par(to mozna do pismene - cili 2) podminek a vas sin nebo nekdo z guildy v hrade muze zapomenout na empo....

16308[/snapback]

 

Uplne staci ze kdo da poslednu ranu ma hrad... Je to fair (hovorte si co chcete ale ked je vas tam viac mate vecsiu sancu a ked nechcete riskovat a ste dost dobry tak sa ostatnych viete zbavit alebo aspon zredukkovat ich utocny potencial (divest freez stun...)) neda sa to zneuzit (na rozdiel od mvp) a neni okolo toho "a co keby". Proste je to naj a zachovava to iste napetie v mele pri empe:)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...