Jump to content
Reborn fórum

Damy hrajuce RO


Adones

Recommended Posts

Takze baby ktore hrate RO,ako ste sa k tomu dostali,ako dlho hrate,co ste uz kedy hrali aaaaa vlastne vsetko popiste :( no nieje to snad zaujimave ? pretoze ked sa hovori o hrach tak hlavne chlapi sa do toho hrnu a baby ohrnaju nos,ale su aj opacne pripady....

Link to comment
Share on other sites

Hraju asi rok, původnÄ jsem jako asi vÄtčina z nás zaÄí­nala na Czechro (FS priestka Nathe Ders)... Pak když se otevřel Reborn, utekla jsem sem. Od té doby se potloukám tady, na své vÄrné KvoÄnÄ a Äí­ří­m ví­ru (Cruss/Paladin - Irulán). Zakládám si guildy, mlátí­m po hlavách lidi co mÄ Ätvou a vůbec (aÄkoliv GW moc nemusí­m).

Ke hraní­ Ragnaroku mÄ přivedl kamarád (opravdu jen kamarád), který mi před pár týdny utekl na WoW.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Mno, nepřijde mi to sice podstatné, jelikož taky neoblejzáÄ domy a neptáÄ se, jak se jakožto chlap nÄkdo dostal k vaření­, no ale budiž... K RO sem se dostala nÄkdy dávno, nÄkde jsem o tom Äetla a pak tak.. nějak hrála, nejdří­v na czechru, pak jsem zdrhla na chocoro, pak zase zpátky, tak jsem se nějak plahočila po serverech až jsem skončila u rebornu XD

Link to comment
Share on other sites

ZeroXii, neruÄ atmosféru otravného vyzví­dání­ XD

17732[/snapback]

 

atmosfera otravneho vyzvedania :)

 

vetsinou to byva tak ze chalani svoje priatelky na to nahovoria....moju vobec pocitace, a hry uz vonkoncom nezaujimaju ;) tak co uz, kecat o tom a expit budem len s kamosmi :P

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 year later...

Snad nebude vadit, když se taky pochlubí­m :D

 

Taťka nainstaloval RO, ale nebavilo ho to->WoW. Mě to zaujalo. Nikdo mě nechtěl onehdá věřit, že nejsem kluk. Obviňovali mě, že lžu... nesnažila jsem se jim to moc vyvracet (nebylo jak, pro hlas na TS a VT měli nějaké vysvětlení­). Hrála jsem na CzRO od září­ 2004 do prosince 2006. Na Rebornu jsem se taky zastavila :D Něj postava: gypsy 96lvl.

Proč jsem "skončila"?

1.nikdo mě něvěřil, že to dokážu(vyhrála jsem sázku, ale za jakou cenu?)

2. nedostatek času (pořád je ho mí­ň a mí­ň)

3. věřila jsem, že se pak dokážu začí­t učit

 

No, ale to tu stejnak nikoho zají­mat nebude :wub:

 

EDIT: překlep

Link to comment
Share on other sites

Tak ja zacinala tusim na zacatku 2005 :wub: na CzRu (jak jinak :D), kde hraju i ted no.. k ro me privedl strejda ^^ na rebornu jsem hrala kdysi, kdyz zacinal. Poradne hraju asi rok, driv za priestku (90 lvl, smazana), ted se snazim knightku, ktera mi ale vubec nejde :D radsi se flakam v morrocu no o:) a na rebornu jsem obcas za Hanzu :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

None Hope - blacksmith

 

Takze RO hrajem uz asi treti rok.

Zacala som na Czechro, kde som si vybrala ako prvu postavu aco z jedneho jedineho dí´vodu - vedela liecit :)

Az potom som sa brata spytala, co za skilli si mam zvysovat.

A hrozne ma nahnevalo, ked mi seci hovorili - ty ides na priesta? tak budes FS.

A ja na to - co je FS?

Full Suport - odpovedali.

Ale mne sa nechcelo stat v zadu a liecit - i ked zo zaciatku to tak bolo.

Tak som si vrazila par bodov do str. a Luck, naucila sa Turn undead a raz somdala holy lichtom abysmala.

No hold, pochvalit som sa musela :)

Ale hlavne je, ze som nestala v zadu, ako mi predpovedali a bola v akcii.

A tak sa obycajne snazim vyjst zo stereotypu a vymysliet nieco nove.

I ked moje postavy sa vecsinou povazuju za zmrsene, mne sa pacia.

Pretoze sa za nich stale da hrat, expit a hlave - su ine ako ostatne :)

Link to comment
Share on other sites

Taky hraju tak rok, a vÄechno má na svÄdomí­ již výÄe se ozývají­cí­ sestra Daisuke (nebo taky milion dalÄí­ch jmen, pojem ségra se mi lí­bí­ nejví­c xD'), která do mého života přiÄla, dotahla mÄ na RO a jeÄtÄ neodeÄla :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

K nam doniesol rocko bracha. Prva moja reakcia bola jeej to je zlate a nezabijaj tych zajacikov :laughing1: Neskor sa mi to zapacilo a teraz sa toho neviem zbavit vyse 2 roky :laughing1: RO je ako cigarety neda sa prestat.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Taky hraju tak rok, a vÄechno má na svÄdomí­ již výÄe se ozývají­cí­ sestra Daisuke (nebo taky milion dalÄí­ch jmen, pojem ségra se mi lí­bí­ nejví­c xD'), která do mého života přiÄla, dotahla mÄ na RO a jeÄtÄ neodeÄla :)

:) zajacikov som kedysi nezabijala ani ja :D

Link to comment
Share on other sites

prispejem aj ja :D) RO hram asi rok a pol (?) a priviedla ma tak trochu k tomu sestra,lebo sa ma pytala na ako si ma zmenit uces na postave :D ..a nejak som si chcela menit vlasy aj ja tak som si urobila postavu...a zacala som hrat :listen:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

Nojo... kralicci XD Ty jsem si na první­ch pár dní­ zamilovala taky xD Když se to vezme kolem a kolem tak ono v té novice zonÄ se člověk s niÄí­m ví­c kawaii nepotkal :laughing1: - Dnes už je tam samozřejmÄ Pupa.. XD

 

Ro je dÄsná závislárna - ale nepatří­m k řÄm, co by si stÄžovali :devil2:

 

(Ad moje první­ zpráva ta tzv. Sestra už z mého života vystoupila xD)

 

Btw, Zuzi máÄ pÄknej Avatar :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
  • 3 months later...

mna k tomu dotiahla myjka... zacala som len pred nedavnom tu na reborne, czechro nepoznam osobne. moc tomu zatial sice nerozumiem ,teda co sa tyka vsetkych tych cisiel co si vsetci pocitaju ( a nie je nikto kto by mi to poriadne vysvetlil), ale nevadi, mam svoje postavicky, ktore stale upgradujem a mam ich rada. :confused1: jaj a inak som tiez zavisla, dokonca v robote som si to nainstalovala. :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...