Jump to content

Photo

Damy hrajuce RO

This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
22 replies to this topic

#21 Kirke

Kirke

Smokie

• Hráči
  • PipPipPip
  • 50 posts

Posted 27 September 2007 - 09:19 PM

Nojo... kralicci XD Ty jsem si na prvních pár dní zamilovala taky xD Když se to vezme kolem a kolem tak ono v té novice zoně se člověk s ničím víc kawaii nepotkal :laughing1: - Dnes už je tam samozřejmě Pupa.. XD

Ro je děsná závislárna - ale nepatřím k řěm, co by si stěžovali :devil2:

(Ad moje první zpráva ta tzv. Sestra už z mého života vystoupila xD)

Btw, Zuzi máš pěknej Avatar :laughing1:

Posted Image
ALL HAIL LELOUCH!
Posted Image Posted Image Posted Image

Gynekis- Gypsy *Ten guild nick byl odhlasován mocnější většinou, ve skutečnosti je to stydlivá duše*
Kirke- Professor / Scholar *Důchodce na nové vlně*
Faerie- High Priestess *Anubistka, co víc říct, takových jako ona je tu mnoho a mnoho :)*
Calypso- Alchemist *Ovečkářka přečkávající hromadu negativních vlivů (např.: "Smaž ovci, je k ničemu!").

#22 PrincIII

PrincIII

Chonchon

• Hráči
  • PipPip
  • 22 posts

Posted 15 March 2008 - 08:46 AM

to vite kamos ze tridy me naockoval...hraje na czechro a diky nemu sem kráásne zavislaa :air_kiss:
Snitch - Hunter - 97/50
Chun - High Priest - XX/XX

#23 Trilian

Trilian

Poring

• Newbies
  • Pip
  • 6 posts

Posted 30 June 2008 - 08:17 PM

mna k tomu dotiahla myjka... zacala som len pred nedavnom tu na reborne, czechro nepoznam osobne. moc tomu zatial sice nerozumiem ,teda co sa tyka vsetkych tych cisiel co si vsetci pocitaju ( a nie je nikto kto by mi to poriadne vysvetlil), ale nevadi, mam svoje postavicky, ktore stale upgradujem a mam ich rada. :confused1: jaj a inak som tiez zavisla, dokonca v robote som si to nainstalovala. :)