Jump to content
Reborn fórum

Paladin - Buildy


IrulĂĄn

Recommended Posts

PřiÄlo mi dost tÄžké sehnat nÄkde buildy na advanced second classy, tak tu zkusí­m aspoř nadhodit můj build a třeba mi nÄkdo poradí­ nebo to nÄkomu aspoř pomůže, nebo pobaví­ :)

 

STR: 41 +9

AGI: 1 +8

VIT: 83 +10

INT: 99 +7

DEX: 32 +8

LUK: 2 +3 (zbyly dva body a tohle je psychologický effect :) )

 

Swordman High skills:

HP recovery 10

Sword mastery: 10

Endure: 10

Provoke: 8

Magnum break: 1 (vcelku zbyteÄné, ale pomůže zpoÄátku při expení­)

Bash: 10

Fatal Blow (Attack weak point): 1

 

Paladin skills:

Faith: 10

Demon bane: 5

Divine protection: 5

Cure: 1

Heal: 10

Holy cross: 10

Grand cross: 10

Guard: 5

Smite: 2

Pressure:5

Resistant souls: 5

Peco: 1

 

 

 

Je to build vycházejí­cí­ z GC, mÄ přiÄel nejlepÄí­, mám ráda vlastní­ heal :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 436
  • Created
  • Last Reply

No, s Paladinem jeÄtÄ zkuÄenosti nemám, ale nejspí­Ä bych pokraÄoval v mým oblí­beným Sacrifice Crusaderovi a pak mu přidal Martyr's Reckoning, Crucifix a dojel nÄkteré Crusovské skilly...

Pří­padnÄ mÄ napadl zají­mavý build čistÄ na Ätí­ty, a jako Paladin by si nejspí­Ä dokázal dát i Heal na 10. Nejspí­Ä to otestuju a uvidí­m :lol:

Link to comment
Share on other sites

Já jsem jeÄtÄ Advanced class ani na vlastní­ oči nevidÄl a co jsem Äetl na netu nové skilly pro Paladina, tak jsem vidÄl jen a pouze Martyr's Reckoning, Grand Crucifix a Gloria Domini... Je snad jeÄtÄ něco jiného, co Paladin má? :)

1056[/snapback]

JeÄtÄ má Shield Chain, 5 uderů Ätí­tem rychle za sebou. A ty skilly mají­ jiné názvy...
Link to comment
Share on other sites

Dí­k moc, Nanaki ;) A mohl bys mi, prosí­m TÄ, napsat, jak se teda jmenují­ ty skilly?? Protože tak jak jsem to napsal je to na iRO a myslí­m, že i na ROempire jsem to tak vidÄl... Jak je tomu tady? ChtÄl bych v tom mí­t jasno ;)

1298[/snapback]

Shield Chain

Pressure - velkej kří­ž ;)

Sacrificial Ritual - obÄtování­ HP a velky zranÄní­ soupeře

poslední­ skill by se mÄl jmenovat Gospel, ale já ho nemám, takže bez záruky (nemám ho ani v nabí­dce)

Link to comment
Share on other sites

Shield Chain

Pressure - velkej kří­ž  ;)

Sacrificial Ritual - obÄtování­ HP a velky zranÄní­ soupeře

poslední­ skill by se mÄl jmenovat Gospel, ale já ho nemám, takže bez záruky (nemám ho ani v nabí­dce)

1308[/snapback]

 

Jooo, dí­ky, Nanaki ;) Tak to asi tak nějak sedí­, jen je Äkoda, že nejsou ty názvy stejný jako na oficiálu... Tam se teda nezmiřují­ o Shield Chainu (což musí­ bejt super skill ;) ) a jinak je to asi takhle:

Pressure = Gloria Domini (ten velkej kří­ž ;) )

Sacrificial Ritual = Martyr's Reckoning

Gospel = Battle Chant

 

Tak to leží­ Äerné na bí­lém (nebo jakou je to psaný barvou ;) ) na iro.ragnarokonline.com

 

PS: CzechRO má názvy vÄech skillů shodné právÄ s názvy na oficiálu a tak mÄ jen překvapilo, že Reborn zřejmÄ ne B) A co Vy na to?? MÄ se teda ty názvy na iRO lí­bí­ ví­c, ale budiž ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest PANzlo

omfg nic proti knechtum, jako paladin zavidim ty fragy :rolleyes:,

ale asi si neuvedomujete ze knecht sice da skoro vse ale docela mu to trva, ted mam GC/heal/ritual sacri paladina ( jde to :blink: ) a dokazu skolit chapma i sina do 2 s coz knecht nedokaze, proste dobrej paladin je lepsi nes knech a s tim GC a healem se i sqele expi. Proste za nic nevymenim. Po [ /omg ]u jasna wolba :)

 

jinak nemam 99, nan ho teprv 3 dny takze 95 lvl

 

STR 30+9

AGI 32+7 + BERSEKR POT + AGI = 170 ASPD

VIT 99+9

INT 70+8 staci na heal GC stejne jen na expeni

DEX 30+7

LUK 1+2

 

mno a mam i sacri takze, kdyz se zrovna flakam v hrade tak aspon pomoham ( sacri nej skill na obranu ) /e4

Link to comment
Share on other sites

Nejsem pří­mo proti Crusům bez Sacri :blink: Přeci jen, když chcete mí­t Cruse maximálnÄ bojovÄ zamÄřenýho, tak bych volil Shield nebo Shield/Heal a v tÄhle buildech je třeba každýho bodí­ku... StejnÄ tak u GC Cruse (či Paladina) bych Sacri nejel, protože staty jsou tak troÄku v rozporu. ProstÄ GC, co si dá Sacri se Hardcore Sacrimu nikdy nevyrovná, tak proÄ to vůbec dÄlat? Já sám mám teda Sacri nejradči, jinej build si možná vyzkouÄí­m nÄkdy, až svůj Sacri build dovedu k dokonalosti :P

Link to comment
Share on other sites

Guest PANzlo

za paladina mam job 64

 

faith 10

cure 1

divine protection 3

demon bane 3

heal 10

holy cross 6

grand cross 8... pude 10

guard 5

smite 3

shield boomerang 3

shield reflect 5

sacri 3.. ja vim malo 5 je lespi jedina chybka

sacri ritual 1... pujde na 5

 

ale uz neexpi nebavi me to.... jinak sem fejk, doufam, ze se vam libi jatka v PvP

Link to comment
Share on other sites

za paladina mam job 64

 

faith 10

cure 1

divine protection 3

demon bane 3

heal 10

holy cross 6

grand cross 8... pude 10

guard 5

smite 3

shield boomerang 3

shield reflect 5

sacri 3.. ja vim malo 5 je lespi jedina chybka

sacri ritual 1... pujde na 5

 

ale uz neexpi nebavi me to.... jinak sem fejk, doufam, ze se vam libi jatka v PvP

1934[/snapback]

NemáÄ tam chybu ? Na Heal bys mÄl potřebovat Demon Bane lv 5....

 

Jinak dobrý, jen aby sis otevřel Ritual a Heal, budeÄ potřebovat 59 skillu, takže než se k tomu dostaneÄ, uplyne hodnÄ vody :)...

Link to comment
Share on other sites

Mam par otazecek: Sacrificial Rit. je 5 uderu? Na ROempire sem cet, ze se to v pristim patchi zmeni na jedinej, takze fakt nevim. Protoze sem chtel zkusit Spear Quicken Sadera s SR, aby sem dal tech 5 uderu hodne rychle, ale jestli to pak zmenej na jeden tak mi bude celej build k nicemu. Takze, jakej je vas nazor? :D

 

A druha otazka: Gospel dava random buffy spojencum a udajne jeden z nich je +20 ke vsem stats, coz je docela brutalni(instant cast - wizna/asura monk,etc.).

A dalsi vec, ze kdyz vas nekdo divestne, tak gospel divest zrusi(jen nevim jestli vam, nebo ostatnim, protoze na Palyho ty buffy nepusobi(??))

Je to pravda?

Link to comment
Share on other sites

Mam par otazecek: Sacrificial Rit. je 5 uderu? Na ROempire sem cet, ze se to v pristim patchi zmeni na jedinej, takze fakt nevim. Protoze sem chtel zkusit Spear Quicken Sadera s SR, aby sem dal tech 5 uderu hodne rychle, ale jestli to pak zmenej na jeden tak mi bude celej build k nicemu. Takze, jakej je vas nazor? :)

 

A druha otazka: Gospel dava random buffy spojencum a udajne jeden z nich je +20 ke vsem stats, coz je docela brutalni(instant cast - wizna/asura monk,etc.).

A dalsi vec, ze kdyz vas nekdo divestne, tak gospel divest zrusi(jen nevim jestli vam, nebo ostatnim, protoze na Palyho ty buffy nepusobi(??))

Je to pravda?

2130[/snapback]

Ritual pracuje takto : nahodí­Ä ho za 100 SP a teÄ máÄ 5 uderů. Každý íşder ti ale bere 9% max. HP
Link to comment
Share on other sites

Tak taky neco prispeju

Zacal sem hrat asi pred 14-16 dny na Rebornu chtel sem stihnout paladina jeste pred vipem tak sem jel GC+Heal = Expici bomba po [ /omg ]e pojedu Shield Sacri teda jestli se vubec dockam levelu 99. Protoze Schield Sacri je to nejlesi co muzez vzit na GW ale Expit to solo je neco ztrasnyho

Ohledne skilu Gospel sem si ho zkusil jed jen prozajimavost mam ho na 10 tak ho tu trochu zhodnotim Kdyz ho nahodim nemuzu nic hejbat se potovat zrusisemi vsechny Buffy ale pak mije prist muze na hodit znova nejde to ani vypnout je proste ze me takovej Easy Target

ale kdyz je nekdo v Parte semnou a stoji vnem ¨Tak

Nahazuje:

AGI + Bles nevim jaky levely podle popisu 5lv

B.S. Sacramenty (nevim jak se to pise) to co ma prist +dasi dva unej musi stat

Apresio )

+20 ke vsem Statum ano Wizna ma instant

pak zvecuje maximalni Mnozstvi HP a SP (LK v Bersekru ma 134K HP)

Leci Vsechno sleep Chaos Dives slepotu (zatim neodskouseno)

Heal podle vseho dava do Full HP povedl semi za 20K

Kdyz nejsu v parte a pridesi pokecat:)

Tak damge dava ignoruje def nejveci rana co semi povedla byla prez 9K a to i GM :)

DEF=0 Atak=0 Atak speed=0 rychlost -75%

jo jeste Flee=0 a HIT taky redukuje misuje i Sin

Vsechno co umi vylecit umi i nahodit Chaos blind....

Provke podle popisu level 10

nepomuze ani hide

 

tyhle veci to umi nemuzu urcit co to prave zrovna hodi kdyz ste v parte nebo nepritel podle popisu je na vsechno sance na 10 levelu 100% nevim jestli se to urcuje podle lidi kolik je v parte nebo kolik na tom zrovna stoji nekdy nahodim svem zaraz Apresio + Bles za chvili to zvedne HP nekdy to trva dost dlouho treba az 3 zapnuti a by dal HP stejne tak i o postihu nedokazu urcit co prave udela a jak rychle zasebou to hodi nekdo sedi hned ume dobryu minutu a nic nekdo jen projde a hned ma posih nebo damage

Link to comment
Share on other sites

Mno, takže Vergil je na tom asi takhle :

 

STR - 51+9

AGI - 62+8

VIT - 99+9

DEX - 52+8

INT - 1+8

LUK - 1+3

 

Možná by se dala sní­žit DEX (není­ treba, je jen kvůli expení­), a přidat AGI, Ritual seka podle ASPD, STR je dobrý tak nechat, kvuli potům, sacri spotřebuje dost (ach ty wizny :) )

 

Skilly jsou celkem jednoduché : vÄechno na Sacri (stejnÄ jako u crusadera), pak už je otevřený Ritual, takže vzí­t. Pak už je to na každém, co si dá. Já doporuÄuju Ätí­tové skilly, takže Smite, Boomerang, Reflect, atd... HodnÄ dobrý je Pressure (aÂť maj pristi radost :) (Endure lv 5, Faith lv 5, Smite lv 2)).

 

Equip : Ritual se ridí­ podle HP, takže vÄcičky, které přidávají­ HP - matyr do bot, Peco do brřÄa (na GW jeÄtÄ elementalní­, když rádi bÄháte v SG, tak i Marca...), do přilby určitě Grand Peco (když je s Pecem, přidá +4 k DEF a +4 VIT), Raydric do garmentu, Tharu do Ätí­tu... Jako acessory nejspí­Ä slotovy Necklage, ale ty ÄpatnÄ shání­... (asi jen OBB ?), takže mí­sto toho třeba slot Rosary, do nich Spore card (kvůli HP, kdybyste mysleli :P ), na zaÄátku třeba levné Rosary, Safety ring také není­ Äpatný (ne, ten nepatří­ mezi levné vÄci...).

 

EDIT : zapomÄl jsem na zbranÄ, uhhhuuu. Na použití­ Ritualu je asi nejlepÄí­ zbrař rychlá, s co nejví­ce sloty. Tedy nějaká 4-slotová dýka...(nebo meÄ, taktéž 4 sloty) Naprosto jasnÄ se nabí­zejí­ hydry, možno zkusit i něco jiného... Pokud zaÄnete použí­vat sÂťí­tové skilly, tak je dobré přepnout na něco, co zasáhne (4 mummy ? :) , nebo VVS...).

Link to comment
Share on other sites

Guest PANzlo

mno u toho sacri ritual paladina je to tezky, VIT jednoznacne na 99 str kolem 50, jak ma nanaki, ale rozhodne bych rekl, ze staci 32+7 agi je to z duvodu pouziti berserk potu a incr. agi mas aspd 170 a to bohate staci s tou dmg co davas. INT 1 opravdu malo, minimalne 30 regenerace se trochu zvedne a BP ti taky prida vic...

s equipem souhlasim az na zbran, tam rozhodne sabre 3 s.....170 aspd jak mam popsano....2, 3 hydry nebo skel. workera misto jedne hydry je to zpocitane, das vetsi dmg nez nejakym 4 slot mecem sice rychlejsim....

Link to comment
Share on other sites

mno u toho sacri ritual paladina je to tezky, VIT jednoznacne na 99 str kolem 50, jak ma nanaki, ale rozhodne bych rekl, ze staci 32+7 agi je to z duvodu pouziti berserk potu a incr. agi mas aspd 170 a to bohate staci s tou dmg co davas. INT 1 opravdu malo, minimalne 30 regenerace se trochu zvedne a BP ti taky prida vic...

s equipem souhlasim az na zbran, tam rozhodne sabre 3 s.....170 aspd jak mam popsano....2, 3 hydry nebo skel. workera misto jedne hydry je to zpocitane, das vetsi dmg nez nejakym 4 slot mecem sice rychlejsim....

2745[/snapback]

Nj, ale.... Ta zbrař je specialnÄ pro Ritual, ne ? Tam na ATK vůbec nezáleží­, pouze na HP. (9% Max HP x skill lv x karty)... Jinak na normální­ íşdery, jako je Bash, máÄ pravdu, ale to jsem nepsal :)

 

INT je na nic, od toho jsou poty :) , naví­c, já jsem spí­Ä defenzivní­ typ hráÄe, neženu se moc do íştoku, a SP mÄ dojdou jen když mÄ osolí­ Professor (a to mám ty poty...)

Link to comment
Share on other sites

Guest PANzlo

mno ja se domnivam ze atk gun + str se taky pocita mam dva paladiny a u jednoho mam 90 str a davam vetsi rany i kdyz nemam gun a pokud se pocita str tak by se mela pocitat i atk gun... nevim chtelo by se podivat do scriptu skillu, i kdyz v popisku to neni

 

jinak BASH se nekdy hodi uz jen kvuli tomu stunu.... :)

Link to comment
Share on other sites

mno ja se domnivam ze atk gun + str se taky pocita mam dva paladiny a u jednoho mam 90 str a davam vetsi rany i kdyz nemam gun a pokud se pocita str tak by se mela pocitat i atk gun... nevim chtelo by se podivat do scriptu skillu, i kdyz v popisku to neni

 

jinak BASH se nekdy hodi uz jen kvuli tomu stunu.... :)

2802[/snapback]

To se dá zjistit i jinak, staÄí­ skočit do PvP...

 

Btw : Bash není­ spatnej, ale máÄ taky Smite :)

 

EDIT : teÄ jsem to zkouÄel v PvP. Vzal jsem si Cutter (ATK 30) a Sabrew (ATK 115), vysledný damage byl NAPROSTO stejný !

Link to comment
Share on other sites

tak aspon ze to vime.... stejne mi prijde sabre 3 lepsi ma sirsi vyuziti, hlavne bash, smithe je peknej, ale odhodi a moc neubira, vyznavam bash :), dale nebudu muset nosit druhou gun, tedy o par potu vice :)

 

zajimave by bylo udelat sacri ritual paladina na pecu, to uz ti nikdo neutece :), jako se to stavalo me....

2818[/snapback]

No, Cutter váží­ jen 50, to je 3 a 1/3 White Potu :) ... Smite odhazuje v PvP a potvory, ale ne na GW (stejnÄ jako třeba Arrow repel, tuÄí­m...), a naví­c má vÄtÄí­ sanci na stun. Není­ problém zastunovat soupeře a pak se do nÄj pustit Ritualem. MenÄí­ damage má, to je jisté.

 

Saber jistÄ má vÄtÄí­ použití­, ale pokud chceš maximální­ zranÄní­ Ritualem je cokoli 4-slotovýho jasná volba :)

 

To Peco nemusí­ být Äpatný nápad....

Link to comment
Share on other sites

Mam dalsi dotaz: na kRO(nebo kde? :)) prej jde kouzlit GD(aka Pressure) na empo a dava full dmg(tj. 2000), videl sem i screenshoty, tak to asi nebude jenom hype.

Takze : jde to i tady? Zkousel to uz nekdo?

Link to comment
Share on other sites

Tak zkusim sem dat svuj navrh tak prosim o konstruktivni kritiku

primarne sacri + neco snad taky umlati

jinak nespletl jsem se s VIT rozdil je cca 600 HP to radsi dam ty body jinam

 

STR 63+9 a nejaky equip

AGI 42+8

VIT 91+10

INT 41+7

DEX 52+8

LUK 1+3

 

skilly

 

Sword Mastery 10, hp recovery 10, provoke 10, bash 10, endure 5

 

Faith 10, Guard 10, smite 5, SH boomerang 5, SH reflect 9, Holy c 6, Grand c 4, Sacrifice 5, Martyrs 5, Gloria Domini 5, SH chain 5

Link to comment
Share on other sites

...

3216[/snapback]

Asi se spí­Ä budu opakovat, ale co... :)

 

Pokud pojedeÄ Ritualem, tak je dobré mí­t co nejví­c HP, tedy ta VIT...

GC máÄ asi jen na Sacri, moc ho použí­vat evidentnÄ nebudeÄ, potom ta INT je dost vysoká, na GW budeÄ použí­vat BP

 

Skilly OK, ale ten Shield Chain podle mÄ nic moc, přeci jen Ritual je lepÄí­ :ninja:

 

Jo, a idea, že něco umlátiÄ... :) , radči hledej partu (gildu) :P

Link to comment
Share on other sites

Ahoj no zajimalo by me abych se mohl poucit nejake buildy na sacri ritual + staty ma nekdo neco podobneho uz vymyslene. Zejmena bych poprosil o detailni rozpis Nanaki a Nemesise diky

2684[/snapback]

 

No, já už tak nějak určitě ví­m, jak pojedu do 99. lvlu Sacri Cruse, a jak udÄlám skilly na Paladinovi, ale s tÄma statama za Paladina se budu muset jeÄtÄ malinko poprat :) Zatí­m nemám představu, jak velké množství­ statů budu mí­t k dispozici... Ví­m o poÄáteÄní­m bonusu pro High Novice v podobÄ 100 stat bodů, ale neví­m jak to leze potom... Nemá nÄkdo linka na kalkulátor, kde už jsou zahrnuté Transcendent classy? Jestli jo, hoÄte mi ho sem, prosí­m :( Potom se rád s Dandym a ostatní­ma podÄlí­m o svou ideu :P

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...